• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@ren01 tak nevím jestli si se do obchodu dostala,ale já se tam byla mrknout a nic :frowning2: takže budu muset hledat dál...
5. bře 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor tak nakonec jsem se tam nedostala...nebo spíš byla jsem v Tetě a na nějaké spodní prádlo jsem úplně zapoměla :grinning:
6. bře 2012 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 no já tam byla,ale nic sem nezkoušela,jelikož sem chtěla vyztuženou a krajkovou....nevím co paní nepochopila na větě chci krajkovou....ale vytáhla jednu nevyztuženou a dvě riflové :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem celkem nechápala :sweat_smile: :confused:
6. bře 2012 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
6. bře 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 no to není k smíchu budu chodit nahá :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvidíš jak brzo v Oe nebude ani jeden obyvatel :grinning:
@mochenkaa tak sem četla tvůj seznam a mám dotazy...bacha budu teď za blbou pro změnu já....
Na co jsou sterilizační pytlíky do mikrovnky když tam máš napsaný sterilizátor?
Na co mořská voda pro miminka?
Pytlík s třešňovými peckami na bolení bříška se používá jak a kde se to kupuje?
Co je to EPI NO?
6. bře 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jé, já budu vyjímečně za chytrou :grinning: :grinning:
sterilizační pytlíky: dostala jsem na ně doporučení od jedné maminky, že jsou super na cestování. Že když jedeš na celý den na návštěvu tak nemusíš nosit celou tu "krabicu" :wink:
mořská voda: mám odmala problém s dutinama, tak mám fobii z rýmy :grinning: , mořská voda se u mimin používá i jako průplach/zvlhčení té nosní sliznice a nedělá se tolik rýma
pytlík s peckama: zase tip od jedné maminky. Nahřeješ to v mikrovlnce a dáš miminku na břicho. Teplem se to bolení uvolní (funguje to jako ohřívací láhev, ale není to tak těžké takže to může mít miminko na bříšku). Předpokládám že to seženu v lékárně :confused: , ale tím si nejsem jistá.
EPI NO: nafukovací balonek na uvolnění hráze a spodku celkem. Vhodná prevence proti natržení/nastřihnutí. Je tu někde i diskuze na toto téma.
6. bře 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no budeš...
aha takže pytlíky nepotřebuju....
mořská voda na průplach jako jak? to ji jako Tádovi budu lít do nosu? ho utopím...
pecky,jo tak to sem si myslela dobře....zkusím se zeptat švagrové dělá ve zdravé výživě tam by to mohli mít...
to si budu muset najít zajímalo by mě jak se ten balonek používá....
Jo a tu podprsenku u A&E co si kupovala mají i vyztužené?
6. bře 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor pro miminka se to kape. Je to na stejném principu jako miminkové kapky do nosu - takové to kapátko. Jde o to, že to zvlhčí nos.
Já mám podprsenku měkkou vyztuženou. Není to klasická vyztužená ale ani obyčejná látková. Popis jako prase, ale fakt je to něco mezi tím. Je hladká ať mi neprosvítá krajka pod oblečením.
6. bře 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa jo vím co myslíš,kámoška tam 6let prodávala,takže mám celkem přehled o prádle :slight_smile:
aha tak to jo...už sem se lekla že se to tam nějak lije...a kde se kupuje mořská voda v lékárně?
6. bře 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jo v lékárně, pro dospělé je dobrý Sterimar, Quixx a jiné, dětský taky nevím jaký, ale tam mi poradí :wink:
6. bře 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no kapky do nosu moc nechci,jelikož jsou návykové a pak se nezvlhčuje sama ta sliznice...ta mořská voda mi příjde jako dobrá alternativa...
6. bře 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor právě. Sama se od podzimu do jara nenadechnu, musím mít kapky. A ta mořská voda už mi nezabírá, tak nechci ať malý dopadne stejně...
6. bře 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no tak my s tím doma problémy nemáme....ale jistota je jistota...tak sem seznam proškrtala co nepotřebuju nebo nechci a co už mám a naštěstí mi tam toho na dokup moc nezůstalo :slight_smile: to mám radost
6. bře 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa @petrajavor třešňové pecičky koupíte v DMku za pár peněz (konkrétně asi za 70,-), takže fakt doporučuju to koupit tam..Na netu jsem je viděla třeba za 190Kč..

@petrajavor mrkni na www.epi-no.cz nebo sem na diskuzi: http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/epi-no-jak-dopadl-porod-u-vas/ je to zajímavé počtení :wink:
6. bře 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pampeliska1 jo díky,to se juknu....a počtu si...já ty olejíčky a všechny přírodní věci kupuju ve zdravé výživě u švagrové,máme tam slevu :slight_smile:
6. bře 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor tak to máš fajn, že to máš se slevou..všechny ty přírodní a bio olejíčky stojí kotel peněz :confounded:
6. bře 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no to ano,ale máme to v podstatě za nákupku tak se to hodí já třeba měla i olej na bříško a prsa,ten na břicho dobré,ale ten na prsa ne....mi hrozně praskají bradavky,tak to mažu normálním krémem,po oleji to bylo ještě horší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor já se mažu všeckým možným :wink: třeba i obyčejným vepřovým sádlem - je to tuk nejbližší lidské pokožce a fakt krásně promaže.
A jakou značku jsi to používala?
6. bře 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 tenhle a měla jsem i ten na bříško a ten fakt super...ale tohle nééé
6. bře 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jj, tuto značku mám na masáž hráze - dala mi to kámoška, protože skoro nic nevypotřebovala a už to nevyužije, tak uvidíme :wink:
6. bře 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 jo já od nich mám všechno vyšel mě na pár kaček :slight_smile: mám od nich myslím i něco pro malého,ale uvidíme zatím je spokojenost půl na půl....
@mochenkaa včera mi kamarádka psala,že fenyklový čaj dávala dětem už od narození (má všechny tři narozené v červnu) aby nebyly dehydratované...prej stačí mléko,ale říkala,že je lepší i dávat čaj,že má člověk jistotu,že má dítě dost tekutin...to by mě nenapadlo...
7. bře 2012 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor taky jsem to četla, ale zatím na to nemám udělaný názor jestli přidávat tekutiny nebo ne. Ty budeš?
7. bře 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa jo budu,když tak malej bude víc počuranej a pak je to dobré když začne přikrmovat umělou výživou,aby jej to neucpávalo (to sem dneska četla tady na MK)....a jestli léto bude moc teplé,tak aby malej nebyl dehydratovaný...navíc jak sem psala,ta kamarádka 3 děti a dělala to tak u všech (Kuba 10, Aduška 6, Šíša bude mít 1) a všechny jsou v červnu...a myslím si,že uškodit mu to nemůže....
7. bře 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor ..jestli můžu aspoň trošku poradit, tak zkus ve Zlíně na Dlouhé asi jedna nebo druhá ulice pod Zlatým jabkem, je na rožku takový malý obchůdek se spodním prádlem, tak jsem kupovala i kojící podprsenku a mají i větší velikosti...navím, ale jak se ten obchod jmenuje, myslím, že to nemůžeš minout, ve výloze jsou pyžama a spodní prádlo.. :wink:
7. bře 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babbota jasně díky,ale je to Adam a Eva jak psaly holky...kdybys měla i jiný budu ráda :slight_smile:
7. bře 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přeji vám krásný den žen :slight_smile:
8. bře 2012 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa jedna fotečka pro tebe,jsme byli dneska krmit kachny :grinning:
10. bře 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor já chci taky vypadat jako těhotná :dizzy_face: :grinning: Moc ti to sluší
10. bře 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa neboj budeš :slight_smile: jinak děkuji....
10. bře 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musíte si ve Zl porodnici zamluvit termín?
Nevíte kde seženu levně tarou židli a rám na obrazy? díky
12. bře 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek