• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@amrash @petrajavor já v noci nechodím na wc vůbec :sunglasses:
11. únor 2012 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pampeliska1 se někdo má... :slight_smile:
11. únor 2012 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor WOW !!!Ty vstavas v 5 rano??? A to musis, nebo nedejboze dobrovolne??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2012 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@amrash no já chodím spát v 8večer protože sem unavená a vstávám v 5 když jde manžel do práce,Táda už v tu dobu začne kopat a já nemůžu spat...a čumět do tmy mě nebaví....
11. únor 2012 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 Holky, bud mate protekcni tehu, nebo se ja vymykam prumeru :rolling_eyes:
11. únor 2012 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor já jsem nechodila v noci nikdy, i když se mi večer trochu chtělo, tak jsem to v klidu zaspala..tak mám asi vytrénovaný močák :sweat_smile:
11. únor 2012 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor Takze jasnej SKRIVAN! Ja v 8 hod. vecer snad neusnula ani jako ditko skolou povinne. Jsem totiz "skalni" SOVA :slight_smile:
11. únor 2012 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@amrash jak to :slight_smile:
Já dřív byla sova ale co sem těhu tak se mi to otočilo...
@pampeliska1 to asi ano a buď ráda :slight_smile:
11. únor 2012 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@amrash já to mám vždycky podle toho, jak je tam mimi natočené..Když se přes den natočí směrem k močáku, tak chodím co chvilku a vyčurám max. 2 mililitry :sweat_smile: :grinning: Ale přes noc mě fakt šetří.. Jako jo, párkrát jsem v noci byla (ale max. 1x), ale teď fakt nechodím. Doufám, že si to teď mimčo nepokazí, když ho tak chválím :grinning: :grinning:
11. únor 2012 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor Fakt? No to je zvlastni. Ze mne by nikdo skrivana neudelal ani nasilim. Dost na tom, jak jsem byla dnes rano v 5 totalne mimo, kdyz sestricka prisla kvuli.odberum.:grinning:
@pampeliska1 A malosek uz je definitivne pretoceny, nebo se v brisku jeste vrti? Ja ho mela od 31.tt s konecnou platnosti hlavickou dolu.
11. únor 2012 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@amrash jako mě to ani nepříjde,prostě když sem unavená spím a když se mi nechce jsem vzhůru :slight_smile: ale jsem ráda,jelikož malý spí tak od té 20-5hod s přestávkou mezi 1-2h ráno....tak doufám,že tak bude spinkat až se narodí :slight_smile:
11. únor 2012 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@amrash já abych pravdu řekla, tak nevím..Minulý čtvrtek jsem byla u dr. a říkala, že je hlavou dole, ale jak je teď si fakt netroufám říct... Já si myslím, že se ještě vrtí, protože ji cítím všude možně.. Jen je teda asi pořád natlačená vlevo, protože ji snad nikdo jinde necítím :sweat_smile: Semtam se mi zavlní břicho i vpravo, ale ta levá strana silně převažuje.
11. únor 2012 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor Jo tak ty to mas takto vypozorovane! Tak to je prima, ze tak male mimco ma uz svuj rezim :slight_smile: To u nas nic takoveho nefunguje.
11. únor 2012 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 Ja si myslim, ze je uz celkove hlavickou na panvi a to co citis mohou byt nozicky, kolinka, prdylka... Bud rada, ze je mimi uz ve spravne poloze. Kazda to stesti nema.
11. únor 2012 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@amrash No snad jo, jen ať hlavou dolů vydrží (pokud tak je :slight_smile: )
ještě jsem se chtěla zeptat, jak je to v nemocnici s internetem? :wink: Ty máš asi internet v mobilu, že? Nevíš jestli je tam i Wi-fi? :wink:
11. únor 2012 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pampeliska1 Ano, mam internet v mobilu, ale zkusim se ti zitra na tu wifinu zeptat. Mozne to je.
11. únor 2012 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@amrash no vypozorované to mám jen jsem zvědavá jestli mu to vydrží jak se narodí :slight_smile:
12. únor 2012 v 07:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@amrash tak dneska je váš den,jestli jde všechno dle plánů,moc na vás myslím...přeji ať je všechno oki a ty i miminko jste zdraví a šťastní :slight_smile:
14. únor 2012 v 06:00  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@amrash gratuluju k Honzíkovi :dizzy_face: :dizzy_face:
14. únor 2012 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@amrash gratulace k chlapečkovi!!!! :dizzy_face:
14. únor 2012 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Tohle je muj maly kulisek. Laska na prvni pohled ! :slight_smile:
14. únor 2012 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@amrash Gratuluji k Honzíčkovi :slight_smile: :- je krásný a má krásné datum narození. Přeji jen ať vám dělá samou radost :grinning:
14. únor 2012 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@amrash je nádherný :dizzy_face:
14. únor 2012 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@rkatka
@mochenkaa

Devcata dekujeme za slova chvaly i prani! Jsem stastna, ze je zdravucky - sama mam zdr. problemu dost, tak dekuji Panu Bohu za takovy nadherny dar!
15. únor 2012 v 05:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor
@pampeliska1
Holky dekuji vsem za podporu a preji vam, at mate krasna zdava miminecka, ktera vam budou prinaset jen radost!!
15. únor 2012 v 06:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@amrash velká gratulace k chlapečkovi :slight_smile:hlavně hodně lásky,štěstíčka,pohody a zdravíčka vám čtyřem :slight_smile:
15. únor 2012 v 06:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor Peto dik. Jsem strasne stastna, raduji se z miminka, ale je mi i malinko smutno po tom zazraku, kteremu se rika TEHU :slight_smile: Jestli to jeste pujde, dam se do toho znovu.
15. únor 2012 v 06:54  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@amrash no slyšela jsem,že je to takové zvláštní,když v bříšku najednou nic není,nikdo tam nekopká a máš uzlíček v náručí :slight_smile: jsem zvědavá jaké to bude :slight_smile:

Jinak holky včera vyšel poslední článek o naší svatby, takže se svatba definitivně uzavřela a už se bude jen těhulkovat :slight_smile: http://www.wedme.cz/magazin/vase-svatby/petra-ae-david/650
15. únor 2012 v 07:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petrajavor Ja si jeste porad ze zvyku hladim brisko :grinning:
15. únor 2012 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@amrash gratuluju moc,Honzíček je kráásný :slight_smile:
já jsem včera myslela že umřu,přepadla mě nějaká střevní chřipka,sice bez průjmu,ale zvracení a křečí v žaludku jsem si užila až až,dnes už je mi naštěstí líp,tak snad už to bude dobré.
15. únor 2012 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek