• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@pampeliska1 tak to fakt nevím,já jsem nechala očkovat vše povinné i něco navíc,ale rozhodně se s ní dá mluvit
13. bře 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 fotku se pokusím vložit,ale nejdřív musíme připojit znovu tiskárnu ze skenerem
13. bře 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam @pampeliska1 tak jsem si pročetla vaši diskuzi o pediatričce a dost mě zaujala. Já chodím se vším na polikliniku do Zlína (gynda, oční, ušní, kolena,...) jen obvoďačku mám jinde. Takže asi bych do toho šla i s malým. Ty Malenovice jsem si říkala, že bych nemusela dojíždět, ale to by snad až tak nevadilo. A hlavně nevíme, jestli se do dvou let nebudeme stěhovat zpátky do Zlína :slight_smile:
Jak dlouho dopředu se jí mám nacpat??
14. bře 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa zkus jí zavolat co nejdřív ať máš jistotu že bere
14. bře 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendullka tak jak jste na tom stále 2v1 nebo je už vás doma o jednoho víc?

Holky do kolika let se dají očkovat neštovice? Můžu naočkovat manžel co má 32let?
15. bře 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor určitě se naočkovat může a myslím si, že to není od věci, když je neměl v dětství...Ale prý že je dobré před očkováním jako první nabrat protilátky. Je možné, že je prodělal a ani o tom neví.. :wink:
16. bře 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 děkuji,tak on je měl,ale prej pásový opar je taky druh neštovic a vrací se,ale očkování na ně působí... tak uvažuju,že jej nechám naočkovat,ublížit mu to snad nemůže...
16. bře 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ahaa, tak to jsem neslyšela.. Jako je pravda, že působit by to mohlo.. Asi by to chtělo zeptat se obvoďáka nebo pohledat tady www.vakciny.net
16. bře 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 jo děkuju,se juknu a uvidím.... :wink:
16. bře 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. bře 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam kde je ta pediatrička? Na Zlínské poliklinice nebo v Nemocnici Atlas? Na té poliklinice jsem ji totiž hledala a nenašla :sweat_smile:
19. bře 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa hned za poliklinikou,vyjdeš tím zadním vchodem dáš se doprava a asi 10m je tam takový baráček a tam je hned v přízemí
19. bře 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam super díky. Mrknu na to
19. bře 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
@petrajavor
@mochenkaa jak vám dopadl ten 3D ultrazvuk?Ukázali se vám kluci pěkně?
22. bře 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam nám super. Davča miluje poroznost :grinning: Sice jsme byli jak Hujerovi (já s partnerem + moje mamka a ségra) ale dobré. Davulka si hrál s nosem. cumlal ruku, ksichtil se :dizzy_face: Pak to vypadalo že už néé a paní doktorka na něj že ať ještě něco předvede, tak nám zamával :grinning: :grinning: Nos a tváře má po M, tak ten chodí jak páv :grinning:
22. bře 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@versam no náš malej si prvních 20min dával ruku přes obličej a pak si strčil palec od nohy až do pusy a já musela 20min chodit po chodbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak malej byl hodnej hezky se nám ukázal,ale pindíka nám nedovolil vyfotit se asi styděl :grinning: ale máme dvd 16foteček,no super,jinak vypadá stejně jako manžel. Pak nám chvilku povídal,tak ukecanej bude asi po mě :grinning: a ty těhulkuješ jak?
22. bře 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor ahoj,já jsem momentálně v pohodě,akorát mě děsí jak hrozně rychle to utíká.Už bych měla pomalu začít probírat věci po Ádovi,abych zjistila co budu potřebovat,ale je toho tolik že se mi do toho vůbec nechce. :grinning:
23. bře 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam zdá se ti,že to rychle utíká? no mě vůbec :confused: tak s těma věcma máš o zábavu postaráno...já tu mám seznam ještě od @mochenkaa a zrovna kukám co musím všechno ještě dokoupit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jo mě to šíleně letí,mám pocit že je to chvíle co jsem zjistila že jsem těhotná a už jsem v 7.měsíci,ale když jsem čekala ádu tak mi to taky přišlo nekonečné hlavně konec,on je asi rozdíl když čekáš první nebo druhé.Ale počkej,jen co se narodí tak pak to teprve nabere neskutečné obrátky :grinning:
23. bře 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam no to si myslím...a hlavně teď chodím s těhulkama hodně na kávu nebo je pořád co dělat,takže to sice utíká,ale ne nějak markantně,do konce mám 79dní a nevím na jednu stranu je to hned a na druhou za dlouho....no jak bude malej tak to bude frkot... :grinning:
23. bře 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halo haloo, nějak se nám to tu zaseklo! Co nového?
29. bře 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 halooo halooo co tu vykřikuješ :grinning: jak se máš?už to máš za pár,vše připraveno?? :slight_smile:
30. bře 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ren01 no musím vykřikovat, když je tu takové ticho :grinning: :grinning:
Ani mi nemluv, nějak mám pořád pocit, že času dost :sweat_smile: :grinning: Nějak nám pořád nejde postýlka, takže můžu rodit, až bude postýlka.. Ještě že máme ten košík, jinak bych byla už aj nervózní :zipper_mouth: Jako jinak snad mám všechno, ale tak já to nějak nehrotím :sweat_smile:
30. bře 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 Lucka má od středy Patrika :slight_smile:
30. bře 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Lucka?? Jaký nick? Prošla jsem celou diskuzi a vůbec nevím, o koho by mohlo jít? :sweat_smile:
30. bře 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 komentovala si její fotku,chodíte spolu na kurz,teda chodily jste....musím najít jaký tady má nick...už jej mám capaja1 :slight_smile: v 38tt se jim narodil Patriček a prej jsou oki,ve středu večer mi došla sms :slight_smile: a to sem myslela,že s ní stihnu ještě kafčo,ale měla vysoký tlak,tak malej musel ven...
30. bře 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor joooo, jasnééé :wink: Hlavně že jsem se na ni dneska dívala, jestli nejsou nějaké novinky.. :sweat_smile: :slight_smile: Tak to je hezkééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Díky za info!
30. bře 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už mám objednaný kočárek, heč :grinning: :grinning: ale musíme doufat, že Davča nebude pospíchat, jinak nestihne dojít :grinning:
30. bře 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa jee a který to nakonec vyhrál? Já takto čekám už 3. týden na postýlku :zipper_mouth:
30. bře 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 mám ho v albu. Hartan Racer GT :wink:
Tak to máš dost naknap, co? :grinning: Snad princezna počká :slight_smile:
30. bře 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek