• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@mochenkaa moje maminka naštěstí tolik dovolené nemá :grinning:
Jinak já mám tu pojistku,takže potřebuju být doma co nejdýl....takže já až po....
27. únor 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 a nevíš kde se ten paragraf zařizuje?
27. únor 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor vůůůbec nevím.. :unamused:
Mohla bych se zeptat, jaké máš podmínky té pojistky? - myslím jako kolik platíš a kolik pak dostáváš.. Kdyžtak do IP. Díky :wink:
27. únor 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor já mám jinou pojišťovnu. Chtěla jsem přejít k Alianzce, ale už jsem to nestihla :grinning:
A nebude mít chlap na paragrafu o dost míň peněz než když by si vzal dovolenou?
27. únor 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 jasně nadatluju ti to do IP
@mochenkaa tak bude mít míň peněz,ale tím,že můj s náma chodí na vyšetření,půlku dovolené jim přikazuje firma a potřebuje něco na Vánoce tak mu nezůstane žádná aby byl s náma doma po porodu...
27. únor 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Tak to jo. M taky chodí se mnou,ale dělá na směny a může si je v případě potřeby popřehazovat. A z firmy mají nařízené jen Vánoce, nebo sem tam den když nejsou zakázky.
27. únor 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa tak já myslím, že u Alianz má @petrajavor jen extra pojistku pro případ PN, ale Alianz jako taková není zdravotní pojišťovna :wink:

@petrajavor díky :wink:
27. únor 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no můj je doma jen týden v létě,to oni musí,celá firma má dovolenou a jinak dělá jen ranní :slight_smile: zrovna přemýšlím kolik dní si letos už s náma vybral...
27. únor 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa jojo mám jinak hutnickou nebo jak se to teď jmenuje jinak to je tak jak píše @pampeliska1 tam mám jen připojištění....

@pampeliska1 nemáš zač...když budeš mít dotaz nadatluj mi jej do IP :wink:
27. únor 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 já mám hlavní pojistku navázanou na hypotéku, ale rizikovku včetně PNky mám jinde. Ale kdybys mě zabila tak nevím kde (toto má na starosti partner :grinning: ) a vím, že tento balíček umožňuje i Alianz jen jsem otěhotněla dřív než jsme to stihli :dizzy_face: :grinning:
27. únor 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor @pampeliska1 už jsem pochopila, že jsem se nepochopily :grinning: pojišťovnou jsem nemyslela ZP (např .VZP, OZP, MvZP, ...) ale pojišťovny, které mají životní, úrazové, rizikové, ... pojistky :wink:

Peti, tak můj má i noční tak se s tím dá o trošku víc hýbat než jen s ranníma
27. únor 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no to jo....můj nechce dělat na směny (u nich v práci to ani nejde) takže všechno řeší dovolenou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor M chtěl taky jen ranní, ale nakonec tato varianta řeší hodně :slight_smile:
27. únor 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa to ano,můj když přemýšlel o jiné práci byl úplně fixovaný na tu ranní směnu :grinning:
27. únor 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor :grinning: :grinning: když M nastoupil tak chodil jen na ranní, ale přešel na jinou pozici a ta už je na směny (mistr). Ale tu fixaci na ranní měl původně taky :grinning:
27. únor 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no chlap :grinning: to mám doma taky :slight_smile:
27. únor 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko holky...vy co jste na nemocenské,jak to máte s nemocenskou a jejím proplácením? Já marodím od 5.1. dalších 21dní mi zaplatil zaměstnavatel a teď by mi zbytek měla zaplatit sociálka,ale zatím mi nic nedošlo,tak nevím. Ani nevím kam se na to mám jít zeptat. Nevíte náhodou některá?
28. únor 2012 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ahojky, mě za leden taky ještě nic nepřišlo :zipper_mouth: :rolling_eyes: Uvažuju, že tam zavolám., kde se flákají...
28. únor 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no ani nevím kolik dní mi mají vlastně proplácet,sem z toho úplně zmatená :frowning2: jinak sem si říkala,že musím kolik dní mi mají doplatit počkám do středy a zavolám tam (nebo bych tam zašla)...i když kam vlastně?
28. únor 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor mě se zdá, že mají snad 30 dní na vyplacení, ale až od chvíle, kdy se jim dostane do ruky "lístek na peníze" - tj, když to někde v práci zašantročí a pošlou ho pozdě, tak o to pozděj pak dávky přijdou :unamused:
Sociálka je naproti "21", pod pracákem. Nebo by se dalo zavolat sem: http://www.cssz.cz/cz/o-cssz/informace/call-centra/
28. únor 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 jo to vím kde to je...jinak vím,že vyplácet dávky musí do posledního v měsíci. Takže počítám,že nejpozději v pá by měla být složenka ve schránce (jelikož nejpozději zítra by to měli poslat). Jinak sem z těch dní fakt zmatená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor já si myslím, že to nemusí být do posledního v měsíci..prostě od chvíle, kdy se jim dostane do ruky lístek na peníze (což může být klidně třeba 6. v tom daném měsíci), tak mají 30 dní na vyřízení.
Vím, že jedna kolegyňka takto zapomněla lístek včas dodat, tak pak čekala až do dalšího měsíce.
28. únor 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no já jsem dávala do firmy lístek před koncem ledna sestřička mi jej dala asi o tři dny dřív tak sem ho hned nesla do firmy...to samé tento měsíc taky jej dneska nesu na firmu
28. únor 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor otázka je, kdy to z firmy odeslali na sociálku....
28. únor 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no já doufám,že hned,když tam mají jednu slečnu co běhá jen poštu...sociálka prej proplácí každý den (tedy i víkendy) jestli ano tak by mi měli proplatit ještě 5dní... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda jestli jsem to dobře spočítala...Jinak jak je na tom papíru napsané (myslím papír na peníze) přesná adresa místa pobytu v době pracovní neschopnosti tam má být stejná adresa jako na neschopence?
28. únor 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tu adresu jsem zjistila...ale s těma dny stále nevím.... :frowning2:
28. únor 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor tak s tou adresou ti neporadím, ale myslím si, že snad jo...
Jj, nemocenská se počítá za celý měsíc včetně víkendů, jak píšeš.
Hlavně jestli jsi měla na tom lístku vyplněné vzadu to prohlášení, ale to by ti snad řekli, kdyby ne.
28. únor 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no já jak to posílám i na svou pojišťovnu,tak sem našla okopírovaný lístek na peníze z min měsíce a tam byla jiná adresa než na tomhle tak sem to opravila....
No vzadu na prvním lístku jsem ji neměla,ale volali mi kvůli tomu (jen nevím jestli to bylo z firmy či ze sociálky,jelikož ta ženská do toho huhlala) a doplnili ji tam...
28. únor 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor doplnili? Tam totiž má být tvůj podpis...
28. únor 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 jo já to jen otočila a podepsala,když sem to dávala na firmě,ale to co bylo nad tím sem nevyplnila,blbec...takže podpis tam byl ale adresa ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: tu tam dopsali...a u nás ve firmě ani neví jestli oni či sociálka...
28. únor 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek