• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@oktarina to jo, ten záchod je tam opravdu k nezaplacení,hlavně tam má člověk soukromí a nikdo mu neklepe na dveře :grinning:

@petrajavor jo tu rychlost bych přála každé,ale tak naštěstí už to máš taky za sebou :wink: a kdyby náhodou ses někdy rozmyslela že chceš druhé, tak ti takový porod budu přát :slight_smile: ovšem s menšíma bolestma :grinning: , na bolesti u Ády jsem hned zapoměla,ale tyhle si pořád pamatuju :unamused:
13. črc 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@versam krááásně popsané :dizzy_face:
13. črc 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
musíme se pochlubit jak začínáme zvedat hlavičku :slight_smile:
15. črc 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@versam šikula a je krásný...
16. črc 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@versam to je šikulka! Je strááášně moc podobný na Adámka :slight_smile:
16. črc 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, jak se díváte na možnost dalšího kafíčka? :slight_smile: letní setkání spren nebo září?
16. črc 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky kdy půjdeme zase na kafčo? :slight_smile:
16. črc 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky s kafíčkem vydržte!...my neštovicujeme :frowning2: ....tak by nám to uteklo podruhé :frowning2:
jinak všem novopečeným maminkám posílám velikou gratulaci! :dizzy_face:
16. črc 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@oktarina
@petrajavor
@ined77
já bych kafíčko nechala na to září pokud bychom šly zase do slunečnice tak mám pocit že přes prázdniny mají zavřeno,ale jistě to nevím. :slight_smile:
16. črc 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina
@ined77
@versam já bych byla pro srpen-jeho konec...a šla bych někam v Malenách...je tam kam jít?
16. črc 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor @ined77 @versam
Tak holky mě je zatím úplně jedno, jestli srpen nebo září :slight_smile: ale říjen už asi ne :wink: a trajflem nebo autem dojedu kamkoli, za mě osobně už nebudu muset být tolika v práci, asi budu dovybírat dovču, takže můžu i dřív než když už je půlka maminek ze srazu pryč :slight_smile:

Ještě dotaz: byla jsem ve spodním prádle Ivanka a ceny kojicích podprd mě vyděsily! Jako za nejlevnější bavlněný kousek za 1190!!!

Neviděly ste někde nějakou cca za 500 a ideálně i s malinko vyztužením, pls?
17. črc 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina já jsem zkoušela ve V&V kočárky podprsenku a pak sem si ji větší objednala z netu :wink:
17. črc 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ha, tak tam jsem na podprdu nešla :slight_smile: prozradíš značku a cenu?
17. črc 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina barley a ceny kolem 500,- a je taková pevnější takže super..
17. črc 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor paráda, barley co jsem měla normální podprdy, tak vydržely neskutečně dlouho krásné, je to tuším česká značka, stavím se tam! Ď.
17. črc 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
17. črc 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor jen pro zajímavost, ty máš někde seznam všech uživatelek v této diskuzi? Mě se nechtělo prolézat stránky a vypisovat nicky :wink:
17. črc 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina nn jen sem to okopírovala od posledně a holky co se přidaly jsem se snažila najít...malý zrovna na mě spí tak se stejně nemůžu ani hnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor :slight_smile: ahááá. No u maminky je teploučko a když je venku takové hnusné počasí, proč by si neschrupnul, že? :wink: Přiznám se, že mě to už v práci vůbec neba a každé ráno při budíku přemýšlím, proč jsem jen té doktorce nekývla na neschopenku :slight_smile:
17. črc 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor @oktarina ahoj,no jábych se určitě přidala...s termínem porodu jsem na tom stejně jako oktarina, takže to určitě přizpůsobí našim možnostem:slight_smile:
17. črc 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petrajavor v Malenovicích je akorát nekuřácká pizzerie U šenkýřky,ale myslím že větší děti by to tam moc nebavilo i když tam pár hraček je.Pak je tam Budvarka,kde je zahrádka a pískoviště,ale tam se nedají srazit stoly, tak by záleželo kolik nás bude.
17. črc 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina ahoj, já jsem koupila podprsenku v Adamovi a Evě, je to Triumph je vystužená, mají ji v černé a tělové a stála 750
17. črc 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor Ahoj holky..po veeeeelmi dlouhe odmlce se opet pridavam :slight_smile: Srpen nebo jeste lepe zari uz snad zmakneme, ted mame hooodne velke boje s papanim, ale snad se to brzy nejak vykrystalizuje :slight_smile:
Preju krasny, i kdyz uprseny den vsem! :slight_smile:
17. črc 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor @oktarina já jsem s Dorotkou určitě pro!! Viděla bych to taky spíš na to září..Třeba začátek..Ale kdyby to bylo přes týden (což asi určitě bude), tak můžu i v srpnu..Na dovolenou jedeme už teď v červenci, takže si myslím, že to určitě klapne :wink: Já jsem teda spíš pro Zlín, ale do Malenovic taky nějak dorazíme :slight_smile:
17. črc 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petrajavor Peti děkuji za pozvání...já mám srpen i září docela nabitý,ale uvidím jaký termín a místo domluvíte a podle toho bych se připojila...aspoň se seznámím s dalšíma maminkama a miminkama :wink: ...a jinak bych taky teda brala radši Zlín,ale trefíme kamkoliv :slight_smile:
17. črc 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina @santron @pampeliska1 @betka_pralinka @versam takže Zlín a začátek září?
@janinous my taky ještě bojujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor @oktarina @santron @pampeliska1 @betka_pralinka @versam Taky jsem spíš pro září, srpen máme hodně nabitý. A kde je mi vcelku jedno.
17. črc 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Ahojky, začátek září by byl ideální, takže předběžně s tím budeme počítat :slight_smile:
17. črc 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanny83 @mochenkaa @santron @pampeliska1 @betka_pralinka @versam @janinous holky když tak jen pište @oktarina já to s tím naším ďáblem nedám...jinak Maruško zase Slunečnice?
17. črc 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. črc 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek