• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@petrajavor jen je dobré vědět přesně, jakou výši příspěvku chceeš dostávat..úřednice nemají rády, když se rozhoduješ až tam :wink:
9. zář 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ok, Daviskovi ty zkosene dudliky taky nesedi.
Jak mu je? No, uz vime co mu je a snazime se podle toho zaridit. Proste ho nechavat samotneho jen usnout jinak ho mame furt na sobe nebo v lehatku vedle sebe. Proc musi usnout sam? Protoze pokud usne s nama a probudi se sam, tak zacne plakat strachy a rozjede se panicky zachvat rvu. Zitra jdeme na prvni rehabku, pak se ozvu co a jak.
@oktarina Prosi te, na kolik je ve ct ten sraz? A co bys rikala na to, pred nim nebo po nem se jit podivat na ten sekacek na moskvu?
9. zář 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mochenkaa Sraz je na 15 h, napíšu to tu ještě všem, můžem před, protože mají otevřeno do 17, to myslím, že bysme asi nestihly se přes půl ZL vrátit :slight_smile: Sem zvědavá na ty rehabky a pak hlavně na účinek, doufám, že pomůžou!
9. zář 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa my od te firmy dudliky mame,ale ty kulate. Musi byt velka uleva vedet aspon co mu je. Moc na nej myslime. Jinak dobry anglicky sekacek je pod 21budovou. Tadeasek z tama ma bodynko ktere si oblece na krtiny (z Nextu). Doufam,ze se prijdete pristi sobotu juknout. Jo a ten jeden par co krti s nani nejsou vziti. Jinat Tadeasek
se krti s 2holcickami:slight_smile:
@pampeliska1 no budu to muset prostudovat a zjistit na netu co a jak. Ja to taaaaak nes :stuck_out_tongue_closed_eyes: nasim todle :stuck_out_tongue_closed_eyes: behani po uradech.
Jinak nevite kde koupit pekne saty (ale vel tak 44)? Byla sem v Bare a tam meli jedny retro a uzasne,ale o cislo mensi. Slecna mi sice lichotila kdyz si myslela,ze je oblecu,ale bohuzel:frowning2: A uz nevim kam vlezt.
9. zář 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@versam @pampeliska1 @amrash @petrajavor @amelie001 @ined77 @rkatka @janinous @mochenkaa @reno1 @ladaa20 @tuliberka @hanny83 @gingermm @betka_pralinka @santron @andrejkaaaaa @zmyzulka

Ahojte holky, připomínám ve čtvrtek 13.9. sraz na 5 h ve Slunečnici :slight_smile: Rezervovány máme stoly buďto vevnitř nebo venku, takže dle počasí se rozhodneme na místě. Hezký večer všem
9. zář 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor ahojky na netu nic nehledej stejně to nepochopiš nebo nenajdeš a nevyplniš vše alespon ja v tom měla zmatek , zajdi normalně na socialku nejlepe i s manželem jelikož budeš mit rodičak podle nove formy tak se to da spočitat i z jeho přijmu nejdřiv jdi do 3 tam ti daji papiry ktere vyplniš a ktere podepišete a daji ti i papir s kterym musiš do 6 tam ti potvrdi zaměstnani a přijem(z ktereho se to vypočita) ,takže bud tvuj nebo tvojeho zaleži kolik chceš brat rodičak to si rozhodni předem na netu jsou k dispozici kalkulačky jestli ti to vyjde lip z tveho platu nebo platu tvojeho. Ale obecně lze řict pokud ma tvuj vyšši plat tak maš i narok na vyšši rodičak ,ale vše se odviji od toho jak dluho chceš zustat doma pokud 3 roky tak to vychazi na 7100kc mesičně .vypočitej si plus minus do kdy to maš a stači jit měsic předem stejně pokud maš dejme tomu narok od prosince ale např 15.12ti bude končit mateřska,a přispěvek je za těh 15 dni vyšši než ta častka kterou budeš chtit brat tak ti daji rodičak až od ledna jen pokud bude menši tak ho dostaneš od toho prosince a to ti jen doplati rozdil.Je lepši jit s tvojim jelikož uřednice ti vše vysvětli vy to pak v klidu na chodbě vyplnite podepišete a odevzdate tvuj tam pohlida maleho a budeš to mit s krku než tam jit starat se a nervovat s malym sama pak to doma vyplnovat a nest to tam nebo někoho posilat tak ti to zrovna zkontroluji a nemusiš se bat žes tam něco zapoměla :grinning: .Tak snad jsem to napsala srozumitelně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina ok, tak před. V kolik?
@petrajavor to je fakt úleva, aspoň vědět co mu je. Jako na Henčlovou jsem nabroušená mnohem víc než jsem byla předtím a kvůli ní zvažuju příště Hradiště, ale aspoň kvůli ní nemá přetrhané vazy v ručičkách jak kamarádův syn (KP nechala rodit normálně a takto to dopadlo).
Nám to teď na září nevyšlo ani kvůli kmotře, ale říjen je snad náš :grinning: Ráda se přijdu podívat, v 10h?
Já miluju šaty z Tesca, mě se ty jejich moc líbí a mají i větší velikosti. Akorát mi málokteré sedí, na své tělo mám moc velké prsa :angry: Mimochodem, kde seženu levné jednodílné plavky, do kterých narvu ty svoje mlékové kopačáky? :grinning:

Dnes mi Davča usnul u kojení, tak jsem ho přendala do postýlky a během 20min hrozný řev jak se bál, chudákovi mu málem vyskočilo srdíčko :frowning2:
9. zář 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina az na 5 ja myslela ze na 3. No kazdopadne vas prijdu aspon pozdravit.
@mochenkaa proc si na ni nastvana? U nas v rodine je Tada 4dite,ktere rodila a spokojenost.
9. zář 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor protože ho vyvolávala vlastně zbytečně a jsem přesvědčená, že mi 36+6 udělala hamiltona, ano vím, že to nedokážu, ale nikdo mi to nevymluví. Každopádně ty jsi jediná (tvoje rodina) o kom slyším, že s ní byl spokojený
A je to na 15h, jen se jí tam ztratila 1 :grinning:
9. zář 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa aha sem si říkala...tak já každopádně příjdu ale možná malinko později a jen na otočku s manželem,musíme se nějak domluvit...
Jinak furt lepší ona než ten "milej" pan doktor co rodil mě... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: kdybych nebyla protekční tak tam snad hekám ještě dneska a to že je malej velkej věděl..
9. zář 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa jo jinak v Tescu mají teď kulové...sem tam dneska byla :frowning2:
9. zář 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor já tam hledala plavky, ty nemám ale Davča má krásné bodyčko :grinning:
9. zář 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa ani mi nemluv včera celé dopoledne chození po Zlíně abych si koupila šaty a skončila jsem s košíkem hraček pro Tádíka,dneska na čumendu do Tesca zda něco nemají a Táda má kšiltovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako už teď mu koupím všechno co potkám a to nemluví...asi bude zůstávat doma
9. zář 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor Zvykej si u mně je to taky tak ..pokaždé koupím něco ostatním a sobě nic :frowning2:
9. zář 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@versam @pampeliska1 @amrash @petrajavor @amelie001 @ined77 @rkatka @janinous @mochenkaa @reno1 @ladaa20 @tuliberka @hanny83 @gingermm @betka_pralinka @santron @andrejkaaaaa @zmyzulka

OPRAVA!!!!!! Sraz je na 15 h, tedy na tři odpoledne, vypadla mi jednička a nezkontrolovala jsem si :slight_smile: takže ve tři, jo? :grinning:
10. zář 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@petrajavor dík za upozornění, jsem si po sobě nezkontrolovala odeslanou zprávu... Je to samo na tři, ne na pět, že sorry :slight_smile:
@mochenkaa Si řekni Ty, kojící matko, jak ti to bude vyhovovat, co já :slight_smile: zatím jsem přizpůsobivá, velká šéfka bude řídit můj čas až za měsíc :wink: ale chtěla bych jet 14:19 od Prioru busem 31, ať sme tak o třičtvrtě už ve slunečnici, pro jistotu se podívat,jak proběhla ta rezervace stolů a kdyžtak to zkorigovat :slight_smile: Co ty na to?
10. zář 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina moc mě to mrzí,ale nemůžu se zůčastnit-skolila mě nemoc :confounded:
@mochenkaa já měla dr. Henčlovou u porodu asi 3 min. přišla něco zabručela,pichla mi vodu a šla,pak už jsem ji neviděla a měla jsme tam jen PA,tak nemůžu posoudit,ale moc chvály jsme na ni teda neslyšela
10. zář 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betka_pralinka Vyleč se, škoda být s bacilama, když je takový krásný podzim :slight_smile: třeba to vyjde příště :wink:
10. zář 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina no doufám,že budu brzo ok abych si ještě užila poslední slunečné dny...kdyby mě to náhodou zázračně přešlo tak dojedu a jinak příště to snad klapne určitě...užijte si to maminy :wink:
10. zář 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doporučte restauraci Malenovice nebo okolí...
11. zář 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Může být ve Zlíně? My nejradši chodíme do Řecké u útulku, skvěle tam vaří, pokud máte rádi řeckou kuchyni
11. zář 2012 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor Jo, byla, ale nikomu to neříkej :slight_smile:
11. zář 2012 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajenka moc děkuji,ale už je to moc daleko...musím něco vymyslet...
@amrash ha já to věděla,sem kvůli tobě čuměla na celý díl (silou vůle sem držela otevřené oči) a oni řeknou,že příště,mě nakrkli :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale sem ráda,že si to byla ty a mě nešibe úplně :grinning:
12. zář 2012 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor Já si to nahrála a čumákovala a též čekala, že někdo (@amrash) proslaví naše maloměsto a ono nic, stejně je @amrash už dávno ve finále... :wink: že?

@petrajavor nevím, jestli se vám bude chtít do ZL, ale u dvou slunečnic vaří parádně, mají i 3 salonky (nevím, kolik chcete lidí) a nebo klasika - u johana - ta nezklame nikdy :slight_smile:
12. zář 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina ahoj, já ve čtvrtek dorazím ,ale až o něco později, v 15 hod musím být na jižnácích něco zavést, tak jak to vyřídím tak dofrčím do slunečnice,akorát je na prd že má být hnusně, tak to s miminama bude veselé :slight_smile:
12. zář 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petrajavor my máme dobrou zkušenost s pizzerií Šenkýřka v Malenovicích naproti poště, mají tam salonek,je nekuřácká a docela dobře tam vaří
12. zář 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Máte nějakou oslavu? My byli teď na křtinách a pohoštění bylo v Pohořelicích na Zámku, interiér nic moc, ale porce obrovské, jídlo kvalitní, výborné a za pár kaček. 2 salonky + koutek pro děti
12. zář 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina Holky musím se omluvit ale nepřídu ještě jsem neporodila pořád jen zvracím a malá ma zrovna třídní schůzky ve školce jsou to první tak tam musím
12. zář 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam ale tam se nedostanu s kočárkem,ne?
@pajenka jojo máme křtiny...
12. zář 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina Já budu ve vysílání až tuto neděli 16.9. takže zatím jsi o nic nepřišla :grinning:
12. zář 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek