• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@amrash @ladaa20 holky nevíte kde na netu zjistím kdy má farář "návštěvní" hodiny??? Vím že u nás je to ve středu myslím od 15hod....ale jak je to v Malenovicích netuším....díky
29. dub 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky, moc všem děkujeme za gratulace, dneska nás pustili domů :dizzy_face:
29. dub 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ladaa20 Jo? Tak to je prijemna cena. Jen je skoda, ze uz je to z JS trochu z ruky. Ale i tak kouknu na jejich stranky i treba fotky salonku. Diky :slight_smile:
29. dub 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Mam na nej mobil i email napisu do IP a zkus se s nim domluvit primo.
29. dub 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 tak to je super :slight_smile: doufám,že sem dáš brzo fotku maličké :slight_smile:
@amrash moc děkuji,předám manželovi aby se s ním mohl domluvit :slight_smile:

Včera konečně porodila i kamarádka,mají malou Terezku :slight_smile:
30. dub 2012 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash ahojky my jsme taky z JS a taky jsme měli křtiny v kostele na JS a dole jsme byli za chvilku zepředu se s kočarem neda ale pusti tě zadem hlavně je to nekuřacke pak je pry dobra restauračka i tady na JS(jde se kolem ni pěšo na ciganov u těch schodu pokud viš) ale tam jsem nebyla tak nemužu soudit
30. dub 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ahojky bud v tel. seznamu najit čislo a zavolat nebo pokud ma kostel int. stranky tak tam normalně to zkus zadat do vyhledavače na seznamu
30. dub 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladaa20 jo děkuji Amrash mi dala kontakt,takže teď už je to pouze na manželovi :slight_smile:
30. dub 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,tak mám za sebou náročný víkend, v pátek mě popadla uklízecí mánie,takže večer mě všechno bolelo,ale doma byl krásný pořádek :grinning: ,víkend jsme strávili u známých na Halenkovicích, kde byla pouť a včera jsme s Adámkem ráno vyrazili na Lešnou,vrátili se asi o půl 3 odpoledne zpocení a uchození a ve 4 jsme vyrazili do Tečovic na pálení čarodějnic. Bylo to velmi náročné, bolí mě nohy,záda i ruce a to vedro do toho, už se těším na zítra dopoledne na těhotenskou thajskou masáž a odpoledne na Slunečnici :wink: , měla bych tam dorazit na čas,ale kdyby tam náhodou byl někdo dřív tak rezervace je na jméno Samohýlová. Přikládám fotku mého malého velkého čaroděje ze včerejška, vyhrál 2. místo za nejoriginálnější pokrývku hlavy, porota ocenila tatínkův hand made :grinning:
1. kvě 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rkatka @oktarina @mochenkaa @pampeliska1 @versam @amrash @zmyzulka @tuliberka @amelie001 @janinous @ined77 @blahovi @luciena @ladaa20 @ren01

Holky připomínám zítra odpoledne ve 14hod se uvidíme ve Slunečnici.... :slight_smile:

Jinak nepojedete některá z Oe vlakem? Že bych nejela sama,vím že to jede 13:15 :slight_smile:
1. kvě 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor já se nezúčastním :wink: Ještě se musíme trošku zbrchat :wink: Ale další sraz už určitě klapne :wink: :sunglasses:

Jinak my se máme docela fajn, Dorotka je hodné miminko a hodně spí :slight_smile: Dneska v noci spala snad 5 hodin v kuse, tak jsem se i já vyspala..uvidíme, jak dlouho jí to vydrží, ještě má co dospávat :slight_smile:
1. kvě 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no já to jen zkopírovala :slight_smile: je mi na jasné že je na vás ještě brzy....jinak je moc fajn,že se máte tak dobře :slight_smile:
1. kvě 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Jo jo, díky. Už si píšu: "... milý deníčku"
1. kvě 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ladaa20 Jééé, tak další děvčica ze Svahů? Příjdeš zítra? To si popovídáme :slight_smile:
1. kvě 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se moc omlouvám ze zítřka...jsem marod :frowning2:
1. kvě 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 jak to,copak ti chybí? hlavně se brzo uzdrav...
1. kvě 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor bolí mě v krku a kapesník je momentálně můj nejlepší kámoš :unamused: Nevím,jestli nějaká alergie,ale spíš jsem se někde pěkně nachladila :frowning2:
1. kvě 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 kde ses v tom horku nachladila? tam chci jít taky :grinning: já snad horkem umřu :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem naprosto přehřátá,zbytek těhu trávím ve vaně...
1. kvě 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky nevím jestli přídu Thea má hroznou rýmu a kašel uvidíme co zítra řekne dr. :frowning2:
1. kvě 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash ahojky nevim jestli pujdu zaleži na počasi pokud bude hic jak dnes tak asi ne ono neni vhodne s prckama sedět v takovem pařaku venku když bude fajn tak bych šla a ty pujdeš? A jak trajflem nebo pěšo?
1. kvě 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladaa20 Neee, já jsem auťačka, já si povezu prdýlku. Tak kdybys chtěla, vezmu tě s sebou. Když tak písni do IP
1. kvě 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor jé, děkuju za připomenutí, já bych na to úplně zapomněla... kurnik včera to vypadalo že sprchne a dneska bude líp, teď se přiznám, že jsem na tom jako @ladaa20 a bojím se že bych Olivku uvařila už po cestě autobusem :unamused: musely bysme cestovat v tom největším vedru... takže ještě uvidíme jak se to s tím počasím nakonec vyvrbí, tak se předem omlouvám jestli nedorazíme, ale pokusíme se...
2. kvě 2012 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka no mě to včera připomněl manžel :grinning: jinak sice rezervaci máme venku,ale myslím si,že můžeme sedět i uvnitř :slight_smile: já teď jdu hledat co mi tam jede... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc se omlouvám, ale dnes bohužel nestíhám dojít do slunečnice. Mám hodně vyřizování. Moc mě to mrzí. Tak snad příště
2. kvě 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash
@versam holky budu vystupovat z vlaku na podvesné,snad to najdu,kdyby ne,jsem ta koule co tam bloudí,tak mě ulovte :grinning: prosím :sweat_smile:
2. kvě 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash @ladaa20 hlásím třetí do pořadí :slight_smile: Budu "hledat" stůl s JS vprostřed, jo? :grinning: :grinning: :grinning:

@petrajavor vlakem sice nejedu, ale kdybys chtěla, kolem třetí Tě můžu nabrat někde po cestě OTR-ZL
:slight_smile:
2. kvě 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina no já jedu vlakem po jedné hodině :slight_smile: takže snad to tam najdu.....jak ne tak mě snad někdo najde a odvede.....nemáš přesnou adresu?
2. kvě 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash ahojky ja jsem taky autačka,ale bojim se,že autko bude pak pěkně vyvařene jak pojedem zpatky i když mam klimu chvili to trva vychladit a navic nechci maleho nachladit uvidim musim popřemyšlet maly ta vedra moc dobře nesnaši i vevnitř natož někde venku chodime ted na prochazky brzo rano a navečer
2. kvě 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem měla teď trochu fofry, tak jsem neměla čas tu být, tak ani nevím, co je nového, jen jsem postřehla, že Pampeliška porodila Dorotku, takže obrovská gratulace!!!

S tím dneškem - budu se snažit dorazit, snad to klapne, ale to moje dítě je čím dál akčnější, jdu se teď pokusit aspoň něco uvařit....možná dojdu později...
2. kvě 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor Ahoj dneska máme pauzu se stěhováním tak přijdu.Kdybys chtěla budu tě čekat u vlaku.Modro-černý kočárek. :slight_smile:
2. kvě 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek