• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@zmyzulka No tak my máme taky docela tvrdé příjmení, navíc s dalším "r", takže jestli bude synáček ráčkovat, tak nás asi jednou ukamenuje :grinning: Abysme pro jistotu začali šetřit na dobrého logopeda :grinning: Jenže my jsme nemohli žádné jméno na kluka vybrat, měli jsme vybrané jen dvě a Norbert vyhrál... Můj brácha je zas Albert a manželovi se vždycky hrozně líbilo, že se mu říká Berte, takže i toto byl jeden z důvodů :slight_smile:

Holky, tak pokud mi do toho nevleze nic důležitého (o ničem zatím nevím), tak taky ráda dojdu, nebo možná dojedu, ještě nevím, podle toho, jak budu stíhat...dá se tam dobře zaparkovat?
15. dub 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a nemělo by se to tam dopředu zarezervovat? Vím že to tam bývá plné...
15. dub 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, může se k vám pridat? jsem z Otrok., tehu zatím nejsem ale o par mesicu se začnem pokoušet :wink:
15. dub 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @yokralovnayo, sice jsem v této diskuzi nováček, ale vítám tě a holky jsou tu fajn, tak věřím, že tě tu taky rády uvidí :slight_smile:
15. dub 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciena dik :slight_smile: najskor jsem chodila na svk modrého koníka, teraz jsem našla to to téma.. a sem moc rada.. pred nedavnem sme se pristehovali do čr.
15. dub 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yokralovnayo a odkuz ze Slovenska pocházíš? Já mám (nebo spíš měla jsem) na Slovensku rodinu - v Prešově...a řekla bych, že ve mně koluje vážně horká východňárská krev :grinning:
15. dub 2012 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciena rezervovat budeme 100% ale čekáme tak do půlky příštího týdny kdo se jak vyjádří....ať víme kolik míst cca máme rezervovat...
@yokralovnayo ahojky,vítej :slight_smile: já taky bydlím v Oe....jinak teď s holkami domlouváme kávičku na 2.5. ve Zlíně v Slunečnici asi na 14hod a budeme rády,když půjdeš s náma taky :slight_smile: Četla jsem,že máš malou holčičku,jak se jmenuje? Já mám 55 do tp a čekáme chlapečka Tadeáška.... :slight_smile:
16. dub 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže k tomu našemu srazu to zatím vypadá tak....
@rkatka @oktarina @mochenkaa @pampeliska1 @versam @amrash @zmyzulka @tuliberka @amelie001 @janinous @ined77 @blahovi @luciena @ladaa20 @petrajavor
Zatím bez odpovědi
@vendullka @babbota @kvetinka6 @taknevim @cosy @pavlina86 @hanny83 @alous000 @mmm_85 @essie @lili_h @kesilunah @capaja1 @mafy @amell @ren01 @emkous @zuzanka68 @lucijeta @avajka_f @lusindaa @lusyy__ @yokralovnayo
Ještě dají vědět
@pajenka
Nemůžou
verisek.s,gingermm
Takže zatím je nás 15+pajenka dá ještě vědět...Holky zkuste říct ano nebo ne do 25.4. ať můžeme rezervovat stůl.
Jinak sraz je: středa 2.5. od 14hod ve Slunečnici ve Zlíně....
Snad sem nikoho nezapomněla,kdyby ano křičte :grinning:
16. dub 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciena taky máme právě v příjmení R, a protože pro mě samotnou je to docela nevyslovitelné, tak jsme to bohužel zavrhli, ale čert ví co vymyslíme teď :grinning: já právě měla s klučičíma jménama děsný problém a nic se mi nelíbilo a když ano, tak se tam vždycky našlo nějaké ale, kvůli kterému jsme to zavrhli... tak doufám, že bude zase holčička :grinning:
@yokralovnayo ahoj, taky tě jako nováček v této diskuzi vítám :slight_smile:
16. dub 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor
Ty blaaaho, tolik "bab" :grinning: To bude vypadat jako sraz feministickeho predstavenstva.:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak vsem krasne rano!
16. dub 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zmyzulka Jeee, Zmyzulko, to jekrasne, ze uz zase cekas mimiska! :slight_smile: Moc ti gratuluji a preju ti to!!!
Jinak my mame take prijmeni s R a synecek ma ve jmenu R' - tak snad nebude patlat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash teď jsem zjistila že sem tam zapomněla přidat @labutenka no skleróza hadra....no kdyby jsme došly všechny byla by nám Slunečnice malá :grinning: ale bude to fajn...celkem se těším,bude to změna...
16. dub 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka já mám v obou příjmení r nechala jsem si svoje i manželovo,ale malý bude mít jen to manželovo aby to neměl tak složité :slight_smile:
16. dub 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash Sharmi, děkuju moc, snad vše klapne :slight_smile: víš, co - ono taky hodně záleží kde ty erka jsou :slight_smile: no řekni, jde ti to vyslovit - Gilbert Merta? mě teda moc ne :grinning: ale možná mám málo pružný jazýček :slight_smile:
@petrajavor s jedním erkem si Tobiášek jistě skvěle poradí, i dvě by zvládl, to asi jen já jsem z toho vždycky celá zasukovaná :grinning: (jinak teda mě nevadí když jsou ve jméně R dvě, to samé v příjmení, ale jak je jedno tam a druhé tam tak už mám problém :grinning:)
16. dub 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka no já mám r jak ve jméně tak v obou příjmení....Tadeáš si určitě poradí,jelikož mu nic nezbývá....ale patlavost jsem měla já i můj manžel,takže to malému aspoň křestním jménem usnadníme.... :slight_smile:
16. dub 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, omlouvám se za dloooouhou absenci, nějak pořád není čas :slight_smile: S tím srazem díky za zprávičku.. Ten minulý neklapl, páč jsem byla v nemocnici, ale toho 2.5. si píšu do diářku...snad mi do té doby klidový režim skončí :slight_smile: Takže potvrdit zatím úplně nemůžu, ale vím o tom :wink: Musím dočíst, co je tu nového...myslím mám celý den co dělat :wink:
16. dub 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor já nemužu s přesností říct jestli pujdu ale račí říkám že nemužu :( 2.5. je pro mě dost daleko na to bych řekla že na 100%pujdu
16. dub 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alous000 to je v pohodě...jen jsem to orientačně sepsala,aby Verča věděla....2.5. je pro nás všechny daleko a Eli má do té doby třeba tp takže taky neví :slight_smile:
@janinous a jak ti je? už lepší? :slight_smile:
16. dub 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Bojím se říct, že je to trochu lepší, ať to nezakřiknu.. Ale od včerejška nosím podpůrný pás a fakt je, že mě to břicho asi bolí míň..tak snad se to bude zlepšovat... I když jsem z toho pořád pěkně nervózní :frowning2:
16. dub 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinous no to je jasné,ale tak aspoň nějaké zlepšení...mě bylo min týden pěkně blbě,ale rozdýchali jsme to,jsem zvědavá co nám mudr řekne ve čt na kontrole...
16. dub 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Ráda příjdu i s Theou snad mi do toho nic nepříde. Takže na 99% říkám že ano
16. dub 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor A co se dělo???
16. dub 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinous dva dny mě hrozně bolela ta pravá strana břicha....tak máme taky klidnější režim,jako momentálně mě předběhne i šnek :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aspoň se to zlepšilo...jako v út jsem myslela že to snad ani nerozdýchám,děs...ale zvládli jsme to :slight_smile:
16. dub 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ahoj,já bych přijela velice ráda,mám ráda takové akce a velice obdivuju člověka,co to dává dohromady.Klobouk dolu.Ale nemužu ,tak snad příště :slight_smile:
16. dub 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, děkuju za pozvání, ale bohužel ten termín zrovna nemůžeme, jdeme s prckem na očkování....Ale příště, jestli se ještě někdy bude něco dalšího organizovat, bysme se určitě rádi přidali. Moc si to užijte :slight_smile:
16. dub 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Těhulky a novopečené maminky, poraďte mi, prosím. Přemýšlím nad fleecovou rychlozavinovačkou, někde jsem ji na webu viděla a teď rychle nemůžu najít odkaz - měla zapínání na bocích na suchý zip s tím, že když je mimi menší, zahne se zespoda moc a jak je větší, tak už mu překrývá ta spodní část jen nožičky - máte to, znáte to? Je to praktické, pohodové, užitečné? Myslím, že miminko se asi cítí dobře, když je v něčem pevnějším (nešněrovat "fest" :slight_smile: než jen tak, např. ve fusaku nebo v kočárku + co fusak na zimu? Máte nějaké osvědčené tipy, prosím? :grinning: Přemýšlela jsem o beránčím, ale aby zas nebylo mimi spocené...
16. dub 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor tak jestli jsem si ze tvé přezdívky správně vyvodila tvé jméno a příjmení tak to se vyslovuje úplně v pohodě :slight_smile: ono fakt záleží kde jsou ty erka nacpané :slight_smile: a Tadeáš je hezké jméno, připomíná mi to medvídka :slight_smile:
16. dub 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, který den vám chodila na účet PPM (pokud si to ještě pamatujete :sweat_smile: ). Mě měla tento měsíc přijít poprvé a zatím nic :zipper_mouth:
16. dub 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina Oliv měla zavinočky hrozně ráda když byla malinká, spinkala v nich docela dlouho a až nebyly potřeba tak jsem je využívala jako podložku do kočárku :slight_smile: takže určitě se ti jedna nebo i dvě budou hodit :slight_smile: v porodnici mají tyto http://zavinovacky.heureka.cz/kaarsgaren-zavinovacka-fleece-fleece-zluta-svitici-meda/ přišli mi na malinké miminko naprosto super, ale už jsem měla nakoupené jiné tak jsem ji už nekupovala... já mám takovou tu obyč, něco takového akorát nezpevněnou http://www.nellys.cz/www-nellys-cz/eshop/1-1-LOZNI-SETY-DO-POSTYLEK/44-2-ZAVINOVACKY-S-VYSTUZI/5/7392-Zavinovacka-zpevnena-Kokos-Zirafky-kremove
16. dub 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka jojo jen tohle příjmení je moje :slight_smile: teda druhé mezi jménem a příjmením je ještě to manželovo,ale je fakt že to jeho se dobře vyslovuje a ve Zl jej nikdo nekomolí :slight_smile: No on je náš malej medvídek...mě se líbí i Tobias,ale toho manžel nechtěl...už teď mu jméno pitvoří a komolí,ale naštěstí snesitelně,takže to jde....

Jinak musím říct,že jestli někdo tvrdí,že dítě v břiše má blízký vztah s matkou tak bych řekla,že náš malej má ještě lepší vztah s taťkou,jeden bez druhého spát nebudou a večer jsem já ta přísná co říká kluci spat,jelikož oni si budou tak dlouho plácat a vykládat,že by ani spat nešli. Takže už teď jsem já ta přísná,jsem zvědavá jaké to bude až bude malej na světě. :grinning:
16. dub 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek