• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@ined77 no to mi povídej,já teď z Oe jinak do Zl ani nejezdím,jen vlakem,jelikož člověk by byl větší část života v koloně u tesca... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vlakem jsem tam za 20min což je super :slight_smile:
13. dub 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 však můžeme být i uvnitř :wink: Jinak já kafe budu pít u pískoviště :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a lítat za ním po celé zahradě :grinning: :sweat_smile: .. nějak to zvládneme :wink:
13. dub 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor ...právě právě :wink: .a zrovna s tou slunečnicí je to fajn, že je blízko zastávka vlaku :slight_smile: .tak jen zjistit vhodné spoje a můžeme fret...navíc malý bude rád, je vláčkový :dizzy_face: .a malé se ve vláčku naposled taky líbilo :slight_smile: .
13. dub 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tuliberka ...no uvnitř...jen nevím jak by se mi tam zabavil malý :frowning2: .venku by bylo líp, i malá je takový divočák :grinning: .
13. dub 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor super,ale bylo by dobré kdyby se oficiálně ozvaly všechny co chcou přijít a hodit tam rezervačku ať si všechny sedneme,tak ať víme kolik nás bude a já to tam klidně domluvím :slight_smile:
13. dub 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka ...na písku nám drž prosím místo :wink: :grinning:
13. dub 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@versam ...to je pravda :wink: .
13. dub 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 budu ti držet fleka :grinning:
13. dub 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@versam pro mě a @ined77 rezervé k pískovišti, prosím :grinning: Díky :grinning: :wink:
13. dub 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tuliberka však to snad půjde domluvit ať nám nachystají stůl co nejblíž pískoviště,ať od nás nejste separované :wink:
13. dub 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam v poho, dělám si srandu :wink: Přizpůsobím se. :grinning:
13. dub 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam ...obávám se, že moc neposedím :grinning: ....takže vše za pochodu jako vždy :grinning:
13. dub 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 :grinning: :grinning: ale alespoň nás pozdravíš, né?
13. dub 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka
@ined77
já vás chápu,ještě si na to období pamatuju,takže se pokusím to zajistit ať z toho máte co nejvíc :slight_smile:
13. dub 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 no mě bude ještě muset @versam vysvětlit přesně kde to je....jinak @versam uděláš tam teda rezervaci? :sweat_smile: plosííím....
13. dub 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka ..neboj, to i několikrát, při tom kroužení :grinning: .
ale ne...malý už si vyhraje celkem sám, ale je divoch, tak je potřeba mít na něj dohled :wink: .
bude to určitě super :slight_smile: .

@versam ..to je super, to bude mít matýnek aspoń parťáka :wink:
13. dub 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ano,hned jak budeme vědět přibližně počet tak to zařídím :wink: a cestu ti určitě vysvětlím,je to velmi jednoduché :slight_smile:

@ined77 jj,kluci si spolu určitě vyhrajou
13. dub 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tuliberka ehmm, tož já si ani nevšimla, že je to téma těhulek :grinning: já tu vlítla tak náhodou a nějak se mi tu zalíbilo :grinning: :grinning: počky, počky a jak mlčíč? ty jsi taky těhu či jak to mám chápat? :slight_smile:

@petrajavor my bychom mohly, tož jestli se nestane něco nepředvídatelného tož rády dorazíme :slight_smile:
13. dub 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Termín 2.5. je ok, na tom odkazu je aj mapa, tož dokonalé :slight_smile: Já zas dorazím až jak se utrhnu z práce... ale určo už to bude aj na sluneční brýle, navíc den po svátku zamilovaných, jj, krásný den na to, jít do kavárny :wink:
13. dub 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam super :slight_smile:
@zmyzulka to by bylo fajn :slight_smile:
@oktarina :slight_smile:
13. dub 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor -pokud to vyjde prijedem.
13. dub 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Nooo 2.5. teda nevím, jestli dorazím :sweat_smile: Ale snad jo, snad se už nebudu moc dlouho vznášet, dneska mi 2 lidi řekli, že mi kleslo břicho, tak třeba se to už nějak rozhoupe :sweat_smile: I když můj manžel je přesvědčený, že budu rodit až v květnu :sweat_smile: No uvidíme, stejně asi nic nevymyslím, tak budu doufat, že to klapne :wink: :grinning:
@petrajavor @versam
13. dub 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@petrajavor Ahojky, my se teprve snažíme, tak nevím, jestli se k vám můžu přidat? :slight_smile:
13. dub 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amelie001 to by bylo fajn....
@pampeliska1 no uvidíme...buď budeš 2v1 nebo budete už dvě :slight_smile:
@pajenka jasně...přidej se :wink: budeme jen rády a vám se určitě brzo miminko podaří...
13. dub 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor Tak jo, děkuju, jen ještě nevím, jestli nebudu v práci v ten termín, rozpis ještě nemám, dám vědět :wink:
13. dub 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka jak to budeš mít rozpis tak dej vědět...jinak jak dlouho se snažíte? teda jestli můžu být tak zvědavá...
13. dub 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Děkuji za pozvání ráda přijduu :slight_smile: snad mi do toho nic nevleze.Theu budu brát sebou tak je to super místo
13. dub 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@rkatka tak to je super :slight_smile:
13. dub 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Skoro rok už se snažíme, ale tak víc vážně od nového roku, takže 4.měsíc, já měla krátkou LF, teď už dobré, tak počítám, že do června by se mohlo podařit :wink:
13. dub 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajenka my tě nakazíme :grinning: moje sestra říká,že teď jsou všichni kolem těhotní,že je to snad nakažlivé jinak to není ani možné :grinning:
13. dub 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek