• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@versam Jeee, moc jsi me svymi slovy potesila!!
A jinak doufam, ze uz je ti lip. Zazivaci problemy v tehu jsou HOOODNE neprijemne :frowning2:
15. únor 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amrash ano už je to dobré,dnes už jsem zvládla nakoupit a vyzvednout malého ze školky :slight_smile: ,kdežto včera jsem byla ráda že jsem došla na záchod a zpátky do postele.Takže naštěstí to byl jen ten jednodenní bacil,ale je to fakt mazec, v těhotenství jsem to měla už podruhé,tak doufám že jsem si to už vybrala :slight_smile:
15. únor 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash Moc gratuluju k nádhernému miminečku!!!
15. únor 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka Dekuji. Vsak uz se take sveho kolacka brzy dockas. Preji rychly a pokud mozno bezbolestny porod!

@versam Ja zase chytila v tehu 2x zanet prudusek a kaslala jsem cele noci - to jsem mela opravdu o mimi strach. Nemoci v tehu.jsou velmi neprijemne. :frowning2:
15. únor 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny,tak my dneska za sebou máme kontrolu,zítra jdeme na test na cukrovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: se mi teda vůbec nechce...doufám,že výjde oki,jelikož si nedovedu představit držet dietu,jinak máme o 1kg víc než na začátku těhu :slight_smile:
16. únor 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash Děkuju, snad to tak bude:slight_smile:
@petrajavor Ahojky, už víš jak jste dopadli na testech? Taky myslím, že to není až taková hrůza to OGTT.
To jsi teda moc nepřibrala:slight_smile:
17. únor 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka výsledky budou v pondělí a nemít hlad a žízeň tak by to bylo fajne :slight_smile: jako zažila jsem horší testy...a co ty jak těhulkuješ a jak ti je? už sem přemýšlela zda si nerodila....
17. únor 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Až v pondělí? Tak to jo.
Jednou je mi líp, pak mám pocit, že už musím rupnout, ale zatím se držíme. Včera jsem byla na kontrole, jsem otevřená na 1-2prsty, takže můžu rodit brzo, ale i po termínu:slight_smile:))))
17. únor 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka tak hlavně teď už je to zase lepší,jste větší a tp je kousek :wink: no v pondělí budou u doktora,kdybych šla jiný den v týdnu byly druhý den,ale teď je víkend,takže si musím počkat. Já si pro ně jdu ale až ve st...to dlabu. Kdyby náhodou to vyšlo pozitivní ať si stihnu dát čokoládu :grinning:
17. únor 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Taky si říkám, že každý den je k dobru, ale ještě ať vydrží, ty 35tt jsou po porodu takové líné na dýchání:slight_smile:))))))))
TAk to máš krásně vymyšleno:slight_smile: Já byla v nemocnici a byly ještě ten den dopoledne.
17. únor 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka no já naštěstí ne,byla jsem u sestřičky co mi brala 80% krve v těhu....je šikovná a hrozně milá,takže sem byla moc ráda,že jsem ji zase viděla.
Tak snad vydržíš co nejdýl jako 2v1 :slight_smile: doma budete mít pak beránka :slight_smile:
17. únor 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Byla bych ráda, kdyby to vyšlo a byl beránek:slight_smile:
17. únor 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka no já doufám,že náš malej bude blíženec i když jsou jako partneři na zabití (teda pro mě) ale býka bych nezvládla...jako beran by to byla domácnost o život :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ještě že tatínka máme 100% nekonfliktního...
17. únor 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor No já jsem blíženec a můj je býk, ale nějak to na něho nesedí:slight_smile: Máma byla beran a taky pohodová ženská :wink:
17. únor 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka A to si ještě vzala tátu štíra a měli dá se říct hezké manželství:slight_smile:)))
17. únor 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka jo to věřím :slight_smile: my se konečně dobře najedli a teď jen relax :slight_smile:
17. únor 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Já teď pujdu uspat Lucinku a asi přilehnu:slight_smile:
17. únor 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka no já chtěla péct tak nad tím dumám,ale nevím nevím....asi se na to vyprdnu a taky udělám hají :slight_smile:
17. únor 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla jsem se zkušených těhotných zeptat na radu :slight_smile:
Máte některá např. životní pojištění, nebo nějaké připojištění, které zahrnuje výplácení dávek v případě pracovní neschopnosti z důvodu těhotenství? Prý něco takového existuje, tak zjišťuji dopředu, abych si to mohla uzavřít, protože pracuji na rizikovém pracovišti a po dobu těhotenství budu na neschopence doma. A penízky navíc přijdou určitě vhod. Já mám pouze pojištění pro nemoc, úraz, kde by se mi vyplácelo od 15. dne nemocenské např. 200,- Kč za den. Ale bohužel se to na těhtenství nevztahuje, tak koumám, kdo by takový produkt mohl nabízet. Děkuju za rady :wink:
21. únor 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verisek.s já jsem nikdy nic takového nezjišťovala, ani jsem o tom nikde neslyšela, že by něco takového existovalo..To by asi pojišťovny přišly na buben a bylo by to pro ně dost nevýhodné (a jak víme, pojišťovny si své výhody umí moc dobře ohlídat )

@amrash jak to s váma vypadá? Už jste doma?

U mě nic nového, ve čtvrtek jdu na velký utz ve 30.(resp. ve 31.tt), tak jsem zvědavá, jaká bude váha a míry :slight_smile:
Jinak jak jste se bavily o těch znameních, tak v čínském kalendáři je rok draka, což je prý nejlepší rok pro narození potomka :wink: že jsou to nejspokojenější a nejúspěšnější jedinci..ale taky hodně průbojní a sebevědomí..Tak se už nemůžu dočkat na kombinaci draka s beranem, nebo spíš býkem, který je pravděpodobnější :sweat_smile:
21. únor 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verisek.s Ahojky Veru,jasně že to existuje,já to mám uzavřené. Vyplácet ti to začnou až po měsíci,kdy jsi doma,první měsíc neplatí. Záleží na tobě kolik chceš aby ti vypláceli dle výšky pojištění. Já si třeba platila. Uzavřela jsem to u sestry,dělá pojistky a tyhle věci. Jinak je to od allianz. Jen se to musí uzavřít 3měsíce předem nebo se to dá čerpat až po 3měsících. Já jsem to uzavřela až sem byla těhule a čerpám to od ledna.

@pampeliska1 no s kombinací beran/býk se nebudeš nudit,já mám v profilu článek,kde je popsaný blíženec a když si představím ještě toho draka,tak to bude nášup :grinning: Doufám,že nám budeš po čt referovat :slight_smile:

Já jdu dneska pro výsledky z té cukrovky :stuck_out_tongue_closed_eyes: No mě asi jebne. Doufám,že to výjde negativní. Ještě si dám poslední kousek čokolády jelikož nemám dobrej pocit. Doktor je tam až odpoledne,tak se s Tádou projdeme. Doufám,že mi sestra u doktora dá i lístek na peníze abych tam nemusela příští týden znovu.
22. únor 2012 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Peti, děkuju moc!!!! :wink:
@pampeliska1 No vidíš, co se dá všechno zjistit :slight_smile: Takže existuje :wink:
22. únor 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verisek.s Veru nemáš zač,dneska se budu hrabat v papírech,tak se podívám i jak se jmenuje ten produkt a napíšu ti :wink:
22. únor 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verisek.s no ještě že ses tu zeptala, jinak by ses to nedozvěděla :wink: tak teď jen si to uzavřít co nejdřív, ať se pak penízky pěkně sypou :wink:

@petrajavor jasné, zítra budu referovat :wink: A ty se dneska ozvi, jak jsi dopadla s tou cukrovkou.. Já myslím, že by ti dr. zavolal, kdyby to bylo vyšší :wink:
22. únor 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no taky se tím uklidňuju....jelikož tam má výsledky už od pondělí....tak se projdeme a půjdeme ukázat bříško dědečkovi má vedle kancelář :slight_smile:
Já bych se šla na mimíše dívat hned :slight_smile:
22. únor 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Peti, děkuju, jsi zlato!!! :wink:
22. únor 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děvčata poslušně hlásím,že test na cukrovku je negativní. Já mám takovou radost :slight_smile:
22. únor 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verisek.s Veri, jak říkala Pěťa, jediná pojišťovna která uzavírá i na rizikové těhu je Alianzka. A může se to čerpat až 3 měsíce po uzavření. Je mnohem lepší když otěhotníš až po těch 3 m, než žádat po 3 m těhu :wink:
@petrajavor gratuluju k výsledkům
Znamení: já doufám, že budu rodit v termínu a budeme mít raka. M je rak a jsem spokojená. Ráda bych udržela vodní rodinu (já štír, M rak a malý vychází na raka). M dokonce ukecává Davídka ať se narodí na jeho narozky :grinning:
22. únor 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa Děkuju moc!!!
22. únor 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verisek.s není zač. M se v tom orientuje tak jsem chytrá :grinning: :grinning:
22. únor 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek