• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@kvetinka6 no já naberu hned na začátku,takže mi šaty budou povolovat,ale nijak mi to nevadí :slight_smile: a vdávat se budu na konci 12tt :slight_smile:
6. lis 2011 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kvetinka6 jak jsi teď napsala to původní příjmení tak mi došlo, že naše mamky se znají a i my se kdysi málo bavívaly :slight_smile:) hih, má máti ještě toho potrhlého kokra? moje mátije ta co má v otrokách dva jezevčíky - holky, teda ted už vlastně tři :D a Peťku taky znám od vidění ze základky i ze otr.
6. lis 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kvetinka6 nene to jak kdy podle toho kolik tam mají lidí, mě jednou dělal ten mladyý doktor, ten je v pohodě dělal mi i tu fotky, předtím mě ho dělala mouková a poprvé tam mouková nebyla tak ten starý pan doktor Baran, ale že by tě nenechali mrknout na monitor hmmm musíš se ozvat ;)
6. lis 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrajavor Petra Příhodová už jedno dítě má ne? co jsem tak stačila zaznament nebo si to pletu s její ségrou?
6. lis 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 Peťka čeká první miminko...Verča má Lucinku :slight_smile:
Jinak spolu jsme chodily na výtvarku,myslím...
6. lis 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 jo toho potrhlého kokra mám já.... :wink: teď je venku tak se trochu sklidnila......... :grinning: Tak to se při příštím UTZ určitě ozvu......přišlo mi to tam ten den jak na běžícím pásu.......ale doktorka příjemná jako vždy..... :wink:
6. lis 2011 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
ach jo holky, nemluvte mi tady o svatbách nebo se rozbrečím......já se můžu klidně stavět na hlavu, ale ten náš tatínek je tak vystresoaný, že je mi to hovno platné, po tom minulém týdnu spolu sice bydlím a zatím nadále bydlet budeme ale je to takové otevřené a napůl chladné, prostěě volný vztah, má proti mě i nějaké další výhrady, tak jsme si řekli že si vezme tak 2 měsíce na rozmyšlenou jestli vůbec se mnou chce být....takže musím čekat a nevím jestli se z toho nezblázním, jak už jsem psala dříve ve spojitosti s čekáním na utz nenávidím čekání a nejistotu která z toho plyne a to jsme chtělí konečně po roce ofic představit naše rodiče a máti má na začátku prosince slavit 60 a já nevím jak tuto situaci vysvětlím....ach jo asi mi fakt jebne
6. lis 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrajavor jo já si je pořád pletu :D Petra je starší? nebo naopak?
6. lis 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kvetinka6 hihi si ji pamatuju tu tvoji kokřici, tak to je bezva že už se trocu zklidnila, byla jak hyperaktivní dítě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 oni jsou dvojčata :grinning:
6. lis 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 Tak to ti nezávidím Zuzi - to moje čekání na UTZ za 3týdny proti tvojemu čekání je brnkačka......
6. lis 2011 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky můj dnešní testík mi udělal radost (mám v albu) ta testovací čárka je silnější jak ta kontrolní..... :dizzy_face:
7. lis 2011 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kvetinka6 je krásný.....

Holky píšete miminkům deníčky? Já jsem dneska začala :slight_smile: Snad budeme jen krásně růst bez komplikací :slight_smile:
7. lis 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrajavor jaký myslíš deníček, to slyším poprvé :slight_smile:
7. lis 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 tak líbil se mi tenhle (viz foto),ale nesehnala jsem ho a tak jsem vzala album na vlepování fotek,vlepuju do něj obrázky,těhu testy,ultrazvuky a všechno co souvisí s těhotenstvím a mimíškem. Jaké jména jsme vybrali a co znamenají. Píšu to přímo mimíškovi,reakce tatínka,rodiny,kamarádů,všechny kontroly,co nám dělali a jak to probíhalo,to jak moc jej milujeme a všechny své pocity, ať má památku.
7. lis 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor já deníček nepíšu, ale už od Elišky jsem si všechny UTZ schovala, dokonce i z porodnice ten proužek co se dává na ručičku a pak se přestřihne když jdeš s miminkem domů....:slight_smile: to myslím jako památka bude stačit......pak toho budeš mít tolik, že ti na nějaké zapisování nezbyde tolik času, ale je to hezké...... :wink:
7. lis 2011 v 15:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kvetinka6 to věřím,teď tím čas zabíjím,navíc pak budou fotky i videa tak to bude zase jiné :slight_smile:
7. lis 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor mám tenhle deníček doma a je fakt super:slight_smile:
8. lis 2011 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ren01 kde si ji koupila? Já lítala v UH,ale nikde nic...
8. lis 2011 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. lis 2011 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petrajavor aha to je moc hezké, to bych mohla taky, dobrý nápad, díky za tip ;)
8. lis 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ren01 koukala jsem na to, asi to udělám spíš jak Petra, koupím nějaké velké hezké album a budu si tam psát co mě napadne, někdy se totiž všechny situace nedají vtěstnat do předepsaných kolonek :D :grinning:
8. lis 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 to nedají,ale tady je to snad jediný deníček,který jsem objevila,co má tolik místa,že ani nebudeme vědět,co už tam psát :grinning:
8. lis 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. lis 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja denicek ted neresim, ale pridam potom testy a UTZ fotky do alba, ktere miminkovi poridim. Zatim si pisu data a prubehy kontrol do sveho fotoalba na MK. Pak budu jen kompletovat. Prima jsou take knizky o vyvoji uz narozeneho mimca. To se nam moooc osvedcilo!
8. lis 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amrash To je dobrej nápad psát to sem a pak to jen dát dohromady :slight_smile:
Na ty knížky jsem se třeba dívala,ale jediná dobrá byla ta co jsem ji nesehnala.... jinak píšu článek jak rosteme i tady a pak do toho alba,ale řekla bych, že je to hodně o času,když už člověk děti má nebo má náročnější práci, není čas.... ono každá památka je krásná, jelikož časem si všechno člověk nepamatuje.... :slight_smile:
8. lis 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Ja moc casu nemela - do nedavna jsem jeste pracovala na 2 uvazky a domu prisla kolikrat az vecer. Proto ty rychlovky tady na MK. Mimochodem 3D fotku nosim stale u sebe a kdyz nekdo chce, pochlubim se. Takze na lepeni fotek to jeste neni. Knizku mimcu musim teprve sehnat. Kdyz ne ve ZL, tak internet to jisti :slight_smile:
8. lis 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amrash tak to já mám v práci čas a doma jsme zatím jen my dva a mimíš v bříšku,takže času mám až až....jinak drahý si dal uz z min.týdne na fcb a já jsem si jej dala sem,takže fotku viděl snad každý :slight_smile: moc se těším na ten 3D... byla si na něm ve Zlíně?
8. lis 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Ano, byla jsem ve Zline v Prediku. Malosek sice stavkoval a vystrkoval porad jen prdylku, ale domluvila jsem se a prisla v nahradnim terminu. Ta fotka fakt stala za to - uzasny pocit!!! I kdyz je videt jen fragment oblicejiku, je tam plodova voda a placenta, ale i tak se da zvedavost ukojit. Nasi 3D mam tady v albu.
8. lis 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek