• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
Holky super, tak ve čtvrtek u Septima :slight_smile:
@versam @pampeliska1 @mochenkaa jj, kočár na balkon je v poho, ale já mám rodit v říjnu, to už spíš vidím na déšť a sníh pomalu, tak to není na každý den. Já chtěla kolíbku, byt máme taky malý, právě sem u jedné holky viděla ten proutěný košík a to má snad přes metr na délku a na šíčku tak cca 60 cm a je od země tak 110 cm vysoký a stele se do toho hooodně matrací. To mi přišlo jako velké "štragadlo" a cenově stejné s kolíbkou, tak nevím... možná si od versam pronajmu kolíbku :slight_smile: nebo zjistím, kde známá sehnala ten koš

@mochenkaa fakt s nejmenším? Sice si kolem pasu nosím nějaké OTP, ale já jsem teď 12 tt a u Tebe vidím 29 tt tak nevím, nevím :wink:

@amrash jééé, šišlat nebudeme, ale rozněžňovat se můžeme? :slight_smile: Menší košík s kolečkama zní jako dobrý nápad, kde jste ho pls sehanli a za kolik?

@petrajavor postýlku jako s kolečkama, že si budeš popotahovat za sebou po bytě? My to máme právě tak "chytře" navrhnuté (co bysme po komunistech chtěli), že chodíme kolem dokola a kdybych mimčo nechávala celý den v ložnici tak to abych tam 1) víc zatopila a 2) měla celý den zaplou chůvičku, protože v kuchyni už bych neslyšela, jestli je vzhůru :frowning2:
5. dub 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina no my budeme objednávat tuhle postýlku http://www.bebinka.cz/bebinka/eshop/34-1-Postylky-a-ohradky/198-2-Postylky-Klups/5/1623-Detska-drevena-postylka-kombinovana-Klup-Kompakt-javor-orech a jak jsem psala,máme pidi midi byt,takže žádné přesouvání nebude...nějak není kam :grinning:
5. dub 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mm koupeno tohle z oblečení,co mi ještě chybí? Jen ta velikost 56-62 nevím jestli je dobře roztříděná jelikož je všude 0-3m
Oblečení:
Vel.50:
1x bodyčko kr.rukáv
Vel.52:
sada do porodnice
10x bodyčko kr.rukáv
1x dupačky dl.rukáv
3x ponožečky
Vel.56:
2x overal
2x bodyčko s dl.rukávem
1x dupačky
2x polodupačky
Vel.62:
5x bodyčko kr.rukáv
2x bodyčko dl.rukáv
2x dupačky dl.rukáv
2x tričko dl.rukáv
1x pyžámko kr.kuáv
2x tepláčky
2x svetr
1x mikča s kapucí
1x rifle
1x manžestráky
čepička
Vel.68:
1x bodyčko kr.rukáv
1x bodyčko dl.rukáv
1x dupačky dl.rukáv
3x tričko kr.rukáv
1x tričko dl.rukáv
1x košile dl.rukáv
1x vesta
1x mikča
Vel.74:
2x bodyčko kr.rukáv
1x košile dl.rukáv + vesta
1x košile dl.rukáv
1x tričko kr.rukáv
1x vesta
2x čepička
Vel.80:
1x rifle
1x bundička
5. dub 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jé, to je fikané, spojení s přebalovákem :slight_smile: já ale potřebuji, abych k němu přeistupovala z té úzké strany, takhle z boku už bych musela stát ve zdi, abych se tam vešla .-) Koupili jsme do ložnice komodu z IKEA (miluju ikea) - mužova první samostatná investice do miminka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ta má na délku 110 cm, počítám, že postýlka má délku 120 nebo 140 (na šířku se ke zdi nevleze), tak už mi zbývá jen 90 cm na přebalovák, dívala jsem se na ikeový obyčejný dřevěný, že ten by se mi tam vlezl, má myslím 80... Holt malé byty jsou malé byty :slight_smile:
5. dub 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina no u nás je potřeba i úložný prostor a tyhle postýlky 3v1 miluju...navíc tahle postýlka "roste" s dítětem...takže to bylo pro nás ideální řešení...ale myslím si,že je to na každém...jo ikea je super :slight_smile: a jak píšeš malý byt je malý byt.
5. dub 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Hm, my právě použijeme jen tu šprušlovou postýlku a až z ní prcek vyroste, mám vyhlídlou noromoš velkou postel, já jako malé dítě spávala obložená plyšákama, ti největší meďoši měli výsadu být na polštáři a já ležela někde dole :slight_smile: tak kdyby to měl prďošek podobné, ať má místo na hračky :grinning:
5. dub 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :wink:

@petrajavor s tou výbavičkou ti moc neporadím, já mám totiž strašně moc vědí poděděných od švagrové a všeho mám tak min. 3x-5x víc, než je doporučeno :sweat_smile: Určitě to ani nevynosí, ale tak mám to vyprané a vyžehlené, kdyby byla třeba blicí, tak nemusím tak často prát.. Však já ti pak napíšu, co všechno jsem nepotřebovala :sweat_smile:

@oktarina my máme košík menší, než jak jsi psala (na délku cca 70 cm), ale zas asi nevydrží dlouho.. Někdo to řeší třeba levnou druhou postýlkou právě z Ikea, je prý sice nižší než normálně, ale je za dobrou cenu a dá se koupit i použitá..na ten denní pobyt si myslím, že stačí http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/00115751/
5. dub 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 a nemáš někde napsané co je doporučené?
5. dub 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. dub 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 jo děkuji,musím na to juknout,udělat svůj seznam a porovnat to...mě jebne..
5. dub 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor hlavně to moc nepřeháněj :wink: Já vím, že já mám toho víc než dost, ale říkala jsem si, že v dnešní době není problém kdykoliv cokoliv dokoupit...
5. dub 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 zase jsem udělala objednávku :slight_smile: hahaha....manžel mě zastřelí...
5. dub 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. dub 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 objednala jsem 4x body dl.rukáv, 3x body kr.rukáv, 1y tričko kr.rukáv, 1x polodupačky, 2x overal, 1x čepička.... :grinning: manžela klepne :grinning: :sunglasses:
5. dub 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor nj, když to je všechno taaak potřebné :grinning: Já už jsem pak musela mm dát slib, že opravdu nic nekoupím :grinning:
5. dub 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 ten sem dala taky,ale doma jsem celý den,on až k večer,takže to domů propašuji :grinning: ale pšššt ne že to na mě prásknete :grinning: jinak dle seznamu toho mám víc než je třeba :grinning:
5. dub 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor a kde jsi nakupovala? Já jsem třeba oblečky do porodnice+něco navíc kupovala na dupydup.cz a mají tam fakt pěkné věci.. Jen zrovna teď to mají nějaké vybrakované..
5. dub 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no já tady na bazárku,ale 80%věcí kupuju na fcb :slight_smile: tak sem dneska udělala 4objednávky... :grinning: :sunglasses:
5. dub 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. dub 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Díky Peti:slight_smile:
5. dub 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendullka a jak se cítíte a jak se máte? :slight_smile:
5. dub 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina Klidne i sislejte, ono to totiz ani jinak s miminky nejde :slight_smile: Kosik jsem koupila tady v bazarku za petikilo. V profilu mam i jeho fotku. Postylku mame taky s koleckama, ale tahat po byte by me ani ve snu nenapadlo! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash tak těhu fotky máš nádherné, ale kde tam je ten košík? (neklikala jsem na všechno...) u koho si se byla fotit, pls? Až mi vyběhne velké bříško, taky nad tím uvažuju

-> to je ale i otázka na Vás ostatní, poradíte dobrou fotografku/fotografa? :grinning:
6. dub 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina Dekuji dekuji. odkaz na fotografy poslu do IP. Kosik je vyfoceny v albu "Kdo v domecku bydli" kde jsem jako tehulka.vsechno pripravovala.
6. dub 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina no nás budou fotit Mlýnkovi...Verunka je moc fajn holčina a fotila nám jak předsvatební tak svatební fotky (když se jukneš na beremese.cz tak jsou tam ve dvou albech) takže pro nás jedině ona :slight_smile: když jukneš do alb k @tuliberka tak jim syna a pak i je fotila taky Verča....
Ale jinak je ve Zlíně a v okolí fotografů dost,záleží jaký máš vkus a kolik chceš investovat...
@pampeliska1 napsala jsem i Lucce,jestli s náma nechce jít,ale Patriček má žloutenku v pá se vraceli do nemocnice,takže asi nic :frowning2:
7. dub 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko...holčiny chtěla jsem se zeptat slyšely jste už o tom 30min cvičení co je ve ZL? Plánujete tam někdo chodit? Je to teda po porodu,ale pomalu o tom začínám uvažovat...tak bych chtěla vědět zda maminy už máte zkušenost nebo znáte někoho kdo tam chodí a co na ti říká :slight_smile:
8. dub 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina jak píše Peťa@petrajavor Mlýnkovi doporučuji, jsme s fotečkama spokojení :dizzy_face: Jsem ráda, že je máme, hezká, kvalitní památka a pěkně nám zdobí i stěnu v obýváku :wink:

@petrajavor jaké cvičení? Já chodila jen na dvě cvičení v těhotenství ... Když jsem se zajímala o cvičení po porodu, tak jsem žádné nenašla, ale je to delší dobu, že .. :wink:
8. dub 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka no nám o něm říkala PA na posledním kurzu je to cvičení zaměřené na maminky a trvá jen 30min takže prej to maminky dělají často tak,že se dvě domluví,jedna hlídá děti třeba v parku druhá 30min cvičí a pak se prohodí...je tam ta výhoda,že to trvá jen těch 30min...tak sem si říkala,že to nemusí být špatné,je to myslím na Flipu...v út si vezmu letáček...
8. dub 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Tak o tom cvičení zjisti víc :wink:
8. dub 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa poslušně hlásím,že provedu a ve čt vezmu i letáček pro vás :wink:
8. dub 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek