• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@oktarina krásní,ne? :slight_smile: jezdíš kolem nich,jsou tu až do neděle....
@blanka988 no jestli babička může vzít mého manžela,ten by šel hned do cirkusu :grinning:
7. čer 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor zeptám se :grinning:
7. čer 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blanka988 jo to by manželovi udělala fakt radost....jinak dneska jdeme na muzejní noc když to dítě nechce ven a v so grilovat k rodičům :grinning: si to břicho ještě užiju :slight_smile:
8. čer 2012 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdete někdo? Nemůžu si vybrat na co půjdeme....
8. čer 2012 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo dobré ,hned bych šla :slight_smile: kdybych neměla sraz se základkou po 18 letech :dizzy_face:
8. čer 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor jinak před 13 roky v sobotu jsme si taky opékali do půlnoci a ráno v 7 my začaly :unamused: první bolesti,ve 12 hod odjezd do porodnice a 15.20 se Tom narodil....tak at nedopadneš jak já :grinning:
8. čer 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blanka988 to by se mi líbilo,kvůli malém přijela celá rodina a on nic....no celebrita na sebe dává čekat :grinning: jinak užíj si sraz :wink:
8. čer 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina jak těhulkuješ?
11. čer 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Jde to, včera jsem měla pocit, že mě tak strašně pne břicho, že jsem mazala tak 4x za sebou, abych neměla strie :slight_smile: Co mám ale oproti tobě říkat, s pnutím, že? :slight_smile: Zas byla přes víkend bouřka, sem si na tebe tajně myslela (tajně, abych neplatila 100,- pokuty za blbý dotaz :slight_smile: Máš všechny ty podprdy a tak? (možná už je to offtopic, ale přesto se zeptám :slight_smile: V ternu jsem totiž objevila prodejnu sluně, mají i webový shop, ale kupovat třeba prádlo přes web bych si nelajzla :slight_smile:

Dotaz do pléna, dámy: máte už pořešeno nošení dětí? Šátek, manduka, klokanka atd atd? Podělte se prosím o zkušenosti...
11. čer 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina no bouřka na mě nepůsob,v sobotu pršelo tak jsme s rodinkou grilovali (od manžela bratranci přijeli a čekali,že budeme rodit a nic,tak se pilo jen tak) a v neděli jsme měli rodinný oběd...neboj jak porodíme zašlu sms,už ji mám nadatlovanou v konceptech :grinning:
Jinak podprdu mám doma a sedne víc než dobře :slight_smile:
Jinak slůně je fajn,mám od nich boi osušky a tak. Kamarádce sem tam kupovala rybičku pro malého a on si nechce hrát s ničím jiným :slight_smile: jen některé ceny mají malinko napálené. Chodím tam ale live na netu jsem od nich nic nekupovala.
Co se týká nošení,tak to nic pro mě. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor Tak to je pěkný víkend :slight_smile: Jakou máš nakonec značku té podprdy? Myslím, žes mluvila o objednání z VaV, ne? Plán mám stejný, předpřipravit si sms, po vzpamatování ji poslat a vypnout mobil, aspoň na pár hodin,ať máme soukromí :slight_smile: :slight_smile: Co je boi osušky? To neznám. Já mám v plánu dávat Karolínku po okoupání na plenkovou osušku, dostala jsem jednu velkou od tchýňky a pak ještě nevím, jestli je nějaký takový hedvábný materiál pro mimi :slight_smile:
11. čer 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina jojo víkend byl super :slight_smile: jinak podprdu már Barley a objednala jsem ji z netu,nechtělo se mi jít ten kopec :grinning: jinak bio osušky jsou z bio materiálů a dají se koupit bělené či nebělené...mám jednu tu i jednu tu...stojí tam stejně jako ty normální osušky a koupila jsem tam tak i žínky....mám je myslím i v albu...navíc mají úžasné lahvičky,dudlíky a klipy na dudlíky,to sem tam koupila tady :grinning: tatínek si tam vybral dudlíky :slight_smile:
11. čer 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor dneska je takové pěkné datum... a dál mlčím, taky nechci platit pokutu :grinning: :grinning: :grinning:

@oktarina já jsem šátkovala a šátkovat zase budu, hrozně mě to bavilo a Oliv se v šátku hrozně líbilo, tak doufám, že druhé mimi bude taky šátkové, jináč nevím jak to zvládnu :grinning:
11. čer 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zmyzulka no to ano,přesně za měsíc má manžel narozeniny,tohle by byl nejkrásnější dárek...teď jsme snídali a půjdeme péct buchtu,uklízet...nic se nechystá a je to nuda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
Necháte si říct co čekáte?
11. čer 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor aby jsi hned po úklidu nejela :grinning: tak hezky zlehka, jo? :wink: a ano, říct si necháme, zatím je brzký odhad na holčičku, to bych bylaráda kdyby měla Oliv parťačku :slight_smile:
11. čer 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zmyzulka jéé tu holčičku závidím :slight_smile: no uvidíte...to sem klidná,krom neustálého kopání se nic neděje,je to nuda... :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevím na co ten náš syn čeká,jestli na písemné pozvání či co....
11. čer 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor no ještě z toho může být kluk jako buk, to mi řekla dr. na oskarovi, že je to jen její velmi předčasný odhad :slight_smile: nooo a že by na písemné pozvání? :grinning: :grinning: :grinning: no zkusit to můžete, ale jsou i jiné tipy :grinning: ikdyž ještě pořád má Tadeášek času doooost, bude to zřejmě pohodář :slight_smile:
11. čer 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zmyzulka to asi ano,jedeme pro kočárek,to jsem zvědavá....
11. čer 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zmyzulka Jaké tipy? :grinning: Myslíš přírodní prostaglandin? :wink: Ještě jsem slyšela něco o skořici, ale víc tipů už neznám :slight_smile:
11. čer 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina :grinning: :grinning: ty jsi to hezky napsala ten přírodní prostaglandin :grinning: :grinning: jo přesně ten jsem měla na mysli :grinning: a ještě lození po čtyřech nám říkala PA v kurzu, že prý se tak miminko líp dostane tak kde má :slight_smile: mě to tenkrát zabralo (kombinace obojího), druhý den jsme jeli :grinning:
11. čer 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky a ještě prosím, kdo máte zkušenost, kde koupím těhu plavky, které jsou i přes bříško? Ideálně celkové, aby byly kalhotky našité rovnou a přes bříško byla ještě taková ta plavkovina dole volná :slight_smile: Děkuji za rady.
11. čer 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka Tak já jsem taková trošku stydlivá a psát to do veřejné diskuze na plnou pusu... :grinning: Tak jo, po čtyřech jako po dlaních a kolenou?
11. čer 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina no mě to bylo taky blbé napsat :grinning: proto jsem napsala jen jiné tipy :grinning: :grinning: a jj, po dlaních a kolenou :slight_smile: s plavkama bohužel neporadím, já měla tankiny - dvoudílné ale s dlouhým vrškem, krásně se to natáhlo, ale mám je jakoby s krajkou takže ta byla asi poddajnější než normál plavkovina...
11. čer 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

@oktarina ad nošení - jsem domluvená se švagrovou na vyzkoušení šátku..nechci to nějak přehánět, ale vyzkoušet to chci..Hlavně mě už začíná otravovat všude tahat kočár, takže na takové "vyběhnutí" by se šátek (nebo cokoliv jiného) hodil.
ad plavky - teď jsem viděla těhotenské v katalogu Litex, co mi chodí domů, ale jsou to teda ty dvojdílné tankiny nebo jak se to píše - http://www.litex.cz/inshop/tehotenske-obleceni/tehotenske-plavky/ mají tam docela dobré ceny.
11. čer 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky holky tak co jakpak se vede ,vidim,že tu probíhá otázka nošení co nam řikala v kurzu rehabka tak klokanky a takove ty dalši nositka na ten zpusob vubec vhodná nejsou dokud ditě samo nesedi šatky pry to same sice jsou o něco lepši ,ale taky ne vhodne kvuli pateři do budoucna pry jak to inzeruji je vše jen reklamni tah nejvhodnějši jsou tzv. baby vaky kde to mimčo date tak jak ho nosite na rukach v tom klubičku na předlokti ale stejně jsou nositka jen na takove to poponašeni a přenašeni max hodku a ne na nějakou "turu" nebo vicehodinove pobihani někde po městě sice se tam dětem libi,ale do budoucna se jim zadělava na bolesti zad hlavy a skoliozu a taky to muže zpusobit zpoždovani PMV ja teda jezdila jen s kočarem nebo nosila v klubičku na klokanka tygřika atd zdalo se mi zbytečne vyhodit tolik peněz na tu chvilku,ale to je na každem hlavně neee klokanky to když jsem viděla babu jak v tom nese tak měsični mimčo ktere tam bylo skroucene a s hlavičkou zalomenou mě omyvaly a měla jsem ji sto chuti vynadat
11. čer 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsme dnes vyvenčení :grinning: Daník šel skoro celý do pračky ... hmmm ty gumáky by potřeboval. :grinning: Ataky jsme byli nakoupit, ještě před tím než se celý zašpinil od bláta. :grinning:
11. čer 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zmyzulka zítra je pro @petrajavor taky hezký datum :grinning:
@zmyzulka jinak gratulka k předběžné holčičce ... jsem zvědavá na originální jméno :dizzy_face: Co manžel? Je rád že bude mít asi babinec?
No a o lození po čtyřech jsem neslyšela ... škoda, třeba bych začala rodit normálně :grinning: Jinak jsme vyzkoušeli vše a vyvolání mě neminulo ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A k nosení ... máme nosítko Beco, ještě teď ho občas vytáhnu :slight_smile: Jsem s ním spokojená.
11. čer 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka jo, to jo, zítra ještě lepší datum a třináctka tak není vůbec k zahození :grinning: a díky, jsem taky zvědavá jaké jméno nakonec vybereme, pár favoritů už je, akorát u Olív to byla taková tutovka, teď mi nic není dost dobré :grinning: :grinning: no a rád nerad, co mu zbývá :grinning: chtěl by kluka samozřejmě, ale já mu furt vsugerovávám, že kluky neumí, tak snad to bude fakt ta holčička :grinning:
11. čer 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka @zmyzulka no to ano :slight_smile: jinak 13 máme tp z oscara a jinak postřeh,kleslo mi konečně bříško,kočárek je taky doma (teda u babičky bo doma není místo) už nám chybí jen to miminko :confounded: nevím kde se ten můj synátor fláká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
13. čer 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek