• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@oktarina @pampeliska1 jo a holky, braly vám v nemoci krev? mě právě v prediku ne tak mě to teď překvapilo když jsem slyšela že budou brát...
16. dub 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka cožee, tobě v Prediku nebrali? Určitě brali, jen se to bralo u tvé/ho gyndr.. Bez krve to spočítat nejde..
Jen v Prediku se to bere asi s 2 týdenním rozestupem od utz a v Baťovce je to všechno v jeden den (krev i utz)
16. dub 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 jo, u dr. jasně, ale překvapilo mě, že poprvé to brali u dr. a teď si to budou brát sami... někdo mi říkal, že to prý to není dobře když se to bere až v tom týdnu jak je utz, že to pak zkresluje... a nepamatuješ si jak dlouho trvaly ty výsledky z nemocnice?
16. dub 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka to mě mrzí, snad se to už brzo poddá a budeš ok. Jo mě ji brali. A co by se mělo zkreslovat? Já si naopak myslím, že když se to bere ve stejný den, tak je minimální riziko zkreslení, že máš odezvu na aktuální stav - proto sem šla do KNTB... ale to si jen myslím, nevím, jestli to má ve skutečnosti nějaký vliv :wink:
16. dub 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina dík, snad jo :slight_smile: no prý ta krev má prostě brát v nějakém určitém rozmezí týdnů (přeci jenom ty hodnoty krve musí být odpovídající nějakému týdnu) a ti v nemocnici už se do toho prostě nevlezou... ale nevím, je mi to i docela fuk, teda pokud mi vyjdou negativní výsledky :grinning: :grinning: jen mě to překvapilo...
16. dub 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka wow, gratuluji!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Jste to vzali hopem :wink:
16. dub 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka děkuji :slight_smile: no to víš, už nejsem nejmladší :grinning: :grinning: né dělám si srandu, chtěli jsme co nejdřív, šak víš, že mám vzorový příklad z naší rodiny, pro mě prostě ideál :slight_smile: (já vím, že za půl roku budu říkat něco jiného :grinning: :grinning: )
16. dub 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka já si hned na vaši rodinu vzpomněla, žes to okoukala a líbí se ti to :wink: u nás je rozdíl 6 let a to je hodně :wink: Jako mateřské bych ráda spojila, ale ještě mě to neláká. :slight_smile: Počkám, jak to bude probíhat u vás :grinning: :grinning:
16. dub 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina ahojky ja tu zav měla byla fajn mimču nebylo takove horko i když se stavalo,že ten"spodek" moc nedržel zasaznuty jak se maly začal trochu vic vrtět a taky do toho mimčo moc nestahneš(ale stači ji převazat nějakou šnurkou např paskem od župau a je to) taky zaleži na mimču maly měl nejraděj když ji měl volněji spiš jen tak zaplou aby citil,že tam něco je ale mohl se hybat a fusak je dobry od emitexu s tim odepinatelnym spodkem v beranku by asi bylo mimču horko ja třeba do fusaku davala už jen teplačky,mikču a bundičku a kombinezku jsem dala za celou zimu jen parkrat a to když bylo - 20a min
16. dub 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkně se nám to tu rozjelo,vítám všechny nově příchozí.Člověk se sem chvíli nepodívá a pak jsou tu ke čtení hotové romány :slight_smile: Mám novinu,konečně jsme se shodli na jméně a nakonec zvítězil kompromis z mé strany a to Darek Jakub :slight_smile: , tak jsem ráda že už je to vyřešené.
@petrajavor takže můžu pomalu zamlouvat stůl pro zhruba 17 lidí? Mám pocit že zabereme asi všechny stoly na zahrádce, tak velký stůl abychom se tam vešly všechny asi nemají :grinning:
16. dub 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zmyzulka no ono je to totiž docela těžko říct, co je "správné" Prediko říká, že to dělají dobře oni a Baťovka zas naopak :sweat_smile: Spíš by to mělo být s tím odstupem, ale zase v Baťovce to dělají podle metodiky Fetal Medicine Foundation London, což je prý to "správné"..Tak si z toho pak vyber :sweat_smile: Správě by se pak už ani neměly brát triply, ale vím, že třeba když je výsledek nejasný, tak to chtějí i v Baťovce i v Prediku..takže fakt nevím... No hlavně aby to vyšlo negativně :wink: Navíc na Baťovce je "lepší", že ti vyhodí rizika na 3 nejčastější chrom.vady (Down, Edwards, Patau), zatímco Prediko vyhodí jen riziko na Down..Správně by měly být všechny ty 3, jak dělá Batovka.. Jak říkám, je to fakt těžko, co je teda správné :sweat_smile:
16. dub 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zmyzulka
@oktarina
I vy lichotnice jedny :grinning: :grinning: :grinning:
Ale stejne, i vizualne, po porodu vypadam, jak maly hrosik a ne a ne se to pohnout. Ted jsem uz ale zacala znovu menstruovat, tak.snad to pujde k lepsimu. PRY to spolu souvisi. No... nevim. Ale aspon jako vymluva se mi to hodi :slight_smile:
16. dub 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam jo já myslím,že můžeš....
@cosy to je škoda,no tak pro většinu maminek by to bylo z ruky kor když berou i děti....přece jen ten Zlín je lepší na spojení....tak snad příště :wink:
16. dub 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, omlouvám se, já tady nebyla, měla jsem obě holky nemocné, spálová angína u obou, Lucinka to nesla statečně ovšem Terezka vypadala na špitál, nakonec jsme se mu tedy vyhnuly, ovšem za cenu toho, že už zase kojíme kojíme a kojíme a to jsem ji už měla skoro odstavenou...nechtěla vůbec nic pít ani jíst, tak aby nemusela na kapačky jsme se ke kojení vrátily, protože to jediné pozřela...ach jo...

Na srazík bychom moc rády, ovšem v tomhle termínu (1.5-8.5.) má manžel dovolenou a jedeme pryč, takže bohužel, moc mě to mrzí, ale tentokrát se zúčastnit nemůžeme :frowning2:
16. dub 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam zajímavé jméno :slight_smile: a jak ho budete oslovovat? Prvním?
@zmyzulka já byla na NT screeningu v Baťovce a byla jsem spokojená. Času na nás měli vyhrazeného dostatečně. Daneček si tehdy spinkal, tak jsme byli na sladkosti v automatu a chodila jsem po chodbě :grinning: Žádná děsná čekačka v čekárně, vzali nás skoro jak jsme byli objednaní. A v Prediku si to myslím platíš, že?
16. dub 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka
@petrajavor ahojte kočky, rada pojdem do Slnečnice s vami :wink: pojde niektorá z Otrok. vlakom?? ja som tam bola len raz, dávnejšie s kamoškou ale sama by som tam netrafila.
keby ste vedeli co se mi dnes stalo .. :frowning2: museli nás v obchode upozornoat lebo malá vyvádzala :sweat_smile: a fakt mi bolo trápne, hrozne... doma je poslušná, pekne sa sama hrá, kreslí, rozpráva, je šikovná... ale čo dnes vyvádzala v meste :angry: :angry: Stalo sa to už ja vám?? že vas niekde museli upozornit? :confused: odteraz berieme všade dudlík, aj ked ho používame iba na spanie.. pre prípad núdze...
16. dub 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yokralovnayo mě se to ještě nestalo :zipper_mouth: Ale myslím, že je to otázka pár měsíců ... Očekávám to :grinning: No ještě bude veselo. Netrap se tím, je to přirozený vývoj osobnosti. Kdo má děti, to pochopí :wink: Snad toto období u vás brzo přejde.
16. dub 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zmyzulka no já ráno těsně před odchodem na NT na muže: tak a dnes si jdu pro pozitivní zprávu, a negativní výsledek. No měla bys vidět, než jsem dodala tu druhou část věty, ten jeho výraz :confounded: - jsem holt rozený řečník :slight_smile:

@ladaa20 děkuji, ten emitex se mi fakt líbí :slight_smile:

@versam Gratulujůůůůůůůůůůůůůůůů :grinning: To nám pak musíš popsat, jak si přesvědčila muže, že od teď je to prostě to nej jméno :slight_smile:

@amrash já ti dám hrošíka - znáš happy hippo (The lion sleeps tonight)? :grinning: :grinning: :grinning: Nevím, jestli se sem můžou dávat odkazy na you tube??? tak si to pusť :wink: -> btw a kdo má napsáno, že, počkej, cituji: 11 po porodu -12 kg? Můj malý sen, aby to šlo tak rychle celou dobu :grinning:

@tuliberka vidíš, a mě do telefonu řekli, že neobjednávají, že jak maminky přijdou, tak budou i chodit dovnitř (a plánuj si něco - no co, 1/2 dne ŘD to jistí :wink: @zmyzulka - asi si tam radši zavolej, ať víš, jak to bude aktuálně...
16. dub 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka
@versamMy mame take 2 jmena a oslovujeme prevazne tim prvnim. Ale oficialni psana podoba vypada moc pekne. :slight_smile:
@oktarina Stastneho hrosika neznam, clovek se holt musi ucit cely zivot. A ty kila - to bylo bohuzel jen ze zacatku :frowning2:
17. dub 2012 v 05:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina tak já tam taky byla skoro před 2 lety, tak to mohli změnit ... To je děs, jak to letí!!! :wink:
17. dub 2012 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yokralovnayo ahojky,to je super....jinak já pojedu z Oe vlakem,jede to 13:18 :wink: teď do Zl jezdím jenom vlakem,jelikož je to poslední měsíce o nervy jet mhd....jinak jak píše tuliberka je to úplně normální,děti jsou takové a každé si projde tímhle obdobím (i když maminky jsou z toho pak na prášky)
17. dub 2012 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash jo ještě jsem se chtěla zeptat našla jsem kde je hotel Sole (tu kavárnu mi mapy nechtějí najít) když jedu vlakem kde mám vystoupit? na Podvesné nebo kde abych to neměla daleko? :grinning:
17. dub 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Urcite vystoupit na Podvesne. Potom se vydat smerem k hotelu Sole. Za nim jsou 2 vysoke cervene cihlove domy s bilymi balkony. Tusim, ze ten prvni z nich to je.
17. dub 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash oki :slight_smile: díky...to snad najdu :slight_smile:
17. dub 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toz takto jsem rano podfoukla to svoje mimi - jsem uz cela ozuzlana, tak jsem mu podstrcila dudlika :grinning:
17. dub 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tuliberka týjo, vy jste o šest let? já myslela že tak o tři :slight_smile: no a jasné dám ti vědět - napíšu z kroměříže :grinning: né, já si zatím naivně myslím že to bude pohodička :grinning: jo a jj, prediko se platí, ale moje pojišťovna to hradí :slight_smile:

@oktarina tak to je dobré :grinning: :grinning: pozitivní zpráva, negativní výsledek :grinning: já jsem bohužel taková trubka, že tak pozitivně myslet neumím a bojim bojim... jo a objednaná jsem :slight_smile:

jo a holky, jak je to teda v té nemocnici? řeknou výsledky hned, nebo do týdne, do dvou,...?
17. dub 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash to je myšáček malinkatý :dizzy_face: krásný! se mi vybavilo, že když jsem dala Oliv poprvé dudlíka (taky ve dvou měsících) tak ho měla tak veliký, že jí zakrýval i nosní dírky :grinning: (a to jsme měli ten nejmenší co jde sehnat :grinning:)
17. dub 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash jo je božátko malučké krásňučké :slight_smile: (Hele, už na mě jdou hormony :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. dub 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka promiň, přehlédla jsem... sestřička u odběru krve ti řekne, že se máš buď stavit do tří hodin nebo si za ty tři hodiny zavolat a dokrotka na UTZ ti řekne, že kdyby byly nějaké hodnoty hraniční, tak se ti ozvou sami (vyplňuješ tam své tel. číslo) jinak posílají výsledky obratem tvé gng (měla by je mít do tří dnů) takže ta by ti kdyžtak taky volala (např. v těhu zjištěné hraniční hodnoty hormonu štítné žlázy - neboj, to je jen těhu věc, stejně jak těhu cukrovka, může to samo po těhu odeznít, když si to ještě před těhu neměla) :slight_smile: a kdy ti máme držet pěstičky? :wink:
17. dub 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka
@oktarina
Dekujeme za kompliment, devcata. Mimochodem - Janicek je moc hodne mimco, ale vidim, ze ted ve tech 2 mesicich daleko vykutalenejsi. Uz si prichytava lahvicku, dostat do nej kapky je kumst, protoze kdyz se mu neco nezda, macha pacinkama o 106 :slight_smile:
17. dub 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek