Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

Ahoj holky, jmenuji se Zuzka a jsem z Fryštáku, ráda bych navázala komunikaci a třeba i přátelství nejen virtuální s vámi ostatními těhulkami tady z okolí. Tak kdo máte zájem, přidejte se. Pokecáme, vyměníme si rady, radosti i starosti a třeba časem můžem směnit i nějakou tu výbavičku. Na termínu porodu nezáleží. Už se na Vás všechny moc moc těším!!!
mochenkaa
12. dub 2012
@petrajavor kde je adam a eva víš. Tak naproti směrem k Jablku je obchod s oblečením, hned vedle toho obchodu je jak kdyby vjezd (nad vjezdem je cebule U Septima) a vlezeš do vjezdu a na konci jsou dveře. Tak tam 😉 ale kdyžtak volej
petrajavor
12. dub 2012
@mochenkaa jo tak dívala jsem se na mapu a když tak číslo mám,tak uvidím jak mi půjde hledání....
zmyzulka
12. dub 2012
@pampeliska1 ano, bavlněných plínek tam bylo dost, vyměňovaly jsme je na přebalováku v podstatě po každém přebalování a sanitářky ochotně doplňovaly kdykoliv bylo potřeba. takže pokud nechceš do látkovek vyloženě přebalovat, tak je to zbytečné brát sebou nějakou zásobu. já měla pro jistotu dvě sebou a jednu jsem teda využila při odjezdu z porodnice na široké balení (abych jim nesbalila tu jejich, to jsem jsem šlohla jen šňůrku, páč jsem svoji žádnou neměla) 😃
petrajavor
12. dub 2012
Technická otázka: mám vzít foťák? 😃 😎 😃
pampeliska1
12. dub 2012
@zmyzulka tak to jo, díky za informaci.. Já mám právě taky zabalené 2, tak vemu jen jednu, kdyby něco, a aspoň se mi uvolní trošičku místa v tašce..už teď to tam mám všechno nacpané :-N
Jinak jsem ti chtěla napsat, že si tě pamatuju z beremka ze zlínských nevěst 2009 😉 Ale byla jsem tam pod nickem elenore 😉
pampeliska1
12. dub 2012
@petrajavor no já jsem taky uvažovala, že vezmu, ale mám vybitou baterku.. Šak ho vem, kdybysme se chtěly jó fotit 😃
pampeliska1
12. dub 2012
@ren01 Ahoj! Už jsem si říkala, co s tebou je, že už musíš být na mateřské a ozýváš se míň, než když jsi pracovala 😉 To je škoda, že to neklapne, no snad příště 🙂
petrajavor
12. dub 2012
@pampeliska1 myslím si,že to má jako my všechny přímá úměra (a já myslela,že matiku nikdy potřebovat nebudu) čím víc jsme doma tím méně máme času 😃
zmyzulka
12. dub 2012
@pampeliska1 jé, no toto 😃 no jo, internetové maniačky, nooo, to je potom jasné 😃 😃 😃 jé a koukám, že ty už to máš za pár, tak moc přeju pohodový porod, ať jde miminko ven jak po másle 🙂 a ještě koukám, že první těhu nevyšlo, to je mi moc líto, je to strašné 😞 a takhle pozdě, ach jo 😞 ale malinká princezna co bude za chvíli na světě ti to všechno vynahradí x-)
oktarina
12. dub 2012
@petrajavor já s migrénou u neurogola nebyla, co jsem těhu, myslela jsem, že jako těhu léky na to ani nejsou 🙂

@amrash díky, na HIPP se kouknu, ale - není slazený? Já sledké čaje nevypiju 😞
petrajavor
12. dub 2012
@oktarina zajdi si tam a uvidíš něco ti doporučí 😉
@amrash kde si se nám toulala?

Jinak holky bylo to moc fajn 🙂
mochenkaa
12. dub 2012
Jsem ráda, že jsem vás holky viděla a poznala. Ráda bych to někdy zopakovala 🙂
pampeliska1
12. dub 2012
Taky se mi to dneska moc líbilo a těším se na příště v té Slunečnici 😉
pampeliska1
12. dub 2012
@zmyzulka No koukám, že ty už čekáš druhé 😉 To jste vzali docelal hopem 🙂 Nj, napoprvé to nevyšlo, ale už je to dávno za náma a snad to tentokrát dopadne všechno dobře 😉 x-)
petrajavor
12. dub 2012
sem úplně blbá...u tesca mi došlo,že sem vás nevyfotila 😞 :-p
pampeliska1
12. dub 2012
@petrajavor jee, mě to taky vůbec nenapadlo :-N

@oktarina tady je to prodloužení na kalhoty pro těhotné, o kterém jsem mluvila 😉
http://www.malvik.cz/Pro-maminky/tehotenske-spo...
mochenkaa
12. dub 2012
@petrajavor tak aspoň máme důvod udělat další sraz a vyfotit se 😃
petrajavor
12. dub 2012
@pampeliska1 no mě jo ale u tesca kde to bylo prd platné...takže musíme se slézt co nejdříve ať vás vyfotím...
mochenkaa
12. dub 2012
@petrajavor tak my všichni jsme v klidu, ale teď to bude záležet na @pampeliska1 , respektive na Dorotce 🙂
petrajavor
12. dub 2012
@mochenkaa no to ano 🙂
pampeliska1
12. dub 2012
@mochenkaa
@petrajavor no snad nás nebude moc napínat a bude rozumná 😉 No kdyžtak se sejdete bez nás a já se aspoň kouknu na fotky 😉
petrajavor
12. dub 2012
@pampeliska1 půjdeš s náma na kafčo a začne tam rodit 😃 😃 😃 😃
mochenkaa
12. dub 2012
@petrajavor a my se leknem že nás to taky čeká 😃
petrajavor
12. dub 2012
@mochenkaa ale máš kurz si připravená 😃 😃 😃 😃
mochenkaa
12. dub 2012
@petrajavor tím si vnitřně nejsem moc jistá, že jsem připravená 😃 (ale pomohla jsem odrodit naší kočce Babu 7 koťat, přestřihávala jsem pupeční šňůru, takže nějaké zkušenosti mám 😃 😃 )
petrajavor
12. dub 2012
@mochenkaa no nevím jestli bych nás srovnávala s kočkou.... 😃 a rodila bych radši v porodnici než někde v centru Zlína... :-p
pampeliska1
12. dub 2012
@petrajavor
@mochenkaa
No vy mi teda přejete 😃
pampeliska1
12. dub 2012
@mochenkaa posílám slíbený odkaz na kočičí oblečení 😉 Tady http://www.dupydup.cz/dupacky/sametove-dupacky-... jsou dupačky, ještě k tomu mám kabátek, body a polodupajdy - taky s číčou 😉 Ale mám to ve velikosti 62 myslím, takže to nebude do porodnice. Do porodnice mám toto: http://www.dupydup.cz/kojenecke-soupravicky/koj... + body 😉
mochenkaa
13. dub 2012
amrash
13. dub 2012
Mile kolegynky - maminky, vcera jsem byla v duchu s vami, ackoliv mi plany zhatila navsteva a manzelova rodina. Verim, ze setkani probehlo v super atmosfere a tesim se, ze priste mi to uz urcite vyjde!!!
P.S. Mejte krasny den, ackoliv je dnes patek 13. 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli