• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@vendullka je moc krásný....velká gratulace a hodně štěstíčka a zdravíčka všem čtyřem....
@pampeliska1 tak můžeme zorganizovat hromadné kafe :slight_smile: abychom se poznaly :slight_smile: Jinak kurz u Karly byl moc fajn jen jak sem jela do toho 5.patra bylo mi trošku šoufl (to patro nemám ráda-nepříjemné vzpomínky) sem chytrá jako radio :grinning:
3. dub 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa buď v klidu,my jsme potkali o víkendu @versam a kdyby mě nepozdravila tak na ni jen blbě čumím jako na další těhulku a vůbec mi ji nedocvaklo,že ji vlastně "znám"
3. dub 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor to jsem ráda, že v tom nejsem sama v tom poznávání obličejů :grinning: ale budiž mi omluvou, že @pampeliska1 to ve skutečnosti sluší mnohem víc než na fotce :slight_smile: a hlavně jsem jí čuměla na to krásné bříško a obličej byl v tu chvíli podružný :sweat_smile:
Co ses dozvěděla na kurzu?
3. dub 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa jak probíhá porod jaké mohou nastat komplikace a tak,bylo to moc fajn a hodně jsme se nasmály,Karla je fajn ženská :grinning: no já jsem taky slepá jak do mě někdo nekopne nevidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
3. dub 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor já jsem dneska měla lekci o předčasném porodu a zítra mám o porodu a v sobotu porodnici (máme to teď hodně u sebe, Romča Gogelová byla nemocná).
3. dub 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no my máme naštěstí jen 5lekcí...za což jsem moc ráda :slight_smile: takže ke konci dubna mám hotovo :slight_smile: tatínek začíná být nervózní...
3. dub 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor my máme 6 lekcí. Koncem tohoto týdne budu mít odchozeny 4 a už budou zbývat jen 2. A jestli správně počítám (já to nemám napsané, M to má ve svém diáři :grinning: ) tak v půlce dubna by měl být konec. Ale ve cvičení míním pokračovat.
3. dub 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no my jdeme o víkendu s manžou plavat,moc se těším :slight_smile:
3. dub 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor já hodně trpívala na záněty, takže se do bazénu moc nehrnu. Ale tiše závidím :wink: My máme v sobotu tu porodnici a předtím bude M montovat skříňku do koupelny ať tam můžeme udělat přebalovák
3. dub 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa díky za pochvalu bříška :slight_smile: :dizzy_face: No já jsem tě totiž zahlédla už ve dveřích, jak jsi přišla (šla jsem na wc), tak jsem měla dost času zapřemýšlet, jestli jsi to opravdu ty.. A také jsem slyšela, že ses s p. Gogelovou pozdravila jak stará známá, tak jsem si řekla, že to asi budeš ty, protože jsem si pamatovala, že jsi psala, že se znáte :wink:

@petrajavor to není špatný nápad, taky mě to napadlo s tím srazem :wink:
3. dub 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 :grinning: jo, tak to jo. Já moc po obličejích nečumím, ale po bříškách jo :grinning: A pozdrav s Romankou už pak byl jasný, co? Já jí vozila dceru v kočárku (to už je let, letos bude maturovat)
3. dub 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 to ano jen abychom se domlouvaly rychle než budeš rodit :slight_smile:
4. dub 2012 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem ze svahů, TP koncem října, koukám, že vy asi většinou z malenek a ve vyšším stupni čekání na mimísky :slight_smile: a některé už i s pokladem doma (gratulujuuuuu)
Ve čtvrtek jdu na první kurz k Radmile, tak jsem zvědavá, příští týden na oskara a pak se vás tady začnu vyptávat na dobré zkušenosti :slight_smile:)) Třeba byste mi mohly poradit, kolik čeho v jakých velikostech pořizovat, jak někam vlezu do obchodu, mám pocit, že bych měla nakoupit VŠECHNO :grinning: Zatím se krotím, ale nevím, abych nepořizovala kotel věcí, co by mi pak doma ležely... :wink:
Přeji všem krásný jarní den
4. dub 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa zrovna jsem objednala korbičku a koncem dubna bude doma :slight_smile:
@oktarina ahojky a vítej :slight_smile: gratuluji k těhulkování :slight_smile: každá toho máme spoustu a nákupní horečkou jsme měly taky snad všechny...když budeš chtít můžu ti poslat na mail seznamy od holek.Nejlepší je si je projít a udělat si vlastní... :wink:
4. dub 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina Ahoj a vítej. Peťa má seznamy snad od všech, a krásně se z toho dá udělat vlastní. Ale stejně tam bude spousta věcí co pak zjistíme, že vlastně nepotřebujeme :wink:
@petrajavor tak to je super. Nám snad stihne kočárek dojít do porodu :grinning: Pokud se malý narodí v termínu tak máme 1-3 týdny rezervu :confused: :grinning:
4. dub 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa no mě korbička dojde 26.4. vajíčko snad koncem měsíce a uvidíme kdy dojde golfáček...ale ten asi koncem v května....jinak včera jedna maminka na kurzu říkala,že rodila dva syny a oba o 4týdny dřív,teď čekají 3miminko tak je zvědavá co a jak bude....jo a pa nám včera říkala,že jedna maminka rodila minulý týden v Malenovicích na benzínce :grinning: teda placentu až v nemocnici..ale musel to být rachot... :grinning:
4. dub 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor já Davčovi věřím, že si počká na termín :dizzy_face: :grinning:
Nám taky včera PA říkala, že je poměrně dost maminek "pohoda, ještě tam nebudu plašit, to vydržím" a ve výsledku nestihnou dojet. Ale plánuju vyjet tak, abych stihla do nemocnice :grinning:
4. dub 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no tak já doufám,že to taky stihneme,přece jen je to kousek a se stylem jízdy mého tatínka to bude jako F1 :grinning: :sunglasses:
4. dub 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor včera říkala PA, že jedni to stihli z Malenek pod 15 minut, tak jsem se podívala na M a říkám "ty bys tam byl pod 10, co?" :grinning: Tak prý jo. Pod 15 minut jsme byli schopní dojet s kotětem na veterinu (máme ji u Baťovky) takže s porodem by si ještě pospíšil :grinning:
4. dub 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no to jo :slight_smile: to ti věřím,jsem moc ráda,že můj nemá papíry :grinning: a řídit bude můj tatínek....
4. dub 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,já jsem taky pro sraz u kafíčka :slight_smile: . Já myslím že to nebudeme mít tak horké s těma odjezdama do porodky,je fakt že jsou překotné porody,ale je jich minimálně, při normálním průběhu není vůbec nutné spěchat :wink:,pokud teda nebudete takové hrdinky co vydrží kontrakce doma do poslední chvíle :grinning:
@oktarina vítej mezi námi, taky chodím k Radmile na kurz (už podruhé :grinning: ) tak doufám že budeš spokojená
4. dub 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 @versam @mochenkaa @tuliberka @ren01 @vendullka @amrash a co třeba kafčo někdy příští týden? krom úterý můžu kterýkoliv den.... @oktarina jestli chceš pojď s náma... jak jste na tom vy?snad sem nikoho nezapomněla..Lucku (capaja1) nepíšu ta je čerstvá maminka...
4. dub 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jo, já nějak nestíhám víkend a pondělí a úterý. Takže středa, čtvrtek a pátek beru :grinning: a vycházky mám od 13 - 19 hod, ale to máme myslím většina, ne?
4. dub 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa jojo tak víkendy jsou u nás všech asi mrtvé...jinak vycházky mám stejně :slight_smile:
4. dub 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor v PO jsou velikonoce, to jedeme k babičce, v úterý mám cvičení a myslím kurz (já to nemám zapsané, ale M jo tak se mu pak musím podívat do diáře) a o víkendu budeme montovat komody do Davídkova koutku. Ale jinak vás moc ráda všechny uvidím.
Každopádně @pampeliska1 má v úterý taky cvičení.
4. dub 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor mě je to asi celkem jedno,v plánu na příští týden zatím nic nemám,ale já mám vycházky až od 15 hod :unamused: A kam bychom šly na kafčo,někde ve Zlíně?
4. dub 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam no u mě ideál je st-čt...jinak je mi jedno jestli to budou Malenovice nebo Zlín...
4. dub 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já jsem pro čtvrtek (popř. i pátek, ale čt by byl lepší), protože ve středu už jedno kafe mám :slight_smile: Je mi jedno v kolik hodin a kde.. Asi spíš ve Zlíně poblíž centra, ne?
@petrajavor @mochenkaa @versam
4. dub 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 klidně takže čtvrtek děvčata? @mochenkaa @versam
teď dvě otázky kde a v kolik?
4. dub 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@versam @petrajavor @pampeliska1 Já bych to viděla nejdřív v 15:30 pokud ve Zlíně. To ať stihne dojet kvůli vycházkám i Versam. A co třeba u Septima? Nekuřácké, dobře se sedí a výborně tam vaří :dizzy_face:
4. dub 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek