• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@zuzanka68 ta nervozita k tomu patří, bez toho by to ani nešlo :sweat_smile: Já mám zítra kontrolu, tak už jsem taky nervozní..

@ren01 jj, většinou už přes břicho, ale někdy to může být špatně vidět, tak dělají ještě spodem..
10. lis 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 já už jsem taky holky nervozní a to jdu zítra teprve na odběry,dozvím se termín na UTZ a v pátek 18.11. jdu do poradny :slight_smile: Už aby to bylo :grinning:
10. lis 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pampeliska1 ten screening v predice se dělá břes břicho? já myslela že spodem a řekli ti přbližně pohlaví, prý to někteří doktoři už poznají když jsou zkušení a je dítě dobře natočené a když budu chtít z tama fotky tak si mám vzít asi peníze navíc, že?
10. lis 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 jj, přes břicho :wink: Jen kdyby byla horší viditelnost, mimi špatně natočené, tak spodem.. Ale v drtivé většině je to už přes břicho. Pohlaví můžou poznat, nám řekla předběžně holku, ale jistá si nebyla. A fotečku jsem dostala automaticky takovou pěknou, lesklou - ne jak klasické fotečky z UTZ, ale tato vypadá jak normální fotka na foto papíře. Nevím, jestli je to v ceně, protože já jsem ten screening ze zdravotních důvodů neplatila. Ale myslím si, že jo.
10. lis 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 ty jsi říkala,že chceš chodit na předporodní kurz k p.Gogelové,že?
10. lis 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pampeliska1 jo díky, tak uvidíme zítra :slight_smile:
10. lis 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 pak musíš poreferovat:slight_smile:já půjdu asi příští týden :grinning:
10. lis 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ren01 no to se neboj že bych se nepodělila, od toho máme přece koníka :grinning: a hlavně věřím, že se mi zítra trochu uleví, pak už jen přežít další dva týdny do kontroly a budu ve 2.trimestru
10. lis 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 jj, ale začínáme až 27.12. :wink:
10. lis 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 chci ji taky telefonovat a zeptat se na termínek...který den a v jaké časy to budeš mít?
10. lis 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 no abych pravdu řekla, tak čas ani nevím.. Pokud si pamatuju tak nějak od 16-17 hod. Je to myslím 6 setkání a začínáme toho 27.12, tj. úterý. Dala jsem jí na sebe tel., takže před začátkem mi ještě pošle podrobnější info.
10. lis 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 tak už se dívám na to, co mi poslala :slight_smile: je to 6x2hod, čas tam napsaný nemá, ale myslím, že to je na těch 16hod.
10. lis 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli chceš, tak ti to přepošlu na mail, ale ona ti to určitě taky pošle :wink:
10. lis 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 to budeš moc hodná,písnu ti ho do IP:slight_smile:
10. lis 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky a přibíráte nějak? já právě moc ne, tak nevím jestli mám být nějak nervozní nebo je na to ještě brzy, jako něco jsem přibrala, prsa mám větší ale jinak nic moc, léčím se s hyperfunkcí štítné žlázy, může to asi být i tím....
10. lis 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 buď v klidu, já jsem až tento týden na váze zjistila, že jsem konečně slavnostně přibrala 1,5kg! Předtím se váha ani nehla.. Ale mě to neva, radši míň, než víc.
10. lis 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 já zatím taky nepřibírám..teda na váze to vidět nejde,jen už mi začíná vykukovat bříško:slight_smile:

@pampeliska1 moc děkuju,po screeningu si tam písnu :wink:
10. lis 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ren01
@pampeliska1 aha tak to jo, já jsem měla výchozí nějakých 49 až 50 kg, teď mám 53,5 kg a le to už mám asi 2 měsíce, to asi byla nějaká příprava :grinning: a teď už nic víc nahoru nemám, tak jo budu teda v klidu , když říkáte, bříško trochu mám, ale spíš jako bych se přejedla, a spíš ty prsa, do většiny věcí se nevlezu protože když máš vše oblečení na tělo a máš 4 kg nahoru je jasné že velikost xs co mám doma už neobleču :grinning:
10. lis 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 Zuzi jsem u 205 je to bývala hutnická teď myslím průmyslová....tady o tom mají víc www.manazerkamaterstvi.cz Proč si nervózni?
Jinak sem ráda,že mám je jelikož díky tomu co máme letos za sebou,tak chodím každý týden na UZ+HCG a pojišťovna hrají pouze 7UZ za rok,ale já mluvila s pojišťovnou a uhradí mi všechno,což sem ráda,jelikož sme právě ušetřili skoro 10tis. :slight_smile:
@ren01 jé to nevím.... :confounded:
10. lis 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrajavor jsem nervozní z toho screeningu zítra, už bych to chtěla vědět, nesnáším čekání a kde má 205 tady ve zlíně pobočku? asi se půjdu přehlásit hned
10. lis 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 je to nevím...tady v Otrokovicích ji mají na poliklinice....ale našla jsem to na netu
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
http://www.cpzp.cz
Kontaktní údaje:
Adresa:
Rašínova 68/3, 760 01 Zlín
Telefon: +420 577 001 737
Telefon: +420 577 430 769
E-mail:posta@cpzp.cz
Otevírací hodiny:
Pondělí 7:30 – 12:00 13:00 – 17:00
Úterý 7:30 – 12:00 13:00 – 15:00
Středa 7:30 – 12:00 13:00 – 17:00
Čtvrtek 7:30 – 12:00 13:00 – 15:00
Pátek 7:30 – 12:00
10. lis 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já sice ještě nejsem těhulka, ale ráda bych byla a chci vás poprosit o radu. chtěla bych změnit doktorku, protože má gynekoložka nemá zrovna nejlepší reference, tak se chci zeptat jestli je ve Zlíně někdo koho byste doporučily? díky moc :slight_smile:
10. lis 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucijeta ahojky, určitě ti doporučím tu naši Dr. Miluše Mouková na 31. budově ve svitu, ta je úžasná! už jsem k ní doporučila asi 4 kamarádky a všechny si nemohou vynachválit, mě rok léčila skoro na neplodnost a dnes jsem byla na screeningu v 1. trimestru a vše v pořádku :slight_smile: telefon tady na ni taky někde najdeš, viz zprávy někde za začátku, už jsem ho tady dávala :wink:
11. lis 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ren01
@kvetinka6
@petrajavor
@pampeliska1 ahojky holky, tak jsem konečně zpátky...včera i dnes ráno jsem trpěla jak kůň, byla jsem strachy úplně bez sebe a hrozně nervozni, po chlapovi jsem doma řvala a vše mě štvalo a ne a ne se uklidnit, aby toho nebylo málo, tak jsem v noci nespala, protože se mi asi začíná roztahovat děloha a bolí mě po stranách břicha a záda v bederní oblasti a ráno jsem to završila luxusním zvracením, takže jsem se na test jen tak tak doploužila, pak jsem tam hodinu čekala a když konečně došla na řadu byl tam pan Dr. Kovalčík, fakt je boží, vše je u nás v pořádku, máme 4,5 cm, vypadá to zatím hrubý odhad na holčičku, srdíčko ok, nosní kůstku máme, krev ok, páteř a projasnění ok, dokonce jsem viděla jak se vrtí a taky mozek a lebka celistvá a břišní stěna taky, takže dnešní výsledek riziko T21 kombinovaně 1:38250 a jen T21 1:1250, ale chce mě ještě za 14 dní vidět kvůli kontrole srdečních komor, dnes to nešlo ještě dobře vidět, mám radost jako blázen, tatínek koukal jak u vytržení :grinning: :grinning:
11. lis 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 no vidíš....ses bála zbytečně :slight_smile: Tatínek tam byl taky? Jinak co se týká zvětšování dělohy,tak mě bolí už od začátku těhu a blbě mi bylo včera za dva...
11. lis 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrajavor no já jsem se strašně bála ani nevím proč :slight_smile: jsem trdlo no, jj tatínek byl taky a ta boles dělohy mě trochu vyděsila
11. lis 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 mě už neděsí mám ji stabilně...jinak sem si všimla že mé dítě se chová jako celebrita,když není středem pozornosti,tak tam asi hraje hokej... :slight_smile:
11. lis 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 gratuluju - přesně vím jak se cítíš - spadl ti obrovský balvan ze srdce.... :wink: mě tam taky řekli, že to vypadá na holčičku a nakonec i byla...... :grinning:
11. lis 2011 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kvetinka6 jj přesně tak, ještě za 14 dní pan dr. Kovalčík osobně zkontroluje srdíčko a pak už budu snad klidná, ale dnes je mi kua tak blbě, to u mě není zvykem :( asi zas půjdu zvracet
11. lis 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 Zuzi nevím jestli je to počasím,ale mě už taky není in,teda poslední 3 dny....furt něco....
@kvetinka6 a jak rostete vy?
11. lis 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek