• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@efee @oktarina Jsem říkala, že si nedovedu představit jak bych vypadala kdybych přibrala 15kg, teď mám +3,3kg a proužkatec obecnej, natož pak :unamused:
Tankini jsou ty nátělníčkové, že? Tak těch je teď hodně v Tescu.
Evi, hezká fotka :slight_smile:
9. kvě 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina Já se zeptám v pátek jak jdu na cvičení na balony, tak se zeptám paní Křemenové, která vede i plavání, jestli neví, kde sehnat za rozumnou cenu nějaké plavky. Protože oni tam fakt plavou ty maminky z fotek co jsem viděla a v bikinách by nám to asi moc nešlo. Tankiny, nad tím jsem taky přemýšlela.....
9. kvě 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efee super, tak pak dej tipa :slight_smile:
@mochenkaa buď ráda, i přes GD budeš po porodu jak lunt, mimčo čerpá jen z tebe, takže defakto hubneš :grinning: Do tesca asi zajedu :slight_smile:
9. kvě 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina Já vím, že hubnu. Jsou mi velké těhotenské kalhoty co jsem si kupovala v 20tt :grinning: Ale upřímně bych se i ráda pořádně najedla. Davídek je snad anorektik a jídlo nechce (chápu, utláčí ho tam, ale já mám hlad). Poslední dny jen lemřím, únava jak sviňa. Nejradši bych to vyhnala něčím sladkým :dizzy_face: :dizzy_face: Včera v posteli jsem básnila o talířku s indiánkem, větrníkem, věnečkem, punčovým řezem a dvojitou porcí zmrzliny ze Zlíňaky :dizzy_face: samozřejmě všechno dohromady :grinning: Tak mi M odpověděl, že neboj, v červenci si to dáš :angry:
9. kvě 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa už na tebe jdou mdloby, pozoruju :slight_smile: Hele a víš, že v lékárně koupíš takové drinky, co jsou pro dlouhodobě nemocné a vyčerpané jedince, nevím, teda, jestli jsou i pro těhotné, to by ses musela zeptat, ale je tam komplet všeho, aby ti nechyběly nějaké vitamíny a tak :slight_smile: Možná by ti to mohlo pomoci, abys měla nějaké živiny :wink:
9. kvě 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina Jenže v tady těch podpůrných doplňcích je cukr, a ten já nesmím :unamused: :wink: Jako já jím, po troškách a málo, ale jím. Jen bych potřebovala něco i já, ne že mi všechnu energii krade Davídek :grinning: , malej zloděj, inzulin mi bere, energii mi bere,... jediné štěstí, že mi bere i moje špeky :grinning:
9. kvě 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@efee ahojky....
@mochenkaa tak snad nějakou vybereš,my na ní máme ptáčky...
@oktarina ta musí vypadat dobře :slight_smile:
Já jsem dneska vyflustlá jako hrom,rodila bych až bych brečela. Je mi blbě jak psovi,ale musíme vydržet.
9. kvě 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa ahojky ty drinky jsou i pro diabetiky tak to zkus (jmenuji se nutridrink dia ale jsou i jine jen si ted na všechny nevzpomenu ) jsou trochu dražši jedno pitičko cca 250ml je misto jednoho hl. jidla je to takova spešl vyživa na ruzne diety při nějakych zdrav. problemech ale mužou to i těhotne a jsou dobre maji ruzne přichutě.

@efee
@mochenkaa
@oktarina vidim že řešite cvičeni a strie ja chodila k pi Křemenove na balony taky a bylo to važně super dala to pak 2x tydně a ja chodila oba terminy na plavani jsem nechodila to jsem si zašla vždy s manželem sama na bazen a stačily mi dvojdilne plavky co jsem měla před těhu takove ty na šnurky ale taky jsem neměla nějake mega břicho přibrala jsem cca 9kg atrie mě naštěsti taky nepostihly nemam ani jednu :grinning: nevim jestli je to elastičnosti kuže nebo tim,že jsem mazala jak diva
9. kvě 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa Jaj, tak to je blbé, to jsem právě nevěděla, jaké je přesně složení, byl to jen takový "záblesk" nápadu :grinning:... prý: "... jediné štěstí, že mi bere i moje špeky" tak ty nabízím i já, v množství tak pro tři děti :slight_smile: Ale jak píše @ladaa20 tak zjevně pamatují i na těhule, aby sebou nešvihly :slight_smile: Zkus se poptat v lékárně, já zadala ten název co píše ladaa na web a vyjelo mi, že jsou bezlepkové a stojí 40-45,- Kč za jeden. Nevím, možná to pomůže, možná je to blbost a dr ti to nedoporučí :slight_smile:

@ladaa20 Víš, než by sem se s mým mužem dostala na bazén, tak to by už naše dítko chodilo tak do první třídy, kdybych měla čekat, až překoná svou averzi k místnímu chlorovanému plivátku (jeho výraz) a ty balony - tak to se na to podívám, balon mám i doma, tak bych se mohla zajít něco naučit, díky za tip! Myslím, že i @efee říkala, že tam teď zajde, tak to budu mít ze dvou stran začerstva :slight_smile:

@petrajavor že já bych rodila, až bych brečela :slight_smile: tak že by přeci jen ten 26. květen ťukal na dveře s dárečkem-uzlíčkem? :slight_smile: kamarádka říkala, jíst skořici v bílém jogurtu (na prokrvení dělohy) a trtkat s mužem, protože látky, obsažené ve sperma mohou v případě připravenosti dělohy urychlit přirozený postup porodu :wink:
Ale myslím, že zasloužilé rodičky tu poradí mnohem víc, než já laik :slight_smile: co holky? Hm?
10. kvě 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina no slyšela jsem to taky..jinak sms dorazila ale jednou nohou sem zase pryč tak nadatluju odpověď tam,jelikož klasicky furt mám čas a zase nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. kvě 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, petrajavor pomáhá to. Aspoň nám to pomohlo :slight_smile: . Holky chtěla jsem se zeptat, je ve Zlíně nějaké cvičení pro miminka? Malá má 7 měsíců a už by jsme měli začít někam chodit, ať si zvyká na jinou osobu než jsem já :astonished: . Děkuji za odpovědi. Jinak mi malá onemocněla, chudina. Chrčí to v ní, kašle, rýma, no hrůza. Ještě, že nemá teplotu.
10. kvě 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina
@ladaa20 Ahoj holky, bohužel jak jsem říkala, že teď v pátek zjistím balony jaké jsou nezjistím, musím na školení. Ale psala jsem si s paní Křemenovou ohledně plavek a říkala, že maminky chodí normálně ve dvojdílných plavkách, nebo prostě co oblečou:slight_smile:, ale jinak švagrová mi říkala,že s kupovala jednodílní plavky pro těhotné na Prioru I.patro v LITEXu. Já zatím řeším problém, že jsem na nemocenské a mám vycházky do 19ti hodin a to plavání je až do 19.15, tak než se dostanu domů, mohl by být průšvih s kontrolou. Tak zajdu příští týden na sociálku, jestli s tím jde něco dělat. A dám vědět, jestli to zajímá i někoho jiného než mě :grinning:.
10. kvě 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amell ahojky jo je my chodime do berušky na ševcovskou je to v patek od 11h tak zkus mrknout na web www.beruskazlin.cz nebo cvičeni je i v nekky
10. kvě 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efee no ja měla podobny problem s kurzem a dr řikal,že by mělo stačit potvrzeni ,že jsem tam byla prostě dat a čas od do ale to bylo loni a byl jiny system PN no a kontrola mi došla jen jednou za celych cca7měsicu a to na začatku když to platil ještě zaměstnavatel a pochybuji,že by se chtělo někomu obihat kontroly po 19hod
10. kvě 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina ahojky no tak chod sama nebo s kamoškou nebo i zkus zavolat do nekky na JS tam je bazen se slanou vodou a myslim,že tam jde domluvit vikendove plavani,ale to nevim 100% jestli i u těhulek
10. kvě 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efee no na t kontroly opatrně...jelikož letos po tom jdou jako slepice po flusu navíc na sociálce nemají nemají napsáno s čím si doma,takže neví,že jsou kontrolovat těhuli...a můj mudr říkal,že záleží na nich zda uznají kurz či cvičení,prej je lepší si jej najít v hodinách kdy máš vycházky....
@ladaa20 prej ten bazén na js se slanou vodou je super...jinak jak se máte s Tomáškem?
10. kvě 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ahojky jo mame se fajn dneska byl celkem hic tak jsme byli venku jen dopo a ted v podvečer u nas v baraku probiha rekonstrukce tak vždy rano vypadnem a k někomu jedem aby jsme měli klid :slight_smile: jinak o vikendu se ma pry rapidně ochladit tak mě to teda štve snad nebude na pout 10st a pršet :frowning2:
10. kvě 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ladaa20 no nám revitalizují činžák,takže je u nás hukot...no já doufám,že zítra ještě počasí vydrží máme se jít fotit. No tak pokud bude na pouť 10°C ve stínu tak na sluníčku by mohlo být hezky a vy si to užijete :slight_smile:
10. kvě 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Hm tak zatím vypadá dnešní počasí velmi slibně, že? :slight_smile: Ať se tfuj tfuj pořádně zadaří :grinning: a pak chcem slyšet fojmyyyy a zážitky :wink:
11. kvě 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina jojo už sem dívala z okna :slight_smile: jinak na beremko jsem hodila fotku toho rámu,pak si z něj sundáš ty stužky :wink: jinak středa by šla :slight_smile: sem nemožná,včera sem byla bez baterky,pak sem chrněla....jinak dneska jsem dostala alergickou reakci takže sem oteklá,ale už splaskávám :grinning:
11. kvě 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Wov, tak snad splaskneš úplně, než se půjdete fotit... Rám OK, jen já si ho samozřejmě zase osmirkluju a přebarvím... a nebo si pak vyhraju o to víc ve fotoeditoru :slight_smile: Ď a máš u mě za hlídání (aby ho muž nevyhodil) čokoládu :grinning:
11. kvě 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina tak sem splaskla a nechala jsem na něm fotky takže ho manžel nemůže vyhodit :grinning: :sunglasses:
11. kvě 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@efee taky jsem chodila ke Křemenové :wink:
Holky, balony těhulkám doporučuji :wink: Nejdřív jsem se smála, jaká je to pohoda, ale s větším pupkem mě to přecházelo, žádná pohoda ... makačka to byla :grinning: :wink:
@amell s prckem chodím od jeho cca 7 měsíců cvičit do Nekky :slight_smile: a líbí se nám oboum :dizzy_face: Však mrkni na webovky.
Ale je toho ve Zlíně hodně, určitě je z čeho vybírat :slight_smile:
11. kvě 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tuliberka Ahoj, mrknun se na to. Děkuji
12. kvě 2012 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, jak je po včerejším svátku nás matek - čekatelek? :slight_smile: Já dostala květinu od nastávajícího tatínka, ale prý symbolicky, muselo to být poupátko, až prý budu máma, tak bude rozkvetlé :slight_smile: (škoda, že tu není srdíčkový smajlík) :slight_smile:

Jinak mám v plánu dnes vyzkoušet to těhu plavací cvičení, tak pak poreferuju, jak se mi líbilo a doufám, že tam bude nějaký fešný instruktor :wink:
14. kvě 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky prosím vás když chci udělat 3D UTZ musím si o něj sama říct Dík
14. kvě 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rkatka jo musíš....můj doktor mě posílal do porodnice na oscara,má na něj smlouvu s pojišťovnou,když sem byla někdy po tom 20tt,tak sem řekla sestře že mám zájem o 3D a ona mě objednala....jinak cena DVD 400,- a fotky 100,-
15. kvě 2012 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsem včera byla na tom těhotenském plavání a osobně jsem docela zklamaná :frowning2: Představovala jsem si, že budu hodinu ve vodě cvičit s prckem a realita? 35 minut jsme měli "sdílenou" hodinu se skupinou asi 40 dětí předškolního věku, které měly trénink, byly rozdělené do skupin (asi 8), každá skupina měla svého trenéra a od každého dítěte po okraji posedával 1 ks rodiče... bylo tam docela hlučno a těhule jsme tam stály v plavkách a cvičily na suchu takové protahovací cviky. Já to cítila, jako, že zabíjíme čas, než půjdem do vody. Zbytek hodiny se mi líbil, ve vodě to cvičení bylo super, akorát, že jsme v ní byly 25 minut :frowning2: Po hodině jsem se ptala, jestli můžu chodit jen na tu část ve vodě, že mi ten hluk a množství lidí nevyhovuje a prý ano, ale zaplatím celou hodinu (100,-). Takže takto vypadá plavání pro těhotné ve Zlíně :slight_smile: Komu vyhovuje, prosím, máte volné dveře :grinning:
15. kvě 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina to se ti vyplatí abys chodila plavat sama..
Jinak včera jsem už usínala,bylo mi blbě jak psovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta st je oki i ten čas...otázka je kam půjdem,buď naproti Lídlu (abys měla kde zaparkovat) je bar a dělají i nealko drinky a nebo k nádraží tak je hospůdka u Pecivála (teda v patře je nekuřácká pizzerie takže tam)...
15. kvě 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina už mám první ukázku fotek :wink: Zbytek až bude ségra stíhat (má začátkem června závěrečky)
15. kvě 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek