• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@petrajavor Já dojedu všude, na to září by tam mohli mít i otevřeno, jestli jsou teda přes prázdniny zavření, tak bychom mohli, jen je třeba se domluvit, kolik nás teda pojede + datum, abych mohla hodit rezervačku, podle počasí dovnitř nebo ven.

Takže pro pořádek prosím
@rkatka @mochenkaa @pampeliska1 @versam @amrash @zmyzulka @vendullka @tuliberka @ren01 @babbota @verisek.s @kvetinka6 @amelie001 @janinous @taknevim @gingermm @cosy @pavlina86 @hanny83 @alous000 @mmm_85 @essie @lili_h @emkous @ined77 @zuzanka68 @lucijeta @blahovi @avajka_f @lusindaa @luciena @ladaa20 @lusyy__ @kesilunah @capaja1 @mafy @lucie_kol @palkovaadela @betka_pralinka @blanka988 @santron @efee @nikka87
napište jen krátce jedu / nejedu :slight_smile: ať s tím domlouváním pak nespamujem pořád všechny dokola, jo? :dizzy_face:
17. črc 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina taj já krátce:jedu :grinning: :sunglasses:
17. črc 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina -Nic neslibuji,nejsem už na mateřské a dítě mi pocestuje v září do mateřské školy
17. črc 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky já se přizpůsobím, pojízdní jsme kdyžtak a snad cestu s oběma sama zvládnu :grinning:.
tak pak dejte vědět prosím! :wink:
@oktarina...tak jedu:grinning:
17. črc 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@oktarina Ráda příjdu jen mám v září rodit takže nevím jak to bude. Když budu celá jdu jen napište kam a v kolik
17. črc 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@oktarina Pokud okolnosti dovoli, tak jedu :slight_smile:
17. črc 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
17. črc 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@oktarina máme být přelom srpen-září na dovči,tak pokud to budeme doma,tak určitě dorazíme :slight_smile:
17. črc 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ren01
@petrajavor tak ja dojdu jen pak upřesnit :grinning: a pokud nebudem churavi tak se určitě dostavime fajn by byl srpen je ještě teplo a slunečnice neni snad jedina nekuřacka kavarna ve Zlině :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ladaa20 to není,ale potřebujeme místo,kde se děti zabaví a dostaneme se tak i s kočárky...posledně nás nic jiného nenapadlo...jestli o něčem víš sem s tím...+nesmí vadit tolik dětí
17. črc 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor kavarna Maruška na vodni ulici ve zline je to takove zastrčene je tam zahradka s dětskym hřištěm a vevnitř dět koutek
17. črc 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petrajavor
@oktarina jsem spíš pro září :slight_smile: Rádi přijdeme. S dětmi se dá ještě jít k Mácům, tak je velký prostor na hraní a hřiště, a dále Králova vila za Čepkovem, tam je krásný koutek pro prcky venku i s trampolínou. :wink: Už to mám letos zmáknuté :grinning: Pak ta Maruška, jak je zmiňováno. No a Slunečnice. Nic víc jsem zatím ve Zlíně neobjevila :slight_smile:
Takže za nás JEDU :grinning:
18. črc 2012 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@hanny83 Taky jedu :wink:
18. črc 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tuliberka Králova vila = u nás zvaná palačinkárna je sice fajn, ale mám k ní maličké výtky :slight_smile: 1. je o kousek dál od zastávky trolejbusu a nebo bus či vlak. nádraží, takže pro neautomobilové maminky hůře dostupná a co ty ceny??? :slight_smile: Jsme si tam šli sednout na kafe s palačinkou, a teda prostředí pěkné, ale na mě drahé :slight_smile:
18. črc 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina ta kavárna Maruška není špatný nápad od @ladaa20
18. črc 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina taky tomu říkáme palačinkárna :wink: přišlo mi to takové neoficiální :grinning: No ceny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak jdeme na kafe, to se dá :wink: Ale vlastně těhulky by se tam zas tak nenadlábly :grinning: :slight_smile: :wink:
Já jen vyjmenovala místa, kam se dá jít s dětma, návrhy.
18. črc 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my bychom dorazili, když bude vše ok...snad se podaří... jen první víkend v září nemůžeme
18. črc 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ladaa20
@oktarina
@petrajavor
kavárna Maruška je fajn,ale není to tam moc velké,záleží kolik nás bude, mají tam venku tuším jen 5 stolků,takže to by tam krom nás nikdo jiný být nemohl a nevím jestli se to dá zarezervovat. U Máců nevím jak to vypadá,ale myslím že Slunečnice bude nejideálnější :slight_smile:
18. črc 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@versam sem klidná nahlásí se 20 a příjde jich 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petrajavor @versamjak posledně, že? :slight_smile:

U Máců se projde jakoby do dvora, který je komplet oplocený a je tam takové pískoviště a nějaké snad dvě houpací blbinky, děti tam mají dost prostoru na pobíhání, je to oplocené, pro maminy je takovýž strategický altán vprostřed, myslím, že je dost velký, zastřešený (stín) ale otevřený, takže děti mohou volně probíhat. Jako varianta ke Slunečnici taky dobré :slight_smile:
19. črc 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina přesně tak :slight_smile:
19. črc 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina hmm, u Máců by to nebylo špatné :wink:
19. črc 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@oktarina a myslím, že tam snad ani nemusíme dávat rezervaci..Myslím, že v odpoledních hodinách ve všední dny tam nebude nějak zvlášť plno..
19. črc 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1
@oktarina
@petrajavor
@versam no venku je všude mista dost a hřištatek vice mene taky,ale co uvnitř tam to už tak slavne nebude většina přijede s kočarkama minule jste měli ještě pupky :grinning: i ve slunečnici je malo mista a přece jen v zaři byva počasi vrtkave a podle mne stači jen nějaky hraci koutek nebo piskovištatko vždyt kolik nas tam bude mamin s detma co si už hraji? Minule byly tušim 3 takže by to chtělo něco nekuřackeho s piskovištěm venku a koutkem vevnitř mužem dopo i odpo jsme přeci na mateřske prckum se da vzit obed ssebou nebo těm většim něco koupit takže zas tolik lidi tam aby jsme se vešly nebude ta Maruška je tušim taky oplocena a těch 5 stolu by melo stačit u každeho jsou 4židle a vyhled je dobry a při nepřizni počasi je misto a koutek pro děti i uvnitř U Macu nevim jak to je s prostorem na hrani vevnitř

19. črc 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladaa20 jako já myslím,že se vlezem jak do Slunečnice tak do Marušky,jelikož posledně se nahlásilo taky 20maminek a bylo nás asi 6...takže jsem klidná...
19. črc 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina jj, jak píšeš, je tam houpačka, pískoviště, skluzajda a papušci - andulky :wink: Ty Daníka baví :grinning:
Ale je pravda, že září kdoví jak bude ... A uvnitř pro děti nemají nic!
Jinak do Slunečnice, bych rezervaci dovnitř v případě nepříznivého počasí dala! Tam jak je hnusně je plno a je tam málo místa. Už od rána, kolikrát jsem si tam neměla kam sednout. Maminy si to hodně rezervují. :wink:
V Marušce jsem byla jednou, hřiště venku je fajn, ale oplocené to není! Ale myslím, že bysme je uhlídaly. A uvnitř koutek je. Kolik lidí tam chodí netuším.
19. črc 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky něco mimo téma
Holky nemáte někdo staré hrníčky? Něco v tomhle stylu (viz obr)? Stačí mi po jednom,darovat nebo koupím za rozumnou cenu...
20. črc 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,prosím poraďte, mám TP na začátku října,tak řeším co koupit za oblečení pro mimi do kočárku na ven?Dívám se na kombinézy,ale nevím jestli už mám koupit rovnou zimní kombinézu třeba velikost 62,nebo jen nějakou bundičku a tepláčky,nevím...prosím poraďte:slight_smile:Děkuji
21. črc 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efee oupila bych overálky (nejlépe ty co se dají celé rozepnout) a asi radši nějakou podzimní kombinézku...i kvůli pupíku.. :wink: ale radšii co napíší holky co mají víc zkušeností já v tom ještě plavu :grinning: :sunglasses:
21. črc 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Děkuji Peti. Už jsem se otm bavila se sestrou a ta mi říkala, že pro malinké miminko stačí zavinovačka a do fusaku,a až bude větší třeba 5 měsíců tak kombinézku.
22. črc 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek