• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
Hana Válková je suprová, ale nevím jestli chodí i domů.......Rodila mě a byla nejlepšíííííí
8. lis 2011 v 16:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 díky .....jen nevím proč nevedou webovky :confounded:
8. lis 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ahoj, ještě je prý skvělá Romana Gogelová, jsem k ní přihlášena na předporodní kurz.
Nějak nechápu, co to jako pro mě znamená "osobní porodní asistentka"?? Díky za odpověď :wink:
8. lis 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no to nevím,řekla bych,že je tu možnost,že udělá kurz jen pro tebe dle toho co zrovna ty potřebuješ....
8. lis 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://porodnice.chytrazena.cz/zlinsky/krajska-nemocnice-t-bati-a-s-zlin-125.html
já myslím, že osobní porodní asistentka k vám po porodu přijde domů a zkontroluje váš stav - a případně povytahuje stehy......u mě to tak bylo.
8. lis 2011 v 17:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor tak to nevím, to si myslím, že takto to moc nefunguje.. Nebo mě to teda nikdy nenapadlo :sweat_smile: Zrovna ta Křemenová vede kurzy pro více lidí, ale že by měla i individuální? Ale možné to je :wink: Každopádně já se ráda seznámím s novýma lidma, takže pro mě by to nic nebylo :slight_smile:
8. lis 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 ale to se neplatí, ne? To chodí aj normálně, ne?
8. lis 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 ale funguje,má na stránkách napsané tohle
Individuální příprava je vhodná pro ženy které preferují intimní prostředí a potřebují řešit privátní problémy. Ale také pro ženy, které se vzhledem k omezeným časovým možnostem nemohou zúčastnit skupinové přípravy.
Jojo taky bych radši šla asi do skupiny....mě se na ní líbí,že vede jak plavání,tak cvičení,kurzy a všechno...že bych nemusela chodit k více lidem....no uvidím...přemýšlím nad tím....
8. lis 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor aháá, tak to se omlouvám, to jsem vůbec nevěděla! Já budu na kurz chodit k té Gogelové, vede i cvičení (gravid jógu) a pak kdyby se mi ještě chtělo, tak u té Křemenové bych chtěla zkusit ty balóny..No uvidíme. Kurz začínám 27.12., tak už se těším, co se dozvím :dizzy_face:
8. lis 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já absolvovala kurz pro přípravu na porod u paní Válkové - dokonce mi to platila pojišťovna a skupina byla jenom výhodou.....jako pro prvorodičky je to supr. Teď už bych nešla - už vím do čeho jdu.... :wink:
8. lis 2011 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 jj, jako druhorodička bych taky už nešla.. Mě pojištovna uhradí 1000 Kč z kurzovného, tak dobré něco :slight_smile: Jen škoda, že ta p. Gogelová nedělá přímo na porodních sálech, ale tak aspoň, že je na šestinedělí :wink:
8. lis 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 to je v pohodě :wink: nikdo nevíme všechno a já vím hlavně jen to co sem odžila nebo vyčetla...mě zdr.pojišťovna dá 2000kč tak je sudu směřovat tady na to...zbytek doplatíme :slight_smile: ale ještě uvidím jak to bude i kvůli nemocenské a tak....
8. lis 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor já jsem taky na PN, ale řekla jsem si, že na toto ty prachy dám (myslím ten kurz).. Jak to bude pak s tím cvičením asi bude záležet i na financích.. Přece jen to bude drsný pád dolů :rolling_eyes: Ale tak mám co jsem chtěla :grinning:
8. lis 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 tak jde o to jak budou vycházky :slight_smile: o penízky se nebojím...sestra mi udělala fajn pojištění,takže to nebude taký problém,snad :slight_smile:
8. lis 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor tak to máš fajn :wink: Já mám vycházky 8-20, takže na to si nemůžu stěžovat :dizzy_face:
8. lis 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 to máš super :grinning:
8. lis 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky. já jsem taky z Otrokovic a termín máme 24.1.2012. jak jsem to tak pročítala, tak jen pro info bych asi poodpovídala na postupné dotazy, pokud jsem si je zapamatovala :slight_smile: jsem na nemocenské, ale od příštího měsíce bych šla ráda už na mateřskou. vycházky mám od 8 do 20hod.. :slight_smile: na screeningu jsem byla v nemocnici a výsledky jsem měla hned. chodím tam i na gyndu a úplně mi to tak vyhovuje. pohlaví jsme si nenechali říct, necháváme se překvapit. jo a žádný předporodní kurz nebo tak jsem neabsolvovala a porodní asistentku jsem taky neřešila. myslím, že to jsou výdaje navíc a na ty my fakt nemáme. jo a miminko čekáme první. takže asik tak :slight_smile:
9. lis 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petrajavor jedině radmilu!
9. lis 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrajavor myslím na kurzy a dělá tam i cvičení, ta jje nej, všichni to říkají, stránky má www.radmila.cz nebo tak nějak
9. lis 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 no já zvolila Janu Křemenovou jelikož vede všechno (plavání,cvičení,kurz) a navíc každou asistentku někdo chválil a známá z nemocnice říkala,že jsou dobré všechny :slight_smile:
9. lis 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 jj díky,její stránky znám a pročetla jsem :slight_smile:
9. lis 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrajavor a ta má jaké stránky? nebo ceny?
9. lis 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 jojo má,tady http://www.janakremenova.cz/index.php?x=protehotne
Jinak cenově se pohybují všechny skoro stejně :slight_smile: Tedy aspoň myslím a my musíme absolvovat kurz i kdybychom nechtěli :confounded: Tak už se chci i trošku hýbat.
9. lis 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrajavor díky musím si ještě zjistit jestli vzp na to něco dává....
9. lis 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 no co mě říkaly tak asi ne,ale raději se zeptej,mě pojišťovna přispívá....a ikdyž to nebude stačit na všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 já jsem si na doporučení vybrala p. Romanu Gogelovou, tak si budem sdělovat zážitky :wink:
9. lis 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petrajavor a to je jaká pojištovna? že bych přešla....
10. lis 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 ahojky, tak já mám třeba OZP, ta přispívá 1000 Kč. Kdyby byl u ní pojištěn i manžel, tak 1500,-
10. lis 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já jsem tak nervozní...ach jo
10. lis 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,holky ten UTZ ted ve 12tt se dělá přes břicho?
10. lis 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek