• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@petrajavor ahojky, sice sem nechodím, těhulka nejsem, ale zahlédla jsem tvůj dotaz :wink: Termín v porodce ve Zlíně si zamlouvat nemusíš :slight_smile:
12. bře 2012 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@tuliberka to nevadí za náma chodí i holčiny,které už děti mají navíc každá rada dobrá :slight_smile: moc děkuji za odpověď. Jinak otázka jen tak mimo nefotí vás Mlýnkovi? Jen dle té profilovky :slight_smile:
12. bře 2012 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@versam Můžu mít na tebe dotaz? Jak je to v Malenovicích s pediatrem? Jsi spokojená? Mám se tam zkusit nacpat nebo radši dojíždět do Zlína?
12. bře 2012 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor jj, Verča fotila Danečka, jak se narodil, no a pak ještě 2x :grinning: Jsem s ní/nima spokojená :dizzy_face:
Svatbu nám nefotili, to ještě vlastně vůbec nefotili takto ve velkém. Ale teď bych si je na svatbu vzala .. :grinning: :wink:
Já do žádné diskuze ze Zlína nechodila, přišly mě celkem mrtvé ... ale vás občas v popředí zahlédnu :grinning:
Kdo fotil tvou profilovku se ani ptát nebudu :dizzy_face: :wink:
12. bře 2012 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@tuliberka jojo Verča je kouzelnice :slight_smile: nám fotila předsvatební fotky,pak svatbu,teď bude fotit mě s bříškem jako překvapení pro manžela a pak v květnu nás fotí s manželem a v červnu malého :grinning: Jinak profilovka je jedna z fotek ze svatby :slight_smile:

Jo holky co je třeba zařídit před porodem? Myslím jaké formality,doktora a tak????
12. bře 2012 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!

@petrajavor přemýšlím, jaké formality jsou potřeba :sweat_smile: Třeba pediatra ještě nemám, chci tam tento týden zavolat, ale nemyslím, že by měla dr. plno. Vdaná jsi, takže na matriku kvůli otcovství nemusíte no a papíry na mateřskou a lístek na jméno dostaneš od svého gyndr., tam se píšou zvolená jména a bere se to do porodnice.
Jinak do porodnice se ještě kromě OP, těh. průkazky, průkazu ZP bere oddací list - musí být originál nebo ověřená kopie.
Jinak mě asi nic nenapadá...
12. bře 2012 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petrajavor Týýýjo, vy budete mít fotek :dizzy_face: Jsem zvědavá. :slight_smile:

K "formalitám" tak jak píše @pampeliska1 a ještě by vám gynekolog měl dát formulář Prohlášení k narození dítěte, tam se vyplní vše o otci, matce, vybraná jména, ... a podepíšete to oba.
Magistrát do porodky požaduje občanku, oddací list a toto prohlášení :wink:
12. bře 2012 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tuliberka přesně tak, já jsem to nazvala jako "lístek na jméno" - nazývá se to tak asi postaru :sweat_smile: :slight_smile:
12. bře 2012 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 jo aháá, to jsem přehlédla :grinning: :wink: V pořádku :grinning: :grinning: Taks to měla komplet. :wink:
12. bře 2012 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pampeliska1 @tuliberka a co potřebuju já jako nevdaná? To prohlášení o otci někde dostanu nebo mám přímo naklusat na matriku??
12. bře 2012 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 jo děkuji...
@tuliberka no to jsem zvědavá taky,ale moc se těším :slight_smile: Verunka je kouzelnice....
@mochenkaa jo musíš na matriku,právě jsem nevěděla zda musím taky....
13. bře 2012 v 05:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,tak hlásím že ve čtvrtek na kontrolním ultrazvuku už vše v pořádku,cysta je pryč,takže na další kontroly nemusíme a máme krásnou 3D fotku obličeje z profilu.Manžel znovu přemlouval paní doktorku ať se podívá jestli je to opravdu kluk,takže mu to znovu potvrdili a paní doktorka řekla že je to pořádný chlapák že to ani s holkou splést nejde :grinning:
@mochenkaa moc ti nepomůžu protože mi jezdíme do Zlína :grinning: Byla mi tam doporučena dr. Křížová jako jeden z nejlepších pediatrů a musím říct že jsem maximálně spokojená.Ale myslím že v Malenovicích problém snad nebude a vezmou vás.
13. bře 2012 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mochenkaa jde jen o to, že oba s občankou (přítel i s rodným listem) zajdete na matriku a tam se jen něco podepíše a oni vám vydají papír, že je otcem dítěte. Myslím si, že je to otázka max. 5 minut.
Kdyžtak něco víc k tomu je tady: http://www.zlin.eu/page/69738.narozeni-ditete/

@versam o té tvé MUDr. jsem taky slyšela.. Já právě pořád nevím, jak se rozhodnout.. Moje dr. odešla do důchodu..kdyby ještě ordinovala, tak neváhám a jdu k ní. Teď je tam ale místo ní nová dr., kterou neznám, tak si říkám, že už je to jedno kam půjdu, když ji stejně neznám..Dojíždět budu tak jako tak.. Nevíš, jestli ta tvoje dr. bere nové pacienty? A jak je to s parkováním u polikliniky?
13. bře 2012 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 myslím že nové bere.S parkováním je to tam horší,přímo u polikliniky je to téměř nemožné,ale já vesměs místo najdu u vysokoškolských kolejí,ale odbočíš tam jen ve směru od Otrokovic,takže pokud jedeš z druhé strany tak je nejlepší zaparkovat u univerzity pod zimákem na placeném parkovišti,akorát je pak blbé tam od doktorky zase šlapat nahoru :slight_smile:
13. bře 2012 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@versam díky za odpověď :wink: Ještě by mě zajímalo, jestli po porodu přijde domů nebo se musí hned od začátku k ní?
Takže ty jsi s ní fakt spokojená, jo? Je třeba něco, co ti u ní vadí?
13. bře 2012 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 my jsme šli k ní,domů k nám nešla,tak nevím jestli je to tím že jsme z Malenovic nebo vůbec nechodí domů.Jsem opravdu spokojená,zatím proti ní nemůžu říct nic špatného,na děti je hrozně příjemná a mě vždycky všechno krásně vysvětlí.Co se mi na ní líbí nejvíc,tak ATB nasazuje až když má potvrzené vysoké CRP
13. bře 2012 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@versam a na případné odběry chodíte asi přímo na poliklinice, počkáte na výsledky a pak kdyžtak píše Atb, jo? Nebo jak toto probíhá? Ta druhá dr., o které uvažuju, má přímo v ordinaci nějaký analyzátor krve (CRP, streptokok) a moče...
13. bře 2012 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ano chodíme na polikliniku a čekáme na výsledky,vesměs je to do půl hodiny a s výsledkem jdeme zpátky a až podle nich nastavuje léčbu.A je fajn že na poliklinice je všechno včetně odborných lékařů, rtg a ultrazvuku takže když nás bolelo břicho tak jsme byli hned na uz a nemuseli jsme nikam přejíždět
13. bře 2012 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@versam tak to je super :slight_smile:
13. bře 2012 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petrajavor ano měli jsme velikou radost že je vše ok
13. bře 2012 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@versam a ještě se zeptám - jak je to tam s čekáním v čekárně, příp. objednáváním?
13. bře 2012 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@versam no to se ti nedivím,my jdeme na fotku v pátek tak jsem zvědavá za se malej ukáže...dneska je jak z divokých vajec...
13. bře 2012 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 to je taky super,na poradnu pro miminka má speciálně vyhrazené hodiny,takže tam nejsou žádné nemocné děti a jsi objednaná na určitou hodinu,takže jdeš na řadu víceméně na čas. A když tam jdu s nějakým problémem tak si ráno zavolám třeba že malý má horečku,tak ti sestřička řekne v kolik máš dojet.Takže se dá říct že k ní chodíš na objednání, my jsme za celou dobu ( 4 roky) tam seděli v čekárné jen jednou skoro hodinu,to tam byl nějaký nával,jinak jdeme buď hned nebo max do 20 min na řadu.A v čekárně má hračky a knížky a tabuli s křídama takže děti se tam zabaví
13. bře 2012 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor jj já tam mám taky divocha,Adámek byl daleko klidnější, o něm jsem věděla jen večer když jsem si lehla k tv tak se tam trochu povrtěl abych věděla že tam je a to bylo vše.Tento o sobě dává vědět co chvíle i v noci a předvádí tam akrobatické výkony :grinning: Na tu fotku jsme měli štěstí,i doktorka hleděla že se to podařilo hned napoprvé a pěkně.Tak snad vám to taky vyjde
13. bře 2012 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@versam tak to jsou samé superlativy :wink: No zkusím tam zavolat a uvidíme :slight_smile: Jen to parkování mě teda trošku děsí.. Stačilo mi chodit na polikliniku do Predika a na kardiologii a nebylo to nic extra to dlouhé přecházení - třeba od "21" nebo právě od toho stadionu...
Vložíš fotečku, ať se můžem pokochat? :wink:
13. bře 2012 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@versam děkuji,snad ano...byla bych za to moc ráda...ráda bych fotečku obličeje a pindíka :grinning: ať to melému můžu přidat do knížečky
13. bře 2012 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@versam ty jsi taky zdrav. sestra, že jo (neurologie?), takže z "odborného" hlediska ti vyhovuje, jo? :wink:
Já jsem hrooozně nerozhodná :sweat_smile:
13. bře 2012 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@versam promiň za ten výslech :sweat_smile: ale ještě se zeptám - kolik je jí tak roků? Asi už nebude nejmladší, co? (tím nechci snižovat odbornost, jen aby neodešla někdy v blízké době do důchodu)
13. bře 2012 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 nevadí jen se ptej,jj jsem sestra a opravdu mi vyhovuje.Kolik je jí roků si fakt netroufám odhadnout ona vypadá moc dobře tak na 40 ale určitě je jí víc,vím že má vnoučata ( to může mít sice i ve 40) ale neteř má 20 let a chodila k ní od malička.Ale myslím že do důchodu se určitě nechystá, je privátní takže důchod si může určit sama kdy půjde a ona fakt vypadá dost dobře, a určitě jí to dobře vydělává tak by byla hloupá kdyby šla
13. bře 2012 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@versam ještě by mě zajímalo, jak se staví k očkování - jestli třeba důsledně dodržuje očkovací kalendář nebo jestli se s ní dá diskutovat.. Já jsem totiž k očkování docela skeptická, nechci třeba žádné očkování navíc..
13. bře 2012 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek