• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@petrajavor tak můžem třeba už v těch 15hod a @versam by pak dorazila za náma :wink:
No tys psala, že chodíš s těhulkama na kafíčka, tak to musíš mít v merku :wink: Asi spíš nějakou cukrárnu, ne?
4. dub 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no mě je to jedno já budu ve Zlíně kolem 14hod,tak vás někde počkám...klidně bych to viděla i na dřív a versam dojde :slight_smile: ale je to na vás....jinak technická kde je u septima?
@pampeliska1 klidně bych šla do cukrárny....
@mochenkaa a kde to je?
Dívám se na netu, že někde na Zarámí.. to by šlo :wink:
4. dub 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 taky jsem to našla na netu :slight_smile:
4. dub 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já myslím, že předběžně jsme domluvené, ne?
A v kolik hodin teda?
4. dub 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor @pampeliska1 nebuďte sviňuchy s cukrárnou :grinning: já bych vám jen čuměla do talířku :angry: :grinning:
U septima je na ulici pod Jablkem. Na křižovatce Zarámí a Dlouhá.
4. dub 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa jo vlastněěě, já jsem úplně zapomněla na tvoji cukrovku! Tak to je jasné, to by bylo od nás hnusné :sweat_smile:
4. dub 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tož já než udělám mapu, vy to máte najíté :grinning:
Ten čas je mi fuk, jen ve vycházkách. A jestli dáme sraz my a versam pak přijde nebo až všichni dohromady je mi jedno
4. dub 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak počkáme ještě, co napíše @versam jak to vidí ona :wink:
4. dub 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa @pampeliska1 jojo zajdeme si na zmrzku než půjdeme za Gabi k Septimovi :grinning: Gabi taky sem na tebe úplně zapomněla s tou cukrovkou :sweat_smile: takže předběžně v 15h čtvrtek u Septima?
4. dub 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdete některá dneska na trhy do centra Zlína?
4. dub 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor za mě jo. Já vás počkám vevnitř. A na zmrzku si jděte do Zlíňanky a dejte si i za mě, jo? :grinning:
V pohodě, Peti, pokud sama cukrovku nemáš, tak nad tím nepřemýšlíš :wink:
4. dub 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor nejdu. Musíme nakoupit, M má pak sraz s kámošem (kamarád hledá podnájem a M má pro něj nějaké nabídky) to jdu s ním a pak přímo na kurz o porodu.
4. dub 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa snad to najdu :grinning:
4. dub 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK, tak předběžně domluveno :wink:

@petrajavor já taky nejdu, dneska se válím doma :grinning: Chtěla jsem napsat, že se tam kouknu v úterý, ale to už tam asi nebude ani jeden stánek :grinning: aspoň ušetřím :wink:
4. dub 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pampeliska1 no já se chtěla dívat včera,ale šla jsem na ten kurz a nebyl čas,dneska zase vyzvednu manžela a aspoň si jej trochu užiju :grinning:
4. dub 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor je to jak kdyby ve vjezdu. Kdyžtak volej :wink:
4. dub 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa neboj budu a kdybych dlouho nešla sem ten blbec co stepuje venku a hledá to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1
@petrajavor
@mochenkaa tak za mě může být, já se ještě domluvím s manželem aby vyzvedl Adámka ze školky a dorazím :slight_smile:
4. dub 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petrajavor tak pokud tam budeš stepovat tak já tě tam zavedu :grinning:
4. dub 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pampeliska1 @petrajavor ok, my sraz na 15 hod (čekám vevnitř) a @versam přijde kolem 15:30 dle vycházek :slight_smile:
4. dub 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
OK, domluveno, snad to najdu :grinning: V úterý cestou od dr. to obhlédnu, ať vím ve čt do čeho jdu :grinning:
4. dub 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor @pampeliska1 @versam @mochenkaa @tuliberka @ren01 @vendullka @amrash kafíčko anooooo :grinning: Ráda se s vámi potkám "na živo", ale pracuju mimo zlín, na tři se nestihnu do ZL dostat, čtvrtek je super. Ideální čas by pro mě byl až 16:30 s vyplazeným jazykem, ale zkusím to v práci vyšauchlit a stihnout dřívější bus. I tak dojdu cca v 16 - jaké máme poznávací znamení? Bříška v různých stádiích u jednoho stolu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak trhy jsou jen do tohoto pátku, taky nestíhám :frowning2:

Btw: Máte některá v merku kolíbku nebo houpací košík nebo v čem máte v plánu mít mimčo když nebude zrovna v ložnici v postýlce? Tápu :slight_smile: že Ď...
4. dub 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina já myslím že v 16 hod tam stále v pohodě budeme a ano myslím že nás lehce poznáš,4 těhule (pokud se ještě někdo nepřidá) u jednoho stolu asi nepůjdou přehlédnout :grinning:
U prvního jsem měla kolíbku v obýváku,ale malý v ní stejně moc být nechtěl,tak teď nevím jestli ještě něco pořizovat,kamarádka měla koš na mimčo tak se jí zkusím zeptat jestli mi ho nepůjčí,jinak budu mít ještě kočár na balkoně.
4. dub 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina super, čím víc lidí, tím líp :wink: A jak píše @versam, myslím, že nás nepřehlédneš :wink:

Jinak já mám nachystaný proutěný košík (ještě po mně), uvidíme, jak se v něm mimču bude líbit, ale je docela malý, takže to asi nebude na moc dlouho..Na délku má sotva 70cm.. No uvidíme, případně je ještě u našich stará postýlka (taky po nás), tak bych to řešila příp. tak.
4. dub 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina no v 16hod tam 100% ještě budeme a poznáš nás hned :slight_smile:
Jinak my máme mini pidi byt,takže jen postýlka :slight_smile:

Trhy jsou oki....drahý si koupí trdelník a já zmrzlinu,takže to bylo fajn :slight_smile:
4. dub 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte devcata, diky za pozvani. Pokud Septima najdu tak dorazim. Ja uz s "briskem" v kocarku :grinning: :grinning: :grinning: Je to mimochodem uz pekny cvalik - 4.900 gr a 57 cm :slight_smile:
4. dub 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@oktarina já plánuju do obýváku takový ten košík. Má ho kamarádka, takže mi ho půjčí. pokud by se mi tam nevlezl (zcela možné, máme malý obývák) tak si ho půjčí domů moje mamka.
Mimochodem, s nejmenším břuchem bez miminka budu já :grinning:
@amrash Neboj, najdeš :wink: Honzík roste jak z vody :dizzy_face:
4. dub 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyz jste u tech kosiku: Jenysek ma sice malinky pokojicek vedle loznice, ale stejne chrupka u nas v kosiku. Ten ma kolecka a tak s nim aktualne pendlujeme po celem byte. Je to super vec a nemuzeme si to vynachvalit!!!
5. dub 2012 ve 03:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek