• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@petrajavor jasné, mám to v kalendáři :wink: Jak se Danýsek vyspí, dorazíme :slight_smile:
2. kvě 2012 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@blanka988 díky teď sem se dívala i na bu a pojedu busem,31 prej zastavuje hned naproti,tak pojedu s ní...jen doufám,že Oe nebudou moc zasekané...z vlaku se mi to začalo zdát daleko a já už se fakt jen kulím,takže budu ráda,že nemusím daleko :slight_smile:
@tuliberka já to měla v diáři,ale ten sem od min týdne neotevřela a dneska sem měla zaregistrované pondělí :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí mám manžela a ten mi vás připomněl :grinning: a vrátil mě do středy,navíc u nás dělají balkóny tak mi došlo,že už svátek nebude,když tu hoši začali v 6 ráno bušit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2012 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já jsem teď byla venku zalét kvítka a tam je teda výheň jako prase :confounded: V takovém pařáku asi není úplně ideální brát mimina ven :unamused: Fakt moc chci jít, ale jestli to aspoň trošku do těch dvou hodin nepoleví, tak nevím :frowning2:
2. kvě 2012 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor nee, bohužel, ale počkat... bratr google poradil: http://www.slunecnice.us/jak-se-k-nam-dostanete.php pojedu cestou, jak se jede k sole, pokud budu bloudit, zeptám se po cestě, nějaké ochotné stařenky :slight_smile: A pokud nedorazím, budu bloudit do večera až mi dojde benál :slight_smile:
2. kvě 2012 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@oktarina no už sm to tam taky našla,jen tady jak je naklápáno jsem nemohla najít tu webovou adresu :stuck_out_tongue_closed_eyes: nakonec ojedu busem aby mi to zastavilo hned naproti :slight_smile:
2. kvě 2012 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciena je tam teploučko, ale bude hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já prcka namažu, dostane čepici a je to. Přes poledne ven nechodíme, ale po té druhé už jo. Co bysme dělali doma :grinning: Ale chápu, každý je opatrný jinak :wink:
2. kvě 2012 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petrajavor naklápáno, jo? :slight_smile: To počkej, jak ti zas půjde večer hlava kolem jak budem klápat pantem všechny v kavárně :slight_smile: jj, chápu, teď sme byli o víkendu tůrovat a já tak záviděla těm miminkům v kočárcích, co se do protivky vezly, že mi to až přišlo blbý :grinning:

Holky, které jste tam už byly, mají krok kafe i něco k tomu? My glykemici musíme mít co 2 h něco v papuli (to není rozežhraností :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2012 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@oktarina to je dobrej dotaz taky bych si tam dala aspoň zákusek... :grinning:
2. kvě 2012 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@oktarina jj, palačinky, štrůdl, tousty a táák :wink:
2. kvě 2012 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@tuliberka @petrajavor no supeeer :slight_smile: už jsem si představovala, že si budu muset nasypat takový ten maličký cukřík do pusy, co se dává ke kafi :slight_smile:))))
2. kvě 2012 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tuliberka Tak to jo, namazat, dát čepku, to je jasné, spíš mi šlo o to, že se tam nedá ani dýchat :unamused: Ale teď se trochu zatáhlo, tak to vypadá, že bude i líp...

Ale holky, do kolika tam asi budete? Malý před chvilkou usnul a ještě není ani po obědě...na dvě to určitě nestihnu...
2. kvě 2012 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciena buď v klidu, já dnes končím v práci dřív (ve tři) a do slunečnice se dostanu tak cca před čtvrtou, i posledně jsem to tak měla a holky nevypadaly, že by už chtěly jít domů, co? :slight_smile: @petrajavor @mochenkaa @pampeliska1 @versam ? :grinning:

Holky, muž mi včera řekl, že si myslí, že těhu focení je "zbytečné" a drahé :frowning2: Nezabral ani argument o prvorozeném štěstíčku tolik vytouženém a ukazování fotoprezentací fotografů na webu :frowning2: Poradíte mi, jak být tím krkem, co hýbe tou hlavou? :wink: :wink: :wink:
2. kvě 2012 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@oktarina No malý zatím furt spí, tak nevím nevím, jestli se vyhrabem :rolling_eyes:

Focení - no já jsem se chtěla jít fotit, už jsem to měla i domluvené, ale nakonec mi právě bylo líto vyhodit tolik peněz...a to nejsem žádný skrblík....takže nakonec jsme se vyfotili s mužem sami, teda s mojí malou švagrovkou :grinning: Jasně, nejsou to profi fotky, je to venku v přírodě, ale je to hezká vzpomínka a možná o to hezčí, že jsme si při tom užili srandu, jak jsme se tam sami před sebou nakrucovali :grinning: A manžel teda taky ocenil, že jsem se sice vzdala něčeho, co jsem moc chtěla, ale že jsem tím ušetřila ne zrovna málo peněz...
To jsem ti moc nepomohla co? :grinning:
2. kvě 2012 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
A navíc zatím jsi v 16. týdnu, než budeš mít pořádný pupek na focení, tak si to muž třeba ještě rozmyslí :wink:
2. kvě 2012 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciena moc ne :slight_smile: sice ještě před sebou netlačím nafukovací balon, ale už je pomalu čas domlouvat termín, aby byl volný zrovna když ten balon mít budu :slight_smile: ale toho si nevšímej, to je fíčurka, ne bug :slight_smile: => jsem už taková, že si všechno zjišťuju a plánuju dopředu, podle hesla kdo je připraven, ne ní překvapen :wink:
2. kvě 2012 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciena ...ježiš, jak si to po sobě čtu, tak to vypadá na zarytého skauta :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. kvě 2012 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jak jste se měli moc mě mrrzí že mi to nevyšlo. :unamused: Snad příště Thea tak strašně kašle že se vždy pozvrací tak jsem sní raději byla doma. :frowning2: Určitě jste si to užily :dizzy_face:
2. kvě 2012 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj....tak mně to nakonec taky nevyšlo :frowning2: Malý jak na sviňu zrovna dnes spal jak Šípková Růženka :rolling_eyes: Pak teprve oběd a než bysme se vypravili a dostali se tam, tak byste byly na odchodu...Kdybych aspoň mohla autem, jenže manžel ve svém autě odvezl sedačku, takže to nešlo... Doufám, že příště to klapne...
2. kvě 2012 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, a teď vůbec nevím kdo je kdo podle přezdívky :grinning: Ale jména si pamatuju :sunglasses:
Srazík byl fajn, pohodový. I počasí bylo nakonec příjemné. Takže spokojenost.
Daník s odřenýma kolenama usnul jako špalek hned :grinning:
2. kvě 2012 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, doufám, že jste si to užily. Já se moc omlouvám, ale nedala jsem to. Ráno jsem byla u DR ukončit PNku a pro papíry na MD a jak jsem jela domů tak jsem odpadla a doma se ještě pozvracela. Takže jsem zalehla a usnula. Teď už je mi líp, asi jsem nedala to horko v trajflu :confounded:
2. kvě 2012 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@mochenkaa No pro mě to horko bylo taky docela nevydýchatelné :confounded: Mám dost nízký tlak a nedělá mi to prostě dobře... My jsme nakonec vylezli ven až po páté hodině, to už bylo docela fajn...ale kdyby se malý vzbudil dřív, tak bych došla, i přes to počasí...příště to snad opravdu vyjde...

Máte holky aspoň nějaké fotky? :wink:
2. kvě 2012 ve 23:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciena no my tam byli až do šesti,tak snad příště....jinak nikdo nefotil i když foťák jsem měla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ono to tak bylo i minule....
@mochenkaa a jak ti je? už je to lepší?
@tuliberka to si dobrá,ty přezdívky mi nedělají takový problém jako ty jména,ale zajímavé je,že jména vašich kluků si pamatuju :sweat_smile:
3. kvě 2012 v 06:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor tak dobré že si ty naše lumpíky pamatuješ :grinning:

Ale kurník, chtělo by to tam nějakou holčičku. Zajímavé setkání samý kluk, bez na světě nebo v bříšku :grinning: :sweat_smile: :wink:
3. kvě 2012 v 06:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@tuliberka počkej až bude moct přít Eliška,ta má holčičku :slight_smile: No u Danečka a Adámka mě fascinovali oči :slight_smile: Martínek mi zase neustále podával ty hrábě,Dita tam vlastně s Jenýskem a ten byl malinkatý,jen si nejsem jistá,zda ten poslední chlapeček byl Tomášek :slight_smile: Jo a Maruška myslím neví co čekají....

To si děláte srandu celou noc čekám na déšť,teď se chystám k mudr a ono začne pršet. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2012 v 07:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor jo poslední přišel Tomášek :wink: Martínek a ty hrábě :grinning: :grinning: :grinning:
U nás zatím neprší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2012 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@tuliberka tady už to trochu přešlo,ale vypadá to,že bude pršet celé dopoledne...neboj já ti to tam pošlu :wink:
3. kvě 2012 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, teda máte můj obdiv, já si s bídou pamatuju buď jméno nebo přezdívku :slight_smile: chtělo by to takové ty nalepovací papírky, co děti dostávají v ikea dětském koutku se jménem (až tam příště půjdu, poprosím je o pár kousků :slight_smile: a aspoň jednou bychom si to všechny mohly nalepit, aby se i ty pomalejší (já, já a já) taky naučily, kdo je kdo včetně dětí :wink: Dámy jako vždy okouzlující, prcci úžasní a měli jsme zahradu klidu, dobré místo. Koho jsem neviděla nebo nepoznala (:slight_smile: ) tak zdravím dodatečně a kdo nepřišel, má za měsíc další pokus, vylepšit si skóre :wink:
P.S.: Byl nebo nebyl tam nakonec někdo ze svahů?
P.P.S.: Cestou do práce (pěšky) mě chytla první ranní nálož deště. Božííííí :slight_smile: Jsem jak zmoklá slepice :grinning:
3. kvě 2012 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@oktarina ze svahů tam byl Jenýsek,Daneček,Tomášek a jejich maminky a taky ty a tvůj poklad v bříšku :slight_smile: Snad jsem to řekla dobře. Jinak teď jsme byli po 3týdnech....jen další sraz nechám zorganizovat tebe nebo @tuliberka jelikož otázka jak na tom budu.
Jinak včera manžel viděl zprávy,že bude pršet a hned že už budeme rodit,že slyšel,že se při změně počasí rodí :grinning: :sunglasses: já z něj jednou pomřu,on by furt rodil. Jinak jsem zvědavá dle tabulky by měl mít prcek 2750g kolik bude mít opravdu :grinning:
Kdy jdeš zase na velký uz? Jako myslím,kdy vám řeknou co čekáte...ať víme zda bude další chlapeček do party nebo se trhneš s holčičkou :wink:
3. kvě 2012 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor díky za déšť, už leje :wink:
3. kvě 2012 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petrajavor nevím, zítra jdu k dr a snad mi řekne, myslím, že se chodí kolem 20 tt, takže do příště bych to už mohla vědět, jestli budou mé princezně příští rok nosit všichni vaši ochránci na pískoviště kyblíčky nebo se můj raubíř bude s těmi vašimi honit v křácích :slight_smile: ...je to hrozné, ale nepochytila jsem ani Jenýska, ani Danečka a ani Tomáška a ani jejich maminky :slight_smile: (sory, holky) měla jsem udělat představovačku, hned jak jsem přišla, takhle vím zas prd, velebnosti (i mlčte už, kelišová :grinning: => teď to mají o víkendu dávat v TV, jupíííí) s @tuliberka to zvládneme, že jo? :slight_smile:
3. kvě 2012 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek