• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@oktarina tam jsem chodila, bylo to bezva :dizzy_face: Ale moc se o tom neví ... :angry:
4. kvě 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka však mi to taky řekla jedna holka, co pracovala v nemocnici, že to ví od kolegyň, ale na webu nikde nic. Jo aprý to vede nějaký fešný zdravotník .-)
4. kvě 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina jj, mladý kluk :grinning: Aj jsem se ze začátku styděla :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
Neřeknou ti to nikde, jen tak těhule a kámošky mezi sebou. :wink:
4. kvě 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka Tož safra, hned jak nebudu už chodit do práce, tak mu tam budu chodit mrkat řasama :slight_smile:

A kdybyste někdo chtěly, tak za 100,- na hodinku se plave a cvičí každé pondělí na malém bazéně (25m), je vyhrazen jen těhulím, půjdu to tam zkusit, začíná se někdy po 18 h, to už je pro mě lepší :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina @tuliberka ten, co to vede je můj kámoš :wink: :wink: :sunglasses:
4. kvě 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jé, to je škoda, že jsem to nevěděla, když jsem byla těhotná...o té baťovce..hned bych chodila...ačkoliv na 15:15 bych to z práce stejně asi nestíhala, tak aspoň mě to nemusí mrzet :grinning:
4. kvě 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 hele, tak když je to kámoš, tak to s ním domluv, ať to vede tak, ať se i pracující ženy mohou účastnit... :grinning: Ale fakt :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina
@pampeliska1 já tam vždy letěla na poslední chvíli po práci do 15 h :grinning:

A účast, v tédobě jsme tam chodily 4 :wink: takže luxus pěče :grinning:
4. kvě 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina no ono je to tak proto, že fyzioterapeuti mají pracovní dobu do 15hod, takže aby nemusel z práce odcházet a pak se vracet, tak je to v takovém čase :-/
4. kvě 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 Aha, tak to jo. Co Dorotka, líbí se jí doma? :slight_smile:
4. kvě 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no počasí bylo právě hrozně fajn,sice ze začátku svítilo,ale pak začalo foukat a bylo to super :slight_smile:
@oktarina ta tvá mudr nás napíná :grinning: jinak kam jezdíš na med? my měli teď od včelaře a teď bych zase nějaký potřebovala koupit...
4. kvě 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tady to nějak zamrzlo snad už všichni nerodi :grinning:
8. kvě 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladaa20 to nééé :grinning: jen teď bylo venku krásně,tak holky jsou s dětma asi venku...a co vy,jak jste si užili st.svátek a sluníčko?
8. kvě 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ahojky jo užili byli jsme furt pryč na navštěvách naši ,tchani chata...
8. kvě 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladaa20 to jste se měli :slight_smile: my dneska byli u našich na oběd a pak na zahradě (mamča je zahradník hadra,baví se než se narodí první vnouče) :grinning: takové volno by mohlo být častěji...už máš plány na víkend? my se v pátek fotíme,ale co budem dělat o víkend nevím,hledám inspiraci....
8. kvě 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor no my budem zas u některych rodiču střidame to oboji jsou na dědině tak vždy na vikend vypadnem z města a v neděli jdem na pout
8. kvě 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladaa20 tak to se máte, Tomášek užije :slight_smile: no já mám poslední víkend manžela jen pro sebe (hrají play of v hokejbale) tak musím vymyslet co provedeme...
8. kvě 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor tak nějakou romantiku kino večeři a tak pak už si to moc neužiješ a do kina ani na večeři se dlooooooouho nedostaneš
8. kvě 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladaa20 asi zvolíme zoo a večeři...to kino bych nedala,jelikož tak dlouho bez wc nevydržím :sweat_smile: a letos jsme v zoo ještě nebyli (chodíme každý rok v dubnu)....nebo vezmu drahého do bazénu to by se líbilo i Tadeáškovi...
8. kvě 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jo to taky jde jen abys pak neběhala po zoo a nehledala dalši zachod :slight_smile: bazen je faj jen bacha na wirpoolku sice je to užasne uvolněni na zada a tak ,ale abys z toho nezačala rodit :grinning: i když ted by to už šlo
8. kvě 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladaa20 já wirpoolku nerada,ale jinak bazén miluju a co jsem těhu neustále říkám,že se půjdeme cachtat,ještě jsme nebyli,tak je na čase to napravit...jinak manžel si to domlouvá na 26.5. s Tadeáškem tak jsem zvědavá zda se malej nechá ukecat :grinning:
8. kvě 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor no nevim my taky planovali :grinning: když zkusiš tu wirpoolku tak to možna klapne :slight_smile: a pak ještě mega nalož cukru :slight_smile: plavani je bezva člověk se perfektně uvolni a taky trochu odlehči
8. kvě 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladaa20 já neplánuju,jen manžel my 26 máme půl roku od svatby a manžel to číslo má na dresu,tak Tadeáška přesvědčuje,ale moc nadějně to nevidím...já jej vyhánet nebudu,teda pokud venku zase nezačnou ty děsný horka :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak kam jdete na pouť?
8. kvě 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Já byla v ZOO teď v neděli. Všude s wc dobrý. Ale pořádně se vyčůrej u slonů, pak budeš čůrat až vzadu u těch dětských prolézaček u té restaurace :grinning: :wink: Já totiž chodila od wc k wc :sweat_smile:
8. kvě 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor na Všeminu manžel tam ma brachu tak na oběd a pak na kolotoče jo loni jsme tam byli taky dala jsem si hooodně cukr. vaty a za dva dny byl maly na světě
8. kvě 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa jo viděla jsem fotečku :slight_smile: si krásně kulatá :slight_smile: no uvidím kam dostanu manžela a kam budu schopná se dokulit...kde si koupila to tričko co si měla na sobě v zoo? potřebovala bych jej v červené :grinning:
@ladaa20 ty jo :slight_smile: to ti závidím...my byli u nás na májové,ale manžel mi nedovolil kolotoče :confounded:
8. kvě 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor no na kolotoče jsem nešla ale ty vaty jsem spořadala 5 kousku
8. kvě 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ladaa20 já se chtěla kolotočovat,ale manžel měl námitky,takže si počkám na Michalskou i s Tadeáškem :slight_smile:
8. kvě 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor já si tak nepřijdu, ale na té fotce vypadám jak meloun :grinning:
Tričko mám v zimě kupované v Pantaloonu. Červené nemám, ale mám tyrkysové, bílé, šedé a starorůžové. Kdyby se ti některé hodilo, klidně zapůjčím
8. kvě 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek