• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@zmyzulka Urcite jo. Jen prckove si nedokazi jeste rict, co je trapi, tak to musi clovek vic sledovat.
To je krasne na svete - rika si urcite Janicek na teto fotce :grinning:
25. dub 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka Urcite jo. Ja jen, ze prckove si jeste nereknou co je trapi, a tak to clovek musi vic sledovat.
To je krasne na svete - rika si urcite Janicek na teto fotce :grinning:
25. dub 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@amrash jé, to je fešák :slight_smile: vypadá spokojeně i přes to očičko, které ho jistě trápí, tak posíláme pofoukání fůůůůůůůůůůů (aneb Oliv se právě učí foukat :grinning: )
25. dub 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka Dekujemeeeee! Pofoukani od male Oliv nam viditelne jeste vic zvedlo naladu :slight_smile:
26. dub 2012 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor další týden se jdu podívat do toho obchodu pod divadlem :slight_smile: mají tam prý i miminovské věci, tak kdybych už náááhodou věděla, jestli kávové zrnko nebo banánek :wink: tak půjdu něco ulovit :grinning:

@mochenkaa "stránka nebyla nalezena" tak se nepodívám, bohužel :frowning2: ale pantaloone vím, kde je - na náměstí. Byla jsem tam minulý týden a neměli nic moc, akorát samé tepláky a nátělníky, tož asi došlo nové zboží :slight_smile: Mrknu, dík!

@amrash jé, to je pohodář :grinning: Vypadá, skoro jakoby na Tebe chtěl mrknout, takové to: "Mami, já vím, ty víš" -> spiklenectví :slight_smile:
26. dub 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina no my v sobotu nebo v pondělí půjdeme s manželem do toho V&V kočárky. Koupit peřinky+povlečení, klín do postýlky a zavinovačku. Dneska nám příjde korbička na kočárek,právě vyjíždí z Prahy tak se těším.
Jinak mi tu frajeři od 6:30 vrtají do panelu. Za chvilku půjdu na pojišťovnu a snad k dětské mudr,snad tam nebude moc dětí jako minule. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a díky @mochenkaa sem snad našla firmu,která nám vyrobí matraci na zakázku,tak sem se trochu uklidnila. Jako objednám postýlku a za hodinu zjistím,že se ta matrace nevyrábí :stuck_out_tongue_closed_eyes: bych tu ženskou co mi nebyla schopná odepsat kopla do....
26. dub 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor a prosímtě, do jakého bazárku/sekáče mě doporučíš jít? :slight_smile: Jsem hrozná, ale neznám krom toho na autobusáku (nic moc tam nebylo, akorát smrádek, hromada věcí a 4 důchodkyně) a berušky (byli teď "vybrakovaní") paní říkala, že teprve čekají, co maminy nanosí...
26. dub 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina no já byla včera v Oe v nebíčku tam jsou i věci pro maminky,ale nedívala jsem se tam....jelikož jsem zkoumala povlečení a matrace....jinak se spíš zeptej holek ze Zlína,ať ti poradí...já totiž kupovala jen těhu kalhoty a trička nosím normální :slight_smile: takže jsem to tak neřešila..teď si teda na tričko pojedu do UH s tinťonkům,jelikož potřebuju jedno červené na focení :grinning:
26. dub 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor super :slight_smile: tak dobře pořiďte, já tam mám v plánu zajít mrknout i na kvítkovou, do kočárků, ale pořád si říkám, vydrž ještě týden, ještě do konce měsíce... :slight_smile:
Červené na focení? Týjo, neznám zrovna moc lidí, co by volilo červenou, většinou bílá, modrá.. :slight_smile: už se těším na fotečky, budou určo parádní!
26. dub 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina no my jsme tam byli,ale nám dal horší cenu než na netu,takže na konci května objednáme kočárek z netu :slight_smile:
No focení máme v barvách červená-tyrkysová-bílá :slight_smile: teď musím ještě koupit i látku a našít polštářky :slight_smile: a dodělat drobné dekorace....moc se na focení těším...
26. dub 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor to bude u vás doma? Já myslela, že zase pojedete do ateliéru k mlýnkům? dobré látky jsem viděla v ternu, mě se tam teda líbil takový flís nebo jak se to jmenuje, říkala jsem si, že když nebudu kůže líná, tak si ho koupím na deku do kočárku, na doma do postýlky, a tak :slight_smile: měkoučké, heboučké... nějak si nepamatuju, co ste zvolili za značku? kočárku? Muž mi taky tvrdí - do obchodu osahat, na net koupit :slight_smile:
26. dub 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina no my jsme to tak s kočárkem dělali v obchodě osahali a ak na netu kupujeme,máme mutsy transporter... jaký chcete kočárek?
Jinak fotit se budeme v Malenovicích nad hradem tak kde jsme fotili i svatební fotky :slight_smile:
26. dub 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tááák, to sem nevěděla, že chcete s bříškem exteriérové fotky :slight_smile: mám tak nějak zažité, že všichni chodí do ateliéru :slight_smile: Já bych taky chtěla fotit venku, navíc, miluju les :slight_smile:
My ještě nejsme rozhodlí s kočárkem, čekám, až si různé osaháme a třeba si vyslechneme i od prodavačů nějaké názory, porovnám s tím, co se píše na diskuzích... akorát jsme dost limitovaní rozměrama výtahu, tak uvidím, co se nám tam vejde (proto si chci na prodejně přeměřit)...
26. dub 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina tak mě se moc nelíbí klasické těhu fotky,příjdou mi všechny stejné...kor ty z aťasu,my jsme si řekli že chceme něco jiného....máme tak těhu focení tak i focení k 6.měsícům od svatby :grinning:
Jinak třeba tady jsou nejlepší tyhle dvě alba...znám je i z fcb a je to pecka....
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/elvis12/album/nase-tehu-foceni/
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/carrynka/album/tehulkovani/
Jinak na kvítkové mají i ten náš kočárek Mutsy,ale jinej tip...uvidíte,budete s ním jezdit po prodejně a pak se uvidí :slight_smile:
26. dub 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor takové trošku uměle stylizované, že? :slight_smile: Po 5 fotkách už víš, jaké máš čekat další :slight_smile: Navíc můj muž je trošku takový Chandler (ze seriálu Přátelé) když dojde na focení, takže čím méně pro něj stresovacího prostředí, tím lépe :slight_smile: To druhé album mě dostalo (no jo, jsem spíš les, než archotektura), obzvláště, jak tam stojí jen ty nohy v botách a mezi nimi ty maličké botičky .-) :slight_smile: :slight_smile:
26. dub 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina jo ty fotky jsou fakt pecka a hlavně mi to příjde jako by je fotograf třeba jen náhodou někde potkal a ne že teď tatínek políbí bříško a tak...jinak úžasné album má i ikarkulka http://www.modrykonik.cz/fotoblog/ikarkulka/album/meloun-na-slovensku/
jsem zvědavá jak to dopadne u nás,ale tak výhoda je že se s Veru už známe a je super....hlavně manžel dost kafral,že se budeme fotit hodinu (předsvatební fotky) a pak se fotilo-procházka,povídání,konečně nějaký smích (byla jsem měsíc po potratu) a Verča říká:"Mám všechno,jdeme domů." A můj:"Už?" a ona to byla hodina a půl...pak jsme fotili 4hod svatbu a ani mu to nepřišlo :grinning:
Jen se musím konečně dokopat a dodělat dekorace :stuck_out_tongue_closed_eyes: což se mi ale vůbec nechce :confounded:
26. dub 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky nemate některa předepsany dopegyt na tlak nebo kdybyvam některe nahodou po porodu dr dopegyt napsal jako mě tak mi zbyla lahvička je načata a prašky jsem brala asi 14 dni tak kdyby někdo potřeboval tak mu ten zbytek dam nebo pokud znate někoho kdo ho bere
26. dub 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor to jsi dobrá, já bych to tak brzo prostě nezvládla, musím být psychicky v pohodě, bohužel jsou mi pocity vidět v obličeji i když nechci... ale hodinka je úplně v pohodě čas, to uteče jen, než se 2x otočíš :slight_smile: No jsem zvědavá, samozřejmě, až se pochlubíš i s pupíkatýma fotkama :slight_smile:
26. dub 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina tak hlavně to byl čas jen náš v době,kdy to nejvíc bolelo...najednou po všem tom špatném jsme se mohli mohli soustředit jen na nás dva a na to jak se milujeme :slight_smile: proto to bylo i tak fajn. Myslím si,že v těch fotkách se neodrazila ani tak naše bolest,spíš jak láska. Nějak nám tehdy došlo,že to spolu zvládneme...sice je to těžké,někdy i dneska,ale společně a hlavně i díky povaze to zvládáme...
26. dub 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor to jsou krásná slova, to je to nejcennější, když vedle sebe máš člověka, o kterém vnitřně cítíš, že zvládnete všechno... tak to pak taky zvládnete :slight_smile: (není tu srdíčkový smajlík)
26. dub 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 veliká gratulace,je vidět že máš poslušné dítko,takhle krásně se narodit takřka na termín :slight_smile:
Jinak hlásím že ode dneška jsem již na mateřské,konečně jsem se zbavila těch protivných vycházek :grinning: Včera jsem byla na ultrazvuku a Dareček je už poslušně nachystaný hlavičkou dolů a váhový odhad 2400g :confused: asi budu rodit obra :grinning:
Vypadá to že na toho 2.5. se nám chystá super počasí,už se moc těším :slight_smile:
26. dub 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina no neví jestli zvládneme všechno,někdy to svoje zlato mám chuť zakopat tak 100m pod zem,ale jo je to fajn...vím koho jsem si vzala :slight_smile:
@versam ahojky :slight_smile: tak nejsem sama kdo bude mít obra..tp vám zůstal?
26. dub 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina na kvítkové mám objednaný kočárek. Bereme Hartan Racer GT, a když jsem pánovi řekla, že ho chci objednat z německa kvůli ceně, tak se dostal na cenu jen o 750,- víc než z toho DE (což vzhledem k případné reklamaci je super)
@petrajavor Tak hlásím, že David je tintítko a vracíme TP na 30/6 :grinning: ale stejně velikostně odpovídá TP 3/7 (jen kvůli tomu, že jsme s M byli oba menší, tak posouváme jen na toho 30)
26. dub 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa no buď ráda,aspoň nemáš obříka jako my :slight_smile:
26. dub 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor dneska měl 1 347g :grinning: ale na dia jsem byla pochválena že je menší, že to ta cukrovka neovlivňuje. Ale na gyndě jsem dostala vynadané, že nepřibrám. Za poslední 2 měsíce mám +0,1kg :sunglasses: takže celkem +3kg, a že mám jíst víc a častěji. Což s cukrovkou dělám a stejně to nejde nahoru, tak nevím co po mě chcou :angry:
26. dub 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa jako ke komu na gyndu chodíš? :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je nějaký idiot....jako měli by se na cukrovce a na gyndě domluvit....jako chápu,že se na gyndě nelíbí že je menší,ale tak snad ví jak to u maminek s cukrovkou chodí...
26. dub 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jemu nevadí, že je Davča malý, to je bez problému. Jemu vadí že já nepřibírám :wink: malý přibírá a děloha i plodovka odpovídá, takže těhotenství mám v normě. Jen mu vadí, že si malý bere moc ze mě, že bych měla přibírat. Víš jak, tabulkově je 0,5kg/týden a to FAKt nemám :grinning: :grinning:
26. dub 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa to je idiot...jako já třeba za poslední 3týdny přibrala 1kg (ani ne) a doktor to neřešil,malý je oki a má se dobře...dle tabulek doktor nejede u mě ale jen u malého...říkal,že pokud nejsem podvyživená a nemám problémy přibírat nemusím....jsou maminky které za těhu naberou třeba jen 5kg to by mě zajímalo co by chudiny měly dělat ony....
26. dub 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor Naštěstí ho vždy usadí sestřička, že jsem malá a s nadváhou, že OPRAVDU nemusím přibírat. Jenže já mám teď problém jíst, je mi pořád špatně :unamused:
26. dub 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jj termín porodu mám pořád stejný,mě doktorka hned na začátku těhotenství řekla ať se připravím na dítě přes 4 kg, takže jsem na to připravená :grinning:

@mochenkaa pokud si má dítě odkud brát tak je to v pohodě.A jak je ti pořád špatně,to není moc dobré :unamused:
26. dub 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek