• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@mochenkaa ten jsem měla taky kdysi v merku, ale pak jsem od něj upustila kvůli celkové ceně.. Věřím, že budete spokojeni, protože jsem na něj snad nečetla negativní recenzi :wink: Ale to určitě víš :slight_smile: Objednávali jste ho ve Zlíně na Kvítkové? Tam mám objednanou tu postýlku (teda přes e-shop) a v úterý to bylo 14 dní, což je prý dodací lhůta a když jsem tam ve čtvrtek volala, tak jsem měla pocit, že je otravuju a že mám vydržet :zipper_mouth: Zavolám tam zase v pondělí, kde se to jako zaseklo :zipper_mouth: :rolling_eyes:
No nic, já se dneska loučím, dobrou :wink:
30. bře 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 Jo na Kvítkové. Já pánovi řekla, že uvažuju nad koupí z Německa kvůli ceně, takže mi dal takovou cenu, že jsme jen o 700,- víc než přes DE, což je vzhledem k servisu super. Je to drahý kočár, ale žádný jiný nám tak nesedl. Jsem moc ráda že ho budu mít :dizzy_face:
Já nevím, jak se s nima kupuje přes e-shop, my jsme to řešili osobně a super, ale chlap. Ženská byla celkem nepříjemná.
Dobrou :wink:
30. bře 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 nemáš vůbec zač,říkala jsem si,že ti to udělá radost :slight_smile:
@mochenkaa a jaké barvy jste objednali?
31. bře 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor šedá. Mám tu barvu u hluboké korbičky a sporťáku bez podvozku :slight_smile:
31. bře 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa počkej nechtěla si bílou a fialovou? takže nakonec kočárek bude šedý nebo jen ta konstrukce...bože já mám zase ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor já furt řešila jestli barvu bílou koženku, fialovou látku nebo šedou látku :grinning: Konstrukce bude bílá. Včera jsem ho poprvé viděla v běžném provozu v Tescu (ne jen vystavený v obchodě) a vypadá fakt dokonale :dizzy_face:
31. bře 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa tak to je super :slight_smile: já jsem zvědavá na ten náš kočárek :grinning:
31. bře 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor A co nakonec berete?
31. bře 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa my jsme zůstali u mutsy transporter.... :slight_smile: hl.korbička šedá,golfáč černý....
31. bře 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jo, promiň. Já jsem hlava děravá :sweat_smile: Tak jsem zvědavá, jak se s ním pak bude jezdit
31. bře 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa to já taky,kor tady je tolik holek,že člověk si snad ani všechno pamatovat nemůže...no já doufám,že stejně dobře jako po prodejně....
31. bře 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@versam ahojky,nepotkala jsem tě dneska v Malenovicích? :grinning:

Holky byla některé z vás v Baby shop v Malenovicích?
31. bře 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor chytrá holka došlo jí to :D
31. bře 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ještě jsem tam nebyla ale chystám se tam namrknout,ale až proberu věci po Adámkovi,protože jak se znám tak bych tam nakoupila spoustu zbytečných věcí
31. bře 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam no jak jsme popošli tak říkám manželovi ty jej znáš? a můj ne,ale myslím si,že ta holčina tebe jo...z kama? a já,že určitě z koníka,jen jsem tě hned nepoznala.... :grinning:
Jo váš malý je už "velký".....
No právě sem si říkala jak jsme dneska jeli kolem,že bych se tam taky mrkla...
31. bře 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor :grinning: tak z jedné fotky mě ani poznat nemůžeš.No on se nám malinko (víc) vytahuje do délky,už teď má výšku jako 6-letý tak to trochu mate,spousta lidí si myslí že půjde v září do 1.třídy :grinning:
31. bře 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam no já byla minulý pátek s Gabčou na kafčo a tak sem honem honem promítala,která jste z Malenovic a ještě 2v1 :grinning: jelikož vás tady zase tolik není....my jsme šli zrovna od tchánů. No Adámek vypadá fakt větší,takže se vůbec nedivím,že si někteří můžou myslet,že jde už do školy....
31. bře 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jo my jsme zas šli ke strýcovi :slight_smile: ,ale to počasí to byl humus,ten větr mi cestou zpátky zničil deštník. Je to síla jak hrozně rychle roste,poslední dobou to vychází zhruba co 3 měsíce vyroste o 2 cm,docela mě to děsí,mám strach aby to neodnesla páteř a klouby.Ale Vladanovi sestřenice mají obě 190 cm,tak asi pochytil geny z té strany, takže nejspíš budeme mít 2m basketbalistu :slight_smile:
31. bře 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam tak ve Zl se basketbal hraje,takže to není problém :slight_smile: Já bohužel už rostu jen dopředu,ne nahoru :grinning: no my když šli tam bylo to oki,ale po cestě zpět to byl hnus...
31. bře 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo,ale naštěstí jsme došli domů a venku začalo fučet ještě víc,takže jsme to aspoň trochu vychytali.Tak uvidíme,zatím jsme ho dali na plavání,kdyžtak ho pak přehlásíme :grinning:
31. bře 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam tak záleží co jej bude bavit...já jdu zítra na první těhu kurz tak sem zvědavá :slight_smile:
2. dub 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor a stihneš to,když začínáš teprve zítra? Na kolik to máš lekcí a kde? My chodíme k Radmile Dorazilové a už tam chodíme od konce února a ani nevím jestli to stihnem dochodit :grinning:
Holky mám dotaz, neznáte někdo ve Zlíně nebo okolí dobrou manželskou poradnu????
2. dub 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam jasně je to myslím 5 nebo 6lekcí...včera byla první a je to každé úterý,takže počítám,že dokonce dubna je hotovo...jen já min. týden ležela s virózou tak sem nebyla abych nenakazila ostatní těhule...
Prej je dobrá poradna ve Zl...ale nevím...
2. dub 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor aha,tak my to máme na 10 a chodíme v úterý jednou za 14 dní a z toho nám už jedna hodina odpadla,protože byla RAdmila nemocná.A kam chodíš?
2. dub 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam aha,to se nedivím,že to máte na dlouho...já do porodnice ke Karle Štěpánové. Jsem zvědavá jaké to bude.
2. dub 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska jdeme na první kurz :slight_smile: jsem zvědavá jaké to bude...uf :sweat_smile:
A jak těhulkujete děvčata?
3. dub 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se sem konečně dostala. Kubíček se nám narodil přesně v den termínu 27.3., s mírami 3350g/49cm. Zatím je zlatíčko, tak doufám, že mu to vydrží co nejdýl.
3. dub 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vendullka veliká gratulace,je nádherný,tak hlavně ať jste zdraví a rostete.
3. dub 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka jeee, moc gratuluju ke chlapečkovi!! :slight_smile: To je pěkné, že se narodil přesně na termín! :dizzy_face: Tak ať se vám daří a je pořád zlatíčko :slight_smile: :slight_smile:

@petrajavor Pak napiš, jaký byl kurz :wink: Já jsem dneska byla cvičit u Romany Gogelové a potkala jsem se tam s @mochenkaa , tak aspoň někoho z vás znám osobně :slight_smile: :slight_smile:
3. dub 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka :dizzy_face: Moc gratuluju ke Kubíčkovi :dizzy_face:

@pampeliska1 Jsem ráda, že ses ke mě měla, já slepoň obecný... :sweat_smile: :grinning:
3. dub 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek