• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@oktarina
jj i tak ti děkuju,stejně si myslim že dostanu velký kulový :(
22. srp 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladaa20
@mochenkaa holky bílou kávu piju a homeo uvidíme..i v Oe je prodávají,jinak rozhodnu se podle toho jak malý v pátek přibere...pokud málo kojit nebudu a malý bude jen na um
23. srp 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor Víš co, hlavně se nestresuj, jinak s ním nevydržíš jak bude protivňák :wink:
Jak jste dopadli v Práglu?
23. srp 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa víš co je mi to jedno miliony dětí vyrostli na um a neumřeli z toho,tak náš malý to taky přežije...jinak Praha seper :grinning:
23. srp 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petrajavor To mám radost z té Prahy :dizzy_face: :dizzy_face:
Přesně, pokud to nejde, tak to nejde :wink:
23. srp 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky nevíte kde koupím dudlíky canpol babies???
27. srp 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ...kukni se v nebíčku nebo ještě v kojeneckém na poliklinice, tam je mívali 100% :wink:
28. srp 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 díky dnes sem v nebíčku koupila 2 :slight_smile: ...na poliklinice mi paní už měsíc a půl vykládá jak je brzo dostanu a nic,když se jí připomenu řekne mi,že jsou prázdniny :confounded:
28. srp 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Peti, nechceš jeden ten dudlík? Davís ho měl 1x a neprošel, musí mít Avent nebo Mam.
3. zář 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky, nemáte některá na odprodej kyblík Shantala?
3. zář 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa Gabi zeptám se ni na fcb na ten kyblík...chceš? No sice už máme 3,ale co...vezmu si ho,jo a budu mít další overálek vel.62. Nám už je malý a to sem ho kupovala,kdy byl malý nachlazený :frowning2:
3. zář 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor My máme dudlíků 5 a stejně je furt hledáme :grinning:
Ok, zeptej se, ale konkrétně na ten Shantala. Budeš zlatá :slight_smile:
Overálek beru, snad to bude lepší než minule. Obleče jen ten šedý :grinning: Ten bílá neoblekl ani jednou :grinning:
3. zář 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no my máme 3 co dudláme :slight_smile:
3. zář 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa holky na fb mě odkázaly na Lucku má ten inzerát i tu http://www.modrykonik.cz/bazar/detska-kosmetika-koupani-prebalovani/lu39/kyblik-na-koupani/ jinak kyblíky mají v ternu ve slůněti...kdybys tam šla dej mi vědět. Co Davča?
4. zář 2012 v 01:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor diky moc, mrknu jak budu na pc, ted jsem z mobilu, kojim.
Co Davca? Ani se neptej, viz status :frowning2:
4. zář 2012 ve 03:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no četla sem,chudák malej,jediné plus je,že aspoň už víte co ho trápí...
4. zář 2012 ve 04:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash nebyla si na primě v ČS hledá talent? mám pocit,že sem tě viděla v ukázkách....
@oktarina díky za žabičku,má velký úspěch u malinkého :slight_smile: je nadšený jinak krásné fotky u Gabči.
@mochenkaa co malinký?
9. zář 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky poradte nějaky dobry fotoatelier tady ve Zlině a okoli a kolik to tak stoji a je potřeba k tomu něco nakoupit např nějake doplnky nebo je tam maji
9. zář 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladaa20 wéwéwé mlynkovi tečka cézet :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. zář 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa děkuji za dudlíky,ale vrátím ti je...ty náš malý nechce,jsou zkosené...toho méďu máme taky doma...
@ladaa20 naprostý souhlas s @verisek.s v okolí nikdo lepší není,nám fotili těhu i malého a super...jinak co se týká prcků Verča s Petrem mají plný aťas rekvizit člověk ani neví co vybrat :slight_smile:
9. zář 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, na FB koluje nejaký formulár, vraj si to treba ísť vyplniť na Sociálne do 30.9. počuli ste o tom ?? Na žiadnej inej stránke to nemožem nájsť, len na FB to niekto zavesil, tak neviem či to je pravda :confused:
9. zář 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofi333 ahojky kolovalo to i tady,pokud bereš rodičák musíš to vyplnit a odevzdat,ale já mám ještě mateřskou tak moc nevím o co jde...
9. zář 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofi333
@petrajavor
Pokud žádate o rodičák v roce 2012,tak to není potřeba,protože prohlášení o místě bydliště je přímo součástí žádosti o rod.příspěvek. Aspoň já jsem to tak měla a na pracáku jsem to vyřizovala minulý týden.
9. zář 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 aha vďaka. tak to tam musím skočiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 já ani nevím kdy tam mám jít,musím se podívat kdy sem vůbec nastoupila na md... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor já jsem byla cca měsíc před koncem PPM. Je to všechno v budově ČSSZ naproti mrakodrapu - napřed půjdeš do 3.patra, kde ti podle zaměstnavatele dají papír o výši mateřské a pak do 6. patra, kde podle příjmení vyřídíš rod.příspěvek. Většina formulářů je na netu, tak je můžeš už mít vyplněné a vytištěné..ještě je tam na jednom potřeba podpis manžela, tak ať nemusíš 2x (nebo ho podepisovat jak já :grinning: )
9. zář 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no hlavně musím vypočítat kdy mi končí :stuck_out_tongue_closed_eyes: jelikož v tom mám hokej :slight_smile:
9. zář 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor stačí, když to víš plus mínus a oni už tam přesné datumy doplní. :wink:
9. zář 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 md je 28týdnů?
9. zář 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. zář 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek