• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@oktarina tak jaké bylo kino?
23. kvě 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Dobré ránko, tak, bych byla spravedlivá, dala bych 50% :grinning: Moje oblíbená Holubová perlila, napsali jí dobrou roli, účel to splnilo - pobavilo, odpočalo, ale tak nějak jsem čekala, že to nebude navazovat na první díl tím, že 2x použijí hlášku: "na to ti sere bílej tesák", atd, ale jinak milé, neurážející, vtipné scénky nechyběly, jo, dobré to bylo :slight_smile: Nejlepší bylo, že ženy byly ukázány jako absolutně schopné, organizační talenty, výborné na přežití za každých okolností, statečné, samostatné... :wink: No prostě takové, jaké jsme :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina tak to je fajn....ony ty druhé díly nejsou nikdy takové jako ty první.... :confounded: ale tohle bych chtěla vidět...
23. kvě 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor tak aby tě to nemrzelo, tak v jabku není klima a byl tam strááášně vydýchaný vzduch a všichni (i my) šustili popcornem :grinning: Ale myslím, že za chvíli to bude někde na webu, na DVD nebo v televizi a budeš se u toho chechtat mezi kojením :slight_smile:
23. kvě 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina no my se budeme dívat až to bude na dvd....jelikož bych tam neuseděla tak dlouho....navíc nějak ani není kdy....dneska mám volnější den ale zbytek je neustále něco a příští týden to samé,navíc čekám,že nám mudr řekne,že budeme rodit...
23. kvě 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor No jo, chlapi si to vlastně naplánovali už na na sobotu, že? :slight_smile: Budu na vás myslet,jestli jim to odkýváš, jinak 1.6. na den dětí je taky pěkný termín :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. kvě 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina to je narozená kamarádka :slight_smile: ale ne my máme čas a rodit nebudeme :slight_smile:
23. kvě 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jedna kamarádka říká druhé :
"Před několika lety jsem místo antikoncepce,začala omylem užívat antidepresiva"...
" No a funguje to" ???
"No jak se to vezme..Mám sice šest dětí,ale je mi to u prdele".... ;o))
23. kvě 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Ahoj holky, můžu se Vás zeptat, jestli některá víte, je rozdíl mezi Oscarem v Baťovce a vyšetřením v tom Prediku? A proč se jedno platí a jedno je zadarmo? Kde jste byly Vy a jak jste byly spokojené? Co byste mi doporučily? Děkuju moc za odpovědi.
23. kvě 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka ahoj ,já byla v batovce a byla jsem spokojená...ale na 3D jsem šla do predika.Rozdíl si myslím ,že je tím .prediko je soukromá firma a oscar v batovce je hrazen pojištovnou.jinak nevím.vyšetzření si myslím je stejné.. :slight_smile:
23. kvě 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blanka988 Děkuju za odpověď
23. kvě 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina Ahoj, já jsem nakonec na plavání vůbec nešla,protože kvůli vycházkám mi to nevychází,ale dneska jdu vyzkoušet poprvé balony. Na balonech jsi byla?
25. kvě 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka Ahojky, já jsem byla na Prediku a je tam velice dobrý přístup, minimální čekání v čekárně narozdíl od Oskara. Jinak na Prediku zjišťují vyšší procento vad než na Oskaru,jinak si myslím, že v tom není žádný rozdíl. :wink:
25. kvě 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@efee no myslím, žes o moc nepřišla :slight_smile: Dneska jdem plkat s těhulkama na zahrádku, včera jsem byla plkat s novopečenou maminkou, aj sem mohla přebalovat... ježiš, já bych ty miminka ňuchňala a ňuchňala a jak se na mě usměje, to je konec :grinning:

@pajenka já byla na oskarovi v baťovce, myslím, že vyhodnocují stejnou metodikou, mají srovnatelné přístroje a v baťovce mají prý jakýsi fond z dotací eu matka+dítě, který mají na taková vyšetření, v prediku si platíš vše sama. Já šla hned na ráno a čekala jsem asi 10 minut :slight_smile: + potom 40 min, protože jsem musela 30 min chodit po schodech a jít si koupit něco sladkého, bo jsem měla v břiše atleta, co se nechtěl ukazovat a nechat změřit :slight_smile: Ale kamarádka šla hned po mě (chodí se do dvou ordinací) a byla to taky rychlovka, ještě pak na mě čekali, než si "doběhám" :slight_smile:
25. kvě 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina taky bych na to chtěla jít do kina, tak díky za recenzi :wink:
@efee balony si užij, ráda na ně vzpomínám :grinning:
@petrajavor hele, ty ještě nerodíš? :grinning: Tu otázku jsem nesnášela :grinning: :grinning: :grinning: Přenášela jsem týden a furt se všichni ptali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tuliberka jak byla ta bouřka tak mi volala asi 30lidí zda nerodíme...máme ještě 16 do tp...jinak sem říkala,že za tuhle otázku budu vybírat peníze a budu boháč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:
25. kvě 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@amrash dočítám ... jaké příjmačky? Chystáš se do školy? :slight_smile:
25. kvě 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor no to jo, na konci těhu je to super otázka ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt mě děsně vytáčela, tak teď prudím ostatní taky :grinning: :wink:
25. kvě 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efee já na oscaru byla 2x z toho jsme 2x nečekali dýl jak 15min a potřetí jsme čekali hodinu,jelikož tam dělali akutní zákrok...na 3D jsme tam čekali asi 5min...
@oktarina jak ti je?
25. kvě 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka :grinning: no jo...sem zvědavá co náš malý a kdy se rozhodne...mám možnost si to v porodce domluvit aby šel ven ky chceme my,ale nevím....uvidíme...teď čekáme na těhu fotky
25. kvě 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor hoj, no mě dobře, ale co Ty, Peti, ještě nerodíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (né, nezabíjej mě za ty blbé řeči :slight_smile: ... )
ráno jsem byla na cévním s křečákama, tak mě mudra vystrašila, že pokud se to zhorší, půjdu na rizikové a budu doma na neschopenceeeee :frowning2: :frowning2: :frowning2: jinak paráda, ve středu jsem poprvé viděla, jak se prcek prokopkává v bříšku, normálně se mi hýbalo samo od sebe :grinning: samo, že zase před manželem, máme exhibicionistu, všechno je poprvé před tatínkem :slight_smile:
25. kvě 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@oktarina za tuhle otázku vybírám 100,-kč :grinning: neboj tu neschopenku bys zvládla,najdeš si program a půjde to samo :wink: můj dneska končí v jednu tak jdeme na povlečení do v&v kočárky :grinning: to je dobře že se prcek tak rád ukazuje..sem zvědavá co čekáte...jinak my jsme dneska po ktg :confounded: a teda žádná sláva...ach jo. 3x kleslo na 75,takže sestřička to konzultovala s mudr, 2x to hned skočilo na zpět a jednou to tak vydrželo asi 3min i když dle poslechu to bylo oki...asi je to tím jak se malý vrtí a chvilku nevydrží v klidu,vůbec se mu nelíbí,že 20min ležíme a někdo nás kontroluje...takže těch 75 byl můj tep i když mi jej sestra měřila a měla jsem 86....v pondělí další kontrola a měření no a uvidíme,moc nadšená nejsem...
25. kvě 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor budeš mít CŘ? Tak ber 1.6. nebo 6.6. :wink:

@oktarina pohlaví nechcete znát? překvápko?
25. kvě 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor šmarjá... přiznám se, že vůbec netuším, jaké má mít hodnoty, ale trošku by mě streslo, že se to tak hýbe - na druhou stranu, jestli je to takový atlet, že tm furt rotuje, tak se nedivím, může to ty ozvy rušit, ne? V pondělí už bude třeba klidnější, tak pokud zítra neporodíš - je 26 :grinning: tak uvidíš, že budou lepší výsledky, má se ochladit, to by mohlo být Táďovi líp...
Dobře pokupte a pls, kdyby ses mi tam zeptala, jestli by mohli objednat na prodejnu antarctica (fialovou) barevnou sadu na x-landery - letošní kolekce. Furt jsem to nikde neviděla naživo a asi jsem rozhodlá :slight_smile: XA 2012, buď zelený nebo fialový :grinning:

@tuliberka no to víš, že chceme, ale otázka je, či nám ho chce to naše prtě ukázat :slight_smile: Já byla na prvotrim. scr. na UTZ a na další jdu až teď na tom druhotrim., moje gng mi řekla, že mi utz zbytečně dělat nebude, že zjištění pohlaví je nadstandard, že si na to mám počkat do toho druhotrim. scr... :slight_smile: takže já jsem furt ve fázi: Mlha přede mnou, mlh za mnou :slight_smile:
25. kvě 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina ahá, mě to vlastně řekli taky tak ... byla jsem 21+1 :dizzy_face: Tak to už ti řeknou určitě :wink:
25. kvě 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tuliberka jedné známé už to řekli na tom prvotrimestrálu, ale náš prcek sebou tak mlel, že nemohli ani změřit, co potřebovali a já šupala po schodech nahoru a dolu, až se uklidnil :slight_smile: Tak SNAD bude mít tentokrát náladu se ukazovat :slight_smile:
25. kvě 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina no koupili sme tam povlečení s majákem a peřinky a takovou hrozně barevnou zavinovačku co se mi vůbec nelíbí,ale tatínka uchvátil dinosaurus,tak ji máme taky doma...
25. kvě 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tuliberka Jo jo, chystam. Rikala jsem si, ze bych nemela jen tak byt doma a toho casu take nejak prospesne vyuzit. Ovsem chce to mit zazemi - babicku, manzela co dela na smeny a klidne mimco.:slight_smile:
25. kvě 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash no to jo ... taky znám dálkové studium :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na co chceš jít?

@oktarina taky znám víc holek, co jim to řekli už nějak ve 14. týdnu ... ale kdo si počká, ten se dočká ... Stejně to hrozně utíká :wink:

@petrajavor dobrý nákup :grinning: Ty majáky jsem viděla, jsou krásné :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka V podstate jde o rozsireni stavajicich informaci - takze hudba (v Brne)
25. kvě 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek