• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@oktarina je jim do toho prd to máš pravdu,ale já jsem na Jakuba kývla jen pro to aby prošel Darek :grinning: takže pokud se to podaří tak já budu nejspokojenější a o to jde. A manžel si koneckonců zvykne, už teď mezi řečí použije častěji Dareček než Kuba :grinning: A Adámek ten taky o Jakubovi nechce ani slyšet, ten si ty dvě jména vzal po svém - já mám v bříšku Dareka a tatínek Jakuba :grinning:
18. čer 2012 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
holky, Peťa rodí? :wink: Nemáte info?
19. čer 2012 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dobré ránko, Peťa včera porodila, Tadeášek je na světě :slight_smile:
19. čer 2012 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Juchu,taky jsem čekala jak to vypadá s Peťou....moc na tebe myslíme!A těšíme se na info!!!
19. čer 2012 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petrajavor tak ses konečně dočkala!! Velká gratulace :dizzy_face:
19. čer 2012 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petrajavor velka gratulace konečně maš prdolku u sebe a ted si budeš jen uživat to štěstičko jen ti nezavidim ten pobyt v porodce v tom vedru :grinning:
holky to se udělal hic co ja umiram a maly taky šla bych i na koupak,ale zda se mi na to moc velky hic :confounded: a slunko taky moc nepřida kdyby se alespon schovalo za mrak a nesvitilo v plne sile aby jsme se nespalili i když mažem asi budu muset malemu trochu pozměnit režim na leto aby nechtěl už v 7 koupani a večeři ale pozděj aby jsme zkusili ten koupak v podvečer no uvidim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2012 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petrajavor moc velká gratulace. k Tadeáškovi :slight_smile: ..MAMINKO....myslím na tebe a přejí Ti hodně mlíčka a moc hodného syna :slight_smile:
19. čer 2012 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petrajavor Velká gratulace :slight_smile:
19. čer 2012 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, tak info od Peťi, Dareček už je taky na světě :slight_smile: Pěkně se nám to rozrodilo, která jste na řadě teď? :slight_smile:
20. čer 2012 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@versam veeelká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face:

To se v té porodnici možná hezky potkaly @mochenkaa @petrajavor a @versam :sunglasses:
20. čer 2012 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@petrajavor a @versam posílám veliké gratulace!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. čer 2012 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj holky,díky za gratulace,dnes nás pustili domů.V porodnici jsme se opravdu všechny 3 sešly :grinning: jen Gabča ležela ve 4. etáži,my s Peťou v 3. A přesně jak jsem předpokládala,byli jsme v porodnici na příjmu,já kontrakce a por. asistentka chtěla všechny papíry a aniž bych musela cokoliv říct tak manžel na mě : " toho Jakuba můžeš škrtnout " :grinning: Porod byl super, veliká rychlovka přesně jak jsem si přála,ale i tak jsem ráda že už to mám za sebou a rodit už nikdy nebudu :slight_smile: Dareček je zatím veliké zlatíčko a Adámek je z něho zatím unešený, pořád ho pusinkuje a vysvětluje mu že on je jeho velký brácha :grinning: TAk snad jim to oběma dlouho vydrží
22. čer 2012 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
ahoj holky, můžu se k vám přidat? Bydlím na Hvozdné a moc holek tady v okolí neznám,protože jsem se přistěhovala do zlína před necelými třremi roky...jsem v šestém měsíci:slight_smile:
22. čer 2012 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@versam vítej zpět. A jak se to dalo v porodce snést v těch vedrech? Co kojení? A kdo tě rodil? Kdy pustí Peťu?
To je bezva, že se Adámkovi bráška líbí :dizzy_face:

@santron určitě vítej :wink: Jaká máte vybraná jména na to vaše překvapení? :slight_smile: A za jakého města pocházíš?
22. čer 2012 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@tuliberka bude to kluk a líbí se mi Tobiáš..ale ještě to není definitivní:slight_smile: pocházím z Pacova kousek od Pehlřimova,jestli to tam někdo znáte( tam, co není krematorium:slight_smile:) Do zlína mě " zatahnul" můj manžel
22. čer 2012 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@santron vítej, máme v Pacově obchodního parnetra, tak vyjímečně nehledám na google, kdeže to je :slight_smile:

@versam vítej "doma" na MK :grinning: frajerko! Takže rychlý porod, jo? Gratulujuuuuu! A k Darečkovi taky! Taky jsem zvědavá na podrodnosti, jestli se ted chceš tady podělit :wink:
22. čer 2012 ve 23:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@versam to je super, že manžel vyměkl!! Ještě aby ne :grinning: Těším se na podrobnosti :wink:

@santron tak to máme přes kopec, já jsem z Lukova :wink:

@petrajavor vítej doma a taky se těším na popis porodu :wink:
23. čer 2012 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jinak u nás nic moc nového, vedra Dori snáší docela dobře, poslední 2 noci spala skoro 8 hod v kuse :dizzy_face: Zítra máme křtiny, tak jsme dneska furt něco vyřizovali a řešili, snad to zítra všechno klapne na jedničku :wink: Ve středu bysme měly jít na první očkování hexou, tak už teĎ mám z toho strach..no snad budem bez reakce :unamused:
23. čer 2012 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@oktarina obchdniho partnera?to je nahoda...a pro jakou firmu pracujes??
@pampeliska1 to je super,v lukove jsme taky hledali baracek,ale nakonec to vyhrala hvozdna.chodis na vychazky na Větřak?
23. čer 2012 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor už se těším na tvůj příběh o porodu :wink:

@versam gratulace k Darečkovi a přejí hodně zdravíčka oběma :slight_smile:

@santron vítám tě v klubu :slight_smile:
23. čer 2012 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@santron no na Větřák jsem ještě nedošla, ale klidně tam můžem někdy dát sraz :wink:
23. čer 2012 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holčiny,my jsme od včera konečně doma...první noc byla na půl děs,ale zvládli jsme to. Jinak všem moc děkujeme za gratulace. Jinak co se týká porodu byl to boj,ale zvládli jsme to. :slight_smile: Ten náš poklad za to stál,jen bych řekla že než porod byla horší první společná noc,malý jen řval a já byla zralá na blázinec.
Jinak v porodnici jsme potkala @mochenkaa ale ta byla jednou nohou už doma a @versam ti šli domů den před náma :slight_smile: Jinak jsme potkala i jednu svou kamarádku,zrovna sem chodila sem a tam před sprchou a oni dojeli z manžel že rodí :slight_smile: a pak některé holky z předporodního kurzu,tak sem měla pocit,e snad rodí jen ty těhule co je znám :grinning:
24. čer 2012 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@petrajavor vydrž bude líp :wink: To vychytáte. A co myslíš, že ho trápí? Bříško? Hlad? ... my měli taky první noc doma náročnou :grinning: šli jsme spát snad ve tři ráno :grinning:
To je bezva potkat kámošky v porodce, my se tam šešly 4 z kurzu :grinning:
24. čer 2012 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor Peti musíš vydržet :wink: třeba chtěl být jen s tebou..klidně si ho polož na prsa a on jak tě ucítí a uslyší srdíčko tak se zklidní..aspon u nás to tak fungovalo.... :slight_smile: a nebo zabal do uzlíčku....a pokud má hlad tak kojit a kojit než budeš mít mlíčko pořádné..
znám to měla jsem ho ze začátku pořád přisatého než se nám to ustálilo. :slight_smile:
24. čer 2012 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky moc za gratulace.
Konečně kojíme!!!! :dizzy_face: Mě to teče a on už saje :dizzy_face: ale trvalo to týden, než jsme se trochu sehráli :sweat_smile:

Hlásím opravu. V porodnici ani neumí měřit, malý měl v týdnu na ko u DR 47cm, takže prej při porodu 46cm :confused: :grinning:
24. čer 2012 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@tuliberka
@blanka988 malého netrápí nic jen prostě řve z nudy...ale už si zvykáme...jinak neuklidní ho vůbec nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak mlíko máme od čt a kojíme oki,hlad nemá...kdybych jej nebudila vstával by co 4-5hod....
@mochenkaa tak to je fajn...a co doma?
24. čer 2012 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor doma dobré. V noci ho musím budit na jídlo, asi to samé co Tadeášek :grinning: a přes den se to celkem dá, potřebuje spát v hodně šeru nebo ideálně tmě, při denním světle neusne (to má po mě), ale je to andílek. Kočky v pohodě, Abi je z něj unešená a furt ho kontroluje a očuchává :grinning:
Vy se jak doma zajíždíte?
24. čer 2012 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mochenkaa už to jde v ut jdeme k mudr...chodí k nám mamka,zítra příjde tchýně a ut+st mamka,pak bude doma David asi týden..no a pak už jen já a Táda...udělala sem malému režim tak se jej snažíme dodržet a je to lepší... :grinning:
24. čer 2012 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petrajavor tak to je dobře ,že ho nic netrápí :slight_smile: potřebuje si asi najít to svoje.. :slight_smile:
24. čer 2012 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanka988 no nemůže přece jen tak spát.... :slight_smile: ale jsem zvědavá na dnešní noc,snad ten režim k něčemu bude :slight_smile:
24. čer 2012 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek