• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
Tak hlásím začali jsme 8měsíc a další narodilo se další miminko v našem okolí :slight_smile:

@mochenkaa jo jak jsme byli na té kávě,tak oni to tam zavřeli,teda název zůstal jen to mají jiní lidi :confounded: a zase mám o restauraci míň..navíc se tam prej totálně vylidnilo,dneska jsme byli v Čamlíkově,tak maminka mi to hlásila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor @tuliberka holky, tak ti mlýnkovi fakt umí! Škoda, že jsem na ně nenarazila, když jsme hledali svatebního fotografa, tak nějak bych si profi práci představovala. Děkuji za tip, ukazovala jsem jejich stránky i mužovi, vypadá to, že jejich služeb využijeme :slight_smile: Můžete mi říct, jak dlouho takové těhu a potom newborn focení trvalo a kolik jste dostaly výsledných snímků / za kolik peněz, abych měla orientačně představu? Děkuji...

@petrajavor letáček určo vem, nové info se hodí. Akorát nevím, jak je to s efektivností., Někde jsem slyšela, že svaly potřebují čas na zahřátí a "přepnutí" ze spalování cukrů na tuky, které se děje po 30-45 minutách. Takže jestli bychom nespalovaly jen cukry,hm? Ale ber to jako moje info laika :slight_smile: Možná to mají nějak ošéfované...

@amrash hezké... děkuji za info, ale oslovil mne víc způsob práce Mlýnkových...

Cvičení - ještě jsem o cvičení na 30 min neslyšela, ale už jsem byla v prvním kurzu u Radmily a ta nám nabízela, že pak pořádají v jejich centru i nějaké poporodní cvičení. Za 14 dní se na dalším kurzu zeptám na víc, jestli chcete. Abych řekla pravdu, mě to ještě ani nenapadlo řešit, takto "brzo". Ale viděla jsem tam i bosu míče, tak asi to bude cvičení na ehm, eliminaci OTP a vytahané kůže, řekněme :slight_smile:
A má i "cvičení" s miminkama, jmenuje se to myslím masáže novorozeňátek, že je to tak jako houpání miminek na těch malých míčích - overbalech a takové pohodové, no co se s těmi miminky dá taky jiného dělat, že?
9. dub 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina napiš Verči e-mail a ona ti odepíše přesně kolik dostaneš fotek za kolik peněz....jinak my když jsme fotili rande tak to trvalo 1-2hod jako většinu focení...my máme focení na květen domluvené už od svatby (tedy listopadu) a upřesňovali jsme jej v březnu....to jsem si domluvila i focení malého Verči jsem nahlásila jen předběžný termín porodu a pak jí zavolám z porodnice,že je už malej na světě a ona nám dá přesný termín....miminka jako skoro jediné fotí i dopoledne...
Jinak co se týká toho cvičení,myslím si,že je to hlavně o tom se dostat do kondice než o hubnutí.....prej tam vystřídáš víc cviků nebo tak nějak to porodní asistentka říkala,ale zeptám se a letáček ve čt donesu.
Holky na předporodní cvičení chodí a některé i plavat. Já jsem od ledna na neschopence a velice nikam se nedostanu,tak je to pro mě na prd. Ale aspoň nás manžel bere skoro každý den na procházky :slight_smile:
9. dub 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte někdo zbytečný účet za těhu vitamíny?

@amrash myslím,že ty si psala,že si byla na těhu masáži...je to tak? můžu se zeptat kde a kolik tě to stálo? díky :slight_smile:
10. dub 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor účet bohužel nemám, já jsem žádné nebrala, jen čistou listovku a tu už jsem měla doma dýl.. Potřebuješ to pro pojišťovnu, že? Já jsem nedávno posílala účet za kurz, tak jsem zvědavá, kdy mi těch 1500,- proplatí.

@oktarina já jsem se v těh. profi nefotila a ani neplánuju, takže neporadím, ale myslím, že s Mlýnkovýma rozhodně neuděláš chybu! :wink:

Jinak u mě nic nového, dneska další KTG+kontrola :wink:
10. dub 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no já za kurz dala jen 1040,- kč a potřebuju nějak doplnit to 500,- pro pojišťovnu....
Jinak mě je blbě jak psovi dneska jdu na další kurz tak se zeptám pa co a jak a možná se tam nechám i prohlídnout,nerada bych už rodila.
10. dub 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Ja jsem mela masaze v hodnote.1.300 protoze tak jsem to mela nastavene z VZP jako hodnota bonusovych bodu. Jeste kouknu na presnou adresu.
10. dub 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Takze koukni na www.masazeivana.cz
Je to nad kostelem na Stefanikove naproti zastavkam trolejbusu.
10. dub 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash jo děkuju :slight_smile: juknu na to a zavolám si tam ...
10. dub 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor @amrash @pampeliska1 @oktarina @versam a pokud se ještě někdo přidá. Mám bloknutý stůl U Septima ve črvrtek na 15 hod. Hned naproti dveřím tak, aby se nám tam vlezl i @amrash kočárek :slight_smile:
10. dub 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@petrajavor OK, děkuji, napíšu, raději už takhle dopředu, aby měli volný termín :slight_smile: Manžel je hodný, že vás bere "vyvenčit" :slight_smile:))) Mám za sebou prvotrim. screening a je to OK, mám takovou radost :grinning: Viděla jsem tam v čekárně na stěně obrázky novorozených miminek a jen jsem si řekla "já chci takyyyy" :slight_smile: Myslím, že mám doma někde ještě účet z min. týdne na rennie - pastilky proti nevolnosti, ale mám to kupované v lékárně, kde mi načítají věrnostní body, což se taky na tom účtu objeví - takže bohužel nepoužitelné :frowning2:

@pampeliska1 děkuji, taky si to myslím :grinning:
11. dub 2012 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina děkuji to vůbec nevadí....jinak to víš je svatební sezóna tak je to hektické....to je super,že jste oki...a vůbec necháte si říct co čekáte a co by sis přála a máte vybraná jména? jsem zvědavá :grinning: my už hlavně čekáme tak je to nuda...ale ty máš všechno hezké před sebou...
jo včera mi dala pa ještě seznam co potřeba tak ti jej pošlu....
11. dub 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor děkuji za seznam, večer v klidu mrknu, už si budu muset pomalu udělat nějaký vlastní, abych si pak odškrkávala, co v jaké velikosti dostaneme a co můžu pořídit nového :slight_smile: Asi si to necháme říci, ale dokud nevíme, pro koho máme jméno vybírat, tak jsme to ještě neřešili, zatím má prcek už několikátý pracovní název - mění se dle velikosti, teď je to tanečník - vyváděl tak, že ho bylo obtížné změřit, musela jsem nadvakrát, a i tak mi doktorka sondou od UTZ klepala pořád do podbřišku (spíš bouchala, ale co bych nevydržela, že? :slight_smile:
Tobě se ta další etapa toho hezkého, co máš před sebou, jen víc a víc přiblížila, tak jaká pak nuda? Už se jen párkrát vyspíš (cca 56x?) a Tadeášek se na Tebe poprvé podívá očičkama, chytne Tě za prst a usměje se... :wink:
11. dub 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina vůbec nemáš zač...jen jsem si nebyla jistá zda to došlo,jelikož mi mail poslední dobou blbne :angry: ale já se nám rozčilovat tak na nej prdím :grinning:
tak ona nejzáživnější fáze je ta kdy se vybírají jména,plánuje se a nakupuje....já teď jen čekám a ještě 60dní máme do tp...to čekání je celkem nuda a zařizovat už mám jen drobnosti...jinak aspoň prckovi píšu deníček,takže aspoň nějaká zábava...
11. dub 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Vidíš, a já si donedávna myslela, že ta nejzábavnější fáze na dětech je to "tvoření" :grinning: a teď mě baví každý UTZ kdy vidím prcka :slight_smile:
11. dub 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina to se ti nedivím,pamatuju si že když manžel poprvé prcka skoro brečel...furt to byla jen tečka a pak viděl malého človíčka....a za měsíc nám řekli,že je to chlapeček a to jim málem proskočil stropem až do 1.patra :grinning:
11. dub 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor můj si při oznámení, že bude tatínkem roztrhl od radosti stehy po vytrhnutém zubu (bylo to den po)... sem zvědavá, co budeme mít my. Nějak to od začátku silně tuším na kluka, až mám kolikrát pocit, že jestli to bude nakonec culíkatá, tak se budu sama divit svojí intuici, že mi "neřekla" (ale chceme 2 děti a do párečku, takže je to šumák, co za mimi k nám přijde první :grinning: -> milovat budeme obě děti stejně :wink:
11. dub 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina no já jsem si hrozně moc přála holčičku a manžel chtěl kluka,miminko budeme mít asi jen jedno... jelikož jsme si prošli celkem peklem,takže teď jsme rádi za Tadeáška...já jsem byla dost v šoku,když řekli že je to chlapeček,rozdýchávala jsem to pár hodin,ale malého milujeme,že to snad ani víc nejde :slight_smile:
Rodině jsme dali oznámení o tom,že je to chlapeček a všichni jen kouleli oči,že je to opravdu chlapeček...ale jinak mělo velký úspěch :slight_smile:
11. dub 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak info k tomu cvičení:

V čem je Contours jiné než běžná fitness ?

jedná se o kruhový trénink - 8 posilovacích strojů v kruhu a 8 stanovišt pro aerobní cvičení .
cvičení na každém stanovišti trvá 45 sekund
celková doba cvičení dvou okruhů je pouhých 30 minut - cvičit však můžete jak dlouho chcete
po celou dobu návštěvy se o Vás stará naše trenérka , která Vám ve všem ráda poradí - jedinečný osobní přístup
Contours je pouze pro ženy
cvičíte na posilovacích strojích vyrobených výhradně pro ženy. Naše stroje mají pozitivní i negativní rezistenci pro dosažení maximálního efektu cvičení
u nás dosáhnete opravdových výsledků - jedinečný koncept kdy na stroj nečekáte, ale neustále cvičíte
v našem fitness není překážkou jakýkoli věk, váha či zdravotní stav
do Contours můžete přijít kdykoli chcete a cvičit jak dlouho chcete

Jinak tady je ceník a více infa http://www.contours.cz/pobocka.php?id=8#Ceník
11. dub 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa No to je super. Ale ja stejne mozna prifrcim s mimi v autosedacce, takze se v pohode vejdem. Jen jestli se Jenysek vejde do sedacky - ma uz totiz 5,25 kg :grinning:
11. dub 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pampeliska1 sem četla tvůj příspěvek v tématu o porodnici...já si snad nechám dovézt jídlo z domu...posledně jsem tam měla furt hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes: jediné co mi šlo byl rohlík s máslem a bílá káva :grinning:
11. dub 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash Dobroš. Ale místo tam případně je i na kočárek :wink:
11. dub 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor no jo, není to žádný interhotel :-/ Hodně maminek se "přikrmuje" z domácích zásob, takže není problém :grinning: Joo, rohlíky tam mají výborné, čerstvé..to si pamatuju z práce :sweat_smile: :wink:
11. dub 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 jo ať mi k nim dají aspoň máslo nebo sýr...sem skromná pomazánky jim ráda nechám :grinning: a když mi k tomu udělají meltu budu spokojená jako želva a můžu žít na rohlících i týden :grinning:
11. dub 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jen nevím, co na čerstvé rohlíky řekne mimčo :sweat_smile: Jeho bříšku se to asi moc líbit nebude :sweat_smile: :unamused:
Jinak já bych na rohlících taky vydržela, teď sním min. 2 denně :sweat_smile:
11. dub 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 ať mi je dají i staré...hlavně ne chleba a pomazánky,to bylo fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 jo jinak laktační poradkyně říkalo,že když je nadýmavá maminka bude i miminko a co nadýmá ji bude i jeho...já na prdíky netrpím tak snad to bude dobré :grinning:
11. dub 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Chápu Tě, rozumím, že cesta k našim štěstíčkům není vždy vystlaná růžovými okvětními lístky... ani u nás nebyla. Ale snažím se o optimismus, a když už se ten zázrak podařil jednou, kdo říká, že se to podruhé v životě nepodaří? Teď hlavně donosit v pořádku to první, že? :slight_smile:
To cvičení zní zajímavě, vypadá to, že ví, kde maminkám ušetřit čas.
Pls, tady je i téma o naší městské porodnici? Ještě se tu moc nevyznám, ale ráda bych si přečetla, co o ní říkají ostatní zkušenější...
11. dub 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina jojo :slight_smile:
no mě se to cvičení taky celkem líbí hlavně že je to v centru a když jsou maminky aspoň dvě můžou se prostřídat a nemusí člověk hledat hlídání....
jinak to téma je tady http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/porodnice-zlin/
11. dub 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud se tyka porodnice - klidne se me ptejte, ja uz s ni mam 2nasobnou zkusenost!!!
Jo... a ty rohliky jsou tam fakt super cerstve a krupave!!! :slight_smile:
11. dub 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek