• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

17. února 2017 
@tuliberka my sme šli ven i v tom hnusu bo to dítě doma ne a ne spát a jen řve....
@amrash fakt pecka,klobouk dolů...i náš řvoun byl potichu...tak sem si tě pustila asi 5x aby byl doma trochu klid :slight_smile:
19. zář 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam Ona to není zas taková práce, když to člověk vystudoval a prakticky od malička nic jiného ani nedělal. Děkujííííí!!!
19. zář 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka No to je krásnýýýý, být taková cíťa. To mně se nepovedlo ani jednou. Jsem prostě asi děsnej drsňák :grinning:
19. zář 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Co chceš stahovat??? To zní zajímavě :grinning:
19. zář 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa Dá se to najít i na
www.csmatalent.joj.sk/
19. zář 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka988 Nééé, to je mi ctí!!!!
19. zář 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa Děvčico moja zlatá, tož to nemožeš!!! :grinning:
19. zář 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash Vždyt si to zasloužíš !!!!!! :slight_smile:
20. zář 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, už se mi to pomalinku začíná blížit, tak mám dotaz na ty co teď v blízké době rodily... když jsem rodila před rokem a půl, tak jsem tenkrát dostala na gyn papírek, že nemocnice je v tíživé finanční situaci a co si mám sebou vzít do porodnice... teď jsem žádný papír nedostala tak nevím jestli se situace v nemocnici zlepšila, tak se chci zeptat jestli sebou tahat balíky vložek atd.
5. říj 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa @petrajavor @versam
holky, mrkněte prosím na dotaz výš :slight_smile: děkuju
5. říj 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka tak jestli můžu odpovědět i já :grinning: Tak na wc nějaké vložky byly, ale určitě bych si vzala svoje..Já jsem používala na střídačku i ty jejich, ale mám pocit, že je nedoplňovali..že tam prostě na začátku byl balík, ale nové jsme už nedostali. Myslím, že tady tento seznam http://www.kntb.cz/co-si-vzit-do-porodnice stále platí.
5. říj 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zmyzulka jen teda ta zavinovačka a dětská dečka není podle mě potřeba.
5. říj 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zmyzulka já ted byla za kamaradkopu a zavinovacku a detskou plenku dostala...jen ty vložky,taky nevím,kolik jich tahat
5. říj 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 jé, promiň, na tebe jsem zapomněla, že jsi to taky neměla dávno :grinning:

díky holky!
5. říj 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zmyzulka v cervnu jsme dostali: detske latkove plinky (pod hlavicku, na prebalovak, atd. Bylo jich dost), moznost jejich johnsons kosmetiky, teplomer, cistitka do usi na cisteti pupiku a lih, v krabici ala prenatal box byl vzorek sudocreamu. Dostali jsme pro deti kazdy den ciste obleceni a kdyz ho zaspinily tak kdykoliv nahradni, ty sis mohla pozadat o cistou jejich kosili. Vlozky pro tebe, toaletak a plinky pro mimco jsme musely mit. Nebyla jsem sita, tak nevim jestli menili ty jednorazove podlozky na posteli, ale holky je mely dost spinave od desinfekce na siti, tak to bych asi vzala. Jinak me ted nic nenapada, teda krome jidla :grinning: Po tom, co mi na obed dali kvetakovou polivku jsem si obedy nechavala nosit rodinou.
Mela jsem pro maleho vlastni kosmetiku. Pro sebe kojici caj, homeopatika na kojeni, vody na piti...
U porodu jsme opravdu nepotrebovali plavky pro tatinka. Do sprchy by jsme se oba fakt nevlezli :grinning: a bolave zada ti muze sprchovat i mimo sprch.kout. Rozmysli si epidural a rekni to doprovodu. Ja mela takove bolesti ze jsem si na nic nevzpomnela:sweat_smile: a oni mi to nenavrhli, ale M vedel ze ho nechci tak mi ho ani nepripominal.
Kdybych si na neco jeste vzpomnela nebo ses chtela zeptat konkretne tak rekni
6. říj 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa
@zmyzulka
Tak já myslím, že ty plavky pro tatínka jsou míněny spíš do vany, ne do sprchy. Aspoň tak nám to říkala PA na kurzu. Já si teda ale nedovedu představit, že bysme v té vaně byli 2 :sweat_smile:
6. říj 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa díky moc, takže koukám, že se vůbec niz nezměnilo :grinning:
6. říj 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1
@mochenkaa vana do které by se vlezl i tatínek je snad jen ta rohová v nadstandartu,ne? nedovedu si představit že se do té normální vlezeme oba...kor když já byla jako slon :grinning:

Jo a co Ditka v talentu? Já na to nekukám tak mi hlaste jak to pokračuje,prosím...
7. říj 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor to já taky ne :grinning: Byla jsem ráda, že jsem se tam nějak naskládala sama :sweat_smile:
7. říj 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 amen,manžel byl vhodný jen na sezení vedle.....
7. říj 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ještě bxy mohl sedět na kraji s nohama ve vodě :grinning:
7. říj 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 s tim jak sem se vrtela by skoncil na ueazovce :slight_smile:
7. říj 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky a hlavně maminky, potřebovala bych poradit s dětským dr, který je dobrý? Ke kterému chodíte vy a jak jste spokojené? Spíše asi Otrokovice, do Zlína by se mi mimčo tahat nechtělo, ale když to bude stát za to, tak to zvážím, tak mi prosím někoho doporučte. Děkuju. Pája
8. říj 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka ...super je dr. červenková na poliklinice v otrokovicích :wink: .důsledná, milá, poradí a je i homeopat :wink: .
hlavně se s ní dá mluvit, není potřeba z ní vše tahat jako z chlupaté deky :grinning: .
8. říj 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ined77 Děkuju za názor a můžu se zeptat, jak se staví k očkování? Dá se s ní domluvit třeba na odkladu nevíš?
8. říj 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka ...já si myslím, že se s ní domluvit dá...naše malá třeba díky častější nemocnosti v poslední době má odložené očkování MMR už 5 měsíců a v pohodě.nevím teda jak přistupuje k tzv. neočkujícím maminkám...ale pokud je ten odklad odůvodněný, tak není problém :wink: .
8. říj 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ined77 Super, děkuju za reference a můžu ještě otázku, jak dlouho před porodem bych se tam měla jít registrovat?
8. říj 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka ...já tam byla asi kolem 30tt., zeptala jsem se jestli nás s miminkem vezmou a pak jen nahlásila datum předpokládaného porodu :wink: .po porodu pak hned po příjezdu z porodnice jim zavoláš že jste doma a dr. nebo sestřička s tebou domluví návštěvu...buď u vás doma nebo přijdeš s mimče ty k nim :wink:.
8. říj 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ined77 Děkuju moc za rady
8. říj 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka ..není zač :wink:
8. říj 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek