• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@petrajavor no vzadu už žádná adresa není, tam se jen zatrhne, jestli nepobíráš nějaký důchod, tak proto ti asi volali. Adresa místa pobytu v době PN se píše jen vepředu.
28. únor 2012 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 to je až na druhém lístku na peníze na prvním je,jestli chceš peníze posílat na účet (ale to mi ta ženská řekla,že bych musela za ní do kanclu,na což sem neměla čas) napíšeš č.účtu nebo poukázkou,pokud poukázkou napíšeš adresu,kam jí mají posílat....adresa byla na přední straně tu sem měla vyplněnou ale tu zadní ne a ty dvě adresy se u mě liší....
28. únor 2012 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor joo, jasně, tys vlastně na PN nastupovala až teď, tak jsi dávala do práce tu část samotné neschopenky.. Já už mluvím jen o lístku na peníze, protože jsem na PN od září :wink:
28. únor 2012 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
28. únor 2012 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, ještě se pořád držíme, tak už jsem i téměř klidná, kdyb se prďolka náhodou už chtěl narodit. Popravdě už se i těším, až to bude zamnou :wink: :slight_smile:
28. únor 2012 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendullka tak to je super, že jsi ještě celá.. Jsem to říkala, že budeš nakonec ještě přenášet :sweat_smile:
28. únor 2012 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
zdravím po delší době,nejdřív nám odešel počítač a teď si "užívám" virozu jakou jsem snad v životě ještě neměla, 2 noci jsem nemohla ani spát,ale už je to lepší.Nevím co jsem komu udělala,bývám nemocná minimálně a teď během těhotenství už 2x střevní chřipka a teď tohle :frowning2: A úplně nejkrásnější na tom je že si člověk ani nemůže nic dát aby se mu ulevilo :angry: . Doufám že vy ostatní jste zdravé a zdravé budete,tohle bych fakt nikomu nepřála.
2. bře 2012 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendullka ahojky tak to je super :slight_smile:
@versam tak poslušně hlásím,že my jsme zdraví....a ty snad budeš brzo taky :slight_smile: to je fakt smůla,ale tak imunita není tak silná,když musí bránit dva človíčky....
Jinak my rosteme,naštěstí mi jde všechno jen do bříška,tak doufám,že to tak i zůstane. Zítra máme s manželm výročí prvního rande (jedno ze dvou které slavíme,ještě svatbu asi slavit budeme). Tak se celkem těším. Venku je konečně krásně tak půjdeme na prochajdu :slight_smile: Hezky si užíjte sluníčka a hodně zdravíčka holčiny :wink:
3. bře 2012 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Holky kam jít ve Zl a okolí na spodní prádlo???
4. bře 2012 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor dobrá otázka :slight_smile:
5. bře 2012 v 07:16  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,byla jste některá na Atlasu na OGTT??Kde to tam kdyžtak najdu??
5. bře 2012 v 07:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@ren01 no ještě bych potřeboval odpověď jelikož je to fakt bída,potřebuju podprsenku tak 80D-E a jako fakt nevím kde ji koupit....prsa mám všude jen v podprsence minimálně a navíc se mám jít fotit a asi budu muset nahá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2012 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@ren01 myslím si,že se tam chystá @mochenkaa
5. bře 2012 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor tak to já jsem se dívala v pátek..pro změnu potřebuju tak 90C-D :unamused:
5. bře 2012 v 07:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@ren01 všude mají jen do 85 max...teda nešla jsem do nějakého obchůdku vyloženě se spodním prádlem..mrkla jsme do HM a tady těch podobných a prd..takže budu muset navštívit nějaký obchůdek a holt do toho vložit asi víc peněz...taky jsem chtěla nějaké pěkné prádlo na focení...na doma si chci pořídit nějakou obyč..
5. bře 2012 v 07:21  • Odpověz  • To se mi líbí
už píšu sama sobě,děs :grinning:
5. bře 2012 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor všude mají jen do 85 max...teda nešla jsem do nějakého obchůdku vyloženě se spodním prádlem..mrkla jsme do HM a tady těch podobných a prd..takže budu muset navštívit nějaký obchůdek a holt do toho vložit asi víc peněz...taky jsem chtěla nějaké pěkné prádlo na focení...na doma si chci pořídit nějakou obyč..
5. bře 2012 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@ren01 sis chtěla pokecat :grinning: No kdyby měli třeba 80D což mají málo nebo ideálně 80E což nemají vůbec bylo by to super....ještě mě napadlo že půjdu do obchůdku tady v Oe......kdysi jsem tam koupila krásné spodní prádlo i za slušnou cenu,je to za starým kostelem směrem k teta drogérii vedle vinotéky....ale jesti se tam do ničeho nevlezu budu chodit asi nahoře bez :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2012 v 07:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor jo vidíš zkusím taky mrknout..dneska se chci po práci stavit do Tety,tak to vezmu najednou...
5. bře 2012 v 07:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@ren01 jo tak mi pak dej vědět..... :wink: já doufám,že tam něco mít budou,někam ty prsa narvat musím :grinning:
5. bře 2012 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor jasně dám vědět :slight_smile:
5. bře 2012 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ren01 tak se budu těšit,ty máš poslední 3týdny v práci,ne?
5. bře 2012 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor jj 28.3. budu naposled,ale do toho si stejně ještě beru nějakou dovču..takže to uteče rychle :slight_smile:
5. bře 2012 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@ren01 ty jo,letí to jako šílené :grinning: já bych měla jít na mateřskou druhý týden v květnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak viděla jsi fotky u Mlýnků na zdi? Je to tam teď samej chlapeček :slight_smile:
5. bře 2012 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor jj viděla...i okolo mě holky,co jsou těhotné nebo už porodily...tak kluk za klukem :slight_smile:
5. bře 2012 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@ren01 no mě příjde že v Oe je to samá holka,co mám těhotné kamarádky,kterým se tp už blíží tak samá holka,sem s říkala,že náš malej tu bude v babinci a ono asi ne...Jinak jak Veru fotila svého synovce,tak ten vypadá naprosto božsky...včera jsme se bavili s manželem jak malý asi vypadá a co by jsme si přáli aby měl po nás,tak jsem moc zvědavá co nám to 3D ukáže....ještě 14dní,to nevydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2012 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ren01 já počítám s tím, že půjdu na Zlínskou polikliniku (je naproti Atlasu)
@ren01 @petrajavor podprsenku mám 80 E-F a koupila jsem ji ve Zlíně na Dlouhé v Adama a Eva, cena 500 a mohla by být v nouzi i jako kojící. Je taková natahovací :wink:
@petrajavor na 3D utz jdeme 20/3, taky se moc těším
5. bře 2012 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@mochenkaa se tam budu muset zajít podívat jelikož mají dvě prodejny,ještě v jabku a tescu a tam když mají větší velikost tak jen jako pro důchodce,takže juknu i k Adamovi a Evě......
no my jdeme 16.3. a těším se jako malá :slight_smile: je mi to příjde za hrozně dlouho a moc se to vleče...
Jinak sem s vážila a mám od začátku těhu jen 2kg navíc :grinning: sem já to šťastný člověk :slight_smile:
5. bře 2012 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor V Jablku jsem si kupovala tak akorát podvazkový pás, ale na větší velikosti normálního prádla to nemá význam. Přímo do Adama a Evy a v pohodě. Měla na výběr snad 4 druhy :wink:
My jdeme na 3D utz i s mojí mamkou, dostanu to od ní na svátek co mám tento týden. A kdyby náhodou nespolupracoval, tak ať ho vidí taky
Tak váhu závidím. Já měla na poslední KO + 1,6 ale ve čt už to bude měsíc. Mám obavy jako prase co tam vyskočí, doma jsem se sice vážila, ale ta váha ukazuje pokaždé jinak (lítá to nahoru a dolu třeba o 2 kila) takže nevím nic :unamused: :grinning:
5. bře 2012 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@mochenkaa no musím se juknout,chtěla bych nějakou krajkovou....
Jinak já jdu s manželem,možná řeknu tchýni aby šla taky,když nebude muset do práce....
No za tu váhu jsem fakt ráda...si připadám jak méďa kulička,tak aspoň nějaké plus
5. bře 2012 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek