• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

17. února 2017 
@pampeliska1 no chtělo by to nějakou slevu :sweat_smile: ale vypadá moc dobře...ta by se mi líbila
18. dub 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor byla fakt krásná a hezky seděla..Navíc má ty košíčky lehce vypodložené, takže dělá pěkný tvar a nejsou pod tím vidět ty vložky, co se tam vkládají
18. dub 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor a mají ji i v tělové barvě :wink: Zkoušela jsem ji v Adam a Eva
18. dub 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 jo tak tu budou mít i v tescu i v jablku...nebo mi ji do tesca z Adama a Evy dovezou :slight_smile: jen ta cena se mi vůbec nelíbí,když vím,že budu potřebovat tak tři.....
18. dub 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor já jsem si zatím koupila jen jednu, nevyztuženou za 260 Kč v obchodě s prádlem, který je pod Adamem a Evou.. Zkusím ji najít na netu..je to taková úplně obyč.
18. dub 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no budu muset udělat nálet na obchody :stuck_out_tongue_closed_eyes: to zase manža bude protáčet panenky :confounded:
18. dub 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 jako mě se jedna líbí ale našla jsem,že stojí 2tis. :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechápu proč to prádlo stojí tolik...jako chci se vysvléct a vypadat hezky ne jako strašidlo :sunglasses:
18. dub 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor 2 tis :astonished: :astonished: :astonished: Tak to už je faaakt dooost :rolling_eyes: :confused:
18. dub 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 že děkuji tiskovému mluvčímu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ad lidl -> dobré, jen mají nějak malé velikosti té kojící podprdy (ale cena až valím oči :confused: :confused: :confused: ... :slight_smile:

@petrajavor já byla poučena prodavačkou - taky nesnáším vysoké pprdy - prý proto, že je máme nosit i v noci a aby pevně sedly a vnady se nám v nich "neprotáčely" a netísnily. A proto, že nám vnady jaksi "nakynou" a mohly by z nízkých pprd "vypadávat" :slight_smile: ale co je na tom pravdy řeknu až na podzim :wink:
18. dub 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. dub 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina prodavačce se to kecá když nemá polovinu triček s výstřihem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor to je fakt těžké dilema, mě se ty kojící podprdy třeba vůbec nelíbí, mám pocit, že v nich jsou prsa takové "rozkydlé", ale co nadělám, no, stejně je budu muset nosit :slight_smile: Akorát to abych pak před zrcadlem vždy pevně zavřela oči... => my se těch výstřihů nezbavíme, chci vidět, jak bysme kojily s rolákem, např :slight_smile:
18. dub 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sunglasses:

@petrajavor tak tak je faaakt krááásnááá.. Aby ne, za ty prachy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina no já teď našla krásné na netu ale všechny stojí kolem 800,- :confounded:
18. dub 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no to ano....chci 70% slevu :grinning:
18. dub 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina já chci používat i takové ty bolerka, nosím to hodně i teď, jen nevím, jak to bude pohodlné - myslím jako vyhrnování..přece jen tak klasika kojící je asi "použitelnější"
18. dub 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no což o to, dobrá stovka, ale kdyby to bylo na dýl no, na těch pár měsíců se mi fakt nechce :grinning:
@petrajavor jůů, ta je vážně krásná!
18. dub 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor jé aha, nakecaná další stránka :grinning: myslela jsem tu košilku :slight_smile: jinak já kojící podprsenky využila snad tak první měsíc, pak už mě to nebavilo, přišlo mi to takové zbytečně zdlouhavé rozepínat, zapínat,... tak nosím takové ty obyč sportovní :slight_smile:
18. dub 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 právěže s bolerkama je to rychlejší :slight_smile: šup rup a nemusíš řešit žádné zapínání :slight_smile:
18. dub 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka aháá, tak to ráda slyším :wink: Tak uvidíme :slight_smile:)
18. dub 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 a kam do toho dáš ty kulaté vložky na mlíko? Abych řekla pravdu, tak craft má úplně boží sportovní bolerko, co vypadá skoro jako podprda, ale právě nad tím jsem uvažovala, kam to tam dát :slight_smile: (aj sport. značky taky) -> ale je zas výhoda, že v bolerkovém vršku nemusíš řešit, že se ti pohne velikost, ono to pochytá oběma směry :slight_smile:
18. dub 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka no já na ty sportovní moc nejsem,ale ta košilka se mi líbí....kor to jak se dá rozepnout a nepotřebuju tu kojící podprsenku na noc...což je velké plus...
18. dub 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina ty vložky tam dáš úplně stejně jako bys je dávala do té kojící, v tom není žádný rozdíl :wink:

@petrajavor já právě taky ne :slight_smile: já byla dřív na kraječky a tak, ale od té doby co jsem porodila tak jsem je nesundala :grinning: a kostice už vůbec nechci ještě dlouhou dobu vidět :grinning:
18. dub 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka no jsem zvědavá jak na tom budu já :grinning: on vždycky člověk míní a život si dělá úplně co chce a je po plánech....
18. dub 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem měla 3 kojící podprdy od Anity a ty byly super, ale tak po půl roce, jak začalo léto, tak jsem zas přešla na vyztužené s kosticema :wink: Koupila jsem si 2 větší v HaM, protože moje původní mi byly nějak malé :sweat_smile: Ale už jsem zas v původních pushupkách :grinning: :wink:
18. dub 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, a máte představu kde se dá sehnat velká kojící podprsenka? Normální mám 75F a bojím bojím co bude až budu kojit :confused:
18. dub 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina
@pampeliska1
@petrajavor ahojky pěkne podprdy maji ve vav kočarky ve zlině je to nad obchodnakem a celkem i levne ja kupovala jednu dražši pevnějši na den a jednu obyč levnou na noc a stačily mi vždy jsem jednu vyprala v rukach (a když jsem prala pradlo v pračce tak jsem je tam přihodila obě) a než jsem potřebovala druhou tak ta prvni uschla a když se stala nějaka "nehoda"a musela prat i tu druhou tak bud ta prvni byla sucha nebo pomohla lambada nebo stara podprda bez kostic takova ta latkova bez žadneho zpevněni podle mne nema ani cenu vic podprd kupovat je to na chvili u mne třeba 4,5 měsice u někoho na dyl tak prostě jednu lepši (na den do spol. atd) a druhou levnějši (na noc, doma....) joa taky nevim jestli to měl tak i někdo jiny,ale ja musela ke každe přišit ze stare podprdy ty cvočky do kterych se zapinaji hačky i když jsem si je koupila větši tak pak tahly tak jsem nadstavovala oběm hrudniku a kdyžmimčo prsa vypije nebo je min mlika tak v tompak plandaji je jedno,že vam podprda v obchodě perfektně sedla :grinning:
18. dub 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor 800 na půl roku nee, když už, tak za něco, co mi vydrží déle, př.: http://b2c.vavrys.cz/Katalog/%5B236%5D-%20podprsenky nebo (moc se mi líbí): http://b2c.vavrys.cz/%5B10543%5Dpodprsenka-craft-cool-perf--su/236# nebo toto :grinning: http://b2c.vavrys.cz/%5B13357%5Dpodprsenka-craft-sports-super/236 motýli jsou asi favorit :grinning: A mají je ve velikosti S-XXL, myslím, že by se mohla vejít i @mochenkaa Každopádně nevím, jestli na mě ještě není brzo, toto shánět, ale nějaké mám z cyklovybavení, tak mrknu, jestli nemají slevy a kdyžtak koupím o číslo větší :slight_smile: (nebo o 2) chi chi

@ladaa20 nemusíš nadšívat, cca do 20,- koupíš nadstavovací díl v každých "švadlenkách" jeden takový obchod je např. na prioru... takže já raději koupím "na těsno" (stejně se nošením za měsíc povolí obvod) a do té doby nastavuju nádstavcem. Mám černý a bílý a OK

@mochenkaa kdysi měli dobré prádlo všech velikostí na zárámí vedle boner pekárny, ale přestěhovali se výš po ulici zárámí do jiného baráku, takže ti přesně neřeknu číslo, ale je to ta ulice, jak končí Septimem :slight_smile:
18. dub 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina ani jeden odkaz mi nejde otevřít :frowning2:
18. dub 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek