• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@petrajavor chjo, no to sem fakt šikovná, on je zkoopírovaný prolink na jejich e-shop -> tak zkus napsat www.craft.cz a pak kliknout na eshop a zvolit výrobce craft - zvolit 1. vrstva - zvolit Stay cool a zvolit podprsenky a vyjedou ti všechny :slight_smile:
18. dub 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina ty Craft podprdy vypadají dobře, jen nevím, jestli by se v nich kojilo dobře..Jakože vypadají tak pevně a jsou docela dost "velké" - myslím jakože přes prsa je dost látky (což je u sport.podprdy pochopitelné), tak nevím, jak se to bude na kojení sundávat...
18. dub 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 nevím, já mám ještě doma jednu jiné značky, ta má větší "výkroj" vepředu, celkem dost vzdušná a pohodlná, ale taky drží. značku teď z hlavy nevím, ale mám od nich i běhací tričko, ve znaku mají ručičku :slight_smile: oni crafti měli jeden z loňských modelů, co vypadal tak z 90% úplně jak normální podprda a já si říkala, bože, kdo si toto koupí na sport? ale v tom eshopu jsem to nenašla, asi až na prodejně budou mít všechen sortiment...
18. dub 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina juknu jak se vrátím....teď pofrčím pryč...

Jinak fakt sem cíťa manžela vyřadili z registru dárců krve (má 0- ) prej má něco s játry po nachlazení a já měla v noci noční můry že nám umřel,no děs...dneska jsem fakt vyflustlá...sem od půl 4 civěla do zdi,děs.... :confounded:
18. dub 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nemáte některá zájem?dneska mi přišla,ale je mi malá :frowning2: Jinak matroš je super,fakt pohodlná.
http://www.johany.cz/materske-podprsenky-basic/kojici-podprsenka-bezesva-vyztuzena-cerna
18. dub 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to velikost 85D
18. dub 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina nevypadají špatně,ale na mě jsou moc sportovní :confounded:
18. dub 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Jj, ještě, že je tolika různých typů a modelů, abysme si všechny vybraly :slight_smile: Já si asi koupím na "ven" nějakou normální a na "doma" právě takovou nějakou sportovní, ať se v tom neutiskuju a venku ať se při otočce zase nevyfackuju :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mmch ranníé ptáčata (jako já :slight_smile: chi chi) se byla v lidlu šťouchat s důchodkyněma (nevím, na co se ženské, které jsou zjevně po přechodu strkají u regálu s těhu oblečením... :sunglasses: a měla jsem úspěch - mám pár těhu kousků, ale ty kojící podprdy byly tak strašně maličké a škaredé :frowning2: dnes je v kaufu slevněný spací pytel pro miminka, vel. 70, 90 a 110 cm, tak se zkusím přizastavit (možná až zítra) a pokud se mi bude zdát ok, poreferuju :slight_smile: Ale na obrázku měli jen růžový a modrý.
19. dub 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amell já myslím, že Adélce je jedno co papá, ikdyž by jedla třeba tři dny za sebou to samé :slight_smile: já si s tím doteď vůbec nelámu hlavu - prostě nahážu do jednoho hrnce zeleninu kterou doma najdu, k tomu do toho samého hrnce nějakou tu přílohu (střídám brambory, rýže, pohanka, jáhly, těstovina) a nějaké to maso (ale to má tak 2-3x za týden) a nebo potom žloutek. s omáčkama bych vůbec nespěchala, kdybys ted chtěla tak jestli už jí jogurty můžeš jí do zeleninky mrsknout lžičku jogurtu a bude z toho mít takovou skoro svíčkovou :grinning: já teď dávám zakysanou smetanu, ale ta se doporučuje od devátého měsíce... jinak u nás frčela kolem toho šestého měsíce hodně dýně a ještě červená řepa :slight_smile:
19. dub 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina no vidíš, já teď cestu do Lidlu nemám, ale když říkáš, že ty kojo podprdy byly o ničem, tak bych stejně asi nic jiného ani nekupovala..tak mě to nemusím mrzet :wink:
Jinak konečně vím, kdo zpívá ten super song, co hrál v restauraci :wink: http://www.youtube.com/watch?v=8UVNT4wvIGY
19. dub 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 Hm, tak sem ti právě chtěl napsat, že je to Gotoye feat. Kimbra - somebody... :slight_smile: To je telepatie :grinning: :grinning: :grinning: A ještě se mi(minku :slight_smile: ?) líbí A night like this, slečna zpěvačka je naše vrstevnice (ode mne trošku mladší, ale když přivřu očko... :wink:
Hm, tak nevím, mě to přišlo jak na staré babky, zkoušela jsem rozepínání a buď bylo ještě "neochozené" nebo prostě blbé - těžko se to cvakalo a byly půl látka půl krajka, velikost D byla jak C, obvod moc nepružil, nevím, mám o koj. pprdách představu, že mají být pohodlné, švy ploché, nikde netisknoucí, netlačící a pokud možno i pěkné... nejsem nenáročná :grinning:
P.S.: Ale zas měly široké ramínka, abych řekla i něco pozitivního - jinak ty tepláky jsou boží :slight_smile: kdyby to šlo, chodila bych v nich i do práce.
19. dub 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina tak to je fakt telepatie :slight_smile:) Nebo je to tím, že to předtím hrálo na Zlíně a já jsem si konečně mohla zjistit, kdo to zpívá :wink: :wink: Neslyšelas to taky v rádiu? Ten druhý song si pustím jen co mi tu cca po třetí dohraje Gotye :wink:
To je super, že jsi s teplákama spokojená, já už to nějak dochodím, ale stejně si je (nětěhotenské) musím pořád potahovat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 Slyšela, jela sem zrovna ze SC zpátky do práce, tak sem si to pořádně "okotlila" a zabékala si, až si protijedoucí museli klepat na čelo "ženská bláznivá" :slight_smile:

Nevím, jestli je to psychika, ale mě netěhu tepláky už prostě tlačí :wink: Že "už to nějak dochodím" prosímtě, vždyť ty už ani nemůžeš stříhat metr, spíš milimetr, za jakých pár už to máš :grinning:
19. dub 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina no to ano....
19. dub 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka moc děkuji za info. Přišlo mi to jen pořád dokola. Teď ještě máme vztekací a kousací období. Když může tak řve a vzteká se. No mám z ní hlavu,jak kopačák. Vypadá to na zoubky. Tak uvidíme
19. dub 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny tak hlásím,že náš prcek je pěknej obřík a budeme rodit 30.5. :slight_smile: Od manžela jsem k narozeninám dostala VIP lístky na Wanastovky :slight_smile: a od pondělí jsem volná jako pták a jsem oficiálně na mateřské. Včera jsem se byla dívat ve V&V kočárky a mají tam nádherné povlečení do postýlky :slight_smile: Tak tam s tatínkem půjdeme nakupovat :grinning:
20. dub 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor Nazdárek, jaktože už 30.5.? Jakože je o týden starší? :wink: Gratuluju k nástupu na mateřskou, je to fakt pohoda, že člověk nemusí uvažovat nad tím, jestli ho někdo přijde skontrolovat a kdy mu končí vycházky :zipper_mouth:

Jinak u mě nic nového :grinning:
20. dub 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor a jak píšeš o té prodejně VaV, tak já jsem si tam kupovala rychlozavinovačku za nějakých 260 Kč a v úterý jsem tu stejnou viděla v Pompu na Čepkově za 420! :astonished:
20. dub 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem dnes byla osobně domluvit tu Slunečnici,takže 2.5. ve 14hod tam pro nás bude zarezervováno 17- 20 míst, něco u pískoviště něco na terásce, v případě špatného počasí máme bloklý vnitřek, ale tam bychom se musely poskládat na nějaký pronájem, tak doufejme že bude hezky.
@petrajavor teda ty jedeš, to se fakt v porodce nepotkáme :grinning: ,pokud si teda Dareček neusmyslí že vykoukne dřív :grinning:
20. dub 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 @versam no my máme malého macka :grinning: a jelikož už teď je o půl kg větší tak nám posunuli tp :slight_smile: jako včera jsem myslela,že snad omdlím,když mi to dr říkal....
Eli no dívala jsem se,že některé věci tam mají levnější než na netu. Chystáme se tam na větší nákupy :grinning:
Jinak si Zlato,že si to rezervovala.
20. dub 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 nemáte teď fotku u Mlýnků na fcb?
20. dub 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Ahojky, tak já předběžně budu mít volno, tak bych se za váma stavila, jen nevím, kde to přesně je . . . napíše mi některá info? Děkuju
A ještě jsem se chtěla zeptat, jestli tam budou jen maminky nebo těhulky nebo i nějaká snažilka jako já? :slight_smile:
21. dub 2012 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor ahojky,jj máme:slight_smile:první ukázka :grinning:
21. dub 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka jelikož teď je nás nějakých 17-18 tak v tom mám zmatek,ale budou tam určitě těhulky (i na začátku těhu) a maminky...nevím kolik máme snažilek....
@ren01 já jsem si to myslela :slight_smile: krásná fotka,kde jste fotili?
21. dub 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Ahoj Peti, pro mě je to ještě moc dopředu, tak opravdu nevím, jestli přijedu nebo ne, navíc bych musela s dětma autobusem, tak by to bylo trošku složitější, ale kdyby náhodou tak dám ještě vědět.
21. dub 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka místa je dost,takže když budeš chtít přijď...holky berou taky děti :wink: budeme tam od 14hod...jinak furt máš v nastavení,že si těhulka místo toho že máš dvě dětičky :grinning:
21. dub 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka ta slunečnice je, jak jsou morisovy domy tak v tom jednom. Doufám,že mi do toho nic nevleze a dojdu s malou taky.
21. dub 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 prosím tě nevíš kolik tam stojí lehátko do vaničky?
21. dub 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ahoj, myslíš jako v Pompu? Zrovna tam jsem si lehátko do vany kupovala - mám takové obyčejné froté na kovové konstrukci za 105 Kč - něco takového: http://www.spuntik.cz/badum-lehatko-do-vany-frote/
21. dub 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek