• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

17. února 2017 
@efee není zač...já nechci zimu,Tadeáš nesnáší oblíkání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Ale už budeš vědět jak na Tadeáška a budeš vědět co a jak, zatímco já nevím vůbec zatím do čeho jdu :unamused: ,ale moc se těšíme :slight_smile: .
22. črc 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efee to sice ano,ale furt nevím proč se tak nerad převlíká a po koupání tak řve,když každý říká jak koupání uklidňuje (ho jen když je ve vodě...)
22. črc 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor takový ten bílý hrníček se zlatým okrajem na fotce co je úplně nejvíc vlevo - před 14 dny jsem po 10 letech vytahovala něco ze skříně, vypadla na mě krabice, měla jsem po babičce sadu 6 hrníčků s podšálky a jeden se rozbil a druhému upadlo ucho, sem se nad tím ročilovala, že mi to tam furt leží a ani do myčky to s tím pozlacením nejde dát, tak jsem to dala k popelnicím... :frowning2: Sis nemohla vzpomnět dřív? :slight_smile: Bych ti je aj dovezla, abych se jich zbavila :wink: Budeš vyrábět svíčky? Mě napadá jen zajít do vetešnictví nebo tak něco... :slight_smile:
23. črc 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina a kde je ve Zlíně nějaké? chci to na focení :slight_smile:
23. črc 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor myslím si že jak se jde zespod od bývalé moravy na poštu, je tam aj solanka, mmnt mrknu na web
http://antikvariaty.mypage.cz/thema/zlinsky-kraj/antikvariat-a-vetesnictvi-ve

a ještě jsem myslím nějaké viděla na kvítkové, když jsem šla ke zlatému zubovi do kočárků mrknout, ale tam se to myslím jmenuje leštetín? byla tam cedulka lotos, to mi připomnělo, že za komančů se tak jmenovaly mýdla :slight_smile:
23. črc 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina jo díky :slight_smile: uvidím jestli se tam dostanu..
23. črc 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor hm nebo mě napadlo mrkni na aukro, tam se to hemžilo nějakýma starýma hrnečkama na chalupu, lidi chcou za 1,- prodat snad i hřebíček ze svatehé obrázku na chalupě :wink:
23. črc 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor Peti, s tím malým a koupáním. malý mi to taky dělal ze začátku a to proto, že mu bývala zima, jak začalo teplo a on byl větší, tak to miluje se vším všudy :slight_smile:
23. črc 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gingermm tak zima mu být nemůže si myslím,řve už v koupelně a tam je vedro jako v sauně,jelikož ji na koupání vyhříváme...
23. črc 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co s tím srazem? už máme nějaký termín?
26. črc 2012 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingermm no máme září :slight_smile:
26. črc 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kdo mi dá radu kde vyvolat přes 200 fotek v dobré kvalitě,tak aby mě to finančně nezrujnovalo?
26. črc 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor spěcháš nebo počkáš?
27. črc 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. črc 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor na akci na zhotovení fotek :slight_smile: Bývá ve fotocz na čepkově, we wimersu na slouhé, fotomorava (myslím jsou i v OTR) ale nemají ty akce každý měsíc, já to tak dělám, že si "sbírám" fotky do složky a pak jich jednorázově nechám udělat i 500, ony pak vyjdou myslím nad 200 ks ještě levněji :wink:
27. črc 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina už sem zkusila Happy foto měla sem jich přes 200...tak uvidíme...ale jak bude akce na tom Čepkově tak mi dej prosím vědět...
27. črc 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dají se někde ve Zl koupit oblečky značky Next?
30. črc 2012 ve 03:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor co ty tady tak brzoooo???? :confused:
30. črc 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jinak myslím,že se nedají koupit...nevím...
30. črc 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 malý vstával na kojení,tak než se nají a usne zevlím tady jinak bych usnula taky...teď vstával v 5:25 a znovu tu blbneme...pro změnu tlačí do plen...
to je na prd mají krásné věci a na netu je většina věci pro holčičky :frowning2:
30. črc 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor určitě nedají...stejně jsou přes net levnější než v obchodě
30. črc 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Next se dá koupit nejblíž Brno a Ostrava,ale je to tam drahota :wink: Jinak lze objednat přes někoho z netu, jsou tam i na kluky parádní věci. Beru si to od jedné paní z Jižňáků, bydlí kousek od nás :wink:
30. črc 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “nevkládej inzerci”
31. črc 2012 ve 13:48 • sofi333
@sofi333 víc lidí si to přečte, když dáš inzerát na bazárek :slight_smile:
31. črc 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina aha, vďaka za tip :wink: skúsim to ..
ja som sa len teraz registrovala, a našla som túto tému .. tak nech to nemusím posielať poštou, najlepšie niekto z Otrokovic, Zlína .. takže kočky ak by ste mali záujem, ozvite sa.. na cene sa dá dohodnúť :wink:
31. črc 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofi333 jj, za chvilku se zorientuješ, ono v tom bazárku je funkce vyhledat podle regionu, spousta maminek si takto hledá věci, které jsou blízko, právě bay ušetřily za poštu a mohly si osobně převzít :wink: však mrkni sama :wink:
31. črc 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte děvčata, hlásím se po dlouhé době. Měli jsme teď s Janíčkem trochu nervy ohledně zdraví, psala jsem to i ve svém profilu, ale všechno dobře dopadlo. Pročítala jsem návrhy na další setkání - bylo by myslím fajn, jsem rozhodně PRO. Takže
@oktarina za mně určitě přijedu. Jsem motorizovaná, tudíž je mi jedno, kde akce bude. Ale ta Slunečnice byla fajn. Občas chodíme i do té Marušky, takže také můžu doporučit.
Viděla jsem, že jsou mezi námi i další narozená miminka, tak všem děťátkům přeji šťastný, dlouhý a pohodový život prožitý ve zdraví!!! :slight_smile:
Těším se na setkání. D.
2. srp 2012 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@versam @pampeliska1 @amrash @petrajavor @amelie001 @ined77 @rkatka @janinous @mochenkaa @reno1 @ladaa20 @tuliberka @hanny83 @gingermm @betka_pralinka @santron
Snad jsem na nikoho nezapomněla :grinning:

Krásné srpnové dopoledne ženy :slight_smile: Blíží se září a s ním i další setkání. Navrhovala bych termín čtvrtek 6.9. nebo pátek 7.9. a čas tak na +- 10 hodin, že bychom to měly i s obědem a maminky školkou/školou povinných dětí by si stihly v pohodě děti ráno odvést a odpo zase vyzvednout :slight_smile:

Místa jsou pořád ve výběru dvě, a to Slunečnici a nebo U Máců.
Každé má své + i - , ideální by bylo je sloučit :slight_smile:
U Máců je venku prostranství "na dvoře" a je tam klid, ale v případě ošklivého počasí se vevnitř nemají s čím zabavit.
Slunečnice má zase o trošku horší dopravní přístupnost MHD, ale zase prostory pro děti uvnitř i venku.

Já jsem pořád 2v1, takže pro mě je pohodlné obojí, spíš bych se teda orientovala podle maminek s dětma, co je pro vás pohodlnější?
15. srp 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina brala bych tu slunečnici
15. srp 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek