• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@andrejkaaaaa přesně, holčičí jméno jsme měli vybraé hned a ještě jsme se shodli, ale s klučičíma je potíž :confounded: ale souhlas s @oktarina konečně nebudeme mít vše růžové, začínám si užívat nakupování klučičí výbavičky :slight_smile:
20. srp 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@oktarina
tak v tomto jsme úplně opačné :D holčičku jsem měla Vanesu,Nelu hned ale u kluka pořáááád váhám.....a dělala jsem v tescu a holky mají větší a hezčí výběr v hračkách než kluci....když jsem ještě nedávno doplňovala hračky tak jsem byla docela zoufalá a říkala jsem si co tomu prckovi budu kupovat když to jsou samý pistole a nějaký příšery, holky mají o dost hezčí hračky :slight_smile:
20. srp 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andrejkaaaaa tak to mi zase nikdy nepřišlo, ale dcera je zatím malá, takže má hračky takové obojetné :slight_smile: ale tak pak jsou různé nářadí, autíčka, zvířátka,... je toho hafo :slight_smile: neboj - hraček budeš mít doma tolik až nebudeš vědět kam šlápnout :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrejkaaaaa to mě stejně jako @zmyzulka teda ještě nenapadlo :slight_smile: Přemýšlíš dopředu, super! Mě přide, že holky mají poníky s velkýma očima nebo barbíny s nereálnýma tvarama (pas x boky x prsa + velká hlava) a kuchyně, kdežto kluci mají hrady, autíčka, lego, letadla atd :slight_smile: Ale s těma pistolema máš pravdu, to nepochopím.
Známý teď kupoval synovi jakousi obludu "gormiti" (zní to jako termini, nevím, jstli to píšu správně) a prý to stojí přes 1000!!!! Jakýsi plastový šunt čínský :slight_smile: A to prosím proto, protože ve školce to mají všichni, nosí si je tam a malý nebyl in a nemohl si s nimi hrát, když ho neměl :frowning2: drsné, že?
20. srp 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina
@zmyzulka
holky no jsem zvědavá co se prckovi bude líbit až bude větší a co bude hlavně in že?? :slight_smile:) necháme se překvapit :slight_smile: jj Gormiti to je taková blbost to neni ani možný a to samý Bakugan :slight_smile:)) ted jsou v tescu nějaké hračky ve výprodeji 75% tak ti gormiti byli kolem stovky :D
20. srp 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrejkaaaaa A Lamaze nemají? Na ně měli akci -30% a bylo to tam jak po boji, jen prázdné regály :slight_smile: Až nebude takový hic, tak tam zajedu...
Bakugan - to se musím podívat do google, to se vůbec nechytám. Jako kdybys řekla rákosníčka atd... :wink:
20. srp 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
se z toho horka po... a navíc nám nejede výtah,super :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
20. srp 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina Lamaze patří do kojeneckého oddělení a to patří do drogerie, to jsem neměla na starost...tak bohužel nevim jak to mají....jj ty vedra jsou neúnosná, radši nevylézat :slight_smile:
20. srp 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor se zavři doma a dej si vychlazený birel malina/limetka, to je áááááááááá = boží :grinning:
20. srp 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevíte některá o nějaké práci lakýrníka???
20. srp 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina fuj to já nerada... :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem malého táhla v autosedačce do schodů a soused byl nasraný,že sem pomalá...je to píp...druhý mi nabídl pomoc,jenže to už sem byla pár schodů u nás před patrem....navíc sem bez mobilu a to až do září...no já tyhle dny miluji a to zítra jedeme do Prahy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina: píšu si nový termín do diáře, tak doufám, že to klapne a dorazíme :slight_smile:
@petrajavor: držím zítra palečky, ať je vše ok a zvládnete cestu v tom horku :(
20. srp 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingermm díky,jako sem z něj na prášky,malému je horko,nemůže kvůli tomu usnout tak jen řve... :confounded:
20. srp 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina 13/9 beru, na 15h bude super. Snad to tentokrát vyjde a dorazím i s Davískem.
Já bych naopak řekla, že na holky jsou hezčí věci (pravda, převážně žůžové :grinning: )
@andrejkaaaaa Ahoj a vítej. Já bych brala Dominika. Pokud bude malý po partnerovi jak u nás, tak tě budou brzy všichni štvát s tím, že jsou si stejní a že se tak i jmenují. Teda je fakt, že malý má jiné křestní než můj přítel, ale mají stejné příjmení a v obličeji přes kopírát. A upřímně? Teď vím, že jsem měla nechat příjmení po mě a ne po něm, že mě to mrzí že jsou stejní a se tak i jmenují :wink:
Na holčičím jménu jsme se neshodli (já moc chtěla Saru a on Petru), ale klučičí okamžitě.
@petrajavor Peti, myslím na vás zítra
20. srp 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@petrajavor Nevíš, co je dobré :wink: Tak radlera ještě, a apk už jen holou vodu, nevděčnice :grinning: :grinning: :grinning:
Ti chlapi jsou někd jak slepí, namísto aby ti pomohl,j eště nerví! Proč si bez mobilu? Na Phu se přidávám a držím pěstičky za dobré výsledky! Zapněte klimu, já dnes jela "jen" 40 min a myslela jsem, že zdechnu a předčasně porodím!

@mochenkaa Já chtěla Sáru, manža by se spokojil jedině se Sarrah, což bych zas nevydýchala já, Elišku mi taky "škrtl", že je to každá druhá holčička ve ZL a Ellisabeth je trošku dost i na mě :slight_smile: Si chtěla Saru s krátkým?
20. srp 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina Jo, Sara s krátkým. Víš jaké má M příjmení, tak ať se to hodí
20. srp 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mochenkaa Já ještě mrkala očkama na Rachel, ale máme vpříjemní CH, tak by se to asi blbě vyslovovalo
20. srp 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa
@oktarina zjistila jsem že malý málo přibírá a pláče po kojení protože má hlad,takže odsávám teď co 2h,výhoda toho že v noci dýl spí je že aspoň něco nasbírám a on má šanci se najíst. Mě už z toho klepne,uvidím do pátku a když to nepomůže přejdeme na um... :confounded:
20. srp 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor však uvidíš, co vám bude nejlíp vyhovovat, stresem se ta tvorba mlíka taky hýbe :frowning2:
21. srp 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. srp 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinous čauky zkus jine mliko co ja slyšela tak s nutrilonem ma skoro každy problemy nam sedl hipp bio combiotik zkoušeli jsme i jine ale toto bylo nejlepši
21. srp 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor čauky zkus homeopatika ricinus communis 5CH 3x-4x denne 5 kulicek (vycumlat) podporuji tvorbu mleka koupiš to ve zlině v te lekarně jak ve na Tř. T Bati jak byvala dřiv zlinanka myslim, že se jmenuje Salvia ale stoji to okolo 90kc a tuba ti vyjde cca na tyden
21. srp 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jinak my taky toho 13.9 dorazime do te slunečnice pokud nam do toho nic nevleze
21. srp 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor Peti, jak píše @ladaa20 ty homeo jsou super, nebo mě osobně hodně pomohla melta s mlíkem (litr melty a doředit mlékem a osladit), bohužel to teď nemůžu, kvůli té jeho intoleranci mlíka. A nebo mi sedl kojící čaj Humana, přijde mi lepší než Hipp :wink:
21. srp 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina Děkujeme za pozvání, už jsem si termín zapsala do kalendáře a na všechny z vás se těším! Přeji krásné letní dny :slight_smile:
22. srp 2012 ve 02:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@oktarina 13.9. by to mělo z mé strany klapnout,takže se těším :slight_smile: Až doma mi došlo že jsi to byla ty u Radmily :grinning: Holt opět zafungovala moje paměť na obličeje a jména, myslela jsem si že jsme spolu chodily na těhotenské cvičení, ale jak vidno tak to se mnou ještě není tak špatné když mi to docvaklo :grinning: Ani jsem nevěděla že chodíš k Radmile na kurz, psala jsi to tu? A co na kurz říkáš?
22. srp 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte holky tak nakonec jsme se s přítelem dohodli a náš brouček bude Dominik :slight_smile: tak mám radost :slight_smile: A chci se vás zeptat nevíte jestli máme nárok např na příspěvek na bydlení atd? Nebo budeme mít prd…A taky vás tak štve jako mě že nedostanete porodné? A to jen kvůli tomu že máte o něco lepší plat…nechápu
22. srp 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@versam Ahoj :slight_smile: Já zas furt měla na jazyku Venda, Venda, sakr blé, ona není Venda ale Verča :slight_smile: -> těsně vedle :wink: Nepsala sem to sem, že tam chodím, neboj, paměť funguje :slight_smile: Chtěla jsem taky chodit cvičit, ale neskoubila bych to s prací,už tak jsem naddělávala, abych mohla odcházet dřív na ty kurzy. Kurz se mi líbil, chtěla jsem něco, kde bych byla reálně připravená na to, co bude, jak bude, žádné - ale to zvládneš, zvládlo to tisíce žen před tebou a vědoucí poklepávání po rameni :slight_smile: Takto vím, co mě čeká a nepřekvapí a za to jsem moc ráda. Fakt jsme dostaly kotel informací. Včera sem se aktivně ptala na ty masáže miminek, budeš chodit i na to navazující cvičení s miminky? Dokud malý Dareček nedostal hlad, tak byl jak miminko z katalogu, takový spokojený, v klídku :slight_smile: Paráda.

@andrejkaaaaa gratuluju k volbě jména, myslím, že na porodné bys měla nárok, pokud by příjem domácnosti (záleží, kde máš trvalé bydliště) nebo manželů nepřesáhl 18.500 čistého. teď přesně nevím, jak se to posuzuje, ale na sociálce by ti řekli. Stejně podle počtu osob ve společné domácnosti (nevím, jak se zohledňuje příp. jiné trvalé bydliště, jestli nemáš s přítelem) se počítá, jestli ti vyjde nárok na příspěvek na kojení (spec. strava), na domácnost, ošatné... doporučuju prostudovat na www.mpsv.cz nebo zajít na socku se zeptat osobně a spoléhat na to, že tě tehotnou paní úřednice vyslechnou a budou ochotné poradit :slight_smile: i když pokud máš z magistrátu ten papír, že malý bude mít přítelovo příjmení, ještě mě napadá, že bys mohla zažádat o alimenty, ale neuraž se za ně, nepředpokládám, že bys je po něm chtěla, jen abych podala info o možnostech :slight_smile:
22. srp 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina
jj děkuju....já mám trvalé bydliště ve Zlíně na Letné a přítel ve Vizovicích. No s mateřskou a jeho platem máme tak 20-22tis...ale co to je když jen hypotéku platim 10 500kč měsíčně....jj určitě se půjdu na socku zeptat, jen jsem se ptala jestli tu některá nemá zkušenosti :slight_smile: ale děkuju :slight_smile:
22. srp 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkaaaaa to znám, hypoška + odvody = půl příjmů :slight_smile: bohužel, tento argument náš skvělý stát nezajímá :frowning2: Ale možná by se to dalo uhrát na ten trvalý pobyt, že máte každý jinde. Nevím, já se kdysi ze zvědavosti zajímala, stejně mi vyšlo, že bychom na nic neměli nárok, tak ani přesněji nevím :frowning2: třeba ještě někdo poradí :slight_smile:
22. srp 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek