Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

Ahoj holky, jmenuji se Zuzka a jsem z Fryštáku, ráda bych navázala komunikaci a třeba i přátelství nejen virtuální s vámi ostatními těhulkami tady z okolí. Tak kdo máte zájem, přidejte se. Pokecáme, vyměníme si rady, radosti i starosti a třeba časem můžem směnit i nějakou tu výbavičku. Na termínu porodu nezáleží. Už se na Vás všechny moc moc těším!!!
versam
13. črc 2012
@oktarina to jo, ten záchod je tam opravdu k nezaplacení,hlavně tam má člověk soukromí a nikdo mu neklepe na dveře 😃

@petrajavor jo tu rychlost bych přála každé,ale tak naštěstí už to máš taky za sebou 😉 a kdyby náhodou ses někdy rozmyslela že chceš druhé, tak ti takový porod budu přát 🙂 ovšem s menšíma bolestma 😃 , na bolesti u Ády jsem hned zapoměla,ale tyhle si pořád pamatuju :-|
pampeliska1
13. črc 2012
@versam krááásně popsané x-)
versam
15. črc 2012
musíme se pochlubit jak začínáme zvedat hlavičku 🙂
petrajavor
16. črc 2012
@versam šikula a je krásný...
oktarina
16. črc 2012
@versam to je šikulka! Je strááášně moc podobný na Adámka 🙂
oktarina
16. črc 2012
Holky, jak se díváte na možnost dalšího kafíčka? 🙂 letní setkání spren nebo září?
petrajavor
16. črc 2012
Holky kdy půjdeme zase na kafčo? 🙂
ined77
16. črc 2012
holky s kafíčkem vydržte!...my neštovicujeme 😞 ....tak by nám to uteklo podruhé 😞
jinak všem novopečeným maminkám posílám velikou gratulaci! x-)
versam
16. črc 2012
@oktarina
@petrajavor
@ined77
já bych kafíčko nechala na to září pokud bychom šly zase do slunečnice tak mám pocit že přes prázdniny mají zavřeno,ale jistě to nevím. 🙂
petrajavor
16. črc 2012
@oktarina
@ined77
@versam já bych byla pro srpen-jeho konec...a šla bych někam v Malenách...je tam kam jít?
oktarina
17. črc 2012
@petrajavor @ined77 @versam
Tak holky mě je zatím úplně jedno, jestli srpen nebo září 🙂 ale říjen už asi ne 😉 a trajflem nebo autem dojedu kamkoli, za mě osobně už nebudu muset být tolika v práci, asi budu dovybírat dovču, takže můžu i dřív než když už je půlka maminek ze srazu pryč 🙂

Ještě dotaz: byla jsem ve spodním prádle Ivanka a ceny kojicích podprd mě vyděsily! Jako za nejlevnější bavlněný kousek za 1190!!!

Neviděly ste někde nějakou cca za 500 a ideálně i s malinko vyztužením, pls?
petrajavor
17. črc 2012
@oktarina já jsem zkoušela ve V&V kočárky podprsenku a pak sem si ji větší objednala z netu 😉
oktarina
17. črc 2012
@petrajavor ha, tak tam jsem na podprdu nešla 🙂 prozradíš značku a cenu?
petrajavor
17. črc 2012
@oktarina barley a ceny kolem 500,- a je taková pevnější takže super..
oktarina
17. črc 2012
@petrajavor paráda, barley co jsem měla normální podprdy, tak vydržely neskutečně dlouho krásné, je to tuším česká značka, stavím se tam! Ď.
oktarina
17. črc 2012
@petrajavor jen pro zajímavost, ty máš někde seznam všech uživatelek v této diskuzi? Mě se nechtělo prolézat stránky a vypisovat nicky 😉
petrajavor
17. črc 2012
@oktarina nn jen sem to okopírovala od posledně a holky co se přidaly jsem se snažila najít...malý zrovna na mě spí tak se stejně nemůžu ani hnout :-p
oktarina
17. črc 2012
@petrajavor 🙂 ahááá. No u maminky je teploučko a když je venku takové hnusné počasí, proč by si neschrupnul, že? 😉 Přiznám se, že mě to už v práci vůbec neba a každé ráno při budíku přemýšlím, proč jsem jen té doktorce nekývla na neschopenku 🙂
santron
17. črc 2012
@petrajavor @oktarina ahoj,no jábych se určitě přidala...s termínem porodu jsem na tom stejně jako oktarina, takže to určitě přizpůsobí našim možnostem🙂
versam
17. črc 2012
@petrajavor v Malenovicích je akorát nekuřácká pizzerie U šenkýřky,ale myslím že větší děti by to tam moc nebavilo i když tam pár hraček je.Pak je tam Budvarka,kde je zahrádka a pískoviště,ale tam se nedají srazit stoly, tak by záleželo kolik nás bude.
versam
17. črc 2012
@oktarina ahoj, já jsem koupila podprsenku v Adamovi a Evě, je to Triumph je vystužená, mají ji v černé a tělové a stála 750
janinous
17. črc 2012
@petrajavor Ahoj holky..po veeeeelmi dlouhe odmlce se opet pridavam 🙂 Srpen nebo jeste lepe zari uz snad zmakneme, ted mame hooodne velke boje s papanim, ale snad se to brzy nejak vykrystalizuje 🙂
Preju krasny, i kdyz uprseny den vsem! 🙂
pampeliska1
17. črc 2012
@petrajavor @oktarina já jsem s Dorotkou určitě pro!! Viděla bych to taky spíš na to září..Třeba začátek..Ale kdyby to bylo přes týden (což asi určitě bude), tak můžu i v srpnu..Na dovolenou jedeme už teď v červenci, takže si myslím, že to určitě klapne 😉 Já jsem teda spíš pro Zlín, ale do Malenovic taky nějak dorazíme 🙂
betka_pralinka
17. črc 2012
@petrajavor Peti děkuji za pozvání...já mám srpen i září docela nabitý,ale uvidím jaký termín a místo domluvíte a podle toho bych se připojila...aspoň se seznámím s dalšíma maminkama a miminkama 😉 ...a jinak bych taky teda brala radši Zlín,ale trefíme kamkoliv 🙂
petrajavor
17. črc 2012
@oktarina @santron @pampeliska1 @betka_pralinka @versam takže Zlín a začátek září?
@janinous my taky ještě bojujeme :-p
mochenkaa
17. črc 2012
@petrajavor @oktarina @santron @pampeliska1 @betka_pralinka @versam Taky jsem spíš pro září, srpen máme hodně nabitý. A kde je mi vcelku jedno.
hanny83
17. črc 2012
@petrajavor Ahojky, začátek září by byl ideální, takže předběžně s tím budeme počítat 🙂
petrajavor
17. črc 2012
@hanny83 @mochenkaa @santron @pampeliska1 @betka_pralinka @versam @janinous holky když tak jen pište @oktarina já to s tím naším ďáblem nedám...jinak Maruško zase Slunečnice?
hanny83
17. črc 2012
@petrajavor OK 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli