• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

17. února 2017 
@oktarina tak Jenýsek s Ditou odešli než si přišla,museli do školy pro staršího syna... tuliberka byla v růžovém a její syn je Daneček, Blanka má Martínka a ladaa20 má Martínka,ten co byl jen v kočárku a seděli vedle tebe :slight_smile: A Verču znáš už minule,ta tam měla Adámka :slight_smile: Příště fakt fotíme,ale to už sem říkala minule a vždycky zapomenu vylovit foťák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Taky bys mohla doplnit tady ten pas abychom v tom neměly hokej a věděly jaký si tt :wink: Já bych se měla konečně zvednout a jít k doktorovi.
3. kvě 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor hele, já už pas 3x měnila, vždy podle nejnovějšího UTZ, celkem mi už TP posunuli o 10 dní, tak jsem ho včera smázla, že už mě to s*** a v pá po kontrole dám finální datum a už s ním nehnu, ať si mudra říká, co chce, prcek se na nás koukne stejně, až bude chtít, datum, nedatum :slight_smile:
... Verču poznám, tu už si pamatuju z minula, ale holky byly v růžovém dvě a tuliberku odhadnu, tés o organizaci říkala, když odcházela, ale nedám ruku do ohně, že ji na ulici poznám :slight_smile: Asi se budu blbě tlemit na každou procházející maminku na svazích a doufat, že si to vylož jako pozdrav a nebude si klepat na čelo, že sem utekla z jedličkova ústavu :slight_smile: dík za navigaci, ale asi si příště od tebe vezmu fotky a naučím se jména :wink:
šup šup, k dr, už padá jen "zahradnický"
3. kvě 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina jojo to je ona :slight_smile:
Jinak já datum měla celou dle data početí ne dle data od mudr,to bych fakt měnila co týden. Teď jsem to proměnila.Když máme toho obříka.
Jinak na mě se maminky někdy taky usmívají a pak pracně přemýšlím zda je znám.
Zrovna handluju s vizážistkou o dnu focení. Máme v tom malinko hokej. Bože tu ženskou chci každé ráno doma a budu za kočku neustále :grinning:
3. kvě 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor drahá moja, ale já datum početí taky neznám přesně, můžu tipovat mezi třema potencionáníma :slight_smile: já měla hrozně dlouhé cykly a nevyvážené hormony, u mě řekla dr, že podle MS je to "dostačující"
Jestli je to ta, co tě líčila na svatbu, tak tu bych si taky ráno půjčovala... ale až po těch thajkách, po si braly včera do parády Verču @versam :slight_smile: Akorát u mě je teď těhu focení ve fázi "proč za to chceš dávat tolik peněz, vyfotíme se sami" a potřebuju ten názor nějak "přepracovat" :slight_smile:
3. kvě 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
já se dodatečně omlouvám :pensive: .....se přiznám, že jsem si na to vzpomněla až večer! :confused: .....v kalendáři jsem si totiž zapsala 2., ale června, takže mě lautr nic netrklo a sem se včera nedostala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: ....
tak příště :sweat_smile: ...a tak bylo krásně.
doufám, že se srazík vydařil, až bude chvilka, dočtu :slight_smile: .
3. kvě 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina ahojky co maš z toho ja si taky matně vybavuju jmena jinak ja jsem s Tomaškem seděla kousek od tebe a odchazeli jsme chvili po tom co jsi došla jinak z ktere časti JS jsi
3. kvě 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je super, že jste si to užily. Příště už snad nebude takový hic a bude mi líp

@petrajavor Jo, už je mi dobře. Dneska obzvlášť. Já bohužel omdlívám z horka i netěhotná, takže jak jsem cestovala MHD tak to bylo už asi moc :unamused:
@oktarina Mě bude koncem měsíce fotit ségra (studuje na fotografku), tak ti pak ukážu fotky a pokud se ti budou líbit, tak se pak můžeš domluvit s ní. Cena bude někde jinde než od fotografa, který se tím živí :wink:
3. kvě 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina já se manžela neptala,zavolala jsem Verči,domluvila si termín a manželovi jsem to oznámila...
@mochenkaa myslíš že by tvoje sestra pak vyfotila i křtiny? asi je budeme mít o víkendu a to Verča nemůže.
3. kvě 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladaa20 tmavé vlasy, růžové tričko, mimčo na kočárku? :slight_smile: já jsem od I. segmentu, Ty?
@mochenkaa tak snad je to jen výjimka, omdlívání není žádný med... Na fotky se hrozně ráda mrknu, já jsem takový fotograf amatér, ale sama sebe neodfotím :slight_smile: moc se těším, budete mít venkovní, jako @petrajavor ?
@petrajavor když já už se takové blbé, že mu to hned vytelím, jakou z toho mám radost :slight_smile:
3. kvě 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina Budeme mít hlavně venkovní, ale i nějaké ateliérovky. Jen nevím, jestli by na podzim mohla ještě do ateliéru (letos totiž tu školu končí). Chceme se fotit koncem května, sama jsem na ně zvědavá. Máš FB? Mám tam od ní fotky z podzimu.
@petrajavor Já si myslím, že jo. Ale až to bude aktuální, tak ti dám číslo a domluvíš se přímo s ní :wink:
3. kvě 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina ladaa měla fialové tričko a seděla vedle tebe....měla malého Tomáška v kočárku....
No já jsem mu to řekla taky,ale až to bylo zařízeno. Pak už se to špatně odvolává :grinning:
@mochenkaa jojo díky...
3. kvě 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa mám, ale nejsem tam denně :slight_smile: napiš do IP pod čím si tě mám najít :wink:
@petrajavor hm, tak v tom případě tam včera byly ale dvě fialové trička - maminky, ne? :slight_smile: Asi to je nejjednodušší, nezapojovat chlapy a jen jim pak sdělit, vem si tohle a tohle tričko a jdem ven .-)
3. kvě 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem se pobavila, jak řešíte kdo byl kdo :grinning:
3. kvě 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte až teprve ted jsem se dostala k PC.Včerejší odpoledne bylo fajn,jsem ráda že jsem vás všechny poznala :slight_smile: ..Martínek už usnul v 7 hod.Byl naběhaný a písek jsme měli všude,i já v podprsence. :wink: Sice jsem moc neposeděla ale i tak se mi to líbilo... :grinning: .Jak budete něco domlouvat ,tak se určitě ukážem.sice to budem mít dál ,ale nevadí.Jen nevím jak se poslední dívčina jmenuje to jsem nějak nepostřehla :frowning2: ..
3. kvě 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se ještě jednou moc omlouvám. Příště určitě dorazím. Četla jsem,že srazík byl v pohodě. Je mi to líto tak jsem se těšila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka počkej, i na Tebe přijde, skleróza je hrozná nemoc :slight_smile:
@oktarina :grinning: :grinning: ale raději se mě neptejte, ať spojím nick a křestní jméno :grinning: :wink:

@blanka988 já taky sypala písek z kapes kraťásků :grinning:
@tuliberka pamatuji si jména-přezdívky jsem pochytila až ted jak tady čtu komentáře :slight_smile: :slight_smile: .malý včera chodíl a každému ukazoval bebo pod nosem :slight_smile: udělal prý bum :slight_smile: ....
3. kvě 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina to ano :slight_smile: jukni k holkám do alba a zjistíš která byla která :wink: jinak já manželovi taky vybrala tričko a on jen příjde a nechá se fotit :slight_smile:
@tuliberka jo jinak sem se chtěla zeptat odkud máš ty super žabky? :grinning: včera sem to nějak prokaučovala,když si honila Danečka :slight_smile:
3. kvě 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka988 to je šikula :grinning: Daneček odřené kolena neřešil, všem ukazoval razítko na ruce, co dostal ve cvičení :grinning:
3. kvě 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ty jsou od Bati, ale z loňska .. tak nevím, jestli jim nějaké zbyly. Ještě je měli bílé.
3. kvě 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka988 ta poslední co přišla je @oktarina Maruška :slight_smile:
3. kvě 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka budu muset letos taky nějaké ulovit...to bude mít drahý radost,další botičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. kvě 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, tak co sraz, kolik se vás sešlo?
@petrajavor co fotky, podařilo se to tentokrát? :wink:
3. kvě 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 ne nefotila jsem a bylo nás asi 7...
3. kvě 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina ahojky jojo to jsem byla ja jsem z Podlesí
3. kvě 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina jo mamina byla včera v Lidlu a prej tam mají nějaké těhu blečení...nějaké leginy a trička... :wink:
4. kvě 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jejda, tak to vás nakonec moc nebylo.. Asi hlavně kvůli tomu počasí, že :-/ Ale věřím, že jste si to i tak užily :slight_smile:
4. kvě 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladaa20 jé, tak to jsi opravdu kousek cesty :slight_smile: až budu "kočíkovat", tak se stavím a můžem vyvenčit kindry spolu, ju? :slight_smile:
@petrajavor děkujiii, stavím se dnes, jsem v práci autem, byla jsem ráno po doktorech - mám léky na křečové žíly :frowning2: strašně mi vystouply, jinak zas nevím, co čekáme :frowning2: Takže pokud stihnu další kontrolu do dalšího srazu, tak už přijdu sladěná do barvy :grinning:
@pampeliska1 to víš, že jo, ale slyšela sem, že Dorotka prý říkala, že příště se už maminka nemusí bát ji tam vzít, velká zahrada, spousta stínu, nikdo na ni nebude kýchat bacily :slight_smile: prý by to bylo super.... :slight_smile:

Holky mě se tam strašně moc líbila ta fialová vistárie na tom altánku, to je můj sen, až budu jednou velká holka, mít domeček se zahradou a altánek na grilování, který bude porostlý vistáriema a za tím včelky na vlastní med :grinning: Zatím na domácí jezdíme ke včelařce :slight_smile:
4. kvě 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo holky a kdo máte zájem a hlavně časové fondy, tak jsem se doslechla, že jsou v baťovce každé úterý cvičení pro těhotné ZDARMA a potom (dle pojišťovny), je ještě možnost využít 5x 30 minut plavání v 31°C teplém bazéně, vyhrazeném v ten čas pro těhotné, také zdarma! Jediná nevýhoda (pro mě) je, že je to od 15,15 h. Tak kdo můžete a chcete, hradí to prý nemocnice z vlastních fondů pro těhotné.
4. kvě 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek