• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@petrajavor Dík za info můj dr mi právě nic neřekl o 3D tak vubec nevím a u holek předtím jsem 3D neměla
15. kvě 2012 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@rkatka nz no mě dr taky nic neřekl,proto sem se zeptala jak sem tam byla a pak mi kámoška řekla,že se tam musíš přihlásit :slight_smile:
16. kvě 2012 v 05:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@mochenkaa tak doufám, že mi je ukážeš :slight_smile: ... A co, jaké jsou první pocity?
16. kvě 2012 v 07:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@oktarina má je tady v albu a vypadají fakt dobře :slight_smile: sem hrozně zvědavá na fotky,které budou mít z venku :slight_smile: dneska tě budeme čekat...
16. kvě 2012 v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor hm, takže barva vlasů se zase potvrdila... no to bych nemohla bt ani já, že? .-) Tak dík na "pošťouchnutí", jdu se pokochat a dělat obdivné ách a óch :grinning: -> už se těším na naše fotky :slight_smile: Direktivní způsob zabral, fotky budou :grinning:
16. kvě 2012 v 07:49  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@oktarina no mě Gabi taky psala,že už dala fotky a já prošla dvě diskuze než mi docvaklo,že je bude mít v albu :grinning: tak to je super,že budete mít fotečky :slight_smile: a už pomalu plánuješ focení? :grinning:
16. kvě 2012 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor Jáj, tak to je taky dobré :slight_smile: ještě nic neřeším, zatím si jen píšu o nabídky fotografům, ale dala jsem si závazek, že všechny věci okolo těhu začnu pořádně řešit až koncem června, až budu mít konečně čas těšit se jen z miminka a žádné jiné "povinnosti" před sebou :slight_smile:
16. kvě 2012 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@oktarina teď se dívám,že když se náš malej narodí v tp tak nám bude 20týdnů a vy se narodíte :slight_smile: tak fotit se bude asi v září,ne? pak mi odpoledne povíš kolik si fotografové řekli :slight_smile: to jsem zvědavá...no já jen jestli budeš na focení něco plánovat nebo tady budu jediný magor :grinning: já jsem si říkala,že pak využijeme na focení ségru od Gabi,když se fotky ze křtu povedou...viděla jsem její fotky na fcb a fakt paráda :slight_smile: a asi nebude tak drahá,tak by manžel furt tak nefrflal :grinning: :sunglasses:
16. kvě 2012 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor :slight_smile: já nejsem vůbec náročná, já bych se chtěla fotit asi 2x :slight_smile: máme o prázdninách 12 výročí - jsme letní láska :grinning: a tak pokud bude bříšo ještě malé, tak bychom druhý pokus spáchali v září, jinak bych nechala jen to jedno, prázdninové focení :slight_smile: Akorát nevím, jestli se fotí i o víkendech? Vím, že spousta fotografů má na pátky a soboty svatby, nezjišťovala sis třeba neděle? Neboj, nejsi magor, nebo možná ano, ale v tom případě jsem "postižená" stejným způsobem :grinning: :grinning: :grinning: Sice asi nebudu šít povlaky na polštářky (nemám mašinu :slight_smile: ale plánuju si tu přirozenou scénu trošičku naaranžovat :slight_smile: Já jsem takový magůrek, že i komplet výzdobu na svatbu vč. sálu jsem si dělala do puntíku sama a nikdo mi na ni nesměl ani šáhnout, do posledního uříznutí stonku a nastajlování živé kytky do ikebany na stoly jsem si to zmenežovala sama :grinning: Muž říkal, že jsem měla takový divný lesk v očích, když sem viděla, že někdo pohnul kamínkem na stole či svíčka stála pod jiným úhlem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Počkej, a to jako ještě nemáš Táďu ani na světě a už mu plánuješ focení křtin? :slight_smile:)))
16. kvě 2012 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@oktarina no hlavně manžel říkal,že napíšem knězi ale včera mě tak sejřil,že mu napíšu teď sama...hlavně jde o to se s ním potkat a domluvit. Což bychom chtěli teď o víkendu.
Co se týká focení tak já věděla,že nám budou fotit Mlýnkovi a oni pá-ne tohle nefotí,jelikož pá věnují Sofince,so mají svatbu a v ne zpracovává fotky z týdne...ale nás fotili v pá jelikož Verči se čt nehodil,takže je to na domluvě. Jinak takové focení jak jsem chtěla a za slušnou cenu mi nabízel i http://www.beremese.cz/katalog/firma/michal_pochyly/ tak sem přemýšlela,že bych jej vyzkoušela jindy...
Jsem ráda,že nejsem jedinej magor,jo a polštáře jsem nakonec nešila,ale říkala jsem si,že je udělám na další focení,teda až seženu volné prostěradlo na rozstříhání (je mi líto kupovat látku,když ji použiju jen jednou a pak to bude na vyhození).
16. kvě 2012 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor jejda, tak to je úplně mimo můj fokus zájmu :slight_smile: - nemám ráda focení rybím okem a ani takové "zamlžené" fotky,
16. kvě 2012 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@oktarina já se na něj dívala na fcb kde má víc fotek....zase jsem si říkala,ať máme změnu a nemáme všechno na jedno brdo,ale uvidíme...manžel frlá že bych nás jen fotila :grinning: což se mu nelíbí....
16. kvě 2012 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor mu řekni, že až budete staří a vrásčití a vytáhnete ty fotky, abyste je ukázali vnoučatům, tak bude rád, že šel :slight_smile:
16. kvě 2012 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@oktarina vnoučatům nic ukazovat nebude,jelikož bude rád,když se dožije zítřka....skládá postýlku.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: už víc jak 3hod a furt jsme v 1/3 a to jen díky mě,jelikož sem jej navigovala....
19. kvě 2012 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@petrajavor taky prohlašuje, že návody jsou jen pro blbé, že on to složí i bez něj? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Složí, ale trvá to 3 dny namísto 2 hodin :slight_smile:
19. kvě 2012 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@oktarina no návod má ale je polsky,naštěstí kreslený....jako návod jak pr blbé,ale on si to dělá stejně dle sebe,teď mu přišla radit moje sestra :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já bych nejraději někam zalezla...ty řeči mě nebaví...
19. kvě 2012 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
No je vidět, že ZL a okolí těhulky a maminky jsou nejvytíženější :slight_smile: Žádné nakecané novinky, nikdo ani sraz nenavrhuje :wink: a to se blíží den dětí, jako :grinning: Ženy, u vás se nic nového neděje?
21. kvě 2012 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, pomoc. Doporučte faráře který nám pokřtí malého. M je křtěný ale to je tak vše co s tím má společného. Já křtěná nejsem, ale moc si přeju aby Davča byl. A nejsme vzítí. Kmotra žije v Uk, takže aby nemusela na to sezení.

Takže podmínky: nesezdaný pár kdy křtěný je jen jeden, kmotra v zahraničí, přijela by vyloženě na křtiny. Najdu takového ve Zlíně či okolí? Netrvám na Malenovicích, ale co třeba kostel na Jižních Svazích? Nebo kde by jsme se mohli domluvit? Teď mi to budoucí kmotra odsouhlasila, tak mám hroznou radost :dizzy_face:
21. kvě 2012 ve 23:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@mochenkaa My jsme měli křtiny před 14 dny, doporučuji farnost na JS. Ptej se na otce Glogara! Hodně štěstí :slight_smile:
22. kvě 2012 v 01:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jinak všechny moc zdravím. Dlouho jsem tu nebyla, připravovali jsme ty křtiny, oslavu, potom soutěž se synem, já teď v sobotu přijímačky... prostě pořád něco.

Na kontrole (ve 3 měsících) minulý týden jsme měřili už 62 cm a vážíme 6.650 gr. Janíček by pořád jen baštil, zřejmě mu ta tekutá strava už dlouho nebude stačit a co nejrychleji budeme muset přejít ke kašičkám, aby se nasytil.

Jo... a za dobu mé nepřítomnosti - jsou tu nějaká nově narozená miminka???
22. kvě 2012 v 01:48  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Dobré ráno ženy :slight_smile: hlásím, že dnes večer bude čertovská líbačka :slight_smile: (Líbáš jako ďábel), trošku oddech, vypnout hlavu a rebootovat systém :grinning:
22. kvě 2012 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mochenkaa zkus ty Malenovice nebo i v Otrokovicích je farář celkem "pružný"
@amrash malý je hezký...jinak na fotkách ze křtin vypadá jako andílek :slight_smile:
@oktarina jo? jdete do kina? :grinning: to tě obdivuju,já bych to nevydržela tak dlouho bez wc...
22. kvě 2012 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor hm... sem nad tím taky přemýšlela, ALE máme místa více na kraji a na wc se dá odbíhat, bo je "až za turniketama" :slight_smile:
22. kvě 2012 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@amrash J. vypadá jako: "mamí, já chcu spat, musíš mě furt fotit?" :grinning: :grinning: :grinning: Typický chlap už od narození :wink:
22. kvě 2012 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@oktarina aspoň že tak...
22. kvě 2012 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@amrash a byli jste tam spokojení s křtem?
@petrajavor co si mám představit pod pojmem celkem pružný?

A vůbec, jak dlouho dopředu se to připravuje? Je mi jasné, že kdyby jsme chodili každou neděli do kostela tak je to něco jiného, ale takto (předpokládám takové ty sezení s farářem) to máme jak dopředu zajišťovat? Říkala jsem si, že by jsme mohli křtít tak srpen/září nejpozději říjen. Nikdy jsem na křtinách nebyla a ve svém blízkém okolí nemám nikoho kdo by dával křtít, tak se ptám jak blbec vás.
22. kvě 2012 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@mochenkaa že se s ním dá domluvit...ono to stačí až bude malý na světě,ale my to domlouváme už teď
22. kvě 2012 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor no a kolik je těch sezení s farářem? Ať se to stihne
22. kvě 2012 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@mochenkaa Na strankach je napsano mesic predem. Je dobre tam zavolat, domluvit si s knezem schuzku, objasnit situaci a treba ani zadna velka sezeni nebudete muset absolvovat!!! Jestli chces, dam ti cislo do IP.
22. kvě 2012 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@mochenkaa no myslím si,že to je taky celkem individuální....my jsme mu psali e-mail zatím neodpověděl,ale ještě je brzo,asi jako farář nebude non-stop na netu jak já :grinning: když tak se tam stavíme a domluvíme....
22. kvě 2012 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek