• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
autor
jinak já jdu na odběr na screening zítra ráno, kdy mě objednají nevím, další ko 22.11 ted už byla po měsíci, ale mezitím miláška malého uvidím v predice, tak aspon něco no a jestli mě objedná zas po měsíci tak to už budou fakt vánoce, no už aby to bylo, čekání mě zabíjí :slight_smile:
3. lis 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 Zuzi tak to mě s tvojím staršně mrzí. Nemá nějaké problémy v práci? S těma babama - to je strašně citlivé téma. Každá z nás to má v sobě zakořeněné - nesneseme už jen to pomyšlení, že sedí na kafi s jinou (o bývalce ani nemluvím) - já jsem o ní nechtěla ani slyšet natož aby s ní šel na kafe. Úplně ti v tomto rozumím.
3. lis 2011 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já to zas tak tragicky nevidím, on se baví skoro se všema bývalýma takže už jsem si zvykla ale jen chci info, ne podrobnosti, zvášt když na tom není co tajit, ale podle něj chci moc, tady jde spíš o zásadní porblém v názoru a komunikaci víc než o nějakou pitomou žárlivost
3. lis 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 No, třeba má jako podnikatel nějaké starosti, dost vážné, se kterými se nechce svěřit. Vypadá to, když se chová jako cvok, že je v děsném stresu. S dítětem to jistě nesouvisí, opravdu bych to spojovala s prací apod. Zkuste si ještě promluvit otevřeně. Zdá se mi, že hodně dobře něco před všemi skrývá.
3. lis 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@amrash ve skrývání je excelentní top je pravda, pokud je tak ve strasu tak by o tom měl mluvit ale on nechce mluvit o ničem jen kope kolem sebe, můž to být i kvůli dítěti - nechtěl ho kvůli financím a s tím spojená práce, ale proboha k lidem na kterých ti záleží se takto nechová to podle mě neomluví žádný jakkoli velký stres,on je jak schizofrenik, jeden den ano miláčku vše ok a druhý tě vyhazuje, nevím už čemu věřit a nevím co kdy přijde a z které strany to udeří, to se už nedá
3. lis 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 tak to je mazec, co na to říct :unamused: :frowning2: Třeba si uvědomí, o co všechno přišel nebo by mohl přijít a vzpamatuje se...
Jinak jak jsi před tím psala, že ti nezatajuje jen pracovní věci, tak to jo, to bych taky trvala na tom, abych věděla, co kde s kým dělá. No, jak říkám, třeba se mu rozsvítí :pensive:
3. lis 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 No dnes je prostě taková doba, spousta lidí se bojí, že když příjde dítě, budou mít existenční problémy. Ale vždy se to dá nějak zvládnout. Myslím si, že kvůli děťátku to nebude, za tím vězí něco jiného, nějaká vážná situace.
3. lis 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash to jo, taky mi to přijde, že někteří lidi si myslí, jaké šílené výdaje to budou.. Přitom když se člověk trošku zamyslí a spočítá si to, tak zjistí, že to zas takový šok není.. Hold kdo se nekoupe v milionech, tak trošku omezí svoje výdaje za "blbosti" a myslím, že to pak jde..
Jako nevím, děti nemám, tak uvidíme, jak to nakonec bude, ale zatím to vidím takto :wink:
3. lis 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 Ono to tak vyplyne, když má člověk dítě, tak přirozeně pořizuje co je potřeba. No a když na něco nemám, tak prostě vezmu levnější kousek, no... Taky přece nemusí mít malý prvňáček ten nejdražší mobil jen proto, že ho mají spolužáci. Jde o to i s dítětem komunikovat. Radost se dá udělat i z maličkostí!!!
3. lis 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@amrash
@pampeliska1 holky máte pravdu,nevím co za tím vším stojí a on se o to nehodla podělit, a když už z n+j něco vypadne, tak to platí tak jeden den a na druhý den zas tvrdí něco jiného,nevím už jak jinak mu vyjít vstříc a už to nervově nedávm,mám ho ráda, ale pokud nebude komunikovat tak to nespravíme, kdybychaspon tušila co za tím je, ale nemám práu, nerozumím mu, dřív takový nebýval, byla jsem střed jeho vesmíru ale posledního půl roku se čím dál víc chová jak hovado, sobecké hovado a nikdo ho nechápe. co se týče nákladů na dítě, první rok dítě kojíš když se zadaří, já mám navíc k dispozici kamaráky třeba s ročními dětmi a taky hadříky od sester, kočárek uvažuju že koupím starší jsou i velmi zachovalé kusy za doboou cenu, vajíčko do auta máme, postýlku budu mít půjčenou, takže v tom nevidím investici v+tší než tak 15 tis a to mi nepřijde tak hrozné, ale jemu to člověk prostě nevysvětlí, zatím není doma ani se neozývá,tak ani nevím kde je ale předpokládám že jeho afekt ze včerejška neustále trvá a nebudu ho kontaktovat....
3. lis 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 No mas to tezke a nezavidim ti. Zena je v obdobi tehu velmi zranitelna - nejen fyzicky, ale hlavne psychicky, na srdicku. Nevim nevim... Pokud by mezi vami komunikace totalne selhala, asi bych dala prednost miminku a volila bych klid bez ''tatinka''. Aspon po dobu tehu
3. lis 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky máme termín prvního sreeningu a sice příští pátek 11/11 ráno, já se tak těším a co víc, volala mi maminka, že moje sestra má stanovený termín porodu den po mě, my si to umíme naplánovat hihi, mohla jsem od ní mít půjčené věci, ale ona je sama potřebuje, no prostě sranda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 no to je super, že máte se ségrou stejný TP!!! :wink:

Já jsem dneska byla s manžeolem na otočku v Německu pro nějaký materiál, najeli jsme cca 1200 km :sweat_smile: Vyráželi jsme v půl 4 ráno, tak jsem ráda, že jsme doma!
4. lis 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 to máš super ze sestrou - já bych byla šťastná jak blecha...... :wink:
@pampeliska1 to jste se projeli!!! :sunglasses:
Já se nudím s malou doma. A ještě 3 týdny nudit budu.... :cry: no ale aspoň si pouklízím před vánoci a nebudu se honit......
4. lis 2011 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny tak jak těhulkujete? :slight_smile: My končíme teď 9tt :slight_smile:
4. lis 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky já jdu až 25.11. kdr. tak to budu v 8tt. Nemůžu se dočkat...... :wink:
5. lis 2011 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petrajavor ahoj Peti, to jsme zaky tak na stejno skoro :slight_smile:))) já končím 10.tt
5. lis 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kvetinka6 ty jo to tě objednala až za tak dlouho? měla ses objednat na toho 22 to by jsme se potkaly ;)))
5. lis 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 tak my máme termín porodu podle MS 12.6. :slight_smile:
5. lis 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 To nebude manža doma toho 22.11. - takže jsem to nechala až na pátek......jo a ten UTZ tam vždycky dělá ten doktor? Nenechal mě ani nakouknout na monitor...... :angry:
5. lis 2011 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Jéééé Peti tebe znám....nebydlíš náhodou na středu v Otrokách?
5. lis 2011 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 jo hodně let jsem tam bydlela,teď se skoro-mužem bydlíme na trávníkách.... :slight_smile:
5. lis 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsme byly sousedky určitě mě znáš - Soňa Prokopcová - teď Polášková (teda už nějakou dobu) :wink: Ale pšššššššš nikdo to zatím neví jen moje máti....
@petrajavor
5. lis 2011 v 19:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kvetinka6 jo Soni,vždyť my se známe,jen až teď sem kukla na tvůj profil :slight_smile: sme bydlely spolu v baráku :slight_smile:
5. lis 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 jo jo .....my jsme čekali na srdíčko než jsme to řekli,jelikož letos už jsme jednou smůlu měli...jinak Peťa Příhodová je těhule taky jen asi ve 14tt :slight_smile:
5. lis 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor tak to mi budeme čekat až do vánoc...... :wink: Fakt Peťa je taky těhule? Tak to doufám, že se pak v Oztrokovicích potkáme s kočárkama...... :dizzy_face:
5. lis 2011 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 to určitě,Oe jsou malé :slight_smile: budete mít krásný dárek k Vánocům...já doufám,že my budeme vědět pohlaví...to by zvědavým babičkám udělalo největší radost...jinak teď je to lítání mezi doktorem a přípravama na svatbu :slight_smile:
5. lis 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor tak to mi jsme měli při Elišce to samé.....chtěli jsme se vzít v září a Elišku jsme počali v únoru, takže jsme museli svatbu přesunout na květen.....no byl to fofr, ale stálo to za to..... :grinning:
5. lis 2011 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kvetinka6 no my jsme se v únoru rozhodli pro svatbu v březnu za rok,pak jsem v dubnu byla těhu a tak jsme to posouvali na listopad a když to nevyšlo už jsme to tak nechali....takže teď máme 20dní do svatby a jsme zase tři :slight_smile: naštěstí svatba bude malá takže se to dá zvládnout a jen doufám,že si to mimíš nerozmyslí....
6. lis 2011 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor držím pěstičky ať to vyjde..... :dizzy_face: Já se vdávala ve čtvrtém měsící - tak naknap a hned den po svatbě mi krásně vyskočilo bříško - do té doby ne.. :wink: jako by mimi čekalo až se vezmeme.....
6. lis 2011 v 07:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek