• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@kvetinka6 no já jsem sama hleděla!! Napíšu ti ke komu chodím do IP, aby příp. neměla nějaké problémy nebo já nevím :slight_smile: Když jsem byla těhotná poprvé (což nevyšlo), tak jsem měla jen 8-12 a 14-18, pokud se nepletu, tak to bylo takové nic moc, když to bylo rozdělené.. Tak jsem se bála, že mi je dá zase, ale teď byla na mě hodnější :grinning:
2. lis 2011 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@kvetinka6 ale třeba ti je pak prodlouží! Já si teď uvědomuju, že prvních 14 dní, co jsem byla na PN jsem neměla vycházky žádné!
2. lis 2011 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kvetinka6 já mám taky vycházky od 8 do 20, mám být doma ale jako osvč si to nemůžu dovolit, takže i tak pracuju a budu tak do konce dubna, pak zaučím novou slečnu a půjdu domů, ale tak yto na mě zkoušeli s vyhazovem, naštěstí mám aspon tu smlouvu o spolupráci no jinak tatínek nezlobí kvůli šoku z očekávaného potomka ale prostě protože má potřebu zatajovat úplně normální věci a já to beru jako lhaní, on to bere jako zásah do soukromí a já nehodlám být s chlapem co po mě chce důvěru ale přitom ji nemám na čem stavět kvůli tomu mám na talíři rozchod každý měsíc, dří jsem plakala, porsila, ponižovala se že už nikdy neudělám chybu, naposlad to bylo na konci léta, to jsem skončila na antidepresivech a jak mi pak bylo včechno jedno tak zas pro změnu prosil on, pak bylo tak velké usmiřvání že z něj máme malého v bříšku ale dnes zase nastal problém a já jsem řekla dost, chce po mě abych seděla doma a držela hub, že prý s kým se stýká je jeho soikromá věc, já už to nehodlám dál akceptovat, myslím si, že kyž chci být pouze informována tak nechci tak moc, nejsem stíhačka, nic mu nezakazuju ale tohle už je příliš, když chce mít soukromí jako svobodný tak jo, takže konec, ted ještě vyřešit byt a všechny společné věci, ale už se nevztekám, nebrečím a neprosím, nemá to cenu
2. lis 2011 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzanka68 A jak přijde mimi budete zažívat tolik horkých chvilek a na antidepresiva,pokud budeš kojit můžeš zapomenout. Takže doporučuju všechny problémy vážnějšího charakteru vyřešit už před porodem, protože důvěra je jedna z nejdůležitějších věcí ve vztahu. Hlavně se neuzavírat do sebe a jenom bublat, protože pak z toho bývá pořádný výbuch, který nestojí za to. A vy jste manželé?
2. lis 2011 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzanka68 Není fér někoho takto vydírat, obzvlášť těhotnou ženu. Uvidíš sama, jestli ho to po porodu přejde. Můj manžel měl také prapodivné řeči, když jsem mu oznámila, že jsem těhotná. Myslela jsem, že ho snad přizabiju :angry: :angry: :angry: Dnes se ale chová úplně jinak. Oni chlapi mají někdy dlouhý vedení. Mám s tím bohužel hodně osobních zkušeností :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2011 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? Jsem z malenovic
2. lis 2011 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@mochenkaa Mochenka ano - jsi o jeden týden dál než já :slight_smile: už máš těhotenství potvrzené od doktorky a nechodíš náhodou k Obdržálkové?
@amrash chlapi jsou chlapi - někdy si nevidí do úst.......
2. lis 2011 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzanka68 snad nedošlo na nejhorší???? To by nebylo fajn na tvojí psychiku.... :unamused:
2. lis 2011 ve 21:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@mochenkaa jinak krásné fotečky z ultrazvuku - dneska jsem měla na UTZ to samé co ty v 4tt+6 - dutinku 3mm velikou teda malou..... :wink: ale podle toho mi doktorka ještě těhotenství nepotvrdila tobě v té době doktor ano?
2. lis 2011 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@kvetinka6 já chodím na polikliniku do Zlína ke Květákovi. V tom 4tt+6 mi řekl že je to ranné těhotenství ale že se ještě může stát cokoliv. Je akční takže jsem tam byla ještě 5tt+6 (to je ta druhá fotka, pidiplod zatím bez srdíčka) a jsem objednaná 6tt+5 a to už chce srdíčko. Tak snad mu uděláme radost a už bude bít :slight_smile:
Děkuju za pochvalu těch mojich rozmazaných fotek :slight_smile:
3. lis 2011 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno!

@mochenkaa ahoj, tak držím palce, aby srdíčko bylo! Pokud si dobře vzpomínám, tak u mě 6+0 nebylo, v podstatě tam byl jen váček a pak si mě pozvala, když jsem byla 7+4 a to už bylo a bilo :slight_smile:
3. lis 2011 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 Ahoj, já mám aktivistu doktora :grinning: takže chce všechno hned, ale pokud by náhodou srdíčko ještě nebylo tak mu dám ještě týden. Ale věřím že bude už v úterý, kdy jdu na tu kontrolu
3. lis 2011 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@mochenkaa a nestresuje tě to? Mě by se tam asi nechtělo chodit každý týden, i když jsem samozřejmě byla nervozní :sweat_smile: Je pravda, že i když by nebylo 6+5, tak se ještě může klidně ukázat pozděj.
Kdyby bylo na mě, tak jdu k dr. klidně až někdy v 10.tt, ale potřebovala jsem neschopenku :sweat_smile:
3. lis 2011 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 aspoň mám fotky :grinning: Nervozní jsem večer před a v to ráno, jinak jsem v klidu. Dělal kyrety po zamlklých těhu, tak je opatrný a žene mě tam furt. Je to moje první těhotenství tak bych stejně asi nedokázala dlouho čekat, ale je fakt že by mi stačilo jednou za 14 dní.
3. lis 2011 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych taky raději šla každý týden. Mě si doktorka objednala až za 3 týdny!!!! To už by mělo taky být srdíčko. Takže pylně zavádám utrogestan a probiotika. Tak se modlím ať těhotenství vydrží. Ale nevím jak já vydržím ty 3týdny....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2011 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@kvetinka6 tak moje dr. si (pokud není srdíčko) zve po 2 týdnech a pak klasicky do poradny po 3... No vleče se to šíleně :zipper_mouth: Jak jsi to nakonec vyřešila s tou prací?
3. lis 2011 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky,tak mě doktorka zve až po 4 týdnech.Takže když jsem byla hned někdy ze začátku,tak srdíčko ještě nebylo no a to mi rovnou řekla,at přijdu až za 4 týdny.Byla to hrozně dlouhá doba :slight_smile: Ale ted už to vcelku utíká.Příští týden jdu na ty odběry ohledně screeningu,pak screening a 18.11. jdu klasiky po 4 týdnech do poradny :slight_smile: Chodíte vždy na UTZ,když jdete do poradny?Anebo Vás jen váží a tak.?
3. lis 2011 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@ren01 ahoj, tak mě zatím dělala utz vždycky, ale třeba teď naposledy ani nepřeměřovala (je pravda, že jsem byla týden předtím u ní na NT), jen koukla na srdíčko. A taky mě vyšetřovala vnitřně..ale třeba na předminulé poradně mi udělala jen utz a žádné vyšetřování. Tak jsem zvědavá, co bude teď, jdu 14.11.
Neváží mě, jen sestřičce nahlásím váhu, vážím se doma sama.
3. lis 2011 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 někdo právě říká,že pokaždé se UTZ nedělá,tak uvidím :slight_smile: Vážit se mám taky nakonec doma,jen vždycky mám přinést moč :slight_smile:
3. lis 2011 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 jj, moč nosím taky :wink: a ještě mi měří tlak - to všechno sestra. Dr. se mě zeptá, jak se mám, pak popř. ten UTZ a za 5 minut jsem byla venku - myslím na poslední ko, docela jsem byla zklamaná :sweat_smile: Ale tak všechno bylo v pořádku, tak co bych chtěla :grinning: Já jsem taky zvědavá, jestli bude utz dělat vždy nebo jak to bude. No už aby bylo 14. :confounded:
3. lis 2011 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem pako, už to píšu sobě :grinning:
@ren01
3. lis 2011 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 ani mi nemluv už se těším na další kontrolu :grinning: A pak my řekne zase za 4 týdny a to budou skoro Vánoce :grinning:
3. lis 2011 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@ren01 jj, je to hroozně dlouhá doba.. Zvlášť když některé holky chodí po 2 týdnech...ZÁÁÁVIDÍÍM :grinning:
3. lis 2011 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 taky závidím :grinning: a máš nebo spíš měla jsi nějaké těhu nevolnosti?
3. lis 2011 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Já byla holky u prvního těhu na kontrole až po měsíci - taky jsem tam lezla moc brzy.... :wink: Jinak s tou prací - byla jsem u právničky a doporučila ať sepíšeme dohodu k 31.12.2011 a vemu si 3měsíční odstupné - nepřijdu o mateřskou a ještě dostanu prašule a zápočťák. Kdoví jak by to bylo kdyby během mateřské firma skončila.
3. lis 2011 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ren01 nn, nebylo mi nic :slight_smile: Jen opravdu zezačátku takový žaludek na vodě a neměla jsem moc chuť k jídlu..ale nic strašného.. Naštěstí jsem nezvracela ani jednou. A co ty?

@kvetinka6 tak to je nejlepší možné řešení!! :slight_smile: Super.
3. lis 2011 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já se zatím loučím, musím jít něco dělat, už je hrozných hodin a já na pc!! :zipper_mouth: Tak zatim papáá
3. lis 2011 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pampeliska1 jenže práce se táká všchno co dělá, já se pak jen dozvídám jak se vídá s bývalou a je s ní na kafíčku, pak zase s jinou, dokonce ji třeba veze v mém autě a ted přemýšlím jestli teda na tom není něco víc když mi to tají a není to jen pracovní, ale jemu to nevysvětlíš, je to sobec, chce abych mu důvěřovala ale nemám tu důvěru na čem stavět, už toho mám dost, nic jsem mu nezakazovala ani se do ničeho nepletla jen jsem chtěla být informovaná,podle něj chci moc, podle mě je to normální ve vztahu pokud ti na někom záleží, všechny věci co dálám já se týkají i jeho a naopak on to nehodlá uznat chce se chovat jako nezadaný bez záveazků prý se nemám vůbec starat s kým s estýká, na to nemám nervy na takového sobce
3. lis 2011 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@amrash
@kvetinka6 ano došlo na nejhorší, nedá se sním mluvit, jeho máti se zhroutila, a on ji vyhodil z našeho bytu a řval na ni, on je snad na drogách já to nechápu, napsal mi sms že jsme mu všichni podrazili nohy že to od nás nečekal, to by mě teda zajímalo v čem když mu všichni pořád pomáháme s podnikáním, máti i pěnězi, jídlo nám nosí, vaří nám...nechápu)
3. lis 2011 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kvetinka6 já jsem chodila po 14 dnech a ted až za měsíc, taky jsem to vždy nemohla vydržet,ale ted už je to lepší :slight_smile:))) jsi nedočkavá jak já, taky bych toho mr'nouse nejradši pozorovala každý den
3. lis 2011 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek