• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@oktarina jestli chceš můžu ti poslat seznam věcí co nám dala porodní asistentka co všechno potřebuješ do porodnice... :wink:
12. dub 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jé, to by bylo super :slight_smile: pošli posly - já už se z těch seznamů opupínkuju, kolik toho musím nastudovat, co je všechno potřeba :slight_smile: Nebylo, jak našim babičkám a pra pra pra... :slight_smile: Co se nedozvěděly od jiných ženských na vsi, to jim řekla porodní bába u porodu a neřešily kupy oblečků a vybavení jako my. Kočárky měly i naše mamky jen Liberty a bylo po starostech.... (Ale neměnila bych ani za nic! :grinning: )
12. dub 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina no já jsem měla třeba protekční kočárek,mamina dělala v obchodě a sehnala pod pulte červený kočárek a prej v okrese byly jen dva a druhý byl modrý a jezdil v něm syn mé mudr. :grinning:
Jinak jak se tím seznamem prohrabeš,tak zjistíš,že to není taková hrůza.... :wink: Jen ze začátku jak je toho moc,tak je v tom malinko zmatek...Já včera dělala seznam co mám zatím nakoupeno (ještě tento týden dojdou 3balíčky a bude to nad všechno) a myslela jsem,že to vzteky rozkopu :angry: jelikož každý výrobce to čísluje jinak a málem jsem se opupínkovala... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No babičky to měly jednodušší ale jak píšeš žít v té době bych nechtěla...tohle jsou vlastně krásné "starosti" :slight_smile:
12. dub 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky,ráda bych se dneska přidala,ale bohužel jsem na odpoledne objednaná do servisu s autem a nemám tucha,jak dlouho to bude trvat :unamused: Tak třeba příště a už s mimčama někde v cukrárně :grinning:
12. dub 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash čaaaaaaaaaaaaau :slight_smile: Sharmi, tak co Honzíček? (nebo Jiříček? jak mu vlasteně říkáte?) a jak se vám daří? určitě je to zlatíčko převeliké :dizzy_face:

@oktarina nám Radmila doporučila desinfekci Cutasept F, že nevysušuje :slight_smile: jinak co sebou do porodnice ti psát nebudu, páč to už víš, ale napíšu ti co nebrat :grinning: teda aspoň mě přišlo zbytečné - oblečení pro miminko, látkové pleny (teda pokud do nich nepřebaluješ) a noční košilku pro tebe (dostaneš kdykoliv si o čistou požádáš a nemusíš si špinit svou - od krve, toho chlorofilového zeleného spreje kterým pak ošetřují,..).
12. dub 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor tak dík, já vám sem teda občas vlítnu :grinning:
12. dub 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zmyzulka jinak dneska jdeme s holkama na kafíčko v 15hod u Septima..kdybys chtěla a měla čas :wink:
12. dub 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jé, ráda bych se přidala, ale dneska jsme zváni na večeři, tak příště určitě moc ráda :slight_smile:
12. dub 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zmyzulka to už nás třeba bude míň břichatých a bude víc prcků :grinning:
12. dub 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor já ti dám protekci! :grinning: Takové výhody :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: já jezdila v modré libertě, jako dalších tisíc mimin kolem mne :slight_smile: Číslujou, smarádci, žejo? Já neodolala a před 3 týdny si v rámci výletu udělala radost výprodejem v nextu a marks@spenceru - mám pro mimi 4 kousky (bodíčka, dupačky, pyžamko - nevím, má to prostě dlouhé rukávy i nohávy :slight_smile: a všechny stejné velikosti, stejně 4 cm rozdíl.

@zmyzulka děkuji za název i radu, zelený fujtajbl na svém oblečení fakt nechci
12. dub 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina já myslím,že mi bylo jedno jedno v čem jezdím :grinning: jen dědeček každému říkal nestrkejte mi hlavu do toho kočárku ještě ta naše princezna něco chytne :grinning:
Jinak to číslování je fakt na palici....
Jo a poslala jsem posly...
Jo jak ses ptala na ty homeopatika tak v té lékárně jak si psala mají největší výběr i ti objednají,ale bojím se,že pokud máš opravdu migrénu a ne jen bolest hlavy nepomůže to. Já na migrény trpím,ale jak jsem těhotná,tak se mi vyhýbají. Říkala mi to i neuroložka,že při těhotenství je hodně žen bez migrén :wink:
12. dub 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ... Tobě možná, ale ani mamince, ani ostatním zřejmě ne :grinning: já si z dětského vybavení pamatuju nejdřív takovou tu šprušlovou ohrádku a že jsem ju fukt okusovala :slight_smile:
...chjo, že já zas musím být něco extra... sem si říkala, že to aspoň zkusím, jestli nemáte někdo nějaký odzkoušený trik :slight_smile:
12. dub 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina a co ti na to řekl neurolog? mě dal léky které jsem mohla i jako těhu....poslední migrénu jsem měla snad v říjnu....od té doby je prcek zahání,ale je fakt,že jak bude venku tak hlavou budu asi mlátit o stěnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak to okusování si pamatuju,že dělala sestra a furt řvala...byla děsně uřvané dítě i moje švagrová byla prej uřvanec...já a manžel jsme byly hodné děti :grinning: tak snad syn bude po nás a ne po tetičkách :grinning:
12. dub 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky chtěla jsem se zeptat nevíte jestli ve Zlínědělají utz ne na doporučení od mého dr. ale jen že bych se objednala a zaplatila si ho sama.
12. dub 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, na kolik jsme dneska domluvené? Na 15hod?

@rkatka já myslím, že třeba v Prediku na poliklinice by neměl být problém..Zkus si tam zavolat a poptat se..http://www.prediko.cz/kontakty
12. dub 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo, už to vidím, v 15hod :sweat_smile: :wink:
12. dub 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 Dík za info
12. dub 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina Pupik jsem natirala lihem, ktery meli v porodnici k dispozici. Domu jsem si ho take koupila. Celkem bez problemu, takze jsem zadny gel nezkousela.
Caj pro kojici matky byl granulovany HIPP.
12. dub 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hlavne to s tim oblecenim neprehanejte!!! Mimi roste jak z vody. Sama vidim, jak rychle odkladame uz male oblecky a ze jsme ani vsechno obleceni neuzili!!!
12. dub 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rkatka no mě objednal normálně do porodnice na oscara doktor a zaplatila to pojišťovna,ale na 3D jsem se tam objednala sama a šlo to zcela mimo něj,taky jsem si to sama zaplatila...
@pampeliska1 jojo na tři...ne že se někde zapomeneš :slight_smile: :grinning:
12. dub 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash neska si vezmu seznam co už doma mám a zhodnotíš mi jej,jo? :sweat_smile:
12. dub 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor neee, nezapomenu :grinning: I když u mě by to zas takový problém nebyl :sweat_smile:

@amrash díky za info, já bych chtěla taky ležet na 4. patře bo tam pracuje ta PA, ke které jsem chodila na kurz :wink: A granulovaný kojící čaj je dobrý nápad, to mě vůbec nenapadlo :wink:

@zmyzulka říkáš, že bavlněné pleny je zbytečné brát? Oni mi půjčí?
12. dub 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@amrash Večer mě napadla technická. Jak je to s miminkama v době jídel? To jsou na pokoji samy nebo jak?
12. dub 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa Když jste na pokoji dvě tak se prostřídátev jídle a hlídání. Jinak se miminka vozí k sestřičkám.
12. dub 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rkatka děkuju. Mě to právě nešlo do hlavy jak se to dělá.
12. dub 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa jak dneska jedeš?
@rkatka kdybys chtěla pojď dneska odpoledne s náma na kávu :slight_smile:
12. dub 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji a pozvání čtvrtky odpoledne jsem v práci :unamused:
12. dub 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor já jedu už v jednu. Mám ještě nějaké vyřizování ve městě.
12. dub 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rkatka nz snad příště...
@mochenkaa aha,kdybych bloudila zavolám :grinning:
12. dub 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyby jste chodily pondělí nebo středa tak bych se ráda přidala ale jinak jsem v práci Budu to aspon takhle číst jak jste se měli
12. dub 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek