• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@tuliberka jo majáky jsou super :slight_smile: líbil se mi ještě méďa ale toho neměli úplně stejného jako minule a tak sem to manžela nechala rozhodnout....ale ta zavinovačka je vážně děsná......příští týden jdeme ještě na podprsenku :slight_smile: teda manžel dostane lísteček a jde tam,do toho kopce se mi nechce...
26. kvě 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný večer. Konečně mám trochu času i pro sebe. Pořád jsem to svoje mimi chválila, jaký je to hodný a klidný chlapeček, ale už začíná pěkně vystrkovat růžky. Dnešek jsem strávila ve znamení domácí pekárny. Udělala jsem moc dobré rohlíky (poprvé) a taky pomerančový džem. Už se těším, jak budu prckovi dávat domácí BIO věci :slight_smile:
26. kvě 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amrash mňam to vypadá dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
26. kvě 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor A nejen vypadá, ono to i je moc dobré a navíc jednoduché!!!
26. kvě 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amrash mňam :slight_smile: Tak šup sem s receptem :slight_smile:
27. kvě 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle se i líbí jen nevím jak to využít..někdo nějakej nápad? třeba křtiny?
28. kvě 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, chtěla bych vás o něco poprosit. Moc by mi pomohlo v rámci mé seminární práce, kdyby jste se koukly na tento dotazník.Zabere to jen 2 minutky.Týká se to krémů proti striím.
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dF81UFBvb3lRdVRERUt5a1BrM2VrLVE6MQ
28. kvě 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash ahoj vypadá to fakt super..prosím receptík taky...
:slight_smile:
28. kvě 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina
@blanka988
Tak děvčata, recept je moc jednoduchý a pečivo fakt moc prima. Všechny ingredience jsem naházela do pekárny v popsaném pořadí na program těsto a po vykynutí jsem ušoulala různé tvary. Tak dobrou chuť!!! :sunglasses:

300 ml mléka
25 g másla nebo 1 lžíce olivového oleje
1 - 2 lžička soli
500 g hladké mouky
1 lžička sušeného nebo 1/4 čerstvého droždí
28. kvě 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petrajavor oznámení rodině o pohlaví miminka (u vás už of topic :slight_smile:, křtiny, pozvánka na vítání občánků, oznámení o narození potomka pro všechny, kterým to chceš dát vědět, pozvánk na první narozeniny miminka nbeo po šestinedělí oficiální vítání miminka do rodiny (akce s přáteli, respektive asi spíš s kamarádkama, co příjdou šišlat a něžnit nad krásným miminkem :slight_smile: Pokud je moje krátkozraké oko schopno přečíst údaje na tom prostředním listě, tak si myslím, že je to oznámení o tom, že se narodilo děvčátko dne toho a toho, váží a měří tolik a tolik, takže něco jako "Ahoj, jsem na světě" :slight_smile: Líbí se mi to :slight_smile:
29. kvě 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina my jsme měli oznámení o pohlaví jen takovou kartičku a bylo to fajn,všem se to moc líbilo....no říkala jsem si,že bych to udělala jako oznámení o narození,ale asi udělám šablonu a nachystám to a sestru poprosím aby to dodělala :grinning:
29. kvě 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor Tak já jsem magor, už mám oupené sytě růžové a tyrkysové tričko a jak to budem oznamovat, tak se sladím do barvy :wink: Oznámení samotné asi vyrobím podobné, jako jsem dělala svatebí, symbolicky :slight_smile: navíc na to mám doma všechny ty tvarovací nůžky, raznici a tak :slight_smile:
30. kvě 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@oktarina no my jsme použili tohle http://www.modrykonik.cz/fotoblog/petrajavor/album/mimisek/8516861/ jen černobílé ....jaké jste měli svatební oznámení? jinak jak jsme se bavily včera,tak nejlepší mi přišla prodejna na zarámí,naproti adama a evy,hned vedle té prodejny je obchod s výt.zbožím....
30. kvě 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor taky hezkýýýýýýýý :slight_smile: nevím co je výt. zboží :slight_smile: Ty už si tam byla na tom zárámí? Ceny prý kolem 500, ale to asi všude...
30. kvě 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina výtvarné zboží,je to něco jako papírnictví jen víc umělecké mi to příjde,něco jako byla prodejna u modrého stromu...jinak ceny se pohybují 500-1500 ve Zl co jsem se tak dívala...tady v tom obchodě měli jednu úžasnou,ale malinkou...mám se přít zeptat na konci měsíce,byla fakt úžasná...je fakt že tam měli ty ceny kolem 500...já včera prošla celej Zlín a nakonec jsem podprsenku objednala z netu...mám ji odzkoušenou jen neměli nikde mou velikost...
30. kvě 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jj, už jsem se chytla, já právě takový krásný speciální papír kupovala u modrého stromu, ale to už loni zkrachovalo :slight_smile: S tou podprdou, jestli je to ten krámek, kde obsluhuje taková starší tmavovlasá paní, tak to bude určitě ono :slight_smile: Pošli mi pls info o těch anite, chci na ně zajít kuknout...
30. kvě 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina jo to bude ono....jinak ty anite mají u té paní (chodí ji ale zboží 1x za měsíc),pak je měli v obchodě ivanka (jak je zlaté jablko,nový a celkem drahý obchod,ale objednávají i z katalogu a za týden tam prádlo je), pak je měli i v tom obchodě pod divadlem (zboží pokud mají skladem příjde do týdne) a nejsem si jistá zda je mají i v&v kočárky...
já si vybrala jednu podprsenku barley (včera sem ji objednala a čekám až mi firma odpoví na mail),ale chtěla chtěla bych jednu i anite...
30. kvě 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ok, chytám se, akorát nevím, který obchod pod divadlem myslíš? Jestli na dlouhé těsně pod komerčkou, tak namísto toho už je nějakou dobu obchod zverimex...
30. kvě 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina nene v té ulici pod divadlem je obchod s věcma pro děti a pro těhulky...dá se tam jít i z druhé strany jako by ze zadní strany od Bati ...počkej dám sem mapu zda se mi to povede... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. kvě 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor děkuji, ten vím, kde je, úplně mi vypadl, byla jsem tam číhat na těhu kalhoty a děs, "to jako na vás", tak velké nevedeme... :wink:
30. kvě 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina tak naštěstí s podprsenkami problém nemají a klidně objednají :slight_smile: paní byla milá a ochotná....
30. kvě 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina jinak největší výběr byl v ivaně,ale i největší ceny :confounded:
30. kvě 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor kde je obchod Ivana? Já jsem smířená, že dám za kvalitní kojící podprdu tak litr :unamused: No jo, padáky jsou drahé :angry:
30. kvě 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa je to obchod Ivanka.....a je to vedle Zlatého jablka,vedle je pekárna s kavárnou a naproti je myslím t-mobil a nějaké hadry,jo a je tam herna Las Vegas... :wink:
30. kvě 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jó už vím kde :slight_smile:
30. kvě 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa no já to hrozně blbě vysvětluju,jinak paní je tam laskává,umí poradit a zboží objednávají každé úterý...ukáže ti i katalogy a můžeš si vybrat....
Jinak prosím jestli budeš objednávat tu tašku dej mi vědět...asi bych ji chtěla taky...
30. kvě 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ta prodejna je v patře, že? Mám pocit, že jsem tam byla na plavky.
Tu tašku uvidím. Hledám prioritně tu DMkovou černou. Ale pokud ji do konce týdne neseženu, tak jdu do této. Určitě bych se ti ozvala a vzaly by jsme je dohromady :wink:
30. kvě 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no já nevím jak ta z dmka vypadá teď hledám jak vypadá na netu...nemáš odkaz?
Jinak ne není...je tam vchod z ulice a vypadá celkem luxusně...myslím si že tam ta prodejna není dlouho,dřív tam bylo myslím papírnictví nebo je vedle? co já vím...
30. kvě 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to tam jak je ta červená tečka...
@mochenkaa
30. kvě 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek