• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@petrajavor Jé, kéž bych to chytla :grinning: Kolem mě je moc těhotných i dětí, ale nic se nepřeneslo, zatím :grinning:
13. dub 2012 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajenka neboj to příjde...já jsem z Otrokovic a mám pocit,že kdo nemá břicho má kočár,pak je to děs když jdu na kontrolu tak tam jsem celé dopoledne než příjdu na řadu :grinning:
13. dub 2012 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor Já mám dr ve Zlíně, tak tam snad bude větší rozptyl a nebudu muset čekat tak dlouho :grinning:
13. dub 2012 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajenka no ono je to fakt asi nakažlivé,takže v květnu půjdeš s náma a v červnu budete tři :grinning: ale tak čekání má svou výhodu člověk si pokecá :grinning:
13. dub 2012 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@petrajavor Kdyby to tak bylo, vůbec bych se nezlobila :slight_smile:
13. dub 2012 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pajenka neboj to příjde jak to budeš nejmín čekat. Tak to bylo u nás
13. dub 2012 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor
Děkuji za pozvání.

Ahoj holky, jestli vám to nebude vadit, tak bych se k vám ráda přidala, nemyslím teď tedy na ten sraz (i když to třeba taky), ale hlavně sem do diskuze...ona byla založena ještě skupina Maminky ze Zlína a začalo se to rozjíždět, akorát nám to pak admini zamkli...proč, na to se mi odpovědi nedostalo :angry: Věděly jsme s holkama i o této diskuzi, ale co jsem si s některýma psala, tak jsme měly pocit, že jste tu už hezky zajeté, že se znáte a že bysme tu byly jako vetřelci...nicméně jsme byly pozvány a tak já osobně bych tu s váma ráda přebývala :slight_smile:
13. dub 2012 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciena ahojky....nemáš vůbec zač,jinak zamkli vám ji jelikož to berou tak,že tady nejsou jen těhule a teda to druhé téma je duplicitní...tak byla i zamčená diskuze o zlínské porodnice,ale požádala jsem o její odemčení a oni ji odemkli....
jinak s holkama jsme se viděly poprvé včera a bylo to moc fajn...některé holčiny tady mají už děti,většinou jsme tady tak kolem 30tt jinak máme i nějaké snažilky a holčiny i na začátku těhu takže takovej mix :grinning:
Určitě tady za vetřelce nebudete jelikož sem chodíme podle času,teda já jej mám hodně,tak tu prudím věčně :grinning: jelikož s těma vycházkama je to na palici...
Čtu že máš malého chlapečka jak se jmenuje? My chceme Tadeáška :slight_smile:
13. dub 2012 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jinak doufám,že se přidáte jak na sraz tak do diskuze....
13. dub 2012 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@rkatka No, já se snažím to nečekat každý měsíc a furt nic :unamused: :grinning:
13. dub 2012 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
My máme kluka Norberta, sice to jméno budí u většiny značné rozpaky, ale tak oni si lidi zvyknou :grinning: Já jsem v těhotenství chodívala do diskuze na emimino, vlastně tam chodím i teď, máme uzavřenou skupinu loňských květňátek a v těhotenství jsem tam taky seděla furt, muž byl ze mě na prášky :grinning: Ale hledala jsem právě i holky ze Zlína a tam jich moc není, tak jsem tu :sunglasses:
Tak už jen dva měsíce a je to venku co? Užívej si ještě volníčka, já bych toho raracha občas klidně nacpala zpátky do břicha, protože je to fakt čertisko...ačkoliv teda já jsem měla tak obrovské břicho, že až tak moc se mi po něm nestýská :grinning:
A ty jsi teda na rizikovém jo? To je fakt na prd ty vycházky, to by se snad na těhotné vztahovat nemělo :rolling_eyes: A Tadeášek je taky krásné jméno.
13. dub 2012 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
A kdy přesně je teda ten sraz? Se mi to nechce zpátky dohledávat, ale myslím že jsem četla že 2.5. ne?
13. dub 2012 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciena 2.5. v Slunečnici asi v 14hod....
13. dub 2012 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajenka neboj tě nakazíme a půjde to samo :wink: :grinning: :sunglasses:
@luciena tak hlavně že si to tady našla :wink: :sunglasses: jinak nevím jestli by zavření do břicha pomohlo,manžel si včera se synem plácal a vůbec jim nevadilo,že to břicho mezi něma je moje :grinning: Jak říkáte malému zdrobněle? jinak znám kluka co je mu tak kolem 20 a jmenuje se Norbert,takže mi to nijak zvláštní nepříjde...no jsem na neschopence,díky vzácné vadě jsme loni o prcka přišla a stejně v kasínu bych být jako koule nemohla nevím co by tam se mnou šéfová dělala :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak vycházky 6h denně jsou fakt na palici a ty dopoledne celkem nudaaa....
13. dub 2012 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Malému říkáme Nori, Norinku, Bertíku, jak komu vyhovuje...
To je mi líto, že jsi o mimčo už jednou přišla, ale hlavně že teď je vše OK :slight_smile: Mně pořád doktor taky tlačil do neschopenky, měla jsem menší problém v děloze, ale nechtěla jsem, pracovala jsem v kanceláři, tak jsem si to vydupala, že do práce chodit budu, že se tam stejně nijak nepřetrhnu a doma bych taky neležela celý den na gauči tak co...a samozřejmě jsem potřebovala peníze že :slight_smile:
A jinak né, zpátky do břicha už bych ho fakt nechtěla, jak říkám, břicho jak velryba, přibrala jsem celkem 24kg, dva dny před termínem jsem už doslova brečela, že chci porodit, že už to nevydržím...nakonec jsem rodila až skoro týden po termínu...
No nicméně uvažujeme s mužem, že letos zkusíme zapracovat na druhém, tak někdy na podzim bych to viděla, kdyby to vyšlo....

Jinak sraz ve 14 hodin je fajn, to budem s malým tak akorát po obědě, tak to bych i mohla...to je středa že?
13. dub 2012 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor já nemůžu, my letíme 30.4. na měsíc do Kanady zadělávat na mimčo :slight_smile: Tak snad příště :wink:
13. dub 2012 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor Diky za druhou sanci - ale kde je.prosim ta Slunecnice ??? 8-s
14. dub 2012 ve 02:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciena jojo je to středa po státním svátku...to Bertíku se mi líbí :slight_smile: No já byla v práci navíc a to že jsem doma mi nevadilo,jelikož jsem 2x omdlela,tak domov byl bezpečnější varianta....ale je to fakt nuda. No manžel si poslední dny užívá toho že Tadeášek má v břiše fakt málo prostoro a plácají si. Tak to za chvilku budete doma už 4 :slight_smile:
@amrash Verča nám popíše cestu :slight_smile: jinak prej mají super dětský koutek,takže holky berou i děti aby bylo víc veselo :slight_smile:
@verisek.s jojo :slight_smile: hezky si to užíjte a hodně foť :wink:
14. dub 2012 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor já bohužel toho 2. nemůžu. tak snad příště :slight_smile:
14. dub 2012 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@gingermm to je škoda,snad příště...vašeho malého jsem ještě neviděla... :slight_smile:
14. dub 2012 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@zmyzulka néé, nejsem :grinning: :grinning: Já jen, že jsem si rýpla do tebe :grinning: :wink: Ještě chvíli čas, počkám až se s Danečkem víc domluvím :wink:
14. dub 2012 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor Tak jsem tu Slunecnici nasla na netu. Nachazi.se v II. Morysove domu. www.slunecnice.us
Tesim se na vsechny :slight_smile:
14. dub 2012 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
holky, Slunečnice je taková lehce zašitá :slight_smile: tak kdo by chtěl (a chystá se tam pěšky) tak si můžeme dát sraz třeba před Baťou :slight_smile: já tam trefím tak ráda zavedu :slight_smile:

@luciena jé, to je krásné jméno :dizzy_face: my jsme nad ním taky tenkrát přemýšleli, kdyby to náhodou byl kluk, mě se ti Bertíci děsně líbí (Norbert, Gilbert, Albert,...) ale k našemu příjmení už by to bylo moc tvrdé, tak jsme nakonec zavrhli :unamused:
15. dub 2012 v 06:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@amrash jo ten odkaz sem holky dávaly,ale stejně vím kde to je.....ale Veru říkala,že bude navigovat :slight_smile:
15. dub 2012 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor Ja kousek od te Slunecnice driv bydlela, takze spolehlive vim, kde to je. Kousek odtud je hotel Sole, jestli ti to neco rekne.
15. dub 2012 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@amrash no to mi nic neříká,ale tento týden budu dost ve Zlíně tak to obkouknu....
15. dub 2012 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor ahojky my asi taky dorazime je fakt,že maminy jsou nevykecane tak se společne tema vždy najde
15. dub 2012 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ladaa20 to je super :wink: jinak s prckem si moc nepokecáš,takže jiná maminka je vždycky vítaná :grinning:
15. dub 2012 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor jo to teda je i když je docela sranda se bavit jsu to totiž vždy zaručene temata :grinning:(zuby ,co už umi,pliny,hovinka, .....)
15. dub 2012 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@ladaa20 to ano...my teď s těhulkama probíraly vztahy,svatby,těhotenství,výbavičku co ano a co ne ve výchově (s tím že teď si myslíme jedno a stejně to bude jinak)....vždy se téma najde :wink:
15. dub 2012 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek