Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

Ahoj holky, jmenuji se Zuzka a jsem z Fryštáku, ráda bych navázala komunikaci a třeba i přátelství nejen virtuální s vámi ostatními těhulkami tady z okolí. Tak kdo máte zájem, přidejte se. Pokecáme, vyměníme si rady, radosti i starosti a třeba časem můžem směnit i nějakou tu výbavičku. Na termínu porodu nezáleží. Už se na Vás všechny moc moc těším!!!
amrash
12. zář 2012
@petrajavor No napsali tam sice, že první castingový den v divadle (což jsem tam byla), ale stejně si to sestříhali podle potřeby a dny jsou různě promíchané. Zřejmě podle čísel, jak se jim to dramaturgicky hodí.
ined77
12. zář 2012
ahoj,
já nás musím bohužel omluvit 😞 ...obě děti mají rýmu jako brno 😞 .a vzhledem k tomu, že má být škaredě, tak by maminky miminek asi neměly moc radost, kdyby si odnesly ze setkání tenhle nemilý dárek |-| .snad kdyby šlo být venku, ale i tak...
to je u nás klasika..začne podzim a my soplíkujeme :-| .
tak se těším aspoń na fotky!...a přeji hojnou účast 😉
versam
12. zář 2012
@petrajavor dostaneš pokud ho do schodů vyneseš 😉 😃
ren01
12. zář 2012
holky já se ještě neomlouvám,ale pokud zítra bude pršet a bude zima...no prostě hnus počasí...tak s prckem nedorazíme..nechci malou tahat do toho hnusu...cestovala bych s ní vlakem nebo trajflem a to se mi moc v takovém počasí...navíc si to s ní uvnitř nedokážu moc představit...kdyby bylo hezky,tak by aspon spinkala venku v kočárku... :-| no uvidíme,ale dle předpovědi to nevidím moc růžově 😞
tuliberka
12. zář 2012
@petrajavor proč nevezmeš tadeáška sebou?
@oktarina my myslím dorazíme 🙂
Nedočítala jsem, ale pokud bude pršet je to zamluvené vevnitř?
tuliberka
12. zář 2012
@petrajavor doporučuji restauraci Spirit ... Fakt luxus a velký zážitek http://www.spiritrestaurant.cz/ 🙂
tuliberka
12. zář 2012
@petrajavor aha, dočítám, tak na křtiny to bude dráhé 🙂 Ale na romantickou véč ve dvou jednou zkuste! 🙂

Holky, máte některá gyndařku, kterou byste fakt doporučily?
petrajavor
12. zář 2012
@tuliberka jak si to myslela? Tadeasek jde vsude se mnou.
tuliberka
12. zář 2012
@petrajavor t bylo na toto: "aha sem si říkala...tak já každopádně příjdu ale možná malinko později a jen na otočku s manželem,musíme se nějak domluvit..." ale možná jsem nepochopila souvislost :-N 😉
petrajavor
13. zář 2012
@tuliberka to bylo spis mysleno v souvislosti s tim,ze sme meli mit zahradni party k tem krtinam. Ale tu sme vzhledem k pocasi odvolali. Jinak Tada ji co 2-3hod takze courani bez nej mi nehrozi.
tuliberka
13. zář 2012
Dobré ráno,
@petrajavor Peti, jo táák 🙂 Mě to právě zaujalo, tak jsem se hned zeptala. 😉
Takže se na vás těšíme oba.
Venku leje a asi bude celý den :-p Takže uvnitř bude veselo :-N
petrajavor
13. zář 2012
@tuliberka no právě pokud do 12přestane pršet tak má manžel svou aktivitu a nepůjde,takže bych se jen otočila vás pozdravit,jelikož Táda uvnitř spát nebude a nevydrží chvilku v klidu... :-S
petrajavor
13. zář 2012
@versam no do schodů se s nim tahat nebudu a dole ho nenechám...dneska se krade všude :-p
@ren01 když tak mi pošli sms jestli pojedeš nebo ne...jdu ke kadeřnici tak asi nebudu online...já každopádně do Zl pojedu..
@amrash no doufám,že budeš v dalším díle mezi prvníma ať zase nemusím čumět na celý.... :-p 😃
versam
13. zář 2012
@petrajavor ale tam těch schodů není zas tolik, kočár se tam dá v poho vynést, však tam budou nějací chlapi ne?Ale samozřejmě to záleží na tobě 😉
Já dorazím určitě, protože do toho zlína musím,ale to počasí je fakt hnus ]-(
ren01
13. zář 2012
@petrajavor Peti tak nejedem...je tam fakt zima a škaredě...
petrajavor
13. zář 2012
@versam no uvidime co rekne David. Jestli se mu bude chtit tahat kocar.
@ren01 no humac to je. Ja jet musim a vubec se mi nechce. Sem si blbec vcera rikala,ze se nebudu hnat a koupim veci na krtiny dnes. Vedet,ze to bude taky hnus jeste bych tam vletela.
pampeliska1
13. zář 2012
Holky, jdu se omluvit, ale bohužel to dnes nevyjde..Mám opravdu šílenou rýmu, teď jsem pčikla 10x za sebou, mazec :-S počasí by nám ani tolik nevadilo, mám auto, ale nechci to tam na vás prskat.. Ale mrzí mě to, chtěla jsem se sejít s nějakýma maminama, když tady v okolí nikoho moc nemám..😞
santron
13. zář 2012
to je naprd....ja bych tak chtela jit ,ale taky se mi spustila rýma😞((
versam
13. zář 2012
holky a dětičky brzo se uzdravte 🙂 a já mám dotaz bude tam vůbec někdo???? :-o @oktarina ??
@mochenkaa ??
tuliberka
13. zář 2012
taky přeji marodům brzké uzdravení 🙂 Ten podzim začne a nemoci jsou tu hned.
Mám stejný dotaz jako @versam ...
Mám auto, takže pro nás není problém přijet, ale ať tam nejsme sami :-N
versam
13. zář 2012
@tuliberka tak nanejvýš tam budeme dvě,ale já dorazím tak kolem půl 4
tuliberka
13. zář 2012
@versam ok 🙂 Já uvidím, kdy se pán vyhajá. Včera byl na očkování, dnes mě skoro nechce jíst, asi je to z toho. Doufám, že bude ok, jak se vzbudí. 😉
pampeliska1
13. zář 2012
Tak coo, kolik vás bylo a jak jste se měly? 😉
versam
13. zář 2012
@pampeliska1 bylo nás strašně moooooc 😃 :
@tuliberka
@versam
@oktarina
@mochenka
ale i tak to bylo fajn, jsem zvědavá kdy se zadaří a sejde se nás víc 🙂
a fotky opět nebudou, já mám vybité baterky a Gabča ho zapoměla doma 😃 tak třeba příště
tuliberka
13. zář 2012
@versam a to tentokrát společné foto vypadalo tááák nadějně 😃 Tak příště nooo.
oktarina
14. zář 2012
Ahojte ženy, nebyla sem on-line a koukám, že máme ve Zlíně hromadné bacilování 🙂 tak ať se z toho všechny rychle dostanete i vaši prcci a třeba příště 🙂 Měli jsme i kulturní vložku, obsluha nám předfvedla jak je milé, když si dopělí hrají s plyšákama 😃

@tuliberka 🙂 vypadalao, že? 😉
sofi333
14. zář 2012
baby prosím vás kedy je povinné 3D sono ?? v ktorom týždni?
a rodili ste niektorá v Zlíne do vane ?? =-)
petrajavor
14. zář 2012
@sofi333 podívej se sem http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/porodnice... nebo http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/porodnice...
Jinak já jsem byla asi v 14tt a pak se chodí po 20tt,doktor mi řekl ať se objednám a tak sem si sama volala do Baťovky 🙂
blanka988
15. zář 2012
@amrash (vystoupení v televizi) já jsem si říkala,že to jsi určitě ty🙂říkam mojemu s tou paní jsem byla v té slunečnici si sednou s maminkama 🙂 ,a on to je blbost to není ona a já jeeeee 🙂
pampeliska1
15. zář 2012
@sofi333 povinné není nikdy 🙂) Ale pokud na něj chceš jít, tak se chodí kolem 25-28.tt.

@versam tak to bylo takové komorní, co 😉 Ale věřím, že to bylo fajn 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli