Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

Ahoj holky, jmenuji se Zuzka a jsem z Fryštáku, ráda bych navázala komunikaci a třeba i přátelství nejen virtuální s vámi ostatními těhulkami tady z okolí. Tak kdo máte zájem, přidejte se. Pokecáme, vyměníme si rady, radosti i starosti a třeba časem můžem směnit i nějakou tu výbavičku. Na termínu porodu nezáleží. Už se na Vás všechny moc moc těším!!!
tuliberka
4. kvě 2012
@oktarina tam jsem chodila, bylo to bezva x-) Ale moc se o tom neví ... ]-(
oktarina
4. kvě 2012
@tuliberka však mi to taky řekla jedna holka, co pracovala v nemocnici, že to ví od kolegyň, ale na webu nikde nic. Jo aprý to vede nějaký fešný zdravotník .-)
tuliberka
4. kvě 2012
@oktarina jj, mladý kluk 😃 Aj jsem se ze začátku styděla 😃 😃 😃 😉
Neřeknou ti to nikde, jen tak těhule a kámošky mezi sebou. 😉
oktarina
4. kvě 2012
@tuliberka Tož safra, hned jak nebudu už chodit do práce, tak mu tam budu chodit mrkat řasama 🙂

A kdybyste někdo chtěly, tak za 100,- na hodinku se plave a cvičí každé pondělí na malém bazéně (25m), je vyhrazen jen těhulím, půjdu to tam zkusit, začíná se někdy po 18 h, to už je pro mě lepší 🙂
pampeliska1
4. kvě 2012
@oktarina @tuliberka ten, co to vede je můj kámoš 😉 😉 😎
luciena
4. kvě 2012
Jé, to je škoda, že jsem to nevěděla, když jsem byla těhotná...o té baťovce..hned bych chodila...ačkoliv na 15:15 bych to z práce stejně asi nestíhala, tak aspoň mě to nemusí mrzet 😃
oktarina
4. kvě 2012
@pampeliska1 hele, tak když je to kámoš, tak to s ním domluv, ať to vede tak, ať se i pracující ženy mohou účastnit... 😃 Ale fakt 🙂
tuliberka
4. kvě 2012
@oktarina
@pampeliska1 já tam vždy letěla na poslední chvíli po práci do 15 h 😃

A účast, v tédobě jsme tam chodily 4 😉 takže luxus pěče 😃
pampeliska1
4. kvě 2012
@oktarina no ono je to tak proto, že fyzioterapeuti mají pracovní dobu do 15hod, takže aby nemusel z práce odcházet a pak se vracet, tak je to v takovém čase 😕
oktarina
4. kvě 2012
@pampeliska1 Aha, tak to jo. Co Dorotka, líbí se jí doma? 🙂
petrajavor
4. kvě 2012
@pampeliska1 no počasí bylo právě hrozně fajn,sice ze začátku svítilo,ale pak začalo foukat a bylo to super 🙂
@oktarina ta tvá mudr nás napíná 😃 jinak kam jezdíš na med? my měli teď od včelaře a teď bych zase nějaký potřebovala koupit...
ladaa20
8. kvě 2012
ahojky tady to nějak zamrzlo snad už všichni nerodi 😃
petrajavor
8. kvě 2012
@ladaa20 to nééé 😃 jen teď bylo venku krásně,tak holky jsou s dětma asi venku...a co vy,jak jste si užili st.svátek a sluníčko?
ladaa20
8. kvě 2012
@petrajavor ahojky jo užili byli jsme furt pryč na navštěvách naši ,tchani chata...
petrajavor
8. kvě 2012
@ladaa20 to jste se měli 🙂 my dneska byli u našich na oběd a pak na zahradě (mamča je zahradník hadra,baví se než se narodí první vnouče) 😃 takové volno by mohlo být častěji...už máš plány na víkend? my se v pátek fotíme,ale co budem dělat o víkend nevím,hledám inspiraci....
ladaa20
8. kvě 2012
@petrajavor no my budem zas u některych rodiču střidame to oboji jsou na dědině tak vždy na vikend vypadnem z města a v neděli jdem na pout
petrajavor
8. kvě 2012
@ladaa20 tak to se máte, Tomášek užije 🙂 no já mám poslední víkend manžela jen pro sebe (hrají play of v hokejbale) tak musím vymyslet co provedeme...
ladaa20
8. kvě 2012
@petrajavor tak nějakou romantiku kino večeři a tak pak už si to moc neužiješ a do kina ani na večeři se dlooooooouho nedostaneš
petrajavor
8. kvě 2012
@ladaa20 asi zvolíme zoo a večeři...to kino bych nedala,jelikož tak dlouho bez wc nevydržím :-N a letos jsme v zoo ještě nebyli (chodíme každý rok v dubnu)....nebo vezmu drahého do bazénu to by se líbilo i Tadeáškovi...
ladaa20
8. kvě 2012
@petrajavor jo to taky jde jen abys pak neběhala po zoo a nehledala dalši zachod 🙂 bazen je faj jen bacha na wirpoolku sice je to užasne uvolněni na zada a tak ,ale abys z toho nezačala rodit 😃 i když ted by to už šlo
petrajavor
8. kvě 2012
@ladaa20 já wirpoolku nerada,ale jinak bazén miluju a co jsem těhu neustále říkám,že se půjdeme cachtat,ještě jsme nebyli,tak je na čase to napravit...jinak manžel si to domlouvá na 26.5. s Tadeáškem tak jsem zvědavá zda se malej nechá ukecat 😃
ladaa20
8. kvě 2012
@petrajavor no nevim my taky planovali 😃 když zkusiš tu wirpoolku tak to možna klapne 🙂 a pak ještě mega nalož cukru 🙂 plavani je bezva člověk se perfektně uvolni a taky trochu odlehči
petrajavor
8. kvě 2012
@ladaa20 já neplánuju,jen manžel my 26 máme půl roku od svatby a manžel to číslo má na dresu,tak Tadeáška přesvědčuje,ale moc nadějně to nevidím...já jej vyhánet nebudu,teda pokud venku zase nezačnou ty děsný horka :-p jinak kam jdete na pouť?
mochenkaa
8. kvě 2012
@petrajavor Já byla v ZOO teď v neděli. Všude s wc dobrý. Ale pořádně se vyčůrej u slonů, pak budeš čůrat až vzadu u těch dětských prolézaček u té restaurace 😃 😉 Já totiž chodila od wc k wc :-N
ladaa20
8. kvě 2012
@petrajavor na Všeminu manžel tam ma brachu tak na oběd a pak na kolotoče jo loni jsme tam byli taky dala jsem si hooodně cukr. vaty a za dva dny byl maly na světě
petrajavor
8. kvě 2012
@mochenkaa jo viděla jsem fotečku 🙂 si krásně kulatá 🙂 no uvidím kam dostanu manžela a kam budu schopná se dokulit...kde si koupila to tričko co si měla na sobě v zoo? potřebovala bych jej v červené 😃
@ladaa20 ty jo 🙂 to ti závidím...my byli u nás na májové,ale manžel mi nedovolil kolotoče :-S
ladaa20
8. kvě 2012
@petrajavor no na kolotoče jsem nešla ale ty vaty jsem spořadala 5 kousku
petrajavor
8. kvě 2012
@ladaa20 já se chtěla kolotočovat,ale manžel měl námitky,takže si počkám na Michalskou i s Tadeáškem 🙂
mochenkaa
8. kvě 2012
@petrajavor já si tak nepřijdu, ale na té fotce vypadám jak meloun 😃
Tričko mám v zimě kupované v Pantaloonu. Červené nemám, ale mám tyrkysové, bílé, šedé a starorůžové. Kdyby se ti některé hodilo, klidně zapůjčím

Začni psát odpověď...

Odešli