• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

17. února 2017 
30. kvě 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa že ten obrázek není ještě menší,ale díky,aspoň mám představu :wink: no já to blbě vysvětluju tak radši dávám fotky kde to je..
30. kvě 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Peti, Pablinka mi ještě ukázala svoji tašku http://www.babylife.cz/tasky-ke-kocarkum/chic-o-bello-taska-l-a-akce (mě se nehodí barevně) a já tam našla tuto http://www.babylife.cz/tasky-ke-kocarkum/chic-o-bello-taska-firenze-akce (úžasná :dizzy_face: ). Takže asi kašlu na tu DMkovou a půjdu buď do té proužkované nebo do té http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=53865428&tab=1 .
30. kvě 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no mě se líbí tahle http://www.babylife.cz/tasky-ke-kocarkum/chic-o-bello-taska-l-a-akce nebo tahle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=53865428&tab=1 a teď přemýšlím která je víc praktická,asi ta z mimibazaru,že má víc přihrádek,kde je to rozdělené....no budu muset popřemýšlet...jinak já jsem původně chtěla tuhle http://www.modrykonik.cz/fotoblog/petrajavor/album/mimisek/8537798/ ale ta cena je děsivá a "ojetou" sem ji nikde nenašla :frowning2: a ještě sem uvažovala o téhle http://www.modrykonik.cz/fotoblog/petrajavor/album/mimisek/8848714/ tam ta cena není tak hrozná....
31. kvě 2012 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor co znamená, že cena není hrozná? Já za tašku nechci dát víc jak 700,-. Tu první cos dávala má právě Pablinka a je s ní moc spokojená, ale mě se barva khaki nehodí k šedému kočárku. Mě se hodně líbí tato http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=2104604 ale ty prachy za ni nedám ani omylem.
DMkovou tašku jsem odpískala, snad v celé čr není v černé barvě (jen béžová, hnědá, fialová). Takže půjdu buď do té Chic-o-bello Firenze (ta proužkovaná) nebo do té z mimibazaru. Víc se mi líbí ta proužkovaná, ale ta z mimibazaru asi bude praktičtější. Tu by chtěl M, že ta proužkovaná se mi nehodí ke kočárku (to je blbost, mám šedý kočár, barevná se hodí. A věci do kočárku mám zelené a zelenooranžové, popřípadě tyrkysové.) Ale jemu tma vadí ta růžová, že by s tím nejezdil :grinning:
31. kvě 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa no cena do 1000 víc investovat nechci...jinak chci něco k šedému kočárku...jinak dívala jsem se i na mimibazar a našla tam ještě jednu solidní....no mě se víc líbí ta z mmb než ta proužkovaná,jestli do ní půjdeš půjdu do ní s tebou :wink:
31. kvě 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor mě z těch tašek hrábne, fakt :grinning:
Nejvíc se mi vzhledem líbí ta proužkovaná (dá se použít i jako klasická kabelka) ale zas ta z MMB je praktičtější. A nebo to udělám tak, že si vezmu tu proužkovanou a pokud by mi na kočárek nevyhovovala, tak si na narozky budu přát jinou :sunglasses: :grinning: a tuto budu mít jen jako kabelku :sunglasses: No, musím to promyslet
31. kvě 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa to je nás víc....já bych nejvíc chtěla tuhle http://www.modrykonik.cz/fotoblog/petrajavor/album/mimisek/8537798/ ale 1900 za tašku fakt nedám :frowning2: ojetá nikde není....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :frowning2:
31. kvě 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ta vypadá moc dobře.
31. kvě 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor Teda já myslela že už jste každý zvlášť:slight_smile: Náš prcek roste jako z vody, už má dva měsíce, je to děs jak to letí...
31. kvě 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Holky, prosím Vás poraďte mí. Jak mám vysvětli kamarádce, která je po IVF, čeká dvojčátka a je palice dubová, že musí jíst normálně a ne se omezovat. Jí převážně zeleninu, mléčné výrobky málo a o sacharidech nemůže být ani řeč, ty jí nejpozděj ve 3h odpoledne a pak už zas jen tu slavnou zeleninu.... Je to blbá otázka, ale docela mě to trápí....
31. kvě 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka teda ta kamarádka je praštěná. Já sama mám z přibírání hrůzu (je zvláštní, že se mi ta fobie vytvořila až v těhotenství), ale jíst jím. A sacharidů sním cca 200-250g za den (mám cukrovku tak musím). Sacharidy by měla jíst v průběhu celého dne, protože zelenina je sice hezká věc, ale dost živin tím do těla nedostane :unamused:
31. kvě 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa Já jí to právě taky říkala, ale je úplně posedlá tím, že přibere.. Už jsem se jí snažila vysvětlit, že to může dopadnout i tak, že porodí v 25tt a pak bude nešťastná, ale vůbec na to nehledí...
31. kvě 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka Ani nevíš, kolikrát jsem brečela že jsem jak hroch a že přibírám. Přitom mám v 36tt + necelých 5kg, ale měla jsem hodně předtím. Já fakt nechápu kde se to ve mě vzalo, váha mě štvala vždy, ale byla jsem lemra to řešit. Prostě hrůza začala až otěhotněním.
A nemůže ji partner vzít k psychologovi? Máš kontakt i na něj? Hlavně ať ji pořád chválí, že je krásná, že se těší až bude mít velké bříško a ať ji chválí za každé přibrané deko (mě to M nedělal a vím, že by mi to bývalo pomohlo).
Jakou měla postavu před otěhotněním? Mají si mimča odkud čerpat energii?
Fakt by byl na toto nejlepší odborník
31. kvě 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa Já měla taky strach žepřiberu, nakonec jsem měla nahoře při obou těhotenstvích 9kg, ale všechno zůstalo v porodnici i teď podruhé. Ten její chlapo opravdu ne, protože ona je u nich ta co rozhoduje:(
Právěže moc už ani nemají, protože je docela hubená.... Vím že bych ser na ni mohla vybodnout, ale nějak mi to nejde...
Ale zkusím ho aspoň navést na to chválení:slight_smile: děkuju za radu
31. kvě 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka já nemám strach, já mám paniku :sweat_smile:
To je blbé, že je hubená, to fakt nemají mimča odkud čerpat. Tak aspoň ať ti partner chválí, ať jí ukazuje oplácané těhotné, že se mu to líbí (mohlo by to pomoct)...
Je dobře, že se aspoň někdo snaží pomoct. Protože toto je dost velký problém. Já se sice bojím přibírat, ale vím, že pro malého to udělat musím (je důležitější než já!). Jenže toto dokud si ona neuvědomí, tak by to mohlo být moc zlé :frowning2:
31. kvě 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa já vím,jenže ty peníze,to je děs....
@vendullka no my jsme dva v jednom a asi ještě budeme...na svět se nám nechce.....jinak bych do kamarádky hučela ať se svěří svému mudr jak jí,jelikož s takovou o ty děti příjde,budou nemocné...to je děs....se tak snažila a teď riskuje...radši mít tunu a zdravé dítě než naopak...
31. kvě 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ღღღ Přeji všem dětičkám, nenarozeným, malým i nám velkým, krásný DEN DĚTÍ! Ať si ho všichni užijí co nejlíp, s úsměvem na tváři!!! ღღღ

Chjooo, u nás prší a to jsme chtěli jít do města na akce ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2012 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tuliberka ahojky prší i tady...a našeho malého den dětí nebere,ten spokojeně spí v břiše :confounded:

Jinak si jej s Danečkem hezky užíjte :wink:
1. čer 2012 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor díky, tak snad přestane :wink:
1. čer 2012 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak hlásím, že Davídek si den dětí užívá. Dneska v tom břichu snad nespal :grinning:
1. čer 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak jak to tady vypadá, nerodíme? :wink:
@petrajavor @mochenkaa už to máte za pár holky, připadá mi, že vám to těhotenství nějak rychle uteklo :grinning:

Jinak co my - máme se fajn, Dorinka je hodná holčička, skoro nebrečí - většinou jen když má hlad, spinká taky docela pěkně..Ve středu jdeme na 6t poradnu, tak jsem zvědavá, kolik bude vážit a měřit, protože mi připadá, že už se fakt pronese, když ji mám furt zvedat a přenášet :sweat_smile: To nechci vidět, až bude mít 10kg :sweat_smile: :grinning: Vytahuje se i do délky, vidím to na přebalováku a v autosedačce, jak jí čouhají nohy :grinning:
A co nějaký sraz, nechystá se nic? ;)
2. čer 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pampeliska1 Mě se taky zdá, že mi to nějak moc rychle uteklo :grinning: Já si furt říkám, že je ještě moře času, že jsem tak v půlce :confused: :grinning: asi jsem měla být slonem :grinning:
Každopádně já mám ještě 4 týdny a Peťa týden.
Tomu věřím, že se malá pronese, já jsem naštěstí trénovaná. Náš kocour má 10kg, takže mi to až tak nepřijde :wink:
2. čer 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no my máme posledních 8dní a jsem zvědavá zda prcek fakt vyleze toho 10.6. i strýc z Ameriky už je tady a čeká na Tadeáška a ten z toho má v břiše akorát prču a dělá si co chce...
2. čer 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holkyy, @ren01 má holčičku Natálku!! :slight_smile:
3. čer 2012 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Narodila se včera ve 22,13, vážila 3730g a měřila 50cm,obě jsou v pořádku:slight_smile: :dizzy_face:
3. čer 2012 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ren01 obrovská gratulace k princezně :dizzy_face:
3. čer 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musím se vám pochlubit tohle se nám momentálně pase za barákem :grinning:
6. čer 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@petrajavor Jéééé
7. čer 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor super néééé:slight_smile: komu se taková podívaná poštěstí..jinak děcka jdou zítra s babičkou do cirkusu..maleho by to asi ještě nabavilo... :slight_smile:
7. čer 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek