Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

Ahoj holky, jmenuji se Zuzka a jsem z Fryštáku, ráda bych navázala komunikaci a třeba i přátelství nejen virtuální s vámi ostatními těhulkami tady z okolí. Tak kdo máte zájem, přidejte se. Pokecáme, vyměníme si rady, radosti i starosti a třeba časem můžem směnit i nějakou tu výbavičku. Na termínu porodu nezáleží. Už se na Vás všechny moc moc těším!!!
pampeliska1
30. bře 2012
@mochenkaa ten jsem měla taky kdysi v merku, ale pak jsem od něj upustila kvůli celkové ceně.. Věřím, že budete spokojeni, protože jsem na něj snad nečetla negativní recenzi 😉 Ale to určitě víš 🙂 Objednávali jste ho ve Zlíně na Kvítkové? Tam mám objednanou tu postýlku (teda přes e-shop) a v úterý to bylo 14 dní, což je prý dodací lhůta a když jsem tam ve čtvrtek volala, tak jsem měla pocit, že je otravuju a že mám vydržet :-x Zavolám tam zase v pondělí, kde se to jako zaseklo :-x 8-(
No nic, já se dneska loučím, dobrou 😉
mochenkaa
30. bře 2012
@pampeliska1 Jo na Kvítkové. Já pánovi řekla, že uvažuju nad koupí z Německa kvůli ceně, takže mi dal takovou cenu, že jsme jen o 700,- víc než přes DE, což je vzhledem k servisu super. Je to drahý kočár, ale žádný jiný nám tak nesedl. Jsem moc ráda že ho budu mít x-)
Já nevím, jak se s nima kupuje přes e-shop, my jsme to řešili osobně a super, ale chlap. Ženská byla celkem nepříjemná.
Dobrou 😉
petrajavor
31. bře 2012
@pampeliska1 nemáš vůbec zač,říkala jsem si,že ti to udělá radost 🙂
@mochenkaa a jaké barvy jste objednali?
mochenkaa
31. bře 2012
@petrajavor šedá. Mám tu barvu u hluboké korbičky a sporťáku bez podvozku 🙂
petrajavor
31. bře 2012
@mochenkaa počkej nechtěla si bílou a fialovou? takže nakonec kočárek bude šedý nebo jen ta konstrukce...bože já mám zase ráno :-p
mochenkaa
31. bře 2012
@petrajavor já furt řešila jestli barvu bílou koženku, fialovou látku nebo šedou látku 😃 Konstrukce bude bílá. Včera jsem ho poprvé viděla v běžném provozu v Tescu (ne jen vystavený v obchodě) a vypadá fakt dokonale x-)
petrajavor
31. bře 2012
@mochenkaa tak to je super 🙂 já jsem zvědavá na ten náš kočárek 😃
mochenkaa
31. bře 2012
@petrajavor A co nakonec berete?
petrajavor
31. bře 2012
@mochenkaa my jsme zůstali u mutsy transporter.... 🙂 hl.korbička šedá,golfáč černý....
mochenkaa
31. bře 2012
@petrajavor jo, promiň. Já jsem hlava děravá :-N Tak jsem zvědavá, jak se s ním pak bude jezdit
petrajavor
31. bře 2012
@mochenkaa to já taky,kor tady je tolik holek,že člověk si snad ani všechno pamatovat nemůže...no já doufám,že stejně dobře jako po prodejně....
petrajavor
31. bře 2012
@versam ahojky,nepotkala jsem tě dneska v Malenovicích? 😃

Holky byla některé z vás v Baby shop v Malenovicích?
versam
31. bře 2012
@petrajavor chytrá holka došlo jí to 😃
versam
31. bře 2012
@petrajavor ještě jsem tam nebyla ale chystám se tam namrknout,ale až proberu věci po Adámkovi,protože jak se znám tak bych tam nakoupila spoustu zbytečných věcí
petrajavor
31. bře 2012
@versam no jak jsme popošli tak říkám manželovi ty jej znáš? a můj ne,ale myslím si,že ta holčina tebe jo...z kama? a já,že určitě z koníka,jen jsem tě hned nepoznala.... 😃
Jo váš malý je už "velký".....
No právě sem si říkala jak jsme dneska jeli kolem,že bych se tam taky mrkla...
versam
31. bře 2012
@petrajavor 😃 tak z jedné fotky mě ani poznat nemůžeš.No on se nám malinko (víc) vytahuje do délky,už teď má výšku jako 6-letý tak to trochu mate,spousta lidí si myslí že půjde v září do 1.třídy 😃
petrajavor
31. bře 2012
@versam no já byla minulý pátek s Gabčou na kafčo a tak sem honem honem promítala,která jste z Malenovic a ještě 2v1 😃 jelikož vás tady zase tolik není....my jsme šli zrovna od tchánů. No Adámek vypadá fakt větší,takže se vůbec nedivím,že si někteří můžou myslet,že jde už do školy....
versam
31. bře 2012
@petrajavor jo my jsme zas šli ke strýcovi 🙂 ,ale to počasí to byl humus,ten větr mi cestou zpátky zničil deštník. Je to síla jak hrozně rychle roste,poslední dobou to vychází zhruba co 3 měsíce vyroste o 2 cm,docela mě to děsí,mám strach aby to neodnesla páteř a klouby.Ale Vladanovi sestřenice mají obě 190 cm,tak asi pochytil geny z té strany, takže nejspíš budeme mít 2m basketbalistu 🙂
petrajavor
31. bře 2012
@versam tak ve Zl se basketbal hraje,takže to není problém 🙂 Já bohužel už rostu jen dopředu,ne nahoru 😃 no my když šli tam bylo to oki,ale po cestě zpět to byl hnus...
versam
31. bře 2012
to jo,ale naštěstí jsme došli domů a venku začalo fučet ještě víc,takže jsme to aspoň trochu vychytali.Tak uvidíme,zatím jsme ho dali na plavání,kdyžtak ho pak přehlásíme 😃
petrajavor
2. dub 2012
@versam tak záleží co jej bude bavit...já jdu zítra na první těhu kurz tak sem zvědavá 🙂
versam
2. dub 2012
@petrajavor a stihneš to,když začínáš teprve zítra? Na kolik to máš lekcí a kde? My chodíme k Radmile Dorazilové a už tam chodíme od konce února a ani nevím jestli to stihnem dochodit 😃
Holky mám dotaz, neznáte někdo ve Zlíně nebo okolí dobrou manželskou poradnu????
petrajavor
2. dub 2012
@versam jasně je to myslím 5 nebo 6lekcí...včera byla první a je to každé úterý,takže počítám,že dokonce dubna je hotovo...jen já min. týden ležela s virózou tak sem nebyla abych nenakazila ostatní těhule...
Prej je dobrá poradna ve Zl...ale nevím...
versam
2. dub 2012
@petrajavor aha,tak my to máme na 10 a chodíme v úterý jednou za 14 dní a z toho nám už jedna hodina odpadla,protože byla RAdmila nemocná.A kam chodíš?
petrajavor
2. dub 2012
@versam aha,to se nedivím,že to máte na dlouho...já do porodnice ke Karle Štěpánové. Jsem zvědavá jaké to bude.
petrajavor
3. dub 2012
tak dneska jdeme na první kurz 🙂 jsem zvědavá jaké to bude...uf :-N
A jak těhulkujete děvčata?
vendullka
3. dub 2012
Ahoj holky, tak jsem se sem konečně dostala. Kubíček se nám narodil přesně v den termínu 27.3., s mírami 3350g/49cm. Zatím je zlatíčko, tak doufám, že mu to vydrží co nejdýl.
versam
3. dub 2012
@vendullka veliká gratulace,je nádherný,tak hlavně ať jste zdraví a rostete.
pampeliska1
3. dub 2012
@vendullka jeee, moc gratuluju ke chlapečkovi!! 🙂 To je pěkné, že se narodil přesně na termín! x-) Tak ať se vám daří a je pořád zlatíčko 🙂 🙂

@petrajavor Pak napiš, jaký byl kurz 😉 Já jsem dneska byla cvičit u Romany Gogelové a potkala jsem se tam s @mochenkaa , tak aspoň někoho z vás znám osobně 🙂 🙂
mochenkaa
3. dub 2012
@vendullka x-) Moc gratuluju ke Kubíčkovi x-)

@pampeliska1 Jsem ráda, že ses ke mě měla, já slepoň obecný... :-N 😃

Začni psát odpověď...

Odešli