• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
Jinak doufám, že se vám děvčata posezení vydařilo, byla jsem v duchu s vámi, spolu se žlučníkovým záchvatem a horečkou. Splácala jsem v rámci redukce zeleninový salát (připravovaný mimochodem mým drahým :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a pak mi bylo až do dneška zle. Tak snad příště už budu v ideální kondici!!!
15. zář 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blanka988 No jo, takový úlet :grinning: Aže zdravím manžu :slight_smile:
15. zář 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam @tuliberka @oktarina Holky, tak hlásím, že nemám úplně vykojený mozek a foťák jsem fakt sbalila. Ale jak M nakládal či vykládal kočár do/z auta, tak ho vysypal z přebalovací tašky a zůstal ležet na dně kufru auta :grinning: Přišli jsme na to večer u baráku.
15. zář 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amrash no já to vidím, že jak z tebe bude hvězda, budem stát frontu, abys nám příště aspoň podepsala ubrousek :wink:
16. zář 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina Ale prdlajs, nic takoveho se nestane :slight_smile:
16. zář 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash no super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ani jsem nepolkla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. zář 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amrash :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nádhera!!! Týýýjo, příště nám musíš zazpívat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jak to dál pokračuje? Kdy jdeš zas někam do dalšího kola natáčet?
16. zář 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amrash Wow wow wow teda ty máš HLAS!!!! Tak až vydáš CD, hlásím se o autogram, ju? :slight_smile: Sem si to nemohla nahrávat, ale seděla sem u toho až do konce a vyplatilo se. Přesně, jak se říká, to nejlepší na konec :wink: Krásně zpíváš!
16. zář 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina tak tak, nejlepší na konec :slight_smile:
16. zář 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka988 Jeeeee, děkuji moc. Velice si vážím všech takovýchto krásných ohlasu!!!
17. zář 2012 v 00:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tuliberka Teď bude Velký třesk. To se vysílá až někdy kolem listopadu. Budou toho 2 díly.uvidime, co tam sestrihaji :(
17. zář 2012 v 00:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina Mockrát děkuji. Vždy me takováto slova potěší a pak vím, ze jsem tolik let nestudovala nadarmo a ze dokazu někomu přinést radost! Díky
17. zář 2012 v 00:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky moc se omlouvám, že jsme nepřišly, nejsme teda nemocné ale na rovinu se přiznám, že jsem to naprosto zazdila! manžel měl dovolenou tak se mi to úplně vykouřilo z hlavy :frowning2: doufám, že mě omlouvá těhotenská demence, která je u mě v plném rozkvětu... děs!

@amrash no Sharmi! teda já tomuto stylu vůbec neholduju, ale poslouchala jsem tě se zatajeným dechem a najednou zírám, že mi teče slza! moc moc krásné! máš hlas jako zvon! nádhera :dizzy_face: a velice ti to slušelo!
17. zář 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zmyzulka ale ale Zmyzulenko, to je teď tím tvým stavem, ze jsi takova citlivá a snadno ti ukápne slzicka :wink:
17. zář 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash taky jsem se dívala a nádhera, moc krásně zpíváš :slight_smile:
17. zář 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby prosím Vás, nemožem nájsť telefon do Zlina na sono - na Oskara. Našla som len Prediko, to je ono ?? My tu nebývame dlho, moc sa v tom nevyznám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash houby s voctem :grinning: já jsem toto těhu nějaká emocionálně úplně klidná, to s Olív jsem brečela u pořadů o bydlení, o vaření,... teď fakt nic, tím to nebude! :dizzy_face:
18. zář 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofi333 číslo na Oskara do nemocnice je 577 552 537, do Predika se můžeš objednat taky, ale tam je to placené (některé pojišťovny hradí) :slight_smile:
18. zář 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zmyzulka ďakujem moc ! :wink: a prosím ťa kde to presne nájdem ?? alebo možeš mi poslať link na nejakú stránku? fakt mi nejde ten oskar vyhladať :frowning2:
18. zář 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofi333 je to v budově porodnice Zlínské nemocnice...dole v přízemí
18. zář 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor
@zmyzulka ďakujem baby, už som to našla... nevedela som že sa to píše OSCAR :sweat_smile: takže preto mi to nevyhladalo, vedela som o tom iba z počutia :grinning:
18. zář 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sofi333 hlavně,že si to našla :wink:
18. zář 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka @versam @amrash @mochenkaa @oktarina @tuliberka @blanka988 ahoj holky dá se to někde stáhnout? my sme v ne uspávali v tichu a ve tmě (stejně to bylo na prd) a huby sem viděla :frowning2:
19. zář 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor mrknu na net a pak ti písnu :slight_smile:
19. zář 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
19. zář 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor já neporadím. Taky bych to chtěla najít přes net, na celý díl bych se nevydržela dívat, ale @amrash si chci poslechnout
19. zář 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash Doufám,že se nebudeš zlobit dala jsem tu tvé vystoupení...nádhera :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. zář 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash ty bláho :confused: Tak jo, okamžitě mi naskočily zimomriavky (ve slovenštině se mi to líbí víc než husí kůže v čj) a někde v půlce mi začaly téct slzy. Nádherně zpíváš :dizzy_face:
19. zář 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to tady díky naší hvězdě ožilo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To je bezva.

Co dnes děláte? My jsme měli dopo cvičení a po spinkání si budeme hrát asi doma. Ani se mi nikam nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek