• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@petrajavor No napsali tam sice, že první castingový den v divadle (což jsem tam byla), ale stejně si to sestříhali podle potřeby a dny jsou různě promíchané. Zřejmě podle čísel, jak se jim to dramaturgicky hodí.
12. zář 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
já nás musím bohužel omluvit :frowning2: ...obě děti mají rýmu jako brno :frowning2: .a vzhledem k tomu, že má být škaredě, tak by maminky miminek asi neměly moc radost, kdyby si odnesly ze setkání tenhle nemilý dárek :pensive: .snad kdyby šlo být venku, ale i tak...
to je u nás klasika..začne podzim a my soplíkujeme :unamused: .
tak se těším aspoń na fotky!...a přeji hojnou účast :wink:
12. zář 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor dostaneš pokud ho do schodů vyneseš :wink: :grinning:
12. zář 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se ještě neomlouvám,ale pokud zítra bude pršet a bude zima...no prostě hnus počasí...tak s prckem nedorazíme..nechci malou tahat do toho hnusu...cestovala bych s ní vlakem nebo trajflem a to se mi moc v takovém počasí...navíc si to s ní uvnitř nedokážu moc představit...kdyby bylo hezky,tak by aspon spinkala venku v kočárku... :unamused: no uvidíme,ale dle předpovědi to nevidím moc růžově :frowning2:
12. zář 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor proč nevezmeš tadeáška sebou?
@oktarina my myslím dorazíme :slight_smile:
Nedočítala jsem, ale pokud bude pršet je to zamluvené vevnitř?
12. zář 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor doporučuji restauraci Spirit ... Fakt luxus a velký zážitek http://www.spiritrestaurant.cz/ :slight_smile:
12. zář 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor aha, dočítám, tak na křtiny to bude dráhé :slight_smile: Ale na romantickou véč ve dvou jednou zkuste! :slight_smile:

Holky, máte některá gyndařku, kterou byste fakt doporučily?
12. zář 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka jak si to myslela? Tadeasek jde vsude se mnou.
12. zář 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor t bylo na toto: "aha sem si říkala...tak já každopádně příjdu ale možná malinko později a jen na otočku s manželem,musíme se nějak domluvit..." ale možná jsem nepochopila souvislost :sweat_smile: :wink:
12. zář 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka to bylo spis mysleno v souvislosti s tim,ze sme meli mit zahradni party k tem krtinam. Ale tu sme vzhledem k pocasi odvolali. Jinak Tada ji co 2-3hod takze courani bez nej mi nehrozi.
13. zář 2012 ve 02:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
@petrajavor Peti, jo táák :slight_smile: Mě to právě zaujalo, tak jsem se hned zeptala. :wink:
Takže se na vás těšíme oba.
Venku leje a asi bude celý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže uvnitř bude veselo :sweat_smile:
13. zář 2012 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka no právě pokud do 12přestane pršet tak má manžel svou aktivitu a nepůjde,takže bych se jen otočila vás pozdravit,jelikož Táda uvnitř spát nebude a nevydrží chvilku v klidu... :confounded:
13. zář 2012 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam no do schodů se s nim tahat nebudu a dole ho nenechám...dneska se krade všude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@ren01 když tak mi pošli sms jestli pojedeš nebo ne...jdu ke kadeřnici tak asi nebudu online...já každopádně do Zl pojedu..
@amrash no doufám,že budeš v dalším díle mezi prvníma ať zase nemusím čumět na celý.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. zář 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ale tam těch schodů není zas tolik, kočár se tam dá v poho vynést, však tam budou nějací chlapi ne?Ale samozřejmě to záleží na tobě :wink:
Já dorazím určitě, protože do toho zlína musím,ale to počasí je fakt hnus :angry:
13. zář 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Peti tak nejedem...je tam fakt zima a škaredě...
13. zář 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam no uvidime co rekne David. Jestli se mu bude chtit tahat kocar.
@ren01 no humac to je. Ja jet musim a vubec se mi nechce. Sem si blbec vcera rikala,ze se nebudu hnat a koupim veci na krtiny dnes. Vedet,ze to bude taky hnus jeste bych tam vletela.
13. zář 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu se omluvit, ale bohužel to dnes nevyjde..Mám opravdu šílenou rýmu, teď jsem pčikla 10x za sebou, mazec :confounded: počasí by nám ani tolik nevadilo, mám auto, ale nechci to tam na vás prskat.. Ale mrzí mě to, chtěla jsem se sejít s nějakýma maminama, když tady v okolí nikoho moc nemám..:frowning2:
13. zář 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
to je naprd....ja bych tak chtela jit ,ale taky se mi spustila rýma:(((
13. zář 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a dětičky brzo se uzdravte :slight_smile: a já mám dotaz bude tam vůbec někdo???? :astonished: @oktarina ??
@mochenkaa ??
13. zář 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přeji marodům brzké uzdravení :slight_smile: Ten podzim začne a nemoci jsou tu hned.
Mám stejný dotaz jako @versam ...
Mám auto, takže pro nás není problém přijet, ale ať tam nejsme sami :sweat_smile:
13. zář 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka tak nanejvýš tam budeme dvě,ale já dorazím tak kolem půl 4
13. zář 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@versam ok :slight_smile: Já uvidím, kdy se pán vyhajá. Včera byl na očkování, dnes mě skoro nechce jíst, asi je to z toho. Doufám, že bude ok, jak se vzbudí. :wink:
13. zář 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak coo, kolik vás bylo a jak jste se měly? :wink:
13. zář 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 bylo nás strašně moooooc :grinning: :
@tuliberka
@versam
@oktarina
@mochenka
ale i tak to bylo fajn, jsem zvědavá kdy se zadaří a sejde se nás víc :slight_smile:
a fotky opět nebudou, já mám vybité baterky a Gabča ho zapoměla doma :D tak třeba příště
13. zář 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@versam a to tentokrát společné foto vypadalo tááák nadějně :grinning: Tak příště nooo.
13. zář 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojte ženy, nebyla sem on-line a koukám, že máme ve Zlíně hromadné bacilování :slight_smile: tak ať se z toho všechny rychle dostanete i vaši prcci a třeba příště :slight_smile: Měli jsme i kulturní vložku, obsluha nám předfvedla jak je milé, když si dopělí hrají s plyšákama :grinning:

@tuliberka :slight_smile: vypadalao, že? :wink:
14. zář 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
baby prosím vás kedy je povinné 3D sono ?? v ktorom týždni?
a rodili ste niektorá v Zlíne do vane ?? :confused:
14. zář 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofi333 podívej se sem http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/porodnice-zlin/?post=last nebo http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/porodnice-zlin-jake-jste-mely-zazitky/
Jinak já jsem byla asi v 14tt a pak se chodí po 20tt,doktor mi řekl ať se objednám a tak sem si sama volala do Baťovky :slight_smile:
14. zář 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amrash (vystoupení v televizi) já jsem si říkala,že to jsi určitě ty:slight_smile:říkam mojemu s tou paní jsem byla v té slunečnici si sednou s maminkama :slight_smile: ,a on to je blbost to není ona a já jeeeee :slight_smile:
15. zář 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sofi333 povinné není nikdy :slight_smile:) Ale pokud na něj chceš jít, tak se chodí kolem 25-28.tt.

@versam tak to bylo takové komorní, co :wink: Ale věřím, že to bylo fajn :slight_smile:
15. zář 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek