• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@oktarina ...ahoj :slight_smile: , tak pro nás by byla vhodnější určitě ta slunečnice... :wink: .
15. srp 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina hmm,tak to ja nemuzu-7.9.jsem posledni den v praci,pak uz nastupuju na materskou...
15. srp 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina místu se přizpůsobím :slight_smile:
15. srp 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina já jsem pro 6.9. a místo je mi jedno..Líp dostupné je pro nás U Máců, ale tak snad nějak trefím i do slunečnice :wink:
15. srp 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina Nejsem si jista, jestli budu takto dopoledne moct. Nastupuji totiz s novym sk.rokem do prace. Ale uvidime... Osobne misto setkani zadne nepreferuji - jsme totiz motorizovani :slight_smile:
16. srp 2012 ve 02:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak s tím dopoledne nevím,my bychom přišli až později i když by záleželo jak dlouho budete sedět...
16. srp 2012 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýýý, jsem si myslela, že je to pro vás pohodlnější, dopo :slight_smile: Jako mě je to putna, dopo nebo odpo, můžem to klidně i o týden odložit a jít si sednout odpo :slight_smile:
16. srp 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina dle mě se neřiď nevím vůbec jak to bude a zda budu s malým ještě doma
16. srp 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina já bohužel 6.a 7.9. nemůžu,jedeme pryč :frowning2:
16. srp 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina taky jsem pro Slunečnici ... jen nevím nevím ... ten oběd tam asi neklapne. Tak palačinka nebo toasty :sweat_smile: :wink:
Jo a zvládneme to dopo nebo odpo, to je mi jedno.
16. srp 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, nechcete 2,5 krabice čokoládového Gravimilku? Komplet za 200,- Davídek má totiž intoleranci BKM a já nesmím nic s mlékem (mléko, jogurt, máslo, smetanu, sýry,... a bohužel ani zmrzlinu ze Zlíňanky :frowning2: )
16. srp 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jelikož nevím, kde je u Máců, taky bych brala Slunečnici, tam už to znám :slight_smile:
19. srp 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam @pampeliska1 @amrash @petrajavor @amelie001 @ined77 @rkatka @janinous @mochenkaa @reno1 @ladaa20 @tuliberka @hanny83 @gingermm @betka_pralinka @santron

OK ženy, takže to posuneme na další týden, 13.9. ve čtvrtek odpoledne na Slunečnici? :slight_smile: Nevím, jak to kdo máte s vyzvedáváním dětí ze školky a jinými povinnostmi, co tak dát rezervaci na 15 h s tím, že tam stejně sedíme a kecáme, takže i kdo přijde ozději, stejně tam tak půlku lidí zastihne? :slight_smile:

Dohledala jsem tu 17 aktivních zájemkyň o kafe a pokec :slight_smile: pokud jste si všimly, že jsem na někoho nechťa zapomněla, písněte pls.
20. srp 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojte holky, je mi 25let, a jsem ze Zlína, bydlím na Letné kousek od zimního stadionu a 6.10. čekáme s přítelem naše první mimííí a to chlapečka.....Ráda vás poznám :slight_smile:
20. srp 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@oktarina já jsem pro :wink:

Holky - maminky - mám dotaz - co všechno je potřeba k vyřízení rodičáku na úřadě práce? Děkujíí
20. srp 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina Já jsem taky pro :slight_smile: Teda pevně věřím, že to s malou zvládneme... Zatím šíleně bojujeme s bříškem a celodenním pláčem, tak snad bude brzy líp... Jinak pro mne zatím nemá moc smysl chodit po kafíčkách :frowning2:
20. srp 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrejkaaaaa Vítej :slight_smile: a rovnou si rezervuj termín 13.9., vypadá to na sraz v kavárně Slunečnice http://www.slunecnice.us/jak-se-k-nam-dostanete.php
20. srp 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janinous to se mi líbí patřilo na to, že jsi pro, bohužel tu není tlačtko to se mi nelíbí - mrzí mě potíže s bříškem :frowning2:
20. srp 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinous ještě stále? to je mi líto....
@oktarina už se těším,teda doufám,že přídeme
@andrejkaaaaa ahojky a vítej...jak se bude malý jmenovat?
@pampeliska1 nevím,ale jak to zjistíš dej vědět...
20. srp 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já doufám, že tentokrát už mi to vážně vyjde se srazíkem :slight_smile: dlouho jsem tu nebyla tak moc nevím co se tu nového událo, ale to z vás potom vytáhnu osobně :grinning: jinak mě teda napadlo, že se vás tu holky zeptám, syslím objednávku v tomexu www.tomexo.cz ještě mi tam kousek chybí na to aby byla pošta zdarma, tak kdybyste se chtěla některá mrknout, mají tam úžasné přírodní sprejíky (pro dospělé i pro děti - vždy na něco určené), kdyžtak mi napište zprávu, chci objednat večer, předala bych v té slunečnici :slight_smile:
20. srp 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 vem si s sebou určitě číslo svého bankovního účtu, jestli nechceš využívat s-kartu a chceš rovnou přeposílat peníze na účet, prý se to vypisuje rovnou tam.... jinak nevím :frowning2:
20. srp 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor
děkuju :slight_smile: no s přítelem se ještě tak trochu dohadujeme :slight_smile: já chci Dominik, můj chce Alex a jestli se neshodneme tak to bude Martin po příteli :slight_smile:
20. srp 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrejkaaaaa haha, ale koukám, že přítelům tip jsi rovnou zavrhla :grinning: že ho nemáš na svém profilu :grinning: u nás je Alex taky ve výběru, ale furt to není tak nějak pořád ono...
20. srp 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka
no zavrhla protože se mi vůbec ale vůbec nelíbí :D měla jsem ještě na seznamu Denis, Kevin a Leo a to mi neprošlo u žádného příbuzného :( takže tak trochu počítám s tím že to bude buď Dominik a nebo ten Martin :slight_smile: Tak příjmení bude mít po příteli tak mě by mohlo projít to jméno :slight_smile:
20. srp 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkaaaaa tak držím pěsti aby prošlo, já mám jméno po mamce a je to docela naprd (teď už teda nefrčí pevná linka, ale dřív nikdo nevěděl koho poslat k telefonu, nebo když přišel dopis...)
20. srp 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka
je mi to jasné, znám to moc dobře u nás v rodině, je babička Pavla, moje mamka Pavla a moje ségra Pavla....proto pořád doufám že mi projde ten Dominik :D
20. srp 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrejkaaaaa tak obě jména jsou krásná...my máme doma Tadeáška dneska má 2měsíce a 2dny :slight_smile:
20. srp 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor
pro holčičku je lepší a hezčí výběr jmen než pro kluka :slight_smile: a nečekala jsem že to bude tak složité :slight_smile:
20. srp 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkaaaaa Tak mě se to zdá naopak, pro chlapečka bylo tooolik jmen, které jsme chtěli a pro holčičku jsme se shodli na jednom :slight_smile: Zas pro kluky je kotel krásných věcí na pořízení, pro holky je furt všechno růžovééééé :grinning:
20. srp 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkaaaaa my sme chtěli Gabriellu nebo Tadeáše...druhá varianta byla Alexandra nebo Filip :slight_smile:
20. srp 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek