• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
holky,moc se omlouvám že vám tady lezu,hned zase odejdu,mám jen dotaz,jak je prosím ve Zlíně momentálně počasí??A Jak hlásí na celé odpoledne..chceme navštívit Zoo..já jsem ze severu Moravy a tady prší...děkuji moc za odpovědi a mějte se :slight_smile:
14. čer 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hnedoocka23 v pohodě neomlouvej se...tady je zatím bez deště a pod mrakem....
14. čer 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor to by nám ani nevadilo,spíše to pršení je na nic...a vypadá to na pršení dneska,jjestli hlásí? díky moc :slight_smile:
14. čer 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hnedoocka23 to vás asi moc nepotěším ale pro Zlín předpověď - Oblačno, místy slabý déšť nebo dešťové přeháňky, denní teploty očekáváme 17 až 19 °C. Od západu bude foukat dosti čerstvý vítr. Bio předpověď uvádí mírnou zátěž - stupeň 1. Takže fakt nevím....asi bych to nechala na víkend to má být krásně... :wink:
14. čer 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hnedoocka23 @petrajavor
Jj, nechte to na víkend, má být až ke 30°, to bude lepšíˇ:slight_smile:
14. čer 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děvčata tak pokud nám dneska hamilton nezabere rodíme příští týden :grinning: se těším jak malá...
14. čer 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina jo došla ti ta sms s jménem obchodu? doufám,že sem ji poslala tobě :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem poslední dny nějaká zmatená...jo a nebyla ses podívat ve 22budově svitu? je tam super sekáček,malému jsem tam koupila super bodyčko :slight_smile:
15. čer 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Ahoj Peti, nee... Klidně napiš sem :slight_smile: Musím oblítat plavky, furt jsem se k tomu nedostala a v lázních už se na mě divají blbě :wink: Na tu 22 se stavím dneska, rovnou z práce, díky za tipa, potřebuji ještě nějaké polodupačky a pak už se poohlížím po něčem pěkném na focení newborn :wink: Zatím jsem koupila jen jedny měkoučké šatičky s vyšitýma růžovýma a zeleným sněhovýma vločkama :slight_smile: Je to ten v přízemí (Jezdím kolem housou - busem), jestli jo, tak ten je tam teď nový, myslím od června. Držím pěstičky s Tadeáškem, abys tento víkend už negrilovala :wink:
15. čer 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina jojo je to tam teď nově udělané,je to v přízemí...jezdíš kolem housou? to je až 22 budova,sem myslela,že tama housa nejezdí...no posílala jsem ti v sms název té prodejny na zarámí,je to spodní prádlo K.... a to jméno si nevzpomenu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo jinak se na to vyprdnu dneska Gabi jde na vyvolávačku Davídka,mě normálně předběhla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Jj, housa autobus jezdí na střídačku tou novou křižovatkou na antonínově a pak normálně, oni tam teď rýpou do cesty, tak je "půlka" svitu zavřená :slight_smile: a vždy něco otevřou a druhý den už je to zas zavřené :slight_smile: Však 22 je naproti gestapa=finančáku, to bude určitě ono....

O Gabči už mi tamtamy z jinudma donesly, mám ale lítačku v práci, tak , jsem myslela, že pojedeš dřív :grinning: Ale víš co, po Ham. se tam určitě přes víkend potkáte, věřím tomu! Tak si v klidu překontroluj tašku a jestli tam vydržíte do středy, tak jdu an kontrolu s křečákama, bych se za váma mohla stavit :wink: Jak to cítíš, uklidnilo se to nebo je to furt stejné nebo se to rozbíhá? Jsem zvědavka :slight_smile:
15. čer 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky!
@mochenkaa držíme palce, ať je všechno v pořádku a máš co nejrychlej Davídka u sebe - úplně mám husinu, když na to všechno pomyslím :sweat_smile:

@oktarina @petrajavor do toho sekáče se chystám, je nevím kdy :sweat_smile: Moje ségra tahá ze sekáčů (i jiných) tak dobré věci, že fakt nechápu :grinning:

@oktarina prej gestapa :grinning: Dělá tam moje mamka, tak mě to pobavilo. :grinning: :grinning:
15. čer 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pampeliska1 to mamce řekni a oni se @oktarina mrknou na daně :grinning: Jinak mám z toho sekáčku super bodyčko na malého :slight_smile: a bylo za pár kaček....některé věci mají i úplně nové :slight_smile:
@oktarina no on když nezabere do 24hodin tak pak už nezabere,ale já jedu do porodky v pondělí a už si mě tam nechají :grinning: sem si zařídila.....
15. čer 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jojo, asi si na ni s mamkou posvítíme :grinning: :grinning: @oktarina :grinning:

@petrajavor tý jo, nezávidím to přenášení.. Já jsem tak ráda, že jsem porodila den před TP! Ale to ti nemusím říkat, že jo :sweat_smile: To je fajn, že to máš domluvené, bych byla šíleně nervózní!
Jinak mě taky dělala Hamilton (aniž bych o tom věděla :angry: ), ale byla jsem už na 3prsty otevřená, tak to asi uspíšilo..
15. čer 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi píše: Je to tu jmenuji se Davídek,narodil jsem se v 18:11 s mírami 2850g a 50cm :slight_smile: Oba jsou oki :slight_smile:
15. čer 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 já byla na prst otevřená,ale nic se mnou neudělal,už se těším na pondělí a mudr.Henčlovou :grinning:
15. čer 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee, velká gratulace @mochenkaa !! Takový drobeček a dlouhánek :dizzy_face: :dizzy_face:
15. čer 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já se po delší době hlásím stále 2v1 a ještě asi dlouho budu a to jsem si myslela že jako druhorodička s velkým dítětem v bříchu porodím dřív,už před měsícem mi pěkně začalo klesat břicho,ale jinak se nic neděje.Ve čtvrtek na kontrole mi doktorka řekla že se další čtvrtek určitě uvidíme :unamused: .No nic už jsem to přesvědčování dítěte ať vyleze vzdala a nechám to na něm,i když je to náročné. A to jsem včera dokonce absolvovala výlet na Lešnou,protože jsem slyšela že prý zvířata vylučují nějaké látky,které u pokročilých těhotných můžou vyvolat porod a taky nic :grinning: Prostě Dareček má svoji hlavu a na všechny mé pokusy a prosby zvysoka .....
Gabči moc gratuluju k Davídkovi, i když se mi vůbec nelíbí že tak předbíhá :grinning: (závidím :wink: )

@petrajavor budu na tebe v pondělí myslet, ať to máš co nejdřív za sebou (jestli jsem teda dobře pochopila že jdeš na vyvolání)
16. čer 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@versam ahoj, nedávno jsem na tebe myslela, že ses dlouho neozvala, tak jestli už nerodíš.. To musí být nepříjemné funět v takovémto počasí, co :confounded: To jsem nevěděla, že zvířata nějaké takové látky vylučují :grinning: :grinning:

Jinak my dneska jucháme - byli jsme na svatbě na obřad a večer jdeme na večeři, tak doufám, že bude Dorotka hodná a bude pěkně spát v kočárku :dizzy_face:
16. čer 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 ahoj, nějak se pořád něco děje,tak se akorát nakouknu co nového :slight_smile: To počasí mi ani tak nevadí, přijde mi to už strašné ať je jakkoliv, hrozně se těším na porod :grinning: Prý je to s těmi zvířaty fakt dokonce je to i několikrát ověřené,ale na mě to bohužel nezabralo,asi včera vylučovali málo :grinning: TAk si užívejte svatbu, my půjdeme v srpnu taky,ale děti bývají většinou na takových akcích hodné,tak bych se toho nebála :slight_smile:
16. čer 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda tady si jeden nevinně nazve gestapáky gestapem a hned má rozbouřenou gardu za zády :grinning: :grinning: :grinning:
@versam a @petrajavor Tak rodíme, rodíme, ne? :slight_smile: Gabča už vám zahřívá místo v porodce :wink: Vás předběhla obě, ale zase budete mít nejčerstvější zážitky :wink: Tak tfuj tfuj pro štěstí, ať je dnes @petrajavor další, kdo posílá zprávy, že: Ahoj, jsemnuji se Tadeášek a jsem na světě :wink:
18. čer 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina já bych rodila,ale Darečkovi se do toho vedra nechce, takže nebudu předbíhat nechám nejdřív porodit
@petrajavor a pak jak se mladý muž uráčí tak vyrazíme i my. Jsem zvědavá co mi ve čtvrtek řekne mudr. na kontrole :slight_smile:
18. čer 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@versam Bych si s dovolením tipla, jo? :slight_smile: Paní, půjdeme rodit... :grinning:
18. čer 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina tak to by bylo skvělé,ale jak říkám už to nechávám na Darečkovi a neřeším,jen doufám že až se rozhodne tak to aspoň půjde rychle,když teď na sebe nechává čekat :grinning:
18. čer 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@versam Přeju Ti to, aby to šlo rychle a pohodově!
18. čer 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor od včerejška tě tě tu vyhlížím a pořád nic....napiš jak jsi dopadla u mudr.a.nebo jsi už v porodnici? :slight_smile:
18. čer 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam ahoj, takže nakonec bude mít dvě jména, jo? Manžel se nenechal ukecat jen k Darkovi :wink: ?
18. čer 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 ahoj, zatím je to Darek Jakub,ale je možné že nakonec bude jen Darek :wink: , všichni do nás totiž hučí,že malej bude chudák až se bude muset zdlouhavě podepisovat,takže manžel už je tak trochu nalomený a já doufám že v porodnici až mě uvidí trpět tak ho zlomím docela a bude tudíž po mém :grinning:
18. čer 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam všem je do toho prd a mají se k tomu co vyjadřovat, asi jako k počasí v indočíně :slight_smile: Je to vaše dítě a vaše rozhodnutí, jestli se někomu nelíbí, tak víš co :slight_smile: A navíc, první jméno je ofiko, druhé se myslím musí uvádět jen na oficiálních listinách, takže popořadě: na vysvědčení, na pracovních smlouvách, na oddacím listě, na smlouvě o hypo s bankou... :grinning: Kamarádka má 9 letou holčičku se dvěma jmény a pokud by mi malá neukázala vysvědčení, tak to ani nevím :wink:
18. čer 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co ta @petrajavor nic nepíše, jestli ona už nerodí :slight_smile:
18. čer 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina taky si říkám, jak to s ní vypadá!
18. čer 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek