• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

17. února 2017 
@petrajavor kde je adam a eva víš. Tak naproti směrem k Jablku je obchod s oblečením, hned vedle toho obchodu je jak kdyby vjezd (nad vjezdem je cebule U Septima) a vlezeš do vjezdu a na konci jsou dveře. Tak tam :wink: ale kdyžtak volej
12. dub 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa jo tak dívala jsem se na mapu a když tak číslo mám,tak uvidím jak mi půjde hledání....
12. dub 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 ano, bavlněných plínek tam bylo dost, vyměňovaly jsme je na přebalováku v podstatě po každém přebalování a sanitářky ochotně doplňovaly kdykoliv bylo potřeba. takže pokud nechceš do látkovek vyloženě přebalovat, tak je to zbytečné brát sebou nějakou zásobu. já měla pro jistotu dvě sebou a jednu jsem teda využila při odjezdu z porodnice na široké balení (abych jim nesbalila tu jejich, to jsem jsem šlohla jen šňůrku, páč jsem svoji žádnou neměla) :grinning:
12. dub 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Technická otázka: mám vzít foťák? :grinning: :sunglasses: :grinning:
12. dub 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka tak to jo, díky za informaci.. Já mám právě taky zabalené 2, tak vemu jen jednu, kdyby něco, a aspoň se mi uvolní trošičku místa v tašce..už teď to tam mám všechno nacpané :sweat_smile:
Jinak jsem ti chtěla napsat, že si tě pamatuju z beremka ze zlínských nevěst 2009 :wink: Ale byla jsem tam pod nickem elenore :wink:
12. dub 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor no já jsem taky uvažovala, že vezmu, ale mám vybitou baterku.. Šak ho vem, kdybysme se chtěly jó fotit :grinning:
12. dub 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ren01 Ahoj! Už jsem si říkala, co s tebou je, že už musíš být na mateřské a ozýváš se míň, než když jsi pracovala :wink: To je škoda, že to neklapne, no snad příště :slight_smile:
12. dub 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 myslím si,že to má jako my všechny přímá úměra (a já myslela,že matiku nikdy potřebovat nebudu) čím víc jsme doma tím méně máme času :grinning:
12. dub 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 jé, no toto :grinning: no jo, internetové maniačky, nooo, to je potom jasné :grinning: :grinning: :grinning: jé a koukám, že ty už to máš za pár, tak moc přeju pohodový porod, ať jde miminko ven jak po másle :slight_smile: a ještě koukám, že první těhu nevyšlo, to je mi moc líto, je to strašné :frowning2: a takhle pozdě, ach jo :frowning2: ale malinká princezna co bude za chvíli na světě ti to všechno vynahradí :dizzy_face:
12. dub 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor já s migrénou u neurogola nebyla, co jsem těhu, myslela jsem, že jako těhu léky na to ani nejsou :slight_smile:

@amrash díky, na HIPP se kouknu, ale - není slazený? Já sledké čaje nevypiju :frowning2:
12. dub 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina zajdi si tam a uvidíš něco ti doporučí :wink:
@amrash kde si se nám toulala?

Jinak holky bylo to moc fajn :slight_smile:
12. dub 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jsem ráda, že jsem vás holky viděla a poznala. Ráda bych to někdy zopakovala :slight_smile:
12. dub 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Taky se mi to dneska moc líbilo a těším se na příště v té Slunečnici :wink:
12. dub 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zmyzulka No koukám, že ty už čekáš druhé :wink: To jste vzali docelal hopem :slight_smile: Nj, napoprvé to nevyšlo, ale už je to dávno za náma a snad to tentokrát dopadne všechno dobře :wink: :dizzy_face:
12. dub 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem úplně blbá...u tesca mi došlo,že sem vás nevyfotila :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jee, mě to taky vůbec nenapadlo :sweat_smile:

@oktarina tady je to prodloužení na kalhoty pro těhotné, o kterém jsem mluvila :wink:
http://www.malvik.cz/Pro-maminky/tehotenske-spodni-pradlo/Carriwell-Tehotensky-externi-nastavitelny-pas-C-175
12. dub 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor tak aspoň máme důvod udělat další sraz a vyfotit se :grinning:
12. dub 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pampeliska1 no mě jo ale u tesca kde to bylo prd platné...takže musíme se slézt co nejdříve ať vás vyfotím...
12. dub 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor tak my všichni jsme v klidu, ale teď to bude záležet na @pampeliska1 , respektive na Dorotce :slight_smile:
12. dub 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. dub 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa
@petrajavor no snad nás nebude moc napínat a bude rozumná :wink: No kdyžtak se sejdete bez nás a já se aspoň kouknu na fotky :wink:
12. dub 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pampeliska1 půjdeš s náma na kafčo a začne tam rodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor a my se leknem že nás to taky čeká :grinning:
12. dub 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa ale máš kurz si připravená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor tím si vnitřně nejsem moc jistá, že jsem připravená :grinning: (ale pomohla jsem odrodit naší kočce Babu 7 koťat, přestřihávala jsem pupeční šňůru, takže nějaké zkušenosti mám :grinning: :grinning: )
12. dub 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no nevím jestli bych nás srovnávala s kočkou.... :grinning: a rodila bych radši v porodnici než někde v centru Zlína... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petrajavor
@mochenkaa
No vy mi teda přejete :grinning:
12. dub 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa posílám slíbený odkaz na kočičí oblečení :wink: Tady http://www.dupydup.cz/dupacky/sametove-dupacky-ewa-mis-zlute jsou dupačky, ještě k tomu mám kabátek, body a polodupajdy - taky s číčou :wink: Ale mám to ve velikosti 62 myslím, takže to nebude do porodnice. Do porodnice mám toto: http://www.dupydup.cz/kojenecke-soupravicky/kojenecka-soupravicka-ewa--tuptus-smetanova + body :wink:
12. dub 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
13. dub 2012 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mile kolegynky - maminky, vcera jsem byla v duchu s vami, ackoliv mi plany zhatila navsteva a manzelova rodina. Verim, ze setkani probehlo v super atmosfere a tesim se, ze priste mi to uz urcite vyjde!!!
P.S. Mejte krasny den, ackoliv je dnes patek 13. :slight_smile:
13. dub 2012 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek