• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@petrajavor ahojky Peti,taky si mě můžeš poznačit,že ráda příjdu...Pokud teda do toho něco naléhavého nevlítne :grinning:
16. dub 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 ahooooj,no jak říkají holky....přijde mi,že když jsem chodila do práce,tak jsem toho stíhala mnohem víc...ted nějak nestíhám...nebo ne se do něčeho pustím,tak to chvilku trvá :grinning: :grinning:
A od kolikátého jsi na mateřské??
16. dub 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 čaao! Na mateřské jsem od 15.3., takže za březen by mi něco přijít mělo... Asi si tam budu muset zavolat, jestli zas není někde nějaký error, protože kámošce (teď už je teda na RP) chodila prý kolem 6. :astonished:
16. dub 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 ahááá,tak to by asi mělo přijít i mně něco...jsem doma od 28.3...nebo to pošllou možná až v dalším měsíci :unamused:
16. dub 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 a jak jinak se cítítš?četla jsem,že postýlku už máte :grinning:
16. dub 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 no já se cítím výborně..jak kdybych ani rodit neměla :grinning: Jediné co mě trápí je pálení žáhy a šílené pocení v noci, ale tak to se dá nějak přežít, jinak jsem v poho :wink: Říkám si, že dokud mě těhotenství "neotravuje", tak asi rodit nebudu :sweat_smile: :grinning: Ale líbilo se mi datum s -náct, takže do čtvrtka by mohla vylézt :grinning:
16. dub 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka děkuji, ta medvídková je fakt pěkňoučká, svítil ten medvídek v porodnici fakt? :slight_smile:
16. dub 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina nazdárek :wink: tak já mám do autosedačky zavinovačku emitex: http://www.detskydum.cz/detail/emitex-zavinovaka-auto-letn-stahovac-533001/ budu ji ale používat i do kočárku. No a pak mám ještě klasické rychlozavinovačky, něco takovéhoto ve žluté barvě: http://www.hrackykoblizek.cz/cz-detail-364367-rychlozavinovacka-dracek-zluta.html
No a ještě mám klasiku péřovou, na kterou jsem si ušila potah, vypadá takto nějak: http://www.kennyshop.cz/perinka-dracek-peri-povlak-p-41.html?zenid=51opphm80sprn1f00gag9v4um1 tu budu používat jak na doma, tak do kočárku a i na přikrytí..
A jak jsi psala o tom beránkovi, tak prý je to pro děti výborné, že se na tom v létě nepotí (i když to není tvůj případ) a v zimě to krásně hřeje.. Tos mi připomněla, že si musím u našich nějakého pěkného vybrat (mají krásné nové, nepoužité z vlastních oveček :slight_smile: )
16. dub 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 tak jsem si volala na ČSSZ a teprve 10.4. jim přišla od mého zaměstnavatele žádost o PPM :zipper_mouth: takže se to zpracovává.. Ale tak hlavně, že to tam mají.
16. dub 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina myslím, že nesvítil, ono asi jak to bylo milionkrát vypráno... :grinning: ale možná jsem si toho jenom nevšimla, já totiž netušila že má svítit, tak jestli to bylo jen něco slaboučkého tak nevím :slight_smile: @pampeliska1 tu emitexovou mám taky, ale vůbec jsem ji nevyužila :unamused: malá byla hodně malinká tak v ní šíleně plavala a pak už bylo moc teplo... tak snad ji využiju teď :slight_smile:
16. dub 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zmyzulka no já jsem sama zvědavá, co nakonec využiju :wink: Já mám ale nějakou jarní/podzimní verzi, že je zvenku fleece a vevnitř bavlna a nic mezi tím, tak uvidíme..Ale taky mi přijde strašně velká :sweat_smile:
Teď někdy bys měla jít na NT screening, co (pokud se tedy chystáš)? tak držím palce, ať je všechno OK :wink:
16. dub 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 jasně mám tě napsanou.... :wink:
16. dub 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 tu mám právě taky tu jarní/pozdimní :slight_smile: využila jsem ji v podstatě jen na cestu z porodnice a to jsem ji tam spíš jen tak zabalila, protože to jinak nešlo jak je ta zavinovačka veliká, ale pro větší miminka asi dobrá, ikdyž mě tam trochu vadily ty cvočky... a jj, na NS jdu třicátého, tak se bojím už teď, od začátku těhu mám zánět tak jen doufám, že to na mimi nemá nějaký vliv a že to bude dobré... a děkuju :slight_smile:
16. dub 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka ahááá :wink: No uvidíme :slight_smile: :wink: ¨
A jdeš do Baťovky nebo do Predika?
16. dub 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 minule jsem byla v prediku tak teď prubnu baťovku :grinning: tys byla kde?
16. dub 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka tak já jsem byla poprvé v baťovce a teď v prediku :wink: :wink: Přišlo mi, že v Baťovce byli takoví pečlivější..ale možná to byl jen můj pocit..nevím.
16. dub 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 ahooooj :slight_smile: počkej, a to si jako někde necháš pak vlnu zpracovat a našít na fusak nebo jak?
16. dub 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka To je jasne, ze vsechno klapne, bud bez obav!!!
Stejne je super, jak jsme se z Beremka plynule premistily sem. Vy mlade jo, ale ze se sem nasackuju jeste i ja, to jsem necekala :grinning:
16. dub 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@oktarina nn, toho beránka plánuju používat jen jako podložku pod mimi do kočárku :wink:
16. dub 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 @zmyzulka já teda porovnávat nemůžu, ale v Baťovce byli příjemní, akorát mě mrzelo, že tam bylo tak 20 maminek a oni spěchali (teda spěchaly - sestřičky i doktorky) aby rychle všechny obsloužily, že bych se vydržela dívat déle na prcka a ocenila bych, kdyby měla dr. čas pěkně popsat - tady je jedna ručučka, druhá, nožička, játra, srdce.... takto jen pořád hlásila orgány a pak nějaká čísla sestřičce do počítače a frk další matka čekatelka na lehátko :slight_smile: Jo a @zmyzulka vem si s sebou čokoládu (nejrychlejší zdroj sacharidů) - kdyby mimi dělalo alotrie, doporučí ti si dát něco sladkého, ať se zklidní a můžou ho vůbec změřit - nebo si dej něco sldkého už v čekárně :grinning: ...a prupisku na vyplnění formuláře, nám chyběla :wink:
16. dub 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 takže vyčiněnou obšitou kůži? To taky není špatný nápad :slight_smile: Hele, neprodávají tvoji rodiče jednu pěknou, co by měli navíc? ... že bych nemusela řešit ten fusak :slight_smile:
16. dub 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash ...neprovokuj... datum napsané v rodném listě není určující, naše drahá novo-maminko :grinning:
16. dub 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 tak ten limetkový emitex je boží!!!! Už jen ho najít v obchodě, osahat a koupit :grinning:
16. dub 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina zklamu tě, ale neprodávají :-/ Oni takové ty fakt pěkné a použitelné pro malé mimi mají tak 3-4 (teď už chovají ovce jen na maso a kůže vyčinit nenechávají) a ty nechávají pro nás a pro rodinku, rozumíš..
Otázka je, jestli nám to bude fakt vyhovat, jak to všichni všude vychvalují... Já jsem třeba zatím fusak na zimu neřešila, ale myslím si, že určitě bude nějaký do kočárku potřeba - kromě toho beránka.
16. dub 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina jj, mají fakt krásné barvy..Ze zimních se mi ještě hrozně líbil tento: http://www.kocarky-zlin.cz/detail.php?idzbozi=1412&barva=19327 nebo tento http://www.kocarky-zlin.cz/detail.php?idzbozi=1412&barva=19326 :dizzy_face: :dizzy_face:
Já ho mám v takové nudné barvě, béžovo-béžový :grinning:
16. dub 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina No... jestli na srazu budou miminka 20letych maminek, tak bych mohla byt jejich babicka :grinning: :grinning: :grinning:
To je fakt dost husty :slight_smile:
16. dub 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak dostali jsme s Jenyskem pozvanku na vitani obcanku koncem dubna a nasledujici tyden mame pro zmenu krtiny. To bude zase mimco soustavne centrem zajmu :grinning:
16. dub 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ahojky, mě se to moc nehodí, spíš by mi vyhovovalo Uherské Hradiště. Ale díky za pozvání.
16. dub 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 Sem to aspoň zkusila, z biochovu lepší, enž z obchodu :slight_smile: Ty už budeš mít velkou princeznu, do zimy, ale to naše štěstí bude ještě maličké, a jestli bude po mně, tak bude potřebovat tři fusaky na sobě, aby vydrželo venku :slight_smile:

@amrash tož jako mezi dvacítkama se nás tu víc taky může cítit jak "tetky", ale to není podstatné. Btw - moje babička se stala babičkou ve 42 a jedna známá poprve matkou ve 41 :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 asi i záleží na koho natrefíš, třeba poprvé v prediku byla taková divná doktorka a podruhé super mladý doktor :slight_smile:
@amrash ty babičko jedna :grinning: co blázníš? vždyť je to krásné že máš miminko :dizzy_face: šak jsi v nejlepších letech! :slight_smile:
@oktarina ha, dík, tak propisku rači vezmu ale čoko bohužel nemůžu, mám zánět a kvůli němu nemůžu sladké, ale třeba to do té doby bude dobré (ale moc nevěřím, páč už mě štve pěkně dlouho)
16. dub 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek