• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@pampeliska1 nene myslela jsem ve v&v kočárky,tam se mi zdá že to mají levnější....příští týden objednáváme postýlku a zrovna čumím,že mám vybranou matraci kokos-pohanka a nikde ji nemají tak velkou,tak sem si zadala požadavek do nebíčka,tam mám taky slevu tak by to nemuselo vyjít draho....jinak lehátko bych chtěla tohle http://www.nebicko.com/index.php?opType=opShowDet&zn=945&cm=noC jelikož koupat bude tatínek tak ať se mi hoši neutopí :slight_smile: ale v pompu mají otevřené celý den,ne? tak bych tam mohla zatáhnout manžela...jinak dívala jsem se na netu a nikde jsem to povlečení co mají ve v&v nenašla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor tak já jsem si v Nebíčku chtěla objednávat postýlku a byly s tím šílené obstrukce...Asi po 14 dnech od objednávky mi paní řekla, že bukovou ji už nevyrábí, že jedině borovicovou :zipper_mouth: Takže jsem tu objednávku zrušila a vzala jsem si odtud jen nějaké drobnosti, co jsem měla taky objednané (molitanová matrace + podložka pvc na matraci + mantinel do postýlky).. Nevím, už bych si tam asi nic neobjednala.. U všeho mají napsané "skladem", ale skladem nemají nic z toho, co jsem si objednala...
A jaké povlečení máš vybrané? Já zatím povlečení vůbec neřeším, budu mít mimi v rychlozavinovačce a příp. ještě přikryté dekou..uvidíme jak to bude vyhovovat.
21. dub 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no já potřebuju mantinel+ peřiny takže to vezmu i s povlečením v tom v&v kde to mají za litr...líbí se mi tak medvídek (takové šedé proužkované s bílou,červenou a méďou) a nebo maják (bílo modré) jen se nemůžu rozhodnout a tak vezmu manžela na čumendu ať to rozhodne...Povlečení mám doma 3,ale takové nic moc,takže chci jedno parádní a vezmu to jedním vrzem...jinak tu matraci co chci já nemají nikde je to blbej rozměr,ale když to neseženu na kútech je prodejna matrací mají prej i dobré ceny tak to zkusím tam...jinak s nebíčkem mám jen kladné zkušenosti,brala jsem tam pár věcí a v pohodě...jinak postýlku máme vybranou tuhle http://www.bebinka.cz/bebinka/eshop/34-1-Postylky-a-ohradky/198-2-Postylky-Klups/5/1623-Detska-drevena-postylka-kombinovana-Klup-Kompakt-javor-orech
Dneska manžela vezmu juknout do Pompa,teda jestli to z porodnice budeme stíhat....
21. dub 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, no vy jste toho tady tedy pěkně popsaly. Ani nestíhám dočítat. Nedostala jsem se sem, kvůli povinnostem. Slíbila jsem nějaké zpívání, tak jsem se musela vše naučit.
Jenýsek má nějaké nateklé očíčko, prý mu mám dát kapky a zítra dorazit k lékařce - může to být i ucpaný slzný kanálek. :rolling_eyes:
Můj první syn má dnes svátek, tak zajdeme aspoň na pizzu. Jenýska berem s sebou. Zase bude ječet hlady N-GÉ, až nás uvidí jíst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak je už pěkně zvědavý a všechno musí vidět :slight_smile:
23. dub 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amrash malý vypadá krásně...a Vojtíškovi všechno nej nej nej :slight_smile:
23. dub 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem byla s malým týden u babičky, protože manžel byl na cvičení a nebrala jsem si sebou noťas, tak jsem se sem nedostala...ale jste moc ukecané, nechce se mi dočítat, měla bych jít spát..třeba zítra něco dočtu...

Co je nového? Ten sraz je už tento týden že? Nebo se pletu? Jsem v poslední době trochu sklerotik, mateřská mi leze na mozek :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2012 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ahojky a jaky rozměr matrace potřebuješ ve vav kočarky matrace maji a byl tam docela velky vyběr
@pampeliška ahojky podložka z pvc se mi zda zbytečna,bude se to klouzat a mimčo se muže zpotit koupiš normalni prostěradlo s nepromokavou upravou ma takovy pogumovany spodek na ležici časti a nestoji vic jak obyč
24. dub 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladaa20 potřebuju rozměr 120x80cm a nejvíc sem viděla x70cm :frowning2:
24. dub 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciena ahojky sraz je až 2.5. :slight_smile:
24. dub 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ahaaa, já jsem už fakt mimoň :grinning: :grinning: Tak jo, tak teda 2. 5. :slight_smile:
24. dub 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciena :slight_smile: v pohodě,taky se někdy ztrácím v těch dnech...zrovna teď mi došlo,že jdu na nehty tento týden ne až ten další :sweat_smile:

Jinak holky malej je jako z divokej vajec a asi se na koncert těší stejně jako tatínek,ten už tady dvě hodiny poskakuje a nutí mě se chystat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. dub 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem právě měla zafixované, že je tam číslo 2 a 5, tak jsem myslela, že je to 25., tedy zítra :grinning:

A kam jdete na koncert? (teda už tam asi jste co? :grinning: ) Jak jsem nedočítala, tak prd vím...
24. dub 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciena no byli jsme s manželem na Wanastovkách,první donesl lístky manžel a pak dostal další VIP tak sme ty první prodali a šli na VIPička :slight_smile: Malej si to užil,přežili jsme to vcelku což mě mile překvapilo (měla jsem strach,abych někde nerodila) a mě zase došlo co mi nejvíc "vadí" na tom břichu...ty večery doma :sweat_smile: ale bylo to fakt super,hlavně sem byla poprvé od prosince dýl venku než do 19hod a super oslava mateřské :slight_smile:
25. dub 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 tak jak je? :slight_smile: pořád jsi 2v1 nebo už máš princezničku u sebe?

@amrash jejda, chuďátko maličké :frowning2: to si teda užíváte, tak snad ho to moc nebolí! a jak jste dopadli u té doktorky?

@petrajavor no teda ty si užíváš :grinning: na Wanastowky bych se teda taky nechala zlákat :slight_smile:
25. dub 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka no manžel je má moc rád :slight_smile: takže už měsíc jsem poslouchala to jak chce jít,teď nám to dobře vyšlo,že mi v po začala mateřská a mohla jsem jít taky...první se bál,že nebudeme mít lístky,pak jsme jich měli moc :grinning: a to jsme 2 normální ještě prodali a 3VIP nám zůstaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Manžel šel teď běhat a ulovit do obchodu mamuta :grinning: tak jsem zvědavá co donese....
a co vy jak se máte?
25. dub 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nějak se nemůžu dočkat příští týden KO, zkusím už ukecat mudru, aby mrkla, jestli uvidí, co za poklad se mi schovává v bříšku :slight_smile: tento týden jsem měla premiéru, poprvé jsem neoblekla své normální kalhoty a musela narychlo shánět něco většího - tlačí mě to všechno na břiše, už se těším na teplejší počasí a legíny / sukně / šaty :slight_smile:
Poradíte, kde jste kupovaly nějaké těhu tuniky? Vůbec nemám přehled, kam mám zajít a moje trička a spol už mi začínají "nelichotit" :slight_smile:

@pampeliska1 tipuju tak na pobyt v porodce, když se neozývá :slight_smile: právě z 2v1 dělá 1+1=3 si myslím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@petrajavor teda ona má navíc VIP lístky na sbírku zvadlejch růží a nahou a vlkodlaka a medvídka a ...... a neprodá? c c c no toto no toto :wink: Poslouchám je vždy, když muž není doma, to bych si jinak vyposlechla komentáře na vyhulené mozky (no jo, metalový chrapot neposlouchám zase já :grinning: :grinning: :grinning: )
25. dub 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina no my jsme ty normální prodali...a vip jsme dostali na místě,jenže drahý od kamaráda 3 a já od sestry 2 tak jsme to na místě už nijak neřešili. Navíc jsme je vůbec nepoužili,jelikož na ty místa se nám nechtělo....jo a manžel i tančil :grinning: :dizzy_face: takže o to jsem měla větší zážitek...jinak já mám ráda korálky z karneolu (tu mi manžel kdysi věnoval) :slight_smile:
Tričko koupíš buď někde v těhu módě nebo taku,c&a,h&m nebo ny .....teď se hodně dělají volná trička,takže se určitě vejdeš :wink:
25. dub 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina včera ráno tu Pampeliška ještě "strašila", tak jsem zvědavá :slight_smile: jinak já s těhu obječením neporadím, nemám nic ani nic neplánuju :grinning:

@petrajavor no jooo, chlapi a mamuti, to je kapitolka sama pro sebe! já mívám vždy tak minimálně 3 telefonáty z obchodu :grinning: :grinning:
25. dub 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka Tak my mame s ocickem jeste vyckat a kapat septonex. Predtim chudak mzoural jen jednim, ted uz juka obema ocickama.
25. dub 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak Eliška pampeliska už porodila :slight_smile:
25. dub 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@ren01 Jé, gratuluju moc moc :hearts: jsou v pořádku?
25. dub 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka nejspíš ano,její manžel jen rozesílal sms,že přejí krásný den už i s Dorotkou:slight_smile:
25. dub 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@ren01 Krása :dizzy_face:
25. dub 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka no u nás manžel sám loví jen snídaně :grinning: takže to není problém,jinak bych jej zabila....jelikož to jsou min 3hovory a pak stejně koupí to co chce a ne to co má :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@ren01 jé to je super :slight_smile:

Jinak právě objednávám postýlku :slight_smile:
25. dub 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 @pampeliska1 tak to gratujujuuuuu :slight_smile: to je krása, už nám to začíná, zatím máme letošní skóre 1:1 ( @amrash chlapečka, pampeliška holčičku, sem zvědavá, s jakým skóre budem rok uzavírat :slight_smile:

@petrajavor @zmyzulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: prostě wanastowky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Spíš jsem přemýšlela o něčem delším, mě se tríča už tak nějak neesteticky vyhrnujou, co mi dřív bylo hezky přes boky mám teď "do pasu" :frowning2:
25. dub 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 Holky moc gratuluju :dizzy_face:
25. dub 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 Gratuluji :slight_smile:
@oktarina já nosím některé trička co sem měla před těhu,jelikož jsou dost dlouhé,ale obchod s těhu je jak popisovala Gabi kousek pod divadlem a nebo na prioru něco mají...i v sekáčcích mají občas krásné těhu věci....
25. dub 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina Jeeee... Tak.tady uz je dalsi zlinske miminko? Gratuluji @pampeliska1 k holcicce :slight_smile:
25. dub 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 jé, to je krása! převeliká gratulace :dizzy_face: Dorotka, to je úžasné jméno! tak ať se vám holky jen a jen daří!

@amrash tak snad to bude brzy dobré!
25. dub 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek